Trokatravel Agjensi

Trokatravel Agjensi

Nearby travel agencies

TAKU Travel & Tours
TAKU Travel & Tours
Durësi
Arjon Travel
Arjon Travel
Tirana
Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli
KLANT Travel & Tours
KLANT Travel & Tours
Tirana
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
Lgja 28 Nentori, Vlorë
DESTINY TRAVEL
DESTINY TRAVEL
Rr.Durresit,perballe Ambasades Kineze, Tirana
Ferdi Travel
Ferdi Travel
Rruga Bakushe Visha, Fushë-Krujë
Bileta Trageti
Bileta Trageti
Rruga Adria, Durrës
Europa Travel & Tours
Europa Travel & Tours
L."Apolonia"Pran Univ "KRISTAL"Fier .AL ,Adresa.2,Fugonat e Fierit,Pran "SIGALIT"Ballsh.AL
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

Lagja apollonia,pallati i ri,perball deges qendrore te raiffeisen bank

Operating as usual

TROKA TRAVEL AGJENSI
Lagja Apollonia pallati ri ,perball deges qendrore te Raiffaisen Bank, Fieri, Fier, Albania

[10/11/13]   Fundjave ne Selanik,18-20 Tetor 2013 vetem 135 eur p/person, hotel me 5* me mengjes+darke, transport+guide.

Per rezervime na kontaktoni.

uniontravel.al

Tur Kulturor ne Stanboll - Turqi

Udhetim ne Stamboll 28 Nentor - 01 Dhjetor 2013, vetem 260 eur p.person.

Per me shume informacione klikoni:
http://www.uniontravel.al/oferta-turistike-pushime-ne-fundjave-turqi-stamboll-114.html

uniontravel.al Oferta Turistike - Tur Kulturor ne Stanboll - Turqi ::

[10/08/13]   Fundjave ne Selanik,18-20 Tetor 2013 vetem 135 eur p/person, hotel me 5* me mengjes+darke, transport+guide.

Per rezervime na kontaktoni.

[10/01/13]   Fundjave ne Dubrovnik 11-13 Tetor 2013 vetem 99 eur p/person hotel me 3* me mengjes+darke, transport+guide.

Per rezervime na kontakton

[09/24/13]   Fundjave ne Selanik, 4-6 Tetor 2013 dhe 18-20 Tetor 2013 vetem 135 eur p/person, hotel me 5* me mengjes+darke, transport+guide.

Per rezervime na kontaktoni.

[09/24/13]   Fundjave ne Dubrovnik 11-13 Tetor 2013 vetem 99 eur p/person hotel me 3* me mengjes+darke, transport+guide.

Per rezervime na kontaktoni ne nr tone te kontaktit 0697363506,ju mirpresim

[09/10/13]   Ate qe nuk arritem ta realizonim te premten me Sllovenin le ta realizojme sonte me Islanden.
Paraaaaaaaa cuna FITOREEEEEEEE sonte.
#UNEBESOJ SHQIPE

[09/06/13]   Edhe 60 minuta na ndajne nga mbremja magjike.Forca luani me zemer dhe na nderoni me fitore cuna.FITOREEEE.
Shqiperia

[08/08/13]   GEZUAR FITER BAJRAMIN TE GJITHE BESIMTAREVE MYSLIMANE!SHENDET & LUMTURI PACI GJITHMONE NE FAMILJET TUAJA!TROKA TRAVEL AGJENSI

Blerje Online Fier Mare ツ

https://www.facebook.com/pages/Blerje-Online-Fier-Mare-%E3%83%84/378906512232826?ref=hl LIKE PLZ

Blerje Online Fier Mare ツ

[07/30/13]   KANE NISUR LUNDRIMET DURRES BRINDIZI DURRES, SUPER CMIME....SUPER ANIJE....
PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE 0697768766

[07/30/13]   ME 2 SHTATOR FILLOJNE FLUTURIMET E REJA TIRANE STAMBOLL(sabah gokcen)TIRANE,CMIME FANTASTIKE 100 EURO V-A,PEGASUS AIRLINES
PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE 0697768766.

