Lezha Travel

Lezha Travel

Nearby travel agencies

Angeli Travel
Angeli Travel
Pllati kuq prane Katedrales, Lezha
Agjensi Filipi
Agjensi Filipi
Lagjia Skenderbeg, Perball Sigurimeve Shoqerore, Lezha
PIRAJ
PIRAJ
Piraj
Erdisa tours
Erdisa tours
lezhe, Lezha
Meli Ona
Meli Ona
Albania
Lezha Tourism
Lezha Tourism
Lezhë
Agjensi Rikardo 2011
Agjensi Rikardo 2011
rruga nene tereza, Shëngjini
Lissus Travel
Lissus Travel
Rr. "Luigj Gurakuqi"
Cosmos Tours Lezhe
Cosmos Tours Lezhe
Rruga: Luigj Gurakuqi (Perballe Drejtorise se Policise), Lezhë
Armag Group
Armag Group
Rruga Kuvendi Arberit
North Travel
North Travel
Rr . Luigj Gurakuqi, Lezhë
Agjensi udhetimesh SEA travel
Agjensi udhetimesh SEA travel
Luigj Gurakuqi
xhovi travel
xhovi travel
Lezhë
Soar Travel
Soar Travel
Lezhe, Lezha
Banesa Shengjin
Banesa Shengjin
shengjin, Lezhë

Lezha Travel eshte nje axhensi e re turistike.Ofrojme bileta te te gjitha kompanive ajrore, detare tokesore. Ofrojme udhetime brenda dhe jashte vendit.Organizojme ekskursione ne grup dhe individuale.

Krociere ne Europe dhe ne Mesdhe. Siguracione jetesore.

Operating as usual

NXITONIII
Pemar Beach Resort 5*
OFERTE SPECIALE
★★★★★ All Inclusive - Side
Akomodimi: 30 korrik – 7 dite
645 €

Nje Guide ne Paris te ashtuquajturin "Qytetin e dashurise"

Ju ftojme te vini prane zyres tone ne menyre qe te gjeni ofertat me te mira, me cmimet me konkurruese ne treg!

Ne ndodhemi ne NET CENTER !

Cel: 0682120247

Pamje e mrekullueshme nga Parisi ;)

Tanzania ne Ngorongoro Crater Lodge ;)

Ju ftojme te na vizitoni ne Net Center
Tek ne do te gjeni bileta me cmime konkuruese.
Na kontaktoni ne nr e cel 0682120247!

Lezha Travel ju mirepret ;)

Ju ftojme te vini prane zyres tone ne menyre qe te gjeni ofertat me te mira, me cmimet me konkurruese ne treg!

Ne ndodhemi ne NET CENTER !

Cel: 0682120247

Lezha Travel's cover photo

Travel To Canada :)

Travel To Canada :)

:) Paris ...

Costa Rica!

[01/28/14]   Ju ftojme te na vizitoni ne ndodhemi ne qendren tregtare NET CENTER !
Na kontaktoni ne nr e cel 0682120247!

Mund te na kontaktoni : 0682120247

Tek Lezha Travel në NET CENTER do të prenotoni bileta per transport tokësor,ujor dhe ajror me çmimet me konkuruese në tregun shqiptar.

[01/22/14]   Ju ftojme te na vizitoni ne Net Center :)
Tek ne do te gjeni bileta me cmime konkuruese.
Na kontaktoni ne nr e cel 0682120247!

Lezha Travel

[01/13/14]   Ju ftojme te na vizitoni ne ndodhemi ne qendren tregtare NET CENTER !
Na kontaktoni ne nr e cel 0682120247!

Kane!

Net Center

Tek Lezha Travel në NET CENTER do të prenotoni bileta per transport tokësor,ujor dhe ajror me çmimet me konkuruese në tregun shqiptar.

Ju ftojme te na vizitoni ne ndodhemi ne qendren tregtare NET CENTER !
Na kontaktoni ne nr e cel 0682120247!

Tek Lezha Travel në NET CENTER do të prenotoni bileta per transport tokësor,ujor dhe ajror me çmimet me konkuruese në tregun shqiptar.

Lezha Travel

Skoci !

Lezha Travel

Timeline Photos

Lezha Travel

Paris

Net Center

Tek Lezha Travel në NET CENTER do të prenotoni bileta per transport tokësor,ujor dhe ajror me çmimet me konkuruese në tregun shqiptar.

