Travel agencies in Tirana - Page 1

Find travel agencies in Tirana. Listings include Alexandra Travel, Plazh.com, Balkan Tours, Kalemi Travel & Tours, Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) and Spirit Travel & Tours. Click on each in the list below the map for more information.

 Boat Tour Agencies [1]  Bus Tour Agencies [1]  Cruise Agencies [12]  Eco Tours [10]  Sightseeing Tour Agencies [4]  Tour Agencies [272]  Tour Guides [51]  Tourist Information Centers [36]  Travel Agencies [341]  Vacation Home Rental [2]
Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Alexandra Travel A Alexandra Travel
Rruga Sulejman Delvina
Tirana, 1001

Plazh.com B Plazh.com
Rruga E Durrësit, P 102
Tirana, 1000

Tiranë: ATHS: 4-223-3997/ 223-2310/ 224-0955/ 4-223-2424 Durrës: ATHS 52-222-621 www.Plazh.com

Balkan Tours C Balkan Tours
Abdi Toptani Nr 1 / 18
Tirana, 1001

Tour Operator

Kalemi Travel & Tours D Kalemi Travel & Tours
Sheshi Willson, Kati II (mbi Kafe Mulliri I Vjeter)
Tirana, 1111

TOURISM & TICKETING

Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel ) E Agjensi Udhetimesh ( Hima Travel )
Rruga Muhamet Gjollesha
Tirana, 1001

Hima Travel Ju ofron bileta avioni të lira për të gjithë botën. ju mund të rezervoni gjithashtu Paketa Turistike Individuale si dhe Paketa Me Guide, Paketa Pushimesh turistike ne Turqi, Paketa Pushimesh ne Europe, Pushime ne Greqi Udhetime me Autob

Spirit Travel & Tours F Spirit Travel & Tours
Sheshi Skenderbej, Pallati Kultures
Tirana, 1000

Savatours G Savatours
Rr. Brigada E VIII-te, Nr 2, Pallati Jeshil "Pinguli" (ish Blloku)
Tirana, 1001

Savatours, the only destination for happy holidays whether you are looking for family time or fun.

Discover Albania H Discover Albania
Rruga Myslym Shyri
Tirana, 1001

Travel Company. Tour Operator for Albania for Incoming and locals.

Global Tours Albania I Global Tours Albania
Rr. Mine Peza, 10 Mt Poshte Kafe Grand
Tirana, 1001

Global Tours! Ju Garanton Gjithmone Cmimet me te LIRA! Pushime Verore & Dimerore! Bileta Avioni & Udhetime Turistike! +355682001112

ILIRIDA Travel & Tours J ILIRIDA Travel & Tours
Rruga "Dritan Hoxha"
Tirana, 1001

TRAVEL & TOURS AGENCY

My Albania "Nature Explorers" K My Albania "Nature Explorers"
Adresa: Perballe Parlamentit /Toptanit(Kullat Binjake Portokalli) Prane Joni Peci Kati 1-re ✅ . Fundi Koridorit Majtas..
Tirana, 1001

Vetë JETA e njeriut eshte një udhëtim i bukur! Ndaj ne ju sygjerojmë të udhëtoni sa më shumë� Bashkohu dhe jeto duke udhëtuar..... My Albania(N)

Albanian Eagle Tours L Albanian Eagle Tours
Blv. Gjergj Fishta, Nd. 26, H.3 Njesia Administrative Nr 7
Tirana, 1001

Albanian Eagle Tours ofron mundësi për experienca të vecanta pushimesh të organizuara në grup dhe individuale. Cilësia maksimale e shërbimit dhe korrektësia me klientët tanë janë busulla që na udhëheq drejt përmirësimit të vazhdueshëm.

Loli Tours. M Loli Tours.
Rruga Margarita Tutulani
Tirana, 1001

loli tours / Specializuar për Maldive, Kuba, Xhamaika, Tailande, Egjipt, Greqi

Mar-Est Travel & Tours N Mar-Est Travel & Tours
Rruga Kater Deshmoret, 21
Tirana, 1015

Jona Travel Lufthansa City Center O Jona Travel Lufthansa City Center
Rruga Abdyl Frasheri
Tirana, 1000

Jona Travel Lufthansa City Center. https://www.jona-travel.al/ +355 4 222 3346

Bora Travel & Tours P Bora Travel & Tours
Rruga "Myslym Shyri" Nr.84
Tirana, 1001

Paketa Turiske. Udhetime ne grup. Pushime verore & dimrore. Bileta avioni, autobusi dhe trageti. Krociera. Siguracione.

Agjensi Zagoria Travel Q Agjensi Zagoria Travel
Sheshi Karl Topia
Tirana, 1001

Bileta Avioni & Trageti & Autobusi ,Paketa Turistike,Rezervime Hotelesh ne te gjitha destinacionet e botes, Siguracione shendeti. Me ne udhetohet lire!

