Ketu Bashkohen Te Gjithe Ultrasit Milanist

Ketu Bashkohen Te Gjithe Ultrasit Milanist

Nearby travel agencies

Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli, Fieri
Ferdi Travel
Ferdi Travel
Rruga Bakushe Visha, Fushë-Krujë
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

A.C.Milan (Albanian Ultras)

MAX Travel

ℹ️189 € - 3 Dite ne Stamboll - LAST MINUTE -
💠 Super Super Oferte per Stamboll me Turkish Airlines
🌀 Nisja: 22 - Shkurt - e Shtune

💎 PERA ROSE - 189 € per person
💎 TULIP CITY - 199 € per person
💎 EURO PLAZA - 209 € per person
💎 PREMIST TAKSIM - 209 € per person
💎 NIPPON HOTEL - 219 € per person

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturimi me Turkish Airlines
✔ Bagazh 20 Kg
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ BB- Fjetje me mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

🌀 Rezervo me kohe sepse numri eshte i limituar!

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 viber / whatsapp
email: [email protected]

MAX Travel

ℹ️ Super Super Ofertat per Early booking Antalya
✳️ Rezervo tani per 👉 Maj, Qershor, Korrik, Gusht e Shtator
💠 Duke paguar vetem 25% te cmimi dhe perfito
💖 Nga Zbritjet aktuale deri ne 50%

MAX Travel

Stafi i Max Travel ju uron festat e fundvitit

Ju deshirojme shendet, sukses dhe sa me shume udhetime gjate vitit 2020

MAX Travel

👉189 € - 3 Dite ne Stamboll
💠 Super Super Oferte per Stamboll me Turkish Airlines
🌀 Data 14 Dhjetor - e Shtune

🔴 Fluturimi me Turkish Airlines
🔴 Asistence 24 ore
🔴 Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura

💎 Taksim
• PERA ROSE - 189 €
• TULIP CITY - 189 €

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturimi me Turkish Airlines
✔ Bagazh 20 Kg
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ BB- Fjetje me mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

Me ty Shqipëri 💕
Lutjet tona për viktimat dhe
sigurinë tuaj 🤲

maxtravel.al

Antalya Ultra All Inclusive 5* prej 479€

maxtravel.al Ofertat per Antalya sapo kan filluar Udhetimet Direkte ne Antalya me Turkish Airlines vazhdojne deri ne fund te muajit Shtator Oferta speciale per 30 Gusht 2019 - Hotel me sherbim 24 ore Ultra All Inclusive duke filluar nga 479 Euro - per 7 nete Armas Prestige 5* - 479 EUR. Side Crown Serenity...

maxtravel.al

Pushim per 2 Persona Falas

Loja shperblyese vazhdon - Terheqja behet me 15/Qershor

maxtravel.al Hoteli: Bosphorus Sorgun - Side 5 Yje me sherbim All Inclusive. Fluturimi: me Turkish Airlines - Direkt Prishtine Antalya Prishtine. Transferi: Aeroport Hotel Aeroport. ne Antalya Pa e shti doren ne xhep 4 Kerkesat per pjesemarrje ne loje shperblyese Beni like faqen tone ne Facebook...

MAX Travel

💝 Fito nje pushim per 2 persona ne Antalya 💝

🏨 Hotel: Bosphorus Sorgun - All Inclusive
✈️ Fluturimi: me Turkish Airlines
🚌 Transferi: Aeroport Hotel Aeroport