Lezha Travel

Udhetimi per festat e fundvitit ne Dubai
29 Dhjetor - 1059 € - 6 dite

Per me teper info na kontaktoni ne nr e cel : +355682120247

Dubai - Viti i Ri
Dita 1: 29.12.13 Tirane - Stamboll - Dubai
Takimi me guiden tone ne Aeroportin e Tiranes dhe fluturimi me Pegasus Airlines per ne Stamboll Nga Stambolli do te fluturojme per ne Dubai me kompanine Fly Dubai Qyteti i Dubait per vete zhvillimin e tij eshte zemra pulsuese e Emirateve dhe i gjithe Lindjes se Mesme. Nje karakteristike e Dubait, ndryshe nga Emiratet e tjera, eshte se vetem 10 % e te ardhurave te tij vjetore e kane prejardhjen nga industria e karburanteve. Te ardhurat kryesore te qytet-shtetit vijne nga zona ekonomike Jebel Ali (zona portuale) dhe turizmi. Mberritja ne Dubai dhe pritja nga partneret tane dhe me pas transferta per ne hotel. Akomodimi ne hotel

Dita 2: 30.12.13 Dubai ( City Tour )
Mengjesi ne hotel
11:00 – 15:00 City Tour Dubai Dubai – Kryeqendra ekonomike e Emirateve te Bashkuara Arabe ka terhequr gjithmone vemendjen e turisteve te mbare Botes. Gjate ketij programi do te kemi mundesi te vizitojme disa nga peisazhet dhe godinat me te vecanta dhe te bukura ne bote duke qene se ky qytet eshte unik persa i perket kesaj nderthurje te elementeve orientale dhe atyre moderne Vizite panoramike: Fillimisht do ti drejtohemi Xhamise Jumeriah (e cila eshte nje nga xhamite me te bukura ne Dubai). Me pas vazhdojme ne rrugen e famshme Sheikh Zayed (cilesuar edhe si arteria kryesore e qytetit) Gjate kesaj rruge do te kalojme ne Zonen e Biznesit (e mbushur me godina vertete unike) si psh Emirates Tower dhe Qendra e Tregetise Boterore. Gjithcka duket ne harmoni te plote dhe ky program do te vazhdoje te na tregoje mrekulli te tilla si: Burj Kalifa e cila eshte ndertesa me e larte ne bote 818 m, dhe prane saj ndodhet Dubai Mall, qe eshte Qendra Tregtare me e madhe ne bote Vazhdojme viziten tone ne brendesi te Palmes Jumeirah, e cila eshte nje arkitekture shume e vecante e ndertuar totalisht mbi uje Aty do kemi mundesi te shohim Hotelin luksoz Atlantis The Palm dhe mundesi per foto panoramike. Me pas do te vizitojme Hotelin Burj Al Arab, i cili eshte hoteli i vetem ne bote me 7* Mundesi per kohe te lire ne Pazarin e Erzave dhe Frutave te thata duke perfundur programin tone ne zonen e famshme Dubai Gold Souk, e cila per nga vete emri eshte zona me e njohur e Argjendarise ne Lindjen e Mesme.
14:00 – 15:00 Kohe per dreken e cila eshte fakultative Cfare mund te vizitoni: • Burj Khalifa ( Extra Pagese 35 Euro PP ) • Burj Al Arab ( Vizite Hyrje 65 Euro, Dreke ose Darke 135 Euro ) Pasdite e lire per te eksploruar qytetin ne menyre individuale dhe shopping Tour Opsional Extra Pagese - Dhow Cruise me darke ( 45 Euro PP - minimum 20 Persona )
19:00 – 23:00 Dhow Cruise Ne mbremje do te bejme nje shetitje me Anije Dhow Cruise. Aty do kemi mundesi qe te shohim te gjitha godinat me te larta ne te dy anet e Dubai Creek. Shetitja shoqerohet me muzike orientale duke krijuar atmosfere te kendshme dhe duke shijuar darken me gatime tradicionale Kjo do te jete nje eksperience me te vertete e paharrueshme gjate diteve te qendrimit ne Dubai Transferta dhe akomodimi ne hotel Akomodimi ne hotel


Dita 3: 31.12.13 Dubai – Abu Dhabi
Tour Opsional Extra Pagese - Abu Dhabi ( 45 Euro PP - minimum 20 Persona )
07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
09:00 – 17:00 Tour ne Abu Dhabi
13:00 – 14:00 Kohe e lire per dreken fakultative Abu Dhabi – njihet ndryshe si ”Manhatani i Arabise” per shkak te gradacelave ultra moderne. Kryeqyteti i Emirateve te Bashkuara Arabe, shtrihet ne nje ishull ne forme T-je, prane gjirit te Persise Aty do te kemi mundesi per te vizituar vendet e mrekullueshme si Xhamine “Sheikh Zayed”, nje kryeveper e arkitektures neo-islamike si edhe nje nga xhamite me te bukura ne te gjithe boten. Xhamia ka mbi 1.000 shtylla ne zonat e saj e jashtme te cilat jane te veshur me me shume se 20.000 panele mermeri me gure gjysme te çmuar, duke perfshire guaskat, perlat etj. Vizita e kesaj xhamie eshte nje pervoje vertete e paharrueshme. Vizita vazhdon duke pare “Pallatin e Emirateve” shume luksoz, i cili ndodhet ne vendin e tij mbreselenes. Me pas do te vizitojme Heritage Village, Marina Mall si edhe ishullin “Saadyat” i cili ofron nje pasqyre te vertete ne zhvillimin e qytetit me te pasur te botes. Ne vazhdim vizitojme edhe ishullin "Yas" ne te cilin ndodhet kompleksi "Ferrari World" dhe pista e garave te "Formula 1"
15:00 – 17:00 Pas perfundimit te programit, kthimi ne Dubai Ne mbremje do te behemi gati per Darken Gala te Vitit te Ri, nje mbremje ku nuk do te mungoje argetimi dhe menuja e pasur. ( e perfshire ) Akomodimi ne hotel