[07/23/13]   NE AGJENSINE TROKATRAVEL,DO TE GJENI NJE SHUMLLOJSHMERI SHERBIMESH SI:XCHANGE,MONEY GRAM,BILETA AVIONI,TRAGETI,SIGURACIONE TE NDRYSHME,TPL,KARTON JESHIL,SHU,ME NJE STAF DHE SHERBIM CILESOR NE DISPOZICIONIN TUAJ,NA KONTAKTONI PER ME TEPER NE:0697363506
JU MIRPRESIM

[07/18/13]   Udhetim Turistik ne Sofie dhe Bukuresht, Rumani


Për momentin nuk ka asnjë datë të paracaktuar për këtë udhëtim. Nëse jeni të interesuar për këtë paketë turistike, ju lutemi të na kontaktoni për detaje të mëtejshme! Klikoni këtu për të na kontaktuar.

Udhetim Turistik ne Sofie dhe Bukuresht, Rumani
Dita 1 :Nisja ne mengjes nga Tirana ne drejtim te Sofies .Pushime te vogla gjate rruges per qetesim.Mberritja ne Sofie dhe akomodimi ne hotel .

Dita 2: Mengjesi ne hotel dhe city tour i qytetit te Sofies ku do te vizitojme : Kisha St.Nedelia,Statuja St.Sofia ,Kisha St.Petka Samardijska,Kisha Cifute Synagogue,Sheshi Battenberg, Galeria kombetare e arteve, Monumenti i ushtarit te panjohur etj .Mbasdreke nisemi per ne Bukuresht.Mberritje ne Hotel dhe akomodim. Kohe te lire per qetesim.

Dita 3:Mengjesi ne hotel dhe pastaj tur panoramik i qytetit ku do vizitoni Pallatin e Parlamentit ose Shtëpia e Çausheskut, që është i pari në Europë për nga madhësia e tij dhe i dyti në botë mbas Pentagonit, një nga ndërtesat më të bukura në botë. Gjate tourit do të vizitoni disa nga monumentet me te bukura si: “Harku i Triumfit”, Shtëpia e Gazetareve, parku “Herastrau” dhe bulevardi “Chiselef” që eshte bërë sipas modelit të bulevardit “Champs Elisees” në Paris si dhe nje ndalese ne parkun Cishmixhiu , nje nga vendet me te qete te Bukureshtit ku do keni mundesi per kafe dhe shetitje te lire . Ne darke kthim ne hotel dhe mbremja e lire.

Dita 4 :Mëngjesi në hotel dhe mbas mëngjesit nisja për ne Brashov, nje nga qytetet me te bukura te Rumanise. Eskursioni ynë do të fillojë me kështjellën Bran, kështjella e Drakulas! Bran është një ndërtesë shumë e çuditshme dhe e ngrysur. E vendosur mbi një kodër prej guri, e frikshme por jashtë mase e bukur dhe qe le mbresa te vecanta per cdo person qe do ta vizitoje. Kështjella eshte ndërtuar në vitin 1377, është një monument kombëtar shumë i rëndësishëm dhe një pikë referimi për zonen e Transilvanisë, jo vetëm për bukurine e saj, por edhe për legjendën fantastike të Kontit Drakula. Përpara kështjellës kemi një treg shumë të bukur të ciganëve për suvenire. Mbasdite vizitohen keshtjella “Pelesh” dhe “Pelishor” ne qytezen e Sinaias. Pas kesaj vizite nisemi per ne Bukuresht .Akomodimi ne hotel dhe kohe e lire .

Dita 5 : Mengjesi ne hotel .(Opsionale) Shopping ne qendrat tregtare te Bukureshtit.Nga dreka nisja per ne Tirane.Mberritja ne Tirane dhe fundi i udhetimit.

Ne pakete perfshihet:

•Transport me autobus vajtje-ardhje
•Akomodim ne hotel ne Sofie dhe Bukuresht
•Transporti gjate diteve te udhetimit me autobuz komod
•Mengjeset cdo dite
•Guida dhe asistenca nga agjensia ne gjuhen shqipe

Ne pakete nuk perfshihet:
•Gjithcka qe nuk eshte permendur me siper
•Hyrjet neper muzeume apo keshtjella
•Siguracion i shendetit ne udhetim
PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE 0697363506

[07/13/13]   Corfu Belvedere 3*, All Inclusive, Korfuz, 7 Netë €311,
Çmimi 311€ për person për 7 netë për Nisje më 16, 19, 23 Korrik. Shtesa 55€ për transportin vajtje ardhje nga Tirana.
PER ME TEPER NA KONTAKTONI NE 0697363506

[07/08/13]   Avra Beach 2* Lefkada

21 qershore 21 korrik 225 euro personi me mengjes
22 korrik 25 gusht 300 euro personi me mengjes
26 gusht 8 shtator 225 euro personi me mengjes
Femijet 0-6 vjec falas

Avra Beach ofron konfort dhe relaks per pushuesit. Te gjitha dhomat jane te pajisura me Tv, satellite, frigorifer dhe ballkon.

