House of Tourists

House of Tourists

Nearby travel agencies

Visit Berat
Visit Berat
Mangalem
Agjenci Turistike
Agjenci Turistike
Ura Vajgurore 0696070871
Qyteti i beratit
Qyteti i beratit
Qyteti i Beratit
1001 Albanian Adventures
1001 Albanian Adventures
Rruga Mihal Komnena, perballe hotel Mangalem
Visit Berat
Visit Berat
Mangalem
Klid Ballkan-Intrbus-BERAT
Klid Ballkan-Intrbus-BERAT
Axhensia Berat Qender, Berati
NERI TOURS
NERI TOURS
Rruga Antipatrea
Almir Guide
Almir Guide
Bulevardi Republika
Visit Berat - Albania
Visit Berat - Albania
Ish-Kinemaja e Re Bulevardi Republika
Castillo de Berat
Castillo de Berat
Kalaja e Beratit
Kalaja e Beratit
Kalaja e Beratit
Antipatrea
Κάστρο του Βερατίου
Κάστρο του Βερατίου
Kalaja e Beratit
Berat Castle
Berat Castle
Guesthouse Kris
Guesthouse Kris
Rrugica PANAJOT HAXHIMIHALI
Eshte krenari te jesh nga Berati
Eshte krenari te jesh nga Berati
albania berat

Comments

Why compensation no longer needs a wing and a prayer If you want to get YOUR voice heard - tell your story on CWF, the news site the BBC reads and the European Press follows http://www.consumerwatchfoundation.com/compensation-no-longer-needs-wing-prayer/

Get ready to know the culture and hospitality and experience your stay like a time capsule the only Berat can offer . Feel like in your own city with a silent environment and unique architectural style .

Welcome to your home ! To us, you will find the guide to wherever you want, fortress of Berat, churches, cultural objects, the Osumi canyons, traditional food, trips to the mountains, rental cars, personal photos, gifts, tickets, artistic activities, hiking, sports, opportunities for craft production, harvesting organic products ....

Operating as usual

Na vizitoni cdo dite pranë zyrës tonë në bulevard House of Tourists për paketat më të fundit turistike, bileta avioni ✈️, autobusi 🚌 , trageti 🛳, formulare për Greqi, etj...

😍Fundjavë në Korce-Voskopojë të dielën (22 Nëntor)
🕌Paketë turistike 1 ditore në Korçë dhe Voskopojë ⠀
🎀Data 22 Nentor ⠀
🎀Nisja nga Berati
🎀Çmimi 2000 lekë (të reja) për person (udhëtim ditor) ⠀
⏱Nisja në orën 6:00 të mëngjesit,vizitë në qytetin e Korçës dhe në fshatin turistik të Voskopojës. ⠀
😍Vizitë opsionale ne Drilon ⠀

Në paket përfshihet: ⠀
🚎Transporti vajtje - ardhje . ⠀
👉Shoqerues nga agjensia
📷 Sqarim ⠀Per rezervime kontaktoni
📧 Instagram house of tourists
📧 Facebook house of tourists
📲Whatsapp 0697090010⠀
☎️0697090010

🍄🦋Super ofert për të kaluar 1 ditë me familjen tuaj😍
🦋Vizitoni 3 vende të mrekullueshme në 1 ditë Belsh-Pogradec-Korcë🤩
🎀Udhëtim #1Ditor në 26 Nentor 2000 Lekë
- 🚎Nisemi drejt Belsh*t ora 6.00 e mengjesit ku do konsumojme kafen e pare te mengjesit ndalesa 1 ore, vazhdojme udhetimin drejt Pogradecit ku ndalesen do e bejme ne Drilon dhe Tushemisht ndalese 1 ore 30 min ,vazhdojme udhetimin per ne Korce, vizitë ne Korce.
Perfshihet:
🚎Transporti me autobus komod
🤩Guide shoqeruese gjate udhetimit
------------------------------------------------------------------
Per me teper informacion na kontaktoni:
📱instagram house of tourists
📱facebook house of tourists
📲+355 69 709 0010🍂