Dita 4: 01.01.14 Dubai
Mengjesi ne hotel Kohe e lire per plazh Tour Opsional Ekstra Pagese - Jeep Safari ne Shkretetire me darke ( 45 Euro PP - Min 20 Persona )
15:00 – 21:00 Jeep Safari Programi yne do te vazhdoje me Jeep Safari ne shkretetire Jeep Safari i cili do te na beje te kuptojme me se miri jeten e banoreve te shkretetires. Magjia e Shkretetires do te jete e servirur ne menyren me fantastike gjate ketij udhetimi Jeep Safari ne eksplorimin te Dunave dhe Oazeve te cilet ngjasojne me Diamantet ne mes te shkretetires pa fund.Gjate udhetimit do te kemi ndjesine e lirise absolute te cilen shkretetira na fal pa rregulla, pa rruge, pa tabela, por me shume Duna te cilat duken si dallge te stermedha ne nje det pa fund rere, te cilin do e sfidojme dhe arrijme ta mposhtim. Mikpritja Arabe do tju beje te ndieheni si Sheikh, dhe prane Kampit ku do te pushojme dhe do te shijojme Show e organizuar me Belly Dancer dhe Muzike Orientale. Aty do te shijojme darken me ushqime tradicionale ne Barbeque Pas perfundimit te programit kthimi dhe akomodimi ne hotel.

Dita 5: 02.01.14 Dubai - Stamboll
Pas mengjesit ne hotel ne shoqerimin e guides mund te vizitojme Dubai Mall. Aty do kemi mundesi te eksplorojme qendren tregtare me te madhe ne bote. Ne perberje te saj gjenden plot 1200 dyqane te markave me prestigjoze. Ne brendesi te ambjenteve ndodhet nje qender patinazhi, akuariumi me fasaden me te madhe ne bote, si edhe kinemaja me e madhe ne rajon. Gjithashtu mund te vizitojme “Mall of Emirates”, e cila ofron edhe nje qender per ski. Check-out nga hoteli dhe transferta per ne Aeroportin Internacional te Dubait Fluturimi per ne Stamboll Mberritja ne Stamboll dhe akomodimi ne hotel ne Aeroportin e Stambollit

Dita 6: 03.01.14 Stamboll – Tirane
Mengjesi ne hotel Pas check-out nga hoteli, marim fluturimin per ne Tirane Fluturimi per ne Tirane Fundi i sherbimit tone

:)

Ju ftojme te na vizitoni ne Lezha Travel !
Ne ofrojme bileta te te gjitha kompanive ajrore, detare, tokesore.

Ejani te na vizitoni ne ndodhemi ne NET CENTER!

Colorado!

[11/24/13]   Pershendetje miq

Lezha Travel vijon me Oferta Speciale

Tirane - Milano (Malpensa)

Datat 12, 15, 17, 19, 21 Shkurt 2014 kushton vetem

44 EURO! Nxitoni vendet jane te limiturara!

Per me teper informacion mund te na kontaktoni ne nr e cel : +355682120247

Christmas Holiday

Brenda nje kopeshti ne Valencia, Spanje!
Mrekulli

Lezha Travel

Ju ftojme te na vizitoni ne Lezha Travel !
Ne ofrojme bileta te te gjitha kompanive ajrore, detare, tokesore.

Ejani te na vizitoni ne ndodhemi ne NET CENTER!

Christmas Holiday

Christmas Holiday

Dubrovnik

Dubrovnik

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Lezh?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Nje Guide ne Paris te ashtuquajturin "Qytetin e dashurise"

Location

Lezh

Category

Travel Agency

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Lezh
Other Travel Agencies in Lezh (show all)
Armag Group Armag Group
Rruga Kuvendi Arberit
Lezh

1. Agjensi Turistike 2. Agjensi Imobilare 3. Konsulencë Juridike 4. Siguracione. Tel & Fax : 021524042 Tel : 0682040179 / 0672014519

Agjensi udhetimesh SEA travel Agjensi udhetimesh SEA travel
Luigj Gurakuqi
Lezh, SEA1998

About   Privacy   Login C