Travel agencies in Prizren - Page 1

Find travel agencies in Prizren. Listings include DUA.tourist - Agjensi e udhetimeve /Travel Agency, Prizreni Qyteti im, Omega Tours, Televizioni Prizrenit, Diamond Vector Travel and Bashkimi Reisen. Click on each in the list below the map for more information.

 Bus Tour Agencies [1]  Cruise Agencies [1]  Sightseeing Tour Agencies [1]  Tour Agencies [16]  Tour Guides [6]  Tourist Information Centers [8]  Travel Agencies [25]  Vacation Home Rental [1]
Want your business to be the top-listed Travel Agency in Prizren?

Click here to claim your Sponsored Listing.
DUA.tourist - Agjensi e udhetimeve /Travel Agency A DUA.tourist - Agjensi e udhetimeve /Travel Agency
De Rada
Prizren, 20000

DUA TOURIST si pjese perberes e DUA group , eshte themeluar në fillim të vitit 2013 si një agjensi private e udhëtimit ,e cila rezultoi qe ne fillim një nga agjensitë e udhëtimit më të respektuara dhe udhëheqëse në Kosovë.

Prizreni Qyteti im B Prizreni Qyteti im
Sheshi