🌿🍂Keni vizituar bukuritë e Thethit gjatë verës, por në këtë stinë është akoma më i bukur.
🍁🌿Kaloni një fundjavë të paharruar në 26-27 Nëntor në Theth 7500 Lekë (Mëngjes+Drekë+Darkë)
✔️Dita e parë-Nisja nga Berati ora 04:00
Gjatë rrugës ndalojmë në Shkodër/Buna Park për një kafe , ndalesë në vende te percaktuara per pushim dhe foto . Arritja ne Theth behet afer drekes ku pas sistemimit ne bujtine hahet dreka dhe ne oren 15.00 nisemi ne drejtim te syrit te kalter , i cili eshte vertet mahnites. Nje pjese rruge e bejme me furgonat vendas (pagese 500 leke personi opsionale). Pasi hame darken e cila eshte e bollshme, nese moti na lejon do te argetohemi me muzike dhe zjarr te madh ne sheshin prane bujtines.
✔️Dita e dytë-Pas mengjesit te kendshem dhe mbushur me kalori nisemi ne drejtim te destinacioneve te dites, si kulla e ngujimit, Kisha e fshatit dhe ne fund ujvara e Grunasit. Kthimi ne qender te Thethit dhe largimi prej tij eshte moment gjithashtu i kendshem pasi mund te drekojme ne Shkoder.
NE CMIM PERFSHIHET:
–🚎 Transporti me automjet komod.
–⛺️ Akomodimi në bujtinën më të mirë të zonës.
– 🍷Fjetja me Mëngjes + dreke+darkë (Në bujtinë).
– 🎀Shoqerues shqipetar gjate udhetimit
–Me vete duhet te keni atlete dhe veshje sportive por edhe ndonje xhup te trashe , madje edhe ndonje bluze per t'u nderruar, pasi djersitja e trupit do perballet me ftohtesine dhe lageshtine e ambjentit tek syri i kalter.
Për më shumë informacion na kontaktoni në :
📲+355 69 709 0010
Instagram house of tourists
facebook house of tourists
ose na vizitoni pranë agjensisë sonë në bulevard🍷🍂

🌿🍂Keni vizituar bukuritë e Thethit gjatë verës, por në këtë stinë është akoma më i bukur.
🍁🌿Kaloni një fundjavë të paharruar në 26-27 Nëntor në Theth 7500 Lekë (Mëngjes+Drekë+Darkë)
✔️Dita e parë-Nisja nga Berati ora 04:00
Gjatë rrugës ndalojmë në Shkodër/Buna Park për një kafe , ndalesë në vende te percaktuara per pushim dhe foto . Arritja ne Theth behet afer drekes ku pas sistemimit ne bujtine hahet dreka dhe ne oren 15.00 nisemi ne drejtim te syrit te kalter , i cili eshte vertet mahnites. Nje pjese rruge e bejme me furgonat vendas (pagese 500 leke personi opsionale). Pasi hame darken e cila eshte e bollshme, nese moti na lejon do te argetohemi me muzike dhe zjarr te madh ne sheshin prane bujtines.
✔️Dita e dytë-Pas mengjesit te kendshem dhe mbushur me kalori nisemi ne drejtim te destinacioneve te dites, si kulla e ngujimit, Kisha e fshatit dhe ne fund ujvara e Grunasit. Kthimi ne qender te Thethit dhe largimi prej tij eshte moment gjithashtu i kendshem pasi mund te drekojme ne Shkoder.
NE CMIM PERFSHIHET:
–🚎 Transporti me automjet komod.
–⛺️ Akomodimi në bujtinën më të mirë të zonës.
– 🍷Fjetja me Mëngjes + dreke+darkë (Në bujtinë).
– 🎀Shoqerues shqipetar gjate udhetimit
–Me vete duhet te keni atlete dhe veshje sportive por edhe ndonje xhup te trashe , madje edhe ndonje bluze per t'u nderruar, pasi djersitja e trupit do perballet me ftohtesine dhe lageshtine e ambjentit tek syri i kalter.
Për më shumë informacion na kontaktoni në :
📲+355 69 709 0010
Instagram house of tourists
facebook house of tourists
ose na vizitoni pranë agjensisë sonë në bulevard🍷🍂

