Agjensi Turistike

Agjensi Turistike

Nearby travel agencies

Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli, Fieri
Ferdi Travel
Ferdi Travel
Rruga Bakushe Visha, Fushë-Krujë
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

LIDA TRAVEL

[01/15/14]   Larg zhurmes dhe rremujes se qytetit … Ne nje vend te qete per relax dhe intimitet prane “ Liqenit te Ohrit “ ku te mos jete shume larg dhe me nje cmim super te pranueshem .. “FESTEN E TE DASHURUARVE” ka menduar si gjithmone per JU Agjensia Turistike “ LIDA TRAVEL & TOURS “ me vetem 49 euro per person … ta festoni ne” HOTEL EXCLUSIVE” me 4 **** … Ku perfshihen ne cmim Automjeti komod vajtje – ardhje .. Darka Festive me Music LIVE gjate gjithe Nates … Mengjesi si dhe shoqerimi I agjensise tone pergjate 2 diteve te qendrimit. Revervimet kane filluar . Per pronotime na kontaktoni ne numrat tel/fax 022249231..cel; 0674035200..cel; 0695710192, e-maili [email protected] .. ose ne adresen Agjensia Turistike " LIDA TRAVEL & TOURS " Lg. Perash .. Rr. Ura Dervishbeg. Ju Mirepresim !!

[01/13/14]   “Udhëtojmë sepse udhëtimi na mëson gjëra që nuk mund të mësohen në rrugë të tjera.”
Lance Morrow

[01/11/14]   Agjensia Turistike " LIDA TRAVEL & TOURS " vjen ne kete vit me prane jush me sherbimet e saja si ne biletari ashtu dhe me guidat e saja turistike: Ofrojme bileta avioni ne cdo destnacion te Botes me nisje nga Tirana .. Podgorica dhe Prishtina ...Bileta Trageti me Nisje Durres - Bari .. Durres - Ancona .. Durres - Triste ... Bar - Bari dhe Bar Ancona .. Bileta Autobusi ne cdo qytet ne Italise si tokesore nga Kroacia ashtu dhe detare nga Durresi ... Bileta Autobusi ne Vjene ,, Gjermani ,, Turqi etj .. Me sherbimet tona profesionale ofrojme rezervime hotelesh .. siguracione shendeti ne udhetim .. ndryshime datash ne cdo lloj bilete .. Per cfare ne duhet te krenohemi jane guidat dhe organizimet tona turistike si ne Mal te Zi .. Serbi.. Kroaci .. Selanik .. Maqedoni .. Turqi .. Itali .. Austri etj .. Ne kete Sezon dimeror ofrojme fundjave ne Zhabjak dhe Kolashin duke filluar me 44 euro/person ku pershfshihen Transporti .. mengjesi dhe darka ... Per pronotime na kontaktoni ne numrat tel/fax 022249231..cel; 0674035200..cel; 0695710192 .. e-maili [email protected] .. ose ne adresen Agjensia Turistike " LIDA TRAVEL & TOURS " Lg. Perash .. Rr. Ura Dervishbeg. Ju Mirepresim !!

[01/10/14]   UDHETIM I PAHARRUESHEM NE VIENE, SHEN VALENTIN 2014,
222 EURO
Dita 1: 13.02.2014. TIRANE- -TROGIR. Procedurat e kalimit te kufirit. Ndalesa per pushime gjate rruges. Mberritja, akomodimi ne hotel ne TROGIR. Kroaci.Dita 2: 14.02.2014. TORGIR-VIENE. Pas mengjesit ne hotel tur panoramik ne Trogir, qendra e se ciles eshte pjese e UNESCO-s dhe nisja per ne Viene. Ndalesa per pushime gjate rruges. Mberritja akomodimi dhe hotel ne VIENE.

Dita 3: 15.02.2014. VIENE. Pas mengjesit ne hotel vizite me guide e qytetit te Vienes: Muzeu i Arteve të Bukura, Opera e Vienës, Parlamenti, Bashkia e Qytetit, Muzeu Kryesor, Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes së Hasburgeve, Universitetin Kryesor, Teatrin Kombëtar dhe Kishën Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgëve. Akomodimi ne hotel VIENE.


Dita 4: 16.02.2014. VIENE -TROGIR. Pas mengjesit ne hotel udhetimi vazhdon drejt qytetit Trogir-it. Ndalesa rruges per pushime. Opsional tur panoramik i shkurter ne Graz te Austrise. Vazhdimi I udhetimit, mberritja dhe akomodimi ne hotel ne TROGIR.

