Dr.Flori

Dr.Flori

Nearby travel agencies

Orjalda & Anisa Travel
Orjalda & Anisa Travel
fier, Fieri
Qyteti antik: Apollonia
Qyteti antik: Apollonia
Rruga Apollonia, Fieri
Hensi Travel Agjensi
Hensi Travel Agjensi
Lagja: Kastriot Rruga: Ramiz Aranitasi Prane ish-BKT
BUSHI.Transport mallrash sherbime te ndryshme etj.
BUSHI.Transport mallrash sherbime te ndryshme etj.
Te parku, Fieri
Servis FLORI
Servis FLORI
suk fier, Fieri
Novo Travel & Tours
Novo Travel & Tours
ramiz aranitazi, Fieri
Albtours D Fier
Albtours D Fier
SHESHI NENE TEREZA, Fieri
Grand Travel & Tours
Grand Travel & Tours
Ramiz Aranitasi
Agimi Travel
Agimi Travel
Fieri +355
Likometaj Travel
Likometaj Travel
Rruga Jakov Xoxa, Fieri
DetiTravel.com
DetiTravel.com
39425
Top-Lines Fier
Top-Lines Fier
Perball Hotel Shkelzeni, Agjensia e pare Ngjitur me Dyqanin GLOBE, Fieri
Bledi Travel Agency
Bledi Travel Agency
lagja 1 Maji rruga Jani Bakalli, Fieri
Beach Bar Restorant TRIO
Beach Bar Restorant TRIO
Darzez, Fier-Seman
AUTO KLEIR
AUTO KLEIR
autostrad FIER-LUSHNJE KM 9, Fieri

Offical page to pedonalja fier

fb.com

fb.com/dhurateperty.sh/videos/2612774992142185

fb.com

youtube.com

Pajtesa Tessi - Larg pa ty (Official Video HD)

https://www.youtube.com/watch?v=J1VP6JSJUxg
#MOTION Production

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip https://www.instagram.com/arkivashqip Muzika: Joniad Banushi Teksti: Pajtesa Tessi Make Up Artist: Jeta Video ...

Motion

MOTION

Motion

MOTION Production
realizon klipe ne formate: FullHD, 4K
Per cdo pyetje apo kerkes tuajen mund te kontaktoni:
0695732869

youtube.com

Antonio - Habibi (Official Video HD)

https://youtu.be/_UqG-DkIhk0

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Prod : UNIX Lyrics : PETRO XHORI Main vocal: INDRID DODE

youtube.com

Criminal Minds - Koka (Official Video HD)

https://youtu.be/tpCP5SF9u9M

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Xhejms Prenga Lyrics: Klodjan Beraj Video by MOTION Production

litbeat.info

Rikthimi i Lali Unik vjen pas nje shkeputje ne tregun muzikore Shqiptare

https://litbeat.info/2018/12/21/rikthimi-lali-unik-vjen-pas-nje-shkeputje-ne-tregun-muzikore-shqiptare/

litbeat.info Lali Unik vjen me klipin e tij me te ri dhe teper luksoz me makina te fundit te cilat jane pjes e imazhit ne interpretimin e tij ne klip. Ne klipin e tij shihet qarte se performanca e tyre ka arrit…

litbeat.info

Rigersa Zefi vokali qe premton se do te sjell dicka ndryshe ne tregun muzikor

https://litbeat.info/2018/11/29/rigersa-zefi-nje-talent-qe-rritet/

litbeat.info Kengetarja e mirenjohur Rigresa Zefi eshte pjesmarrese ne kengen magjike 2018 e cila ka ren ne sy per interpretimin teper profeional nga ana vokale dhe prezantimin dinjitoz figurativ. Rigersa Zefi …

litbeat.info

Dasma jone nje interpretim me ndjenj dhe profesionalizem nga Safet Lezaj

https://litbeat.info/2018/11/07/dasma-jone-nje-interpretim-ndjenj-dhe-profesionalizem-nga-safet-lezaj/