🔸ne Antalya Pa e shti doren ne xhep 🔸

4 Kerkesat per pjesemarrje ne loje shperblyese

1️⃣ Beni like faqen tone ne Facebook MAX Travel
2️⃣ Beni share kete postim (duhet te jete publik)
3️⃣ Beni tag 3 persona ne koment
4️⃣ Plotesoni formularin ne linkun https://maxtravel.al/pushim-per-2-persona-falas/

per me shume detaje vizitoni linkun https://maxtravel.al/pushim-per-2-persona-falas/

maxtravel.al

Oferte: Cappadocia prej 269 Euro 3 Dite | Max Travel Bileta Avioni, Pushime dhe Udhetime

maxtravel.al Super oferta per Vikend ne Cappadocia Fluturimi me Pegasus Airlines nisja cdo te shtune ne ora 02:40 mengjes dhe kthimi te henen ne ora 21:10 JERVENI CAVE HOTEL 269 € EMPIRE CAVE HOTEL 279 € SUHAN CAPPADOCIA HOTEL 289 € RAMADA CAPPADOCIA 289 € DREAM OF CAPPADOCIA 349 € Opcionale: Shetitje ...

maxtravel.al

Vikend ne Stamboll – prej 199 € – 3 dite | Max Travel Bileta Avioni, Pushime dhe Udhetime

maxtravel.al Super oferta per Vikend ne Stamboll Fluturimi me Turkish Airlines nisja cdo te shtune ne ora 09:00 mengjes dhe kthimi te henen ne ora 19:00, ciceron dhe asistence 24 ore dhe cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura Zona Taksim Nova Plaza Crystal 209 € per person 3 dite Nippon 219 € € per per...

MAX Travel

THAILAND, PHUKET
ANDAKIRA HOTEL PATONG 4 ★★★★
✦ Çmimi: 999€ - 10 netë / per person

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit :
✔ Bagazh 30 Kg
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 10 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB - Fjetje me mëngjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Viza Turistike
✔ Të gjitha taksat e Aeroportit
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Çmimet nuk përfshijë:
✔ Ekskurzionet tjera opcionale
✔ Shpenzimet personale
✔ Shërbimet ekstra të Hotelit
(Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, të gjitha pijet etj )
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

Prezentim i Hoteleve

MAX Travel

Ultimate Party - MAX Travel

MAX Travel

SENSITIVE PREMIUM 5 ★★★★★
⋙ Ultra All Inclusive | BELEK
✦ Çmimi: 449€ - 7 netë
✦ Nisja: 1, 5 dhe 8 / Qershor

🔴 Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya - Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim direkt
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

🔴 Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)

MAX Travel

Po sikur ta fillonit diten keshtu ?

maxtravel.al

6 pishina super ektravagante

maxtravel.al Embassy Gardens Sky Pool njoftoi per planin e tyre për të ndërtuar një pishinë të madhe, e cila praktikisht "rri" mbi rrugë. kjo do te ndertohet ne Londer dhe i lidh 2 ndertesa ne mes veti te larta 10 kate, ku gjeresia e pishines pritet te jere rreth 25m. Ajo qe ben me interesante larjen ne pishine...

MAX Travel

Crazy Friday Deals - 31/Mars/2017

- Amelia Beach Resort - 379 € / per person
http://bit.ly/mameliab
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
- Grand Prestige - 379 € / per person
http://bit.ly/mgprestige
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
- Orange County - 499 € / per person
http://bit.ly/morange
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
- Delphin Be Grand - 719 € / per person
http://bit.ly/begrand
━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━
✦ Nisja me 25/Maj
✦ Oferta valide deri ne ora 18:00 - 31/Mars/2017

🔴 Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya - Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim direkt
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

Grand Park Lara 5 ★★★★★
⋙Ultra All Inclusive | Antalya
✦ Çmimi: 469€ - 7 netë
✦ Nisja 25/Maj

🔴 Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya - Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim direkt
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

🔴 Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

Crystal Admiral 5 ★★★★★
⋙ Ultra All Inclusive | Side
✦ Çmimi: 399€ - 7 netë
✦ Nisja 19/Maj

🔴 Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya - Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim direkt
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

🔴 Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

MAXX ROYAL BELEK 5 ★★★★★
⋙ MAX All Inclusive | BELEK
✦ Çmimi: 1399€ - 7 netë

🔴 Bone Share dhe Fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya - Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit MAX AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim direkt
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