🍄Kaloni festat e 28-29 Nëntor në Alpet e Shqipërisë Lëpushë-Tamare-Vërmosh janë të mrekullueshme në këtë stinë.
🍁🌿Super pakete 2 ditore për të eksploruar Lepushe-Tamare-Vermosh
🍁Nisja nga Berati
🍁Date 28-29 Nëntor
🍁Cmimi 7800 (mengjes+dreke+darke)
✔️Dita e parë: Nisja ne 5.00 te mengjesit nga Berati e ben te nevojshme nje kafe apo nje mengjes ne Lezhe, pas dy ore udhetimi te kendshem, duke iu drejtuar me pas Leqeve te Hotit, ku ne piken e saj me te larte ndalohet per te bere foto nga ku shihet edhe kufiri me Malin e Zi si dhe majen e Meshtjerres apo te Bukovikut ndare nga lugina dhe lumi Cem, i cili do te na shoqeroje deri pertej Tamares.
🌿Ndalesa e pare vjen ne Tamare, per nje kafe apo cak mali( i cili ne fakt eshte rigon i kuq, qe rritet ne malin e Meshqerres dhe te Bukovikut). Nese moti eshte i nxehte sic tani, mund te lahemi ne basenet e krijuar natyralisht nga derdhja e vijueshme e ujrave te lumit Cem dhe pastaj i drejtohemi Lepushes ne nje rruge ngjitese mespermes pyllezimit me peme shkoze.
Mbasi arrijme ne Lepushe dhe sistemohemi ne bujtinat e zones( duhet te thsojme se Lepusha ka vetem bujtina, ku dhomat jane me shume shtreter brenda, me banjo te perbashketa, por natyrisht me uje te bollshem dhe te ngrohte ne cdo cast. Vlen te theksohet se ne Lepushe nuk ka mundesi komunikimi permes telefonave por vec permes internetit dhe kjo vec ne bujtine. Vodafoni funksionon vec kur i afrohesh Vermosh*t.
Per dreken ka dy opsione te haet ne bujtine ose pergjate lendinave te bukura me ushqim te thate por te pasur me lende ushqyese dhe vitamina. Pas drekes dhe qetesimit te perkohshem i drejtohemi Vermosh*t, ku do te vizitohet kanioni i bashkimit, nje perle e natyres, me uje te bollshem gjate gjithe vitit, por ne kete periudhe eshte e mundur te shkohet deri ne buze te tij.
Me pas nje shetitje me makine pergjate lugines fantastike te Vermosh*t deri ne Kishen e fshati dhe nese eshte dite e diele do te mund te futemi brenda saj. Darka ne bujtine dhe argetim me muzike deri vone.
✔️Dita e dytë: Mengjeset me te fresketa te zgjojne ne pejsazh mahnites te Lepushes, por ajri i paster dhe i thate te jep mundesine te mos e ndjesh ftohtesine e natyres. Pas mengjesit pergatit

🍁Te shtunen me date 21 nentor e nisim me këto Super vende!
Udhëtim NJE DITOR ❤️ Razëm-Shkodër Shirok ❤️
🟢Datë 21 Nëntor
🟢Cmimi 25000 lekë
🟢Nisja nga Berati
🎀Programi..
Nisemi në orën 5:00 e mëngjesit drejt Razmës, ku do të bëjmë ndalesa të shkutra gjatë rrugës per pushim dhe ☕kafe..
Mbrritja ne Razem ku do kemi gjith kohen e lire per te shijuar Panoramen Fantastike qe ofron Natyra e mrekullueshme 🦋🌹🍁🍁
Pas eksplorimit të saj do të konsumojmë drekën në një nga hotelet e vendit.
👉Në kthim do të vizitojmë pedonalen e Shkodrës
Të përfshira në paketë:
🎀udhëtim vajtje-ardhje
🎀Shoqërues gjatë gjithë udhëtimit
Per me shum informacion na kontaktoni
☎️ +355 68 41 98 798/
+355 69 70 90 009

