Hotel Begas restaurant

Hotel Begas restaurant

Gjendemi Përball Shkëmbit te Kavajes .... Për shërbimet tona dhe profesionalizmin tonë do të bindeni edhe vet... Ju Mirëpresum ..... BEGAS Staff

Operating as usual

[06/25/17]   Urime festa e Fiter Bajramit te gjithe Besimtareve Musliman , Paqja , Meshira dhe Begatia e ALLAHUT qofshin mbi ju dhe familjet tuaja 🙏 :)

Hotel Begas

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

*** ofert Speciale ***

Ditet e nxeta po vin

****Ofert speciale *****

Apartment familjar 4 persona

Dhomë per qift👌

Ambient familjar👌

Sezoni sapo ka filluar ejani dhe binduni staffi yn ju mirpret

Timeline Photos

expresskosova.com

Çfarë paguan Serbët për të zhdukur Shqipërinë

expresskosova.com Gruaja e oratorit serb “tradhton” bashkëshortin e saj në Konferencën e Paqes, Paris 1919, duke u kthyer në anën e shqiptarëve.

Hotel Begas restaurant

[07/28/14]   Hotel Begas
Te gjith Besimtarve Musliman ju Uron Festen e Fiter Bajramit ..

Timeline Photos

Hotel Begas / Shkembi Kavajes - DURRES

Hotel Begas / Shkembi Kavajes - DURRES

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Live nga Hotel Begas

Gjykata Ferizaj
QKMF-Lipjan ....

BEGAS

Kalofshi nje nate te qete

Staff

Miremengjesi kaloni nje te dielle sa me te bukur dhe relaxsuese ....

Begas staff

Mirmengjesi kaloni nje dit sa me te bukur ....

Begas .. staff

[04/23/14]   Qka do të bëni per datën 1 Maj ?

Keni organizuar të shkoni ndokund për ta kaluar këtë ditë ?

Përse nuk vini ne Hotelin tonë ta kalojm këtë ditë së bashku me rahatin, komoditetin dhe profesionalizmin e shërbimit tonë...


Ne ju mirëpresim

" BEGAS staff "

youtube.com

Hotel Restaurant BEGAS

Hotel Restaurant " BEGAS " te Shkëmbi i Kavajës-Durrës ju mirëpresim të freskoheni tek ne në këtë ver të nxet.....

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Hotel Begas restaurant's cover photo

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Telephone

General information

Për me shum na kontaktoni ne këta nr te tele ; 00355 67457001 00355 67451002 00386 49151424
About   Contact   Privacy   FAQ   Login C