Dita 5: 17.02.2014. TROGIR-TIRANE. Pas mengjesit nisja per Shqiperi. Opsionale ndalese per tur panoramik ne qytetin e Split-it. Split-Tirane Ndalesa rruges per pushime dhe procedurat e kalimit te kufirit. Perfundimi I programit.

CMIMI PROMOCIONAL PER PERSON: 222 EURO MIMIMUMI I GRUPIT 45 PERSONA

PERFSHIN: Udhetim vajtje-ardhje me autobus me ajer te kondicionuar, TV, 4 nete hotel me mengjes, tour lider gjate gjithe udhetimit dhe guide ne Viene, tur panoramic ne Grac , tur panoramic/shopping ne Split, asistencen e agjencise, siguracion shendeti ne udhetim.
NUK PERFSHIN: Hyrjet dhe vizitat, drekat, darkat, pijet, bakshishet dhe GJITHCKA QE NUK PERMENDET ne rubriken “PERFSHIN”.
SHENIM: Agjencia nuk merr persiper orarin e mberrtijes ne hotele si pasoje e vonesave neper pikat doganore, bllokimet e rrugeve per nga autoritetet e shteteve perkatese dhe cdo arsye qe nuk varen nga agjencia. Gjithashtu agjencia nuk mban pergjegjesi per kthimin e qytetareve ne pikat e kalimit te kufirit. Ne te gjitha rastet pagesa e plote e paketes 222 euro eshte e pakthyeshme.

Per pronotime na kontaktoni ne numrat tel/fax 022249231..cel; 0674035200..cel; 0695710192 .. e-maili [email protected] .. ose ne adresen Agjensia Turistike " LIDA TRAVEL & TOURS " Lg. Perash .. Rr. Ura Dervishbeg. Ju Mirepresim !!

[01/07/14]   Agjensia Turistike “ Lida Travel & Tours “ per JU .. me date 11 janar – 12 janar .. Shijoni 2 dite e 1 nate te paharruara me vetem 49 euro / person ne Piken Turistike Malore te Zhabjakut .. Perfshihen ne cmim transporti ne dispozicionin tuaj vatje ardhje .. Darka dhe Mengjesi … Per pronotime na kontaktoni ne numrat tel/fax 022249231..cel; 0674035200..cel; 0695710192 .. e-maili [email protected] .. ose ne adresen Lg. Perash .. Rr. Ura Dervishbeg. Ju Mirepresim !!

[01/05/14]   Agjensia Turistike “ Lida Travel & Tours “ per JU .. me date 11 janar – 12 janar .. Shijoni 2 dite e 1 nate te paharruara me vetem 49 euro / person ne Piken Turistike Malore te Zhabjakut .. Perfshihen ne cmim transporti ne dispozicionin tuaj vatje ardhje .. Darka dhe Mengjesi … Per pronotime na kontaktoni ne numrat tel/fax 022249231..cel; 0674035200..cel; 0695710192 .. e-maili [email protected] .. ose ne adresen Lg. Perash .. Rr. Ura Dervishbeg. Ju Mirepresim !!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Shkodra

Category

Tour Agency

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address

L.Perash Rr.dervishbeg
Shkodra
Other Tour Agencies in Shkodra (show all)
Eden travel Eden travel
Bulevardi Zogu I Pare
Shkodra, 4001

rreth turizmit dhe udhetimeve

Shkodra,ma e bukra. Shkodra,ma e bukra.
Shkodra

Faqe Online

Naturehike outdoors Naturehike outdoors
Sheshi 2 Prilli
Shkodra

Our bussines is you! Koçeku Agents & translators are hard working ,knowledgeable, and caring professionals who work to serve their clients

Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Rr.. Revolucioni Antikomunist
Shkodra

Tel.: 022808839 Cel Mobile.: 0697771642 Adresa.: Revoluzioni Antikomunist Hungarez - Shkoder Albania

Best Hiking and 4x4 Adventures Best Hiking and 4x4 Adventures
Best Travel & Adventures
Shkodra, VISIT

Located in the middle of Shkodra Sity.. we offer adventure 4x4 ,walking tours ,hiking in Peaks Of Balkan ,day tours in Thethi Vally,Valbona Vally,Koman Lake,Vermoshi Vally ect ... come and visit Albania with Besttravel&adventures

Point Travel Point Travel
Bulevardi "Zogu 1" , Parruce
Shkodra, 4001

"The world is a book, and those who do not travel read only a page."

Martini Travel Agjensi Turistike Martini Travel Agjensi Turistike
SHESHI PREK CALI
Shkodra, 4000

MARTINI TRAVEL JU OFRON BILETA AVIONI,AUTOBUSI,TRAGETI... PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE JETE & MAKINE SKANIME,PRINTIME,FOTOKOPJE FAX EMAIL

About   Privacy   Login