Taksi Toma

Taksi Toma

Nearby travel agencies

KroniTravel
KroniTravel
L.Qenal Stafa, Bulevardi Zogu I-re, Shkodër
Bileta Udhetimi
Bileta Udhetimi
Shkoder, Shkodër
Florian's Backpaker
Florian's Backpaker
Rruga Doktor Ali Saphia, Shkodër
Rupa Guesthouse
Rupa Guesthouse
Theth, Shkodër
Udhëtime turistike për ne Theth
Udhëtime turistike për ne Theth
Theth,shkoder, Shkodër
Vllaznimi Tours
Vllaznimi Tours
Shkoder
Shkodra Tourist Guide
Shkodra Tourist Guide
pedonale, Shkodër
Peaks Of The Balkans The crossborder
Peaks Of The Balkans The crossborder
Shkoder, Shkodër
Agjensi GOLD Travel&TOURS
Agjensi GOLD Travel&TOURS
SHESHI DUGAJT E REJA ,TEK TRUMA, Shkodër
SGS Travel
SGS Travel
Sheshi "Isa Boletini", Shkodër
Shkodratravel & Tours
Shkodratravel & Tours
Rruga Hafiz Sabri Bushati, Shkodër
Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Rr.. Revolucioni Antikomunist
Globus Travel Shkodër
Globus Travel Shkodër
Shkodër 00355
High-Albanian TOURS
High-Albanian TOURS
oppsite the telecom , shkoder ALbania, Shkodër
Gurra Travel
Gurra Travel
Theth Shkoder Albani, Shkodër

Taxi driver, airport pick ups. Delivery services. Vehicle hire. Holiday information. Offer services all around Albania and also Podgorica Montonegro. Kosove and local cities. For more info please inbox.

Ne gjendje!
Makine me qera! Ne gjendje te mire dhe cmim te arsyeshem.
Na kontaktoni: +355 69 2998224

Ndihuni te sigurt ne udhetimin tuaj me ''Toma Taksi''

Taksi Toma

Taksi Toma's cover photo

Na kontaktoni,
ne tel dhe ne inbox!

Toma taksi ne dispozicionin tuaj ne 24 ore, brenda dhe jashte Shqiperise!

Taksi Toma

Taksi Toma's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Shkodra

Category

Tour Agency

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Vrake
Shkodra
Other Tour Agencies in Shkodra (show all)
Martini Travel Agjensi Turistike Martini Travel Agjensi Turistike
SHESHI PREK CALI
Shkodra, 4000

MARTINI TRAVEL JU OFRON BILETA AVIONI,AUTOBUSI,TRAGETI... PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE JETE & MAKINE SKANIME,PRINTIME,FOTOKOPJE FAX EMAIL

Best Hiking and 4x4 Adventures Best Hiking and 4x4 Adventures
Best Travel & Adventures
Shkodra, VISIT

Located in the middle of Shkodra Sity.. we offer adventure 4x4 ,walking tours ,hiking in Peaks Of Balkan ,day tours in Thethi Vally,Valbona Vally,Koman Lake,Vermoshi Vally ect ... come and visit Albania with Besttravel&adventures

Eden travel Eden travel
Bulevardi Zogu I Pare
Shkodra, 4001

rreth turizmit dhe udhetimeve

Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Rr.. Revolucioni Antikomunist
Shkodra

Tel.: 022808839 Cel Mobile.: 0697771642 Adresa.: Revoluzioni Antikomunist Hungarez - Shkoder Albania

Shkodra,ma e bukra. Shkodra,ma e bukra.
Shkodra

Faqe Online

Point Travel Point Travel
Bulevardi "Zogu 1" , Parruce
Shkodra, 4001

"The world is a book, and those who do not travel read only a page."

Agjensi Turistike Agjensi Turistike
L.Perash Rr.dervishbeg
Shkodra

LIDA TRAVEL

Naturehike outdoors Naturehike outdoors
Sheshi 2 Prilli
Shkodra

Our bussines is you! Koçeku Agents & translators are hard working ,knowledgeable, and caring professionals who work to serve their clients

About   Privacy   Login