🔴 Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

💘 Vikend ne Stamboll 💘
❥ 2 Nete - 3 Dite ne Stamboll
✦ Çmimi: 179€ / per person
✦ Hotel GREEN PARK TAKSIM 4 ★★★★

🔴 Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Istanbull- Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim realizohet me Pegasus
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

🔴 Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

WOW TEA Kosova

Our best Brand Ambassador #imellda.musa 👌 Cdo dite e fillon me #wowtea 💖
👉 #detox eshte 💯% natyral
👉 ndihmon ne largimin e toxineve
👉 pershpejton metabolozmin
👉 hidraton organizmin
👉 rezultatet e para per me pak se 10 dite perdorim
👉per vetem 14.99€

🔹porosite ne inbox ose 045700170

🔹posta Falas

#wowtea #wowteakosova #wowteagirls #wowfamily

WOW TEA Kosova

Shikoni se si perdoret shishja e xhamit per çaj nga #wowtea e cila mund te perdoret per #detox dhe #apetitekiller, per me shume info apo porosi na kontaktoni ne 045700170 apo inbox #wowteakosova #wowfamily

MAX Travel

🇹🇭 THAILAND, PATTAYA 🇹🇭
Centara Pattaya Hotel 4 ★★★★
✦ Çmimi: 949€ - 9 netë / per person
Oferta Valide per nisje ne MARS

🔴 Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtine - Bangkok- Prishtine
✔ Bagazh 20 Kg
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 9 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB - Fjetje me mëngjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Viza Turistike
✔ Të gjitha taksat e Aeroportit
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Çmimet nuk përfshijë:
✔ Ekskurzionet tjera opcionale
✔ Shpenzimet personale
✔ Shërbimet ekstra të Hotelit
(Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, të gjitha pijet etj )
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

🔴 Bone Share dhe fito Falas - Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

💘 SUPER OFERTA PER SKIJIM - PA VIZA 💘
❥ 7 Nete / Kartepe / 1 ore nga Aeroporti
✦ Çmimi: 469€ / per person
✦ Gjysem Pansion + Ski Pass
✦ The Green Park Resort Kartepe

┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Stamboll- Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Gjysem Pansion
✔ Mengjes dhe Darke
✔ Skipass
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim realizohet me Pegasus
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

● Pagesën mund ta bëni nga cdo qytet në deget e TEB dhe BKT

● Në rast së jetoni jashtë Kosoves pagesen mund ta bëni në cdo degë të Western Union ose Money Gram.

🔴 Bone Share fito Falas - Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

💘 Nje dhurate te vecante per Shen Valentin 💘
❥ 4 Nete - Antalya
✦ Çmimi: 299€ / per person
✦ Concorde Deluxe Resort 5 ★★★★★ UAI
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya - Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 4 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra All Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim realizohet me Pegasus
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ ULTRA All Inclusive
🔴 Nisja: 13.02.2017
🔴 Kthimi 17.02.2017
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

🔴 Bone Share fito Falas - Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

🇹🇭 THAILAND, PATTAYA 🇹🇭
Premier Inn Pattaya 3 ★★★
✦ Çmimi: 989€ - 9 netë / per person
Oferta Valide per nisje ne MARS
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtine - Bangkok- Prishtine
✔ Bagazh 20 Kg
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 9 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB - Fjetje me mëngjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Viza Turistike
✔ Të gjitha taksat e Aeroportit
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Çmimet nuk përfshijë:
✔ Ekskurzionet tjera opcionale
✔ Shpenzimet personale
✔ Shërbimet ekstra të Hotelit
(Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, të gjitha pijet etj )
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

WOW TEA Kosova

Edhe @yanitayancheva eshte perdoruese e #wowtea - porosite edhe ti ne 045700170 - per vetem 14.99€ dhe perfito dergesen falas ne Kosove

