R&H TRAVEL

R&H TRAVEL

Nearby travel agencies

Tik Travel & Tours
Tik Travel & Tours
Muhamet Gjollesha, Tirana
Taxi servis dhermi
Taxi servis dhermi
Himarë
TAKU Travel & Tours
TAKU Travel & Tours
Durësi
Arjon Travel
Arjon Travel
Tirana
Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli, Fieri
KLANT Travel & Tours
KLANT Travel & Tours
Tirana
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
Lgja 28 Nentori, Vlorë
DESTINY TRAVEL
DESTINY TRAVEL
Rr.Durresit,perballe Ambasades Kineze, Tirana
Ferdi Travel
Ferdi Travel
Rruga Bakushe Visha, Fushë-Krujë
Bileta Trageti
Bileta Trageti
Rruga Adria, Durrës
Europa Travel & Tours
Europa Travel & Tours
L."Apolonia"Pran Univ "KRISTAL"Fier .AL ,Adresa.2,Fugonat e Fierit,Pran "SIGALIT"Ballsh.AL, Fieri
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

AGJENSIA

Operating as usual

Plazh.com

Mardan Palace 5* De Luxe, Antalya, Hoteli më luksoz në Mesdhe. Çmimi 1290€ për person për 7 netë për Nisje më 4, 7 Shtator. Fluturimi i përfshirë. Për më shumë informacion kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=VTGVJHLEEEQI

Plazh.com

Plazh.com

[08/19/12]   I UROJ TE GJITH BESIMTARVE MYSLIMAN GEZUAR BAJRAMIN ....QOFTE KY NJE VIT I MBARE PER TE GJITH .. GZIME GAZE PACIT GJITHMON NE JETEN TUAJ E NE FAMILJE FATE E SHENDET .. ZOTI QOFTE ME JU KUDO QE JENI GEZUAR BAJRAMIN ....ZOTI JU BEKOFTE ♥ GEZUAR MYSLIMAN GEZIME E GAZE PACIT GJITHMON ♥ URIME BAJRAMIN

Plazh.com

Tur i Madh i Anadollit, 9 Ditë - 529 Euro: Çmimi përfshin: Vajtje me Avion Tiranë Antalya dhe të gjithë Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen në Hotel, All Inclusive në Antalya, Mëngjezet dhe darkat në të gjithë destinacionet e tjera. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë. Për më shumë informacion kliko: http://www.plazh.com/schedam.cgi?tpo=M&cdo=UDNZT0ORXFBD

Plazh.com

Hotel Adress Beach 3* Superior, All Inclusive, Kemer. Zbritje 18% për Nisje më 8, 9, 10, 12 Gusht. Çmimi 397€ për person për 7 netë për Nisje më 8, 9, 10, 12 Gusht. Fluturimi i përfshirë. Për më shumë informacion kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=10VRSYVPSNZKD

Plazh.com

Corfu Belvedere 3*, All Inclusive, Korfuz. Çmime të ndryshuara për deri në fund të sezonit. Çmimi 361€ për person për 7 netë për Nisje më 7, 10, 14 Gusht (Dhomë me Pamje nga Deti). Shtesa 55€ për transportin vajtje ardhje nga Tirana. Për më shumë informacion, kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=3YM4R5RTMWZD

Plazh.com

Atrium 4*, All Inclusive, Halkidiki, Çmimi 378€ për person për 7 netë për Nisje më 10, 14 Gusht. Shtesa 55€ për transportin vajtje ardhje nga Tirana. Për më shumë informacion kliko: http://plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=3RL24EGUDLBI

Plazh.com

Corfu Belvedere 3*, All Inclusive, Korfuz. Çmime të ndryshuara për deri në fund të sezonit. Çmimi 361€ për person për 7 netë për Nisje më 7, 10, 14 Gusht (Dhomë me Pamje nga Deti). Shtesa 55€ për transportin vajtje ardhje nga Tirana. Për më shumë informacion, kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=3YM4R5RTMWZD

Plazh.com

Bellagio 3*, All Inclusive, Halkidiki. Çmimi 286€ për person për 7 netë për Nisje më 3, 7, 10 Gusht. Shtesa 55€ për transportin vajtje ardhje nga Tirana. Për më shumë informacion kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=3ZOQYOOTMXEB

Plazh.com

Jaz Mirabel Beach 5* All Inclusive, Sharm El Sheikh. Çmime të ndryshuara për deri në fund të sezonit. Çmimi 700€ për person për 10 netë për Nisje më 13 Gusht. Fluturimi i përfshirë. Për më shumë informacion kliko: http://plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=UAI7WVWAXOGJ

Plazh.com

Porto Carras Sithonia 5*, Ultra All Inclusive, Halkidiki, Çmimi 748€ për person për 7 netë për Nisje më 3, 7, 10, 14 Gusht. Shtesa 55€ për transportin vajtje ardhje nga Tirana. Për më shumë informacion kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=3S021TZMEWWJ

Plazh.com

Porto Carras Sithonia 5*, Ultra All Inclusive, Halkidiki, Çmimi 748€ për person për 7 netë për Nisje më 3, 7, 10, 14 Gusht. Shtesa 55€ për transportin vajtje ardhje nga Tirana. Për më shumë informacion kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=3S021TZMEWWJ

