Travel agencies in Lezhë

Find travel agencies in Lezhë. Listings include Cosmos Tours Lezhe, Lezha ime, xhovi travel, Ishulli i Lezhes, L-kristal Travel and Lezha Tourism. Click on each in the list below the map for more information.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezhë?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Cosmos Tours Lezhe A Cosmos Tours Lezhe
Rruga: Luigj Gurakuqi (Perballe Drejtorise Se Policise)
Lezhë, 4501

Hello Cosmos

Lezha ime B Lezha ime
Lezhë

Faqe për të promovuar turizmin e qytetit tonë!

xhovi travel C xhovi travel
Lezhë

AXHENSI UDHETIMESH BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUSI & SIGURIME cel 0692447031- jemi te disponueshem 24 ore XHOVI cel:00355685079412

Ishulli i Lezhes D Ishulli i Lezhes
Rruga Kaskuqe
Lezhë, 4500

Ishulli i Lezhës është fshat në jugperëndim te Lezhës, Shqipëri.

L-kristal Travel E L-kristal Travel
Rruga Shtraus
Lezhë

With us World seems Smaller L-Kristal Travel

Lezha Tourism F Lezha Tourism
Lezhë

Banesa Shengjin G Banesa Shengjin
Shengjin
Lezhë, 4503

Ju ftojmë të gjeni qetësinë në apartamente tona plot me ajër të freskët, të arreduara me përkujdesje, ato të ofrojnë rehati,siguri,relax.

A&B PEPA Tours H A&B PEPA Tours
Rruga:Luigj Gurakuqi ,prane Komisariatit Te Policise
Lezhë, [email protected]

Agjencia A&B PEPA ju ofron: Bileta te te gjitha shoqerive ajrore e detare: Linje e rregullt autobuzi cdo dite Lezhe-Athine. Udhetime turistike brenda dhe jashte vendit. Ekskursione per nxenes dhe studente . Krociere ne Europe dhe Mesdhe

EURO travel LEZHE I EURO travel LEZHE
Rruga Luigj Gurakuqi
Lezhë, 4500

AXHENSI UDHETIMESH XHOVI TRAVEL Tel: 0692447031 Adresa: perball Prokuroris Lezhe

North Travel J North Travel
Rr . Luigj Gurakuqi
Lezhë

Travel and transportation agency. UDHETIM DREJTE ITALISE CDO JAVE

About   Privacy   Login C