FUFI Travel

FUFI Travel

Nearby travel agencies

Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli, Fieri
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

[12/20/12]   me rastin e funit te botes ju ofrojm bileta per ne parajs falas

youtube.com

Chrystian Ft. Fatty - Te Dua [ RadicaL RecordS ]

http://www.youtube.com/watch?v=6IbUfbVrvu4

Lyric : Xhenty Mix. & Master : Xhenty Studio : Radical Records

youtube.com

Chrystian Ft. Fatty - Te Dua [ RadicaL RecordS ]

http://www.youtube.com/watch?v=6IbUfbVrvu4

Lyric : Xhenty Mix. & Master : Xhenty Studio : Radical Records

[12/14/12]   VITI I RI NE VENECIA 30 DHJETOR - 02 JANAR
395 EURO
"... nje shetitje me gondola..."
TE PERFSHIRA;
>udhetim me avion ALITALIA TIRANE - VENECIA - TIRANE
>akomodim ne hotel 3* me mengjes
>city tour venecia
>vizitat sipas programit
>guide profesionale
PAGESE EXTRA
>darka GALA E VITIT TE RI nuk eshte e perfshire (opsionale 120euro)

[12/14/12]   VITI I RI NE DUBAI 27 DHJETOR- 03 JANAR
695 euro
ATJE KU GRADACELAT PREKIN QIELLI
te perfshira;
>udhetim me avion PRISHTINE - DUBAI - PRISHTINE
>transfertat me autobuz TIRANE - PRISHTINE - TIRANE
>akomodim ne HOTEL 3* ne DUBAI ( me mengjes )
>programi CITY TOUR DUBAI
>guide profesionale lokale dhe shqiptare
PAGESA SHTESE
>cmimi i vizes nuk perfshihet ( 70 euro )
>darka GALA E VITIT TE RI nuk eshte e perfshire ( opsionale - 100 euro)
mbyllja 5 dite para nisjes

[12/14/12]   VITI I RI NE DUBAI 27 DHJETOR- 03 JANAR
ATJE KU GRADACELAT PREKIN QIELLI
te perfshira;
>udhetim me avion PRISHTINE - DUBAI - PRISHTINE
>transfertat me autobuz TIRANE - PRISHTINE - TIRANE
>akomodim ne HOTEL 3* ne DUBAI ( me mengjes )
>programi CITY TOUR DUBAI
>guide profesionale lokale dhe shqiptare
PAGESA SHTESE
>cmimi i vizes nuk perfshihet ( 70 euro )
>darka GALA E VITIT TE RI nuk eshte e perfshire ( opsionale - 100 euro)
mbyllja 5 dite para nisjes

[12/11/12]   me thoni ku doni ti kaloni pushimet e vitit te ri ¿¿¿¿¿¿

[12/10/12]   TIRAN - ATHIN NISJA ME 02/02/2013 ME VETEM 75 EURO

[12/10/12]   NE MUAJIN SHKURT OFERTA PER NE CDO DESTINACION TE ITALIS
DUKE FILLUAR NGA 62 EURO

[12/08/12]   JU MIRE4PRESIM NE AGJENSIN TON KU MUND TE KENI CMIMET ME TE MIRA NE TREG
NA KOTAKTONI NE
0697240500
0666656665
052229313

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Contact the business

Click here to send a message to the business

Address

Durazzo
2001

Opening Hours

Monday 08:30 - 20:30
Tuesday 08:30 - 20:30
Wednesday 08:30 - 20:30
Thursday 08:30 - 20:30
Friday 08:30 - 20:30
Saturday 08:30 - 20:30
Sunday 08:30 - 20:30
Other Durazzo travel agencies (show all)
Genius Mind Genius Mind
L.12 RR.DESHMORET
Durazzo, 2000

Drago Tours Drago Tours
Prane Stacionit Te Trenit
Durazzo, 2006

Bileta Trageti,Avioni,Autobizi,Asucuracione te ndryshme

Vacanze in Albania / Vacation in Albania Vacanze in Albania / Vacation in Albania
Bulevard
Durazzo, 2001

Questa pagina è stata creata per organizzare le vostre vacanze in Albania. Voi scegliete le date, al resto ci pensiamo noi.Saranno indimenticabili.

RIVA Travel RIVA Travel
L.4 Rruga SKENDERBEJ
Durazzo

Seatrade Travel Agency Seatrade Travel Agency
Rruga Skenderbej, L 4, Durres, Tek Hyrja E Pasagjereve Te Tragetit...
Durazzo, 2001

Auto Transport Itali-Shqiperi AT Auto Transport Itali-Shqiperi AT
RR. Pavarsia
Durazzo

Transport automjetesh Itali-Shqiperi. 0692099918

About   Privacy   Login C