MAX Travel

nje darke si kjo ne Tajlande, vetem me #maxTravel

MAX Travel

Perjetoje Parisin eshte ndryshe!
Tash me fluturim direkt nga Prishtine me cmime qe fillojne nga 70€ per bilete kthyese dhe 199€ pakete hotel

maxtravel.al

Oferte: 28 Nentori ne Stamboll | MAX travel Bileta Avioni, Pushime dhe Udhetime

maxtravel.al Kaloni 28 Nentorin ne Stamboll me nje Super Oferte TITANIC CITY TAKSIM 4 ★★★★ ⋙ BB - Fjetje me mengjes | ISTANBULL ✦ Çmimi: 239€ - 2netë - 3ditë ➡️ Nisja me 26/Nentor/2016 ➡️ Kthimi me 28/Nentor/2016 📣 Turkish Night 27 Nentor 2016 ⚠️ Numri eshte i limituar / Rezervo sa me heret ┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━...

maxtravel.al

A eshte ky vendi me i bukur i bregdetit shqiptar? | MAX travel - Pushime dhe Udhetime

maxtravel.al A keni ndegju per Gjirin e Gramit? Shume Pak veta e njohin dhe akoma me pak e kane vizituar. Por ky eshte padyshim gjiri me i bukur i bregdetit Jon ne Shqiperi. Gjiri i Gramit Behet fjale per Gjirin e Gramit, i cili ndodhet ne zonen e Karaburunit, midis Vlores dhe Dhermiut. Thuajse 30 minuta me skaf...

MAX Travel

🇽Përjetoni emocionet e ndeshjes TURQI - KOSOVË 🇽🇰
⋙Ultra All Inclusive | ANTALYA
✦ Kervansaray Lara 5* UAI
✦ Çmimi: 299€ - 2 netë / 3 Dite
➡️ Nisja me 11/Nentor/2016
➡️ Kthimi me 13/Nentor/2016
⚠️ Numri eshte i limituar / Rezervo sa me heret
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya - Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi ne Kervansaray Lara 5* UAI
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
✔ Bileta per Loje
✔ Transferi Hotel - Stadion - Hotel
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim realizohet permes Istanbull-it
➡️ Prishtine - Istanbull - Antalya ↩️
➡️ Antalya - Istanbull - Prithsine
✔ Të gjitha taksat
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 049 668 400
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]
#Forcakosova

🇹🇭 THAILAND, PATTAYA 🇹🇭
Centara Grand Mirage Beach Resort Pattaya 5 ★★★★★
✦ Çmimi: 1399€ - 7 netë / per person
Oferta Valide per nisje ne Tetor, Nentor & Dhjetor
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtine - Bangkok- Prishtine
✔ Bagazh 20 Kg
✔ Fluturimi me Turkish Airlines
✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
✔ Akomodimi: 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB - Fjetje me mëngjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Viza Turistike
✔ Sigurimi nderkombëtar shëndetsorë
✔ Të gjitha taksat e Aeroportit
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛⚛
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Çmimet nuk përfshijë:
✔ Ekskurzionet tjera opcionale
✔ Shpenzimet personale
✔ Shërbimet ekstra të Hotelit
(Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, të gjitha pijet etj )
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 049 668 400
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

MAX Travel

Me fat Kurban Bajrami!
Shumë fat, shëndet e begati. Urojmë të kaloni momente të mrekullueshme me të afërmit tuaj.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Gramsh?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Travel Agency

Address

Gramsh
Other Gramsh travel agencies (show all)
Albania Offroad Adventures Albania Offroad Adventures
L. Holta Gramsh
Gramsh, 3301

Offroad Local Guide at aoa4x4exp.com: . E-mail: [email protected] Cell +355 69 3087 714

Agjensi Udhetimesh- ABA Travel Agjensi Udhetimesh- ABA Travel
Lagjia Sporti- Kompleksi Selamiu
Gramsh, ALBANIA

bileta avioni,trageti,autobusi(gr)(it)(stamboll),paketa turistike,udhetime ne grupe,sig automejtesh,prone,biznesi, INSIG..imobilare sh*tje-blerje-me qera

About   Privacy   Login