🍁Vjeshtë e Artë në Mrekullinë
💒KISHA e LABOVES së KRYQIT
Vjen për ju udhëtim fantastik 1 ditor
Kisha e Kryqit magjike per historian dhe turist..
e cila vlersohet si një prej monumenteve më të rralla historike 1500vjecare..
Ajo njihet si një prej 40 kishave të para të ndërtuara në gjith botën..
Ndodhet në fshatin Labov e Kryqit në rrethin e Gjerokastrës,i vendosur në malin verior të Malit të Buretos mbi lumin e Suhes...
Brënda një vendi të vogël ka një prej vlerave më unike të vendit tonë një histori shekullore
për vec kishës ky vend ka dhe një natyrë të mbrekullushme..
mos hezistoni ta vizitoni këte mbrekulli të vendit tonë..
✅Udhëtim NJË DITOR
✅Cdo të djelë
✅cmimi 19000 lekë
✅nisja nga BERATI

Të përfshira në paket
➡️udhëtim vajtje -ardhje
➡️shoqerues gjatë udhëtimit

Për më shumë informacion kontaktoni në :
📱 - +355 68 41 98 798 / +355 69 70 90 009
📲 - Whatsapp ( +355 68 41 98 798 )
📧 - [email protected]
🗺️ - Rr.Antipatrea - Sheshi "Agjensia" - Berat

🇦🇱DRILON-KORCE-BELSH🇦🇱

🌿3 destinacione në 1 ditë🌿
🚗Udhëtim #1Ditor në 8 nentor 1500 L pp 🦋
- Nisemi drejt Belsh*t ora 6.00 e mengjesit ku do konsumojme kafen e pare te mengjesit ndalesa 1 ore, vazhdojme udhetimin drejt Pogradecit ku ndalesen do e bejme ne Drilon dhe Tushemisht ndalese 1 ore 30 min ,vazhdojme udhetimin per ne Korce, vizitë ne Korce dhe dreken ne nje nga lokalet e famshem te Boboshtices dhe kthimi në mbrëmje.
Perfshihet:
✅Transporti me autobus komod
✅Guide shoqeruese gjate udhetimit
------------------------------------------------------------------
🤩Per me teper informacion na kontaktoni:
📲 +355 69 709 0010

#trip #tour #tourism #bustrip #travelling #travelagency #vizitoshqiperi #fundjavat2020 #scoprialbania #korce #beautifuldestinations #udheto #shqiperiaime #myalbania
#scoprialbania

1-Nëntorin 🍁🌺 të Dielën e nisim me këto Super vende!
Udhëtim NJE DITOR ❤️ Razëm-Shkodër Shirok ❤️
🟢Datë 1 Nëntor
🟢Cmimi 2000 lekë
🟢Nisja nga Vlora Fieri, Lushnja, Berati.
🟢Nisemi në orën 5:00 e mëngjesit drejt Razmës, ku do të bëjmë ndalesa të shkutra gjatë rrugës. Razma ka një natyrë të mrekullueshme pas eksplorimit të saj do të konsumojmë drekën në një nga hotelet e vendit.
👉Në kthim do të vizitojmë pedonalen e Shkodrës.