I ndertuar ne nje zone te qete hoteli ehste I rrethuar nga kopshti me peme larg trafikut e zhurmes. Per pushuesit ofrohet parking falas.

Hoteli ndodhet ne zonen e Nydrit zone e cila ka plazhe te shumta dhe mjaft interesante. Qendra e Nydrit eshte vetem 300 m larg hotelit dhe aty ka bare restorante e taverna te ndryshme.
per me teper na kontaktoni ne 0697363506

Trokatravel Agjensi

https://www.facebook.com/pages/Trokatravel-Agjensi/373196986118223?ref=hl

Lagja apollonia,pallati i ri,perball deges qendrore te raiffeisen bank

May Garden Hotel Club Hotel

Oferta per Pushimet Verore ne Antalya / All Inclusive / 7 nete/ 16-23 korrik
1- MAY GARDEN HOTEL 4*/ All lnclusive/ standart room/ 1040 EUR Cifti http://www.maygardenclubhotel.com/
2- SAPHIR HOTEL 4*+ /All lnclusive/ standart room/ 1240 EUR Cifti http://www.hotelsaphir.com/index_eng.html
3- Hedef Beach Resort & SPA 5* All lnclusive standart room /1220 EUR Cifti http://www.hedefresort.com/
4- Concordia Celes 4*+ /All lnclusive/ standart room / 980eur Cifti http://www.concordiaceles.com/main.html
5- Vikingen Quality Resort 5* /Ultra All lnclusive/ standart room/ 1340eur cifti http://www.vikingenhotels.com/vikingen-quality-resort--spa-hotel-2.aspx
6- Holiday Garden Resort 5* /All lnclusive /standart room / 1230eur cifti http://www.holidaygrouphotels.com/gardenresort.htm
Per me teper na kontaktoni ne 0697363506

maygardenclubhotel.com May Garden Club Hotel Alanya

[07/02/13]   Grand Plaza Sharm Resort ne Sharm El Sheikh, Egjipt
Vendndodhja: Hoteli ndodhet 8 km larg aeroportit në zonën NABQ, afër Parkut Kombëtar Nabq. Sipërfaqja e hotelit është 120 000m² dhe ka 458 dhoma.
Plazhi: Hoteli ndodhet buzëdetit , plazhi është me rërë dhe përmban afërsisht 450 çadra. Peshqirët, cçdrat dhe zhezlongjet janë falas.
Dhomat: Dhomat janë të pajisura me banjo me vaskë ose dush, tharëse flokësh, ajër të kondicionuar individual, televizor, telefon, frigorifer, kasafortë, dhomat pastrohen çdo ditë.
Restorante dhe facilitete: Hoteli ka 5 restorante, 4 bare, 4 pishina të jashtme, një fushë futbolli, SPA, farmaci.
Argëtim: futboll, basketboll, volejboll në plazh, animacione.
Me pagesë: Fitness, Sauna, Masazh, Banjo me avull, jakuzzi, ping-pong, bilardo, fusha tenisi, sporte nën ujë, zhytje,
Për fëmijët: Kënd lojrash, pishina, mini klub.

[07/01/13]   JU NJOFTOJME QE PER SIGURACIONET TPL TE MAKINAVE KEMI ULJE DERI NE 30%.NXITONI TE PERFITONI NGA OFERTA.
PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE 0697363506,
JU MIRPRESIM

[07/01/13]   NE AGJENSINE TROKATRAVEL,DO TE GJENI NJE SHUMLLOJSHMERI SHERBIMESH SI:XCHANGE,MONEY GRAM,BILETA AVIONI,TRAGETI,SIGURACIONE TE NDRYSHME,TPL,KARTON JESHIL,SHU,ME NJE STAF DHE SHERBIM CILESOR NE DISPOZICIONIN TUAJ,NA KONTAKTONI PER ME TEPER NE:0697363506
JU MIRPRESIM

[07/01/13]   Marina Pax, Spanje
ADULTS ONLY ( +16 )
Vendndodhja:Hotel Marina Pax gjendet vetem disa minuta larg nga zona e dyqaneve, bareve dhe restoranteve dhe perballe me plazhin ranor 100 m larg dhe rreth 25 km larg nga qendra e Palmes. Ai eshte vete..

