TAKU Travel & Tours

TAKU Travel & Tours

Nearby travel agencies

Arjon Travel
Arjon Travel
Tirana
Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli, Fieri
KLANT Travel & Tours
KLANT Travel & Tours
Tirana
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
Lgja 28 Nentori, Vlorë
DESTINY TRAVEL
DESTINY TRAVEL
Rr.Durresit,perballe Ambasades Kineze, Tirana
Ferdi Travel
Ferdi Travel
Rruga Bakushe Visha, Fushë-Krujë
Bileta Trageti
Bileta Trageti
Rruga Adria, Durrës
Europa Travel & Tours
Europa Travel & Tours
L."Apolonia"Pran Univ "KRISTAL"Fier .AL ,Adresa.2,Fugonat e Fierit,Pran "SIGALIT"Ballsh.AL, Fieri
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

Comments

Guida e udhetimit 1-2 prill per meteora ,,aspak profesionle dhe kushtet e udhetimit jo te kenaqeshme!!
Pershendetje Taku Travel. Nuk e di nese keni ndonje aktivitet fundjaven e trete te muajit nentor. Faleminderit , ju urojme gjithe te mirat.
Pershendetje Taku Travel. Nuk e di nese keni ndonje aktivitet fundjaven e trete te muajit nentor. Faleminderit , ju urojme gjithe te mirat.

Udheto me profesioniste...

TAKU Travel & Tours's cover photo

Viptours.al

🌺Festa e 8 Marsit në Strugë🌺
Cmimi 25 euro personi
Nisja 06:00 prane zyres ne Durres
Cel: 0694796749
✅Në çmim përfshihet:
✅Transporti vajtje- ardhje
✅Dreka festive
✅Muzikë LIVE
✅Shoqërues i agjensisë gjatë udhëtimit

Nisja në orën 06:00 nga Durresi duke udhëtuar drejt kufirit Qafë Thanës me Maqedoninë, ku pas përfundimit të proçedurave doganore mbërrijmë në qytetin e Strugës ku do të njihemi më nga afër me qytetin, Grykëderdhjen e Drinit të Zi, Urën e Poezisë dhe Rrugën e pazarit të vjetër.
Mbas vizites se qytetit te struges do te festojme dreken e 8 Marsit me MUZIKE LIVE.
Mbas drekes festive nisemi ne dretim te Durresit.
Kalojme piken kufitare te Qaf Thanes.
Nje ndalese te shkurter per kafe gjate rruge.

Viptours.al

Fundjave perseri ne Kolashin

Tur 1 Ditor Date 04.02.2018

Nisja ne mengjes ora 05:00 nga Durresi

Kalojme nga pika kufitare Hani Hotit

Ski ne Kolashin

Vizite ne ujvaren Niagara Potgorice

Shopping ne qendren tregtare Delta

Kthimi ne oret e vona ne Durres

Cmimi 15 €

Viptours.al

Tur 1 Ditor Date 28.01.2018

Nisja ne mengjes ora 05:00

Kalojme nga pika kufitare Hani Hotit

Ski ne Kolashin

Vizite ne ujvaren Niagara Potgorice

Shopping ne qendren tregtare Delta

Kthimi ne oret e vona ne Durres

Cmimi 15 €

Per t'u gjendur sa me prane udhetareve tone...

Viptours.al

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Viptours.al

Valbone Ujvara e Mirushes 45 Euro

Nisja nga Durresi ora 5:00
Ndalese per kafe tek Perla ne Vaun e Dejes
Ne oren 9 do marrim tragetin nga Komani.
Mberitja ne Valbone rreth ores 13:00
Pas konsumimit te drekes vizitojme Ujvaren e Valbones. Darka me muzik dhe argetim
Dita e 2
Mengjesi rreth ores 8:00
Pastaj nisja per Kosove. Gjate rrugesdo vizitojme Mullirin e Vjeter. Rreth drekes arrijme ne Ujvaren e Mirushes
ku do konsumojme dhe dreken. Mbas drekes kthimi drejt Prizrenit per nje vizite te shkurter dhe shooping.
Kthimi drejt Durresi rreth ore 21:00

http://www.viptours.al/packages/ujvara-e-mirushes/

Viptours.al

Mos e humbisni
Tur 1 Ditor vetem 12Euro
Aventura e ZIP LINE-Peje
Nisja nga Durresi ora 4:30 ne mengjes, ndalesa te shkurta per kafe gjate rruges. Mberitja ne Gryke te Rrugoves rreth 8:30.
Rreth ores 9:00 fillojme nje nga aventurat e Zip-Line. Pastaj vazhdojme drejt Parkut te Aventurave ne nje nga pikat me piktoreske
te Pejes. Aty konsumojme dhe dreken ne restorantin tradicional. Mbas dreke vizitojme Ujvaren e Drinit te Bardhe ne Radavc sipas deshires
dhe Shpellen e Radocit Bukuroshja e Fjetur. Mbasdite vone kthimi drejt Durresit

http://www.viptours.al/packages/peje/

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Voskopoja live

New buss look😮☺😃

TAKU Travel & Tours

TAKU Travel & Tours

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Llogara

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Gjirokaster + gryka e kelcyres

Beograd

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Timeline Photos

Rruges per voskopoj.

Me Orkestren e Universitetit te Arteve te Tiranes.

Timeline Photos

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Rinas ne pritje te grupit Hungarez.

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Photos from TAKU Travel & Tours's post

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Durësi

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address

Durësi
About   Contact   Privacy   FAQ   Login C