Lezha ime

Lezha ime

Nearby travel agencies

Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli, Fieri
Ferdi Travel
Ferdi Travel
Rruga Bakushe Visha, Fushë-Krujë
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

Comments

Preazntim kepucve dimerore origjinal sic gjinden ne thase,depo,TE PA TRUKUARA,per femije .zonja,zoterinj dhe zonjushe,,te importuara nga U,S,A,,Mbyllje aktiviteti,sh*ten me shumice,,Koplik,Malesia e Madhe,Shkoder. whatsap,viber dhe cel 00355672943230 Cmimi 1500 lek te vjetra kg ose 1,3 euro kg

Faqe për të promovuar turizmin e qytetit tonë!

Rrugica Abdyl Frashëri, Lezhë 1934

Lezha në vitet 80...

Lezha pas tërmetit të 15 Prillit 1979

amfora.al

Lezha, aty ku ilirët bashkëjetojnë me romakët dhe Skënderbeun

amfora.al Pranë bregdetit Adriatik, shtrihet n

Photos from Lezha ime's post

Rana e hedhun

Gëzuar 1 Qershorin të gjithë fëmijëve!

Shëtitorja e re drejt përfundimit...

Ka nisur të marrë formë Shëtitorja e re buzë lumit Drin

youtube.com

Ne Shtepine Tone, 14 Mars 2016, Pjesa 4 - Top Channel Albania - Entertainment Show

Emisioni "Në shtëpinë tonë" është ndalur në Lezhë, në qytetin ku janë përplasur dallgët e pafundme të historisë shqiptare...

youtube.com

Plazhi jonë i bukur... Shëngjini

Lezha ime's cover photo

Dikur...

Bregu i Lumit Drin në qytetin e Lezhës do të ketë një pamje tjetër duke u shndërruar në një shëtitore. Kanë nisur punimet për rehabilitimin e saj. Do të ketë në një gjatësi prej 2 kilometrash dhe do të përshkojë të gjithë qytetin. Ajo është projektuar të ketë më shumë gjelbërim, ndriçim dhe stola pushimi duke e kthyer Lezhën në një qytet më tërheqës për banorët dhe vizitoret e saj

Rana e hedhun

Përmbytje në Lezhë!!! 😱

Pamje të Memorialit nga lart...

Perla jonë: Rana e hedhun

Rana e hedhun

Shëngjini sot...

Resorti i ri turistik që po ndërtohet në plazhin e Tales dhe që pritet të përfundojë në Tetor të vitit 2017

Rruga e re e plazhit: Shëngjin - Kune

Kompania "European Seaways" ka shtuar një linjë të re me Shqipërinë, nga Brindisi në Shëngjin (Lezhë), duke filluar nga data 6 Qershor 2015. Linja do të jetë javore dhe do të jetë aktive për të gjithë vitin me këto orare:

Shëngjin - Brindisi | 12:00 (nisja) - 20:00 (mbërritja)
Brindisi - Shëngjin | 23:00 (nisja) - 07:00 (mbërritja)

Projekti i ri për "Terminalin e udhëtarëve" që pritet të ndërtohet tek stacioni i trenit!

Nisin punimet për Urën e re të qytetit

Sheshi i ri drejt përfundimit

Beteja për Bashkinë e Lezhës

youtube.com

Të ruash rrënjët shqiptare - Top Channel Albania - News - Lajme

Mbretërit ilirë, Teuta e Genti e kishin si rezidencë Lisusin e lashtë, më pas Gjergj Kastrioti Skënderbeu mblodhi në Lezhë princërit e Arbrit, e po aty zgjodhi edhe të prehej. Identiteti i kësaj zone nis që në kohë të lashta, për t’u ruajtur brez pas brezi. E pasuar, jo thjesht përmes monumenteve të kulturës e zbulimeve të shumta arkeologjike, por edhe trashëgimisë folklorike, një nga vlerat e jashtëzakonshme të kësaj zone...

Ndiqeni të plotë reportazhin e Top Channel për Lezhën:

Mbretërit ilirë, Teuta e Genti e kishin si rezidencë Lisusin e lashtë, më pas Gjergj Kastrioti Skënderbeu mblodhi në Lezhë princërit e Arbrit, e po aty zgjod...

Rana e hedhun

Lezha, dje dhe sot...

Kalaja e Lissusit

Projekti për Urën e re në hyrje të qytetit

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezhë?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Address

Lezhë
Other Tour Agencies in Lezhë (show all)
Cosmos Tours Lezhe Cosmos Tours Lezhe
Rruga: Luigj Gurakuqi (Perballe Drejtorise Se Policise)
Lezhë, 4501

Hello Cosmos

Ishulli i Lezhes Ishulli i Lezhes
Rruga Kaskuqe
Lezhë, 4500

Ishulli i Lezhës është fshat në jugperëndim te Lezhës, Shqipëri.