Të përfshira në paketë:
🎀udhëtim vajtje-ardhje
🎀Shoqërues gjatë gjithë udhëtimit
☎️ 069 709 0010

🌳Belsh - Drilon Korce🌳
🚗Udhëtim #1Ditor me nisje në 8 nentor 1500 L pp
🦋
- Nisemi drejt Belsh*t ora 6.00 e mengjesit ku do konsumojme kafen e pare te mengjesit ndalesa 1 ore ,vazhdojme udhetimin drejt Pogradecit ku ndalesen do e bejme ne Drilon dhe Tushemisht ndalese 1 ore 30 min ,vazhdojme udhetimin per ne Korce vizit ne Korce dhe dreken ne nje nga lokalet e famshem te Boboshtices dhe kthimi në mbrëmje.
Perfshihet:
✅Transporti me autobus komod
✅Guide shoqeruese gjate udhetimit
------------------------------------------------------------------
🤩Per me teper informacion, lutemi te na kontaktoni:
📲 +355 69 709 0010
#trip #tour #tourism #bustrip #travelling #travelagency #vizitoshqiperi #fundjavat2020 #scoprialbania #korce #beautifuldestinations #udheto #shqiperiaime #myalbania
#scoprialbania

Mos mungoni Stamboll serisht 🌏
Data 28 Nentor - 2 Dhjetor
100 euro hotel me 4**** qender Stambollit ! 🦋
Nisja 🚎ora 15.00 e dates 28 nentor ne drejtim Prishtin ,Shkup ,Bullgari Stamboll ne oret e drekes🍽 mbrijme ,mbasdite e lire.
Dita e dyte pas mengjesit vizit ne akorium 🧜‍♂️muzeun 3 d dhe pallatin Dollmbace👑 shetitje me 🚣‍♀️anije nè Bosfor darka🍽 ne uren e Gallates me muzik💃
Dita e tret pas vizit ne Sulltan Ahmet dhe mbasditja te lire per pazar 👕👖🧣🥼🧤👗
Dita e katert 👉,nisja nga Stambolli me oren turke Ora 4 e mengjesit dhe mbritja ne oret e vona te nates.
Per rezervime na kontaktoni 069 709 0010
Pashaporta duhet te jete e vlefshme 6 muaj para dates se skadences
Siguracioni i shendetit ne Udhetim eshte me detyrim ne doganen Bullgare

🇺🇸🇺🇸Nxitoni te aplikoni per Lotari Amerikane 🇺🇸 🇺🇸

❣️Ju presim në një udhëtim tjetër FANTASTIK❣️
💠 27-29 Nëntor - Shkup-Beograd 💠

1️⃣Dita e pare: Nisja 🚎 në orën 24.00 të datës 26 nëntor me autobus në drejtim të Maqedonisë.🌲Kalimi do behet nga Prishtina ne drejtim te Shkupit. Gjatë rrugës pushime per kafe☕ dhe mengjes🍽. Mbërritja në Shkup. Gjatë mengjesit do të vizitohet kryeqyteti i Maqedonisë dhe monumentet më interesante të tij si: Sheshi i Maqedonisë edhe mumentet si Statuja e luftëtarit mbi Kal, Harku i triumfit "Porta Makedonija", statujat e Tsarit Samiul dhe të Filipit të II, Parlamenti i Maqedonisë, Rruga tregtare "Makedonija Ulica", Shtëpia memoriale e Nën Terezës, Ura e gurtë, statujat e Cirilit edhe Metodius që ishin krijuesit e alfabetit Cirilik, Lagjia Shqiptare Çarshi dhe monumentet që gjenden aty si Xhamia e Murat Pashës edhe ajo e Shkupit. Ndalesa 2 orë dhe vazhdojme udhetimin për në Beograd. Rruga për në Beograd do të kalojmë nga lugina e Preshevës, aty ku gjendet minoriteti Shqiptar në Serbi. Gjatë rrugës, pushime per kafe. Mbërritja në Beograd, sistemimi në Hotel.
2️⃣Dita e Dytë: 👉Mëngjesi në Hotel.🍽 Vizitë në monumentet kryesore te qytetit si kisha e Shën Savës, Biblioteka Kombëtare, shëtitje në bulevardin kryesor "Kneza Millosha", Parku i Pioniereve, Parlamenti i Serbisë, Bashkia e qytetit te Beogradit, ura Branko edhe ura e re e qytetit Ada, lagjet diplomatike si Senjak edhe Dedinje, Parku Kalemegdan ku gjenden rrenojat romake te qytetit antik, Statuja e Fitores, Rruga kryesore tregtare e Beogradit Kneza Mihaila. Do të shkojmë ne Novi Beograd për të vizituar parkun e Miqësisë, USCE, zyrat e Komitetit Qëndror të partisë Komuniste edhe "Bllokun" e Novi Beograd. Në vazhdim pas do shkojmë tek rruga e Shkodranëve "Skadarska Ulica", ku do të qëndrojmë për drekë tek restorantet që gjendet aty. Darka e lirë. Akomodimi në hotel ne Beograd.
3️⃣Dita e Tretë:👉 Pas mëngjesit në Hotel 🍽 nisemi dhe ndalesa e rradhës drekë në Prishtinë. Mbërritja gjatë orëve të darkës.