[06/29/13]   Tropicana Grand Oasis ne Sharm el Sheikh, Egjipt
Vendndodhja: Hoteli ndodhet 2 km larg aeroportit dhe 10 km larg Naama Bay. Eshtë hapur në vitin 2000 dhe rekomandohet për pushime familjare. Në total ka 438 dhoma.

Plazhi: Hoteli ndodhet buzë detit me plazh privat me rërë dhe deti është me korale.

Dhomat: Dhomat janë të pajisura me banjo me vaskë ose me dush, tharëse flokësh, ajër të kondicionuar qëndror , televizor, telefon,kasafortë pa pagesë si dhe ballkon ose tarracë.

Restorante dhe facilitete: Hoteli ka 4 restorante ( 3 a la Carta), 3 bare, 2 pishina të jashtme (një me ngrohje), lavanderi, bibliotekë, parukeri.

Argëtim: Aerobi, disko, fitnes, volejboll në plazh, ping-pong.

Me pagesë: Sauna, jakuzzi, banjo me avull, masazh, bilardo, fusha tenisi, kurse zhytje.

Për fëmijët: Pishinë, kënd lojrash, mini klub (4-12 vjeç ) baby sitter me pagesë.
Per me teper informacion:0697363506

uniontravel.al

Alva Donna Exclusive & SPA ne Belek, Antalia - Turqi

http://www.uniontravel.al/oferta-turistike-pushime-ne-turqi-turqi-alva-donna-exclusive--spa-ne-belek-antalia-156.html
Per me teper na kontaktoni ne:0697363506

uniontravel.al Oferta Turistike - Alva Donna Exclusive & SPA ne Belek, Antalia - Turqi ::

uniontravel.al

Elize Beach Resort Hotel ne Kemer, Antalia - Turqi

http://www.uniontravel.al/oferta-turistike-pushime-ne-turqi-turqi-elize-beach-resort-hotel-ne-kemer-antalia-205.html
Per me teper na kontaktoni ne:0697363506

uniontravel.al Oferta Turistike - Elize Beach Resort Hotel ne Kemer, Antalia - Turqi ::

uniontravel.al

Club Hotel Falcon ne Lara, Antalia - Turqi

http://www.uniontravel.al/oferta-turistike-pushime-ne-turqi-turqi-club-hotel-falcon-ne-lara-antalia-165.html
Per me teper na kontaktoni ne:0697363506

uniontravel.al Oferta Turistike - Club Hotel Falcon ne Lara, Antalia - Turqi ::

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Fieri?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Fieri

Category

Tour Agency

Telephone

Address

Lagja Apollonia Pallati Ri ,perball Deges Qendrore Te Raiffaisen Bank
Fieri
Other Tour Agencies in Fieri (show all)
Viking Travel Viking Travel
Jakov Xoxa
Fieri

Agimi Travel Agimi Travel
Fieri, +355

Agjensi Udhetimesh , transport nderkombetar udhetaresh

BUSHI.Transport mallrash sherbime te ndryshme etj. BUSHI.Transport mallrash sherbime te ndryshme etj.
Te Parku
Fieri, 0692077244

Bledi Travel Agency Bledi Travel Agency
Lagja 1 Maji Rruga Jani Bakalli
Fieri, 9300

paketa turistike,bileta avioni,bileta autobuzi,bileta trageti,siguracione shendeti dhe makine.Komoditet.luks rehati gjate udhetimit tuaj kudo.

Albtours D Fier Albtours D Fier
SHESHI NENE TEREZA
Fieri, 9301

Tek kjo faqe do te gjeni ofertat me te fundit dhe me te mira te biletave te tragetit dhe avionit si dhe ofertat me te fundit per paketat turistike.

Qyteti antik: Apollonia Qyteti antik: Apollonia
Rruga Apollonia
Fieri

Qyteti i lashtë, Apollonia i themeluar që prej shek.IV p.e.s. Ardhur deri në ditët e sotme duke mbart me vete prejardhjen e një kombi të lashtë Ilir.

Top-Lines Fier Top-Lines Fier
Perball Hotel Shkelzeni, Agjensia E Pare Ngjitur Me Dyqanin GLOBE
Fieri, 9301

About   Privacy   Login C