Plazh.com

Plazh.com

Plazh.com

Plazh.com

Plazh.com

Plazh.com

Hedef Beach Resort & SPA 5*, Ultra All Inclusive, Alanya, Zbritje 47% për Nisje më 27, 31 Korrik dhe 29% për Nisje më 1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, Gusht. Çmimi 543€ për person për 7 netë për Nisje më 27, 31 Korrik. Për më shumë informacion kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=10SF85RJUSCSU

Plazh.com

Mardan Palace 5 *, Hoteli më luksoz në Mesdhe, Ekskluzive në Plazh.com. Çmime të ndryshuara për deri më 21 Gusht. Zbritja është aplikuar. Çmimi 1298€ për person për 7 netë për Nisje më 27, 31, Korrik, 1, 2, 3, 4 Gusht. Fluturimi i përfshirë. Për më shumë informacion kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=VTGVJHLEEEQI

Plazh.com

Orange County De Luxe 5*, All Inclusive, Kemer. Çmime të ndryshuara për deri më 21 Gusht. Zbritja është aplikuar. Çmimi 803€ për person për 7 netë për Nisje më 27, 31 Korrik, 1, 2, 3, 4 Gusht. Dy Fëmijë deri 12.9 Vjec Falas. Çmimi 2254€ për një familje me 2 Rritur dhe 2 Fëmjë për 7 netë për Nisje më 27, 31 Korrik, 1, 2, 3, 4 Gusht. Fluturimi i përfshirë. Për më shumë informacion kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=U7WMTKODZYHH

Plazh.com

Porto Carras Sithonia 5*, Ultra All Inclusive, Halkidiki, Çmimi 748€ për person për 7 netë për Nisje më 4, 7, 10, 14 Gusht. Shtesa 55€ për transportin vajtje ardhje nga Tirana. Për më shumë informacion kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=3S021TZMEWWJ

PERFITONI MIQ TI KALONI KETO PUSHIME NE VENDE TE MREKULLUESHME

Plazh.com

Asia 3* All Inclusive, Kemer. Zbritje 57% për Nisje më 19 Qershor, 50% për Nisje më 22, 26, 29 Qershor dhe 38% për Nisje më 3 Korrik. Çmimi 364€ për person për 7 netë për Nisje më 19 Qershor. Për më shume informacion kliko: http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=VVPTGRCUMAEZ

Savatours

Super Oferte per nisjet 26/06 dhe 29/06 299 euro per person per 7 net qendrim.

Plazh.com

Alexander House 4*, Aghia Pelagia, Kretë, Çmimi duke filluar nga 370€ për person për 7 netë për Muajin Qershor dhe deri më 19 Korrik. Çmimi përfshin vetëm Akomodimin në All Inclusive. http://www.plazh.com/schedas.cgi?tpo=S&cdo=10TMI1IDETKZS

plazh.com

Hedef Beach Resort & SPA - Alanya (E)

plazh.com Hoteli -5 yje është inaguruar në vitin 2012, shtrihet në një Sipërfaqe prej 25.000m2 dhe ndodhet 100km larg nga Aeropori i Antalyas, 10 km larg nga Qyteti i Alanyas, në Bregdetin e Fshatit Konakli.

Savatours

[06/05/12]   FLM TE GJITHE MIQVE TE MI QE U BENE PJESE E FAQJES TIME,MOS HEZITONI PER CDO PYETJE QE KENI,PER CDO KERKESE NE LIDHJE ME AGJENSINE TONE,DO TJU PERGJIGJEMI ME KORREKTESI DHE DESHIRE FLM :))

R&H TRAVEL's cover photo

plazh.com

Louis Creta Princess - Chania Krete (L)

plazh.com Zbuloni lirine e vertete ne perqafimin e ngrohte te ketij hoteli all-inclusive ne Krete. Hoteli Louis Creta Princess eshte e pozicionuar nje hape larg plazhit dhe permban dhoma te furnizuara me elegance te vendosura rreth pishines.

plazh.com

Alexandros Palace - Ouranoupolis Halkidiki (M)

plazh.com Alexandros Palace Luxury Hotel me 5 yje, një nga hotelet më fine në Halkidiki, në një nga zonat më të bukura, në Tripiti, afër Malit Athos. Ndodhet në një zonë të gjëlbëruar, e cila arrin deri në plazhin ngjyrë ari dhe ujërave të detit. Hoteli Alexandros Palace Luxury Hotel në Halkidiki karakterizoh...

R&H TRAVEL's cover photo

[06/05/12]   Krahas destinacioneve Tiranë - Vjenë dhe Tiranë - Pragë, Belle Air njofton fillimin e fluturimeve në destinacionin më të ri Italian: Parma! Duke filluar nga 15 Korrik, 2012, nëpërmjet fluturimeve direkte dy herë në javë, kjo linjë e re pritet t'i shërbejë komunitetit shqiptar në Parma duke lehtësuar ardhjen e tyre në Tiranë, të mbështesë turizmin hyrës dhe dalës, si dhe të sigurojë lidhje më të përshtatshme për njerëzit e biznesit.

youtube.com

Adriatica Traghetti

:))

Copyright and created by Marko Zoga ©

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address

LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi
+355
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

Vip Ari Travll Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

About   Contact   Privacy   Login C