❣️Me Shume Detaje:
Çmimi €95 përfshin:
1. Udhëtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
2. Akomodim në Hotel 2 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit

LIKO & KOSTA Tours
Çdo ditë në nevojën tuaj!! 🇦🇱🇬🇷
OFROJMË SHËRBIMIN E TRANSPORTIT PËR TË GJITHË PUNONJËSIT SEZONAL,
ME LEJE PUNE TË KONFIRMUAR DREJT KALLAMATËS !
Linjë direkte , pa ndërrim autobuzi në dogane !!
Për më shumë informacion ose rezervim kontaktoni në :
📱 - +355 69 709 0010
📧 - [email protected]
🗺️ - Bulevardi Republika - Berat

#MOSMUNGO në:
🌳Prizren - Fushë Kosovë🌳
🚗Udhëtim #1Ditor me nisje në 28 Tetor 2000 L pp
🦋 Dita e Parë:
- Nisemi drejt pikës së kontrollit në Morinë me një ndalesë të shkurtër gjatë rrugës. Udhëtojmë drejt #fushëkosovë, aty ku natyra duket mbresëlënëse dhe bukurite që përcjellin të lënë mbresa të vecanta.
-Pastaj nisemi drejt Prizrenit. Do të ndalemi në qendër të qytetit ku do kemi mundësi të vizitojmë pikat kryesore të tij. Nisja për kthim me ndalesë të shkurtër gjatë rrugës. Mbërritja në mbrëmje
Perfshihet:
✅Transporti me autobus komod
✅Guide shoqeruese gjate udhetimit
------------------------------------------------------------------
🤩Per me teper informacion, lutemi te na kontaktoni:
📲 +355 69 709 0010
📩 [email protected]
📸 Instagram: House of Tourists
📫 Adresa: Bulevardi Republika, Berat, Albania
#trip #tour #tourism #bustrip #travelling #travelagency #vizitoshqiperi #fundjavat2020 #scoprialbania #kosovo #beautifuldestinations #udheto #shqiperiaime #myalbania

⛰Guida jonë e rradhes do te jete ne nje vend fantastik ne zonen e Pustecit , mes Korces dhe Pogradecit nje mrekulli natyrore qe do tju ler mbresa te vecanta per nga bukuria dhe natyra magjike qe ka. Vizitohet dhe Maqedonia ne qytetin Bitol, si dhe vizitohet me varke 🚣‍♂️ ishulli i Maligradit ku ndodhet dhe kisha e Shën Mërisë.

✅Paketa vjen se shpejti...
🌳Shijoni pamjet me poshte 🌿

Zip Line Marimangat

🤩Jeni gati për #Aventure #adrenaline #ziplineadventure
https://www.facebook.com/watch/?v=2015480761856413

Vila Sofia Gllave

🌸Grup i Konfirmuar🌸
Neser E diele 18-Tetor 2800 L personi
Nisja -Ora 08:00 perpara zyres House O F Tourists
🎀Transport komod
🎀Dreka BBQ në majë të Çukës
🎀Shoqërues guide gjatë gjithë udhëtimit
#natural #tourism #south #albanian #vila #sofia #guest #house #bio #organic #traditional #local #natural #tourism #south #albanian #vila #sofia #guest #house #bio #organic #traditional #local #food
https://www.facebook.com/watch/?v=765983387512436

🇦🇱 Pulat e freskëta fshatit ne i pjekim kështu! :))

🇬🇧 The fresh village chickens we bake them like that! :))

#natural #tourism #south #albanian #vila #sofia #guest #house #bio #organic #traditional #local #food

[10/16/20]   🏞 STRUGË 🏤 OHËR ⛲SHËN NAUM ⛪ DRILON 🚣‍♂

E shtunë : 31 Tetor .