Albania Travel & Voyage R Albania Travel & Voyage
Blv Gjergj Fishta, Kryqezimi I Ures Se Drejtoris Se Policise. Kati I 2 Tek Stacioni I Unazes.
Tirana, 44579

Albania Travel & Voyage u kushton rëndësi detajeve në udhëtimin tuaj .

ADA TRAVEL & TOURS S ADA TRAVEL & TOURS
Ish Blloku ,sheshi Wilson Tirane
Tirana, 1019

Luxury travel shop Ticketing & hotels worldwide holidays trips luxuryhotelsoftheworld crociere ferries trasferts tours & sightseing event tickets ByAda

Dsm Tourist Guide Albania T Dsm Tourist Guide Albania
Rr. Pjeter Budi,
Tirana, 1001

Luna Travel & Tours U Luna Travel & Tours
Rruga Hoxha Tahsim 10
Tirana, 1001

Rruga Hoxha Tahsim, 30 m siper shesh*t Avni Rustemi Bileta avioni, autobusi, trageti. Paketa turistike. Hotele. Siguracione

Zenith Travel V Zenith Travel
Rruga Durresit.prane Gjimnazit "Qemal Stafa"
Tirana, 1001

Agjenci me experience mbi 15 Vjecare . Cilesia maksimale , cmimet me konkuruese ne treg dhe suporti ndaj klientit jane 3 pikat e forta mbi te cilat fokusohemi per te ardhur prane jush !

Smart Travel W Smart Travel
Bulevardi “Zogu I” , Perballe Ministrise Se Drejtesise
Tirana

All you need is a Destinacion!

Albanian Tourism X Albanian Tourism
Rruga Joklin Persi
Tirana, 1053

Albania Adventure Y Albania Adventure
Rruga Don Bosko
Tirana, 1001

Discover and explore Albania with us. www.albania-adventure.com +355 68 20 10 515

Visit Albania Z Visit Albania
Bulevardi Gjergj Fishta, Pallati Shallvaret A12
Tirana, 1000

Albanian National Tourism Agency . For more information: www.albania.al

Choose Balkans 1 Choose Balkans
Rruga Resh*t Çollaku
Tirana, 1019

“Choose Balkans” is a tourism project specialized in the incoming cultural tourism toward the Western Balkans. Our aim is to support and promote cultural and geo tourism attractions that characterize the Balkan region.

Frans Travel 2 Frans Travel
Ruga Myslym Shyri ,ne Krah Te Ish - Adidas.
Tirana, 1001

TOURISM & TICKETING

Go Travel Albania 3 Go Travel Albania
Rr. Hoxha Tahsin, Ndërtesa 204, Hyrja 2/1 Tek Xhamlliku
Tirana, 1005

Go Travel ofron shërbime të plota të udhëtimit sipas nevojave tuaja, nga çmime biletash deri tek paketa turistike dhe pushimesh. Go Travel, ofron kryesisht pushime individuale të kategorisë së luksit.

Global Travel Albania 4 Global Travel Albania
Jani Kukuzeli
Tirana, 1019

GLOBAL TRAVEL - Ju kushton më shumë të qëndroni në shtëpi.

Top Albania Guide 5 Top Albania Guide
Pallati "Asllan Rusi"
Tirana, E 762

Agjensi turistike ,me ofrim shërbimesh:Organizime paketash turistike,shërbim transporti,bileta avioni e trageti,guida profesioniste brenda e jashte vendit.

Erlitravel & tours 6 Erlitravel & tours
Rruga "Hoxha Tahsin", Nr. 217, Perballe Me Kafe KU & BA , 50 M Larg Bar OSLO
Tirana, 1001

Agjenci Udhetimi e Turizmi . Paketa per udhetime Turistike ne grup e individuale, Rezervim Hoteli , Bileta Avioni, Trageti, Autobuzi, http://www.erlitravel.com

Kaba Travel & Tours 7 Kaba Travel & Tours
Kaba Travel
Tirana, 1001

Doni te planifikoni nje udhetim? Kaba Travel !! Pergjegjesia dhe cilësia në Udhëtim! ☎️0695460060

Dubai Travel & Tours 8 Dubai Travel & Tours
Kryqezimi 21-Dhjetorit, Mbi Raiffeisen Bank
Tirana, 1023

Bileta Avioni, Paketa Turistike, Pushime Verore, Viza Dubai

Elite Travel Agency 9 Elite Travel Agency
Rruga Donika Kastrioti 3 Tirana 1001, Albania
Tirana, 1000

Udhetime Turistike, Guida Turistike, Eskursione.

You are on page 1 of 20
First Previous Next Last
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20