litbeat.info Kengetari i talentuar Safet Lezaj sapo ka publikuar klipin e tij me te ri me titull Dasma Jone. Ai ne klip vjen me nje performance te realizuar ne detaj. Ai shfaqet ne veshje klasike dhe nje imazh …

youtube.com

Dini GMC ft Lali Unik - Krejt ndryshe (Official Video HD)

https://www.youtube.com/watch?v=IccltXmqCrM

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

youtube.com

Hermon - Hala n'rrug (Official Video HD)

https://youtu.be/NcuQeGsk6kk

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Mixing & Mastering: Studio Shake up Laboratori Artistici Beat: Klevi abg Lyrics: Hermon

youtube.com

XpuroGold - Na dy (Official Video HD)

https://youtu.be/L1486vsrpcE

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Lyrics and Melody: XpuroGold Beat: Klevi Abg Recording, Mixing and Mastering: Shake Up - Laboratori Artistici ...

youtube.com

Bekim Ademaj - Pa ty (Official Video HD)

A do vish po pret kjo zemer
Se pa ty po ndihet vetem
............................

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Armend Mustafa Violin : Eroll Dogani Lyrics: Klodjan Beraj Styling: Edlira Sula Make up & Hair: Najada ...

youtube.com

Bekim Ademaj - Pa ty (Official Video HD)

https://youtu.be/ij1Vnd8roMY

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Armend Mustafa Violin : Eroll Dogani Lyrics: Klodjan Beraj Styling: Edlira Sula Make up & Hair: Najada ...

youtube.com

Bekim Ademaj - Pa ty (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Music: Armend Mustafa Violin : Eroll Dogani Lyrics: Klodjan Beraj Styling: Edlira Sula Make up & Hair: Najada ...

litbeat.info

Rikthimi Unax por jo vetem…Kush jan artistet qe e shoqerojne ate ne kete projekt te ri ?

litbeat.info Rrepisti i njohur me emrin artistik “Unax” me origjin nga Kucova,i cili më pas emigroi në shtetin fqinj në Greqi për një periudh 20 vjecare zhvilloi pasionin e tij për muzikën. Ai e nis…

Litbeat

https:://litbeat.info/2018/04/14/xhesika-ndoja-shum-shpejt-vjen-klip-te-ri/

youtube.com

Florian Shtambari - Me Beso (Official Video HD)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip Teksti: Florian Shtambari Muzika: Florian Shtambari Orkestroi: Vedat Demiri Video by: Michele Provasi

Litbeat

htpps://litbeat.info/2018/03/27/xpurogold-nuk-sjell-komercializmin-por-realitetin-dhe-rrepin/

youtube.com

Lali Unik - Enemies (Official Video 4K)

Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

litbeat.info

A vishen rrepistat ne stilin klasik dhe serioz ?

litbeat.info Rrepisti Lali Unik që jemi mesuar ta shohim gjithmon në stilin e veshjes sportive dhe nën emrin e Firmave të mëdha Nice, Adidas etj, paraqitet me një stil krejt ndryshe nga e përhershmja. Po kush ë…

youtube.com

XpuroGold ft. Ex - 1 Fragment (Official lyrics video)

https://youtu.be/BCX5hs_1PHk

Lyrics : XpuroGold Mix and Master : Ex Studio Beat by : Obbi Video by : Bleri Follow XpuroGold on instagram : https://www.instagram.com/marko_newstreet Offic...

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fier?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Fier

Category

Travel Agency

Address


Fier Albania
Fier
9302
Other Travel Agencies in Fier (show all)
Grand Travel & Tours Grand Travel & Tours
Ramiz Aranitasi
Fier, 9301

Hensi Travel Agjensi Hensi Travel Agjensi
Lagja: Kastriot Rruga: Ramiz Aranitasi Prane Ish-BKT
Fier

Tek Hensi Travel do te gjeni cmimiet me te mira per, Avion per te gjitha destinacionet si dhe linje trageti, Autobusa me italine dhe Greqine.Ju mund te prisni tek ne, Siguracionet e makinave tuja,terhiqni dhe dergoni para si dhe pagesa drita,uji.

About   Privacy   Login