CMIMI: 17€/Person . 💰

Për Rezervime⤵️
📲 069 709 0010 WhatsApp
📩 INBOX

PROGRAMI⤵️
🚌 Nisja nga Berati në orën 05:30
▶️Vazhdojmë rrugën ku do të bëjmë një ndalesë të shkurtër për kafen ☕ e mëngjesit
▶️Më pas i drejtohemi Doganës së Qafë-Thanës për procedurat doganore.
▶️Pas formaliteteve doganore nisemi drejt Strugës ku do të gjithë sëbashku do bëjmë një shëtitje në pedonalen dhe rrugicat e vjetra të qytetit dhe përgjatë lumit Drin i Zi si dhe tek grykëderdhja e tij.🏞🏠🏨
▶️Mbasi kemi vizituar Strugën vazhdojmë rrugën drejt Ohrit, qytetin buzë liqenit ku vizitojmë portin🚤, pedonalen e qytetit, pazarin e vjetër dhe qendrën e qytetit⛲🏨.
▶️Rruga vazhdon drejt Manastirit të Shën Naumit ⛪ ku do kemi mundësi ta vizitojmë Manastirin në brendësi të tij.
▶️Në fund ndalesë në Tushemisht tek Teto Ollga dhe në Drilon. 🚣‍♂🌿🍃🍁🌺
▶️Nisemi drejt Beratit.
🕤Kthimi në Berat rreth orëve të mbrëmjes.

💰NË ÇMIM PËRFSHIHET ⤵️

✅Transporti me automjet komod .
✅Shëtitjet sipas programit.
✅Guida.

🖊SHËNIM ⤵️
👍🏻Duhet të keni me vete Pasaportën ose Kartën e Identitetit.
👍🏻Fëmijët nën moshën 18 vjeç nëse nuk janë të shoqëruar nga të dy prindërit duhet të pajisen me Prokurë(Deklaratë Noteriale).
ℹPagesa bëhet para udhëtimit pranë zyrës tonë.
---☎ Na kontaktoni ☎ ---
📲 069 709 0010
📩 INBOX
📧 [email protected]
ADRESA: House of Tourists Bulevardi Republika, Berat
Faleminderit që zgjidhni 💙HOUSE OF TOURISTS 💙

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Berat?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

GEZUAR TE GJITHE MIQTE.
Mbremje festive.
Shëtitje me varka , dhe vizita në Kishën e Shën Mërisë në ish...
Plazh 5 dite ne Budva – Kotor – Ulqin 159 Euro Date: 25 – 29 K...

Location

Berat

Category

Travel Agency Tour guide

Payment Options

Cash

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Bulevardi Republika
Berat
5001

Opening Hours

Monday 09:00 - 21:00
Tuesday 09:00 - 21:00
Wednesday 09:00 - 21:00
Thursday 09:00 - 21:00
Friday 09:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 21:00
Other Travel Agencies in Berat (show all)
NERI TOURS NERI TOURS
Rruga Antipatrea
Berat, 5001

Operiamo in Albania & Kosovo, Macedonia, Montenegro, Grecia, Turchia. Offriamo: Biglietti aerei e traghetti Pacchetti turistici Noleggio auto Prenotazione hotel 3*** & 4**** & 5***** Bar & ristorante "Ovunque con te, solo per te"

Albania Amazing Tours Albania Amazing Tours
Rruga E Kalase
Berat, 5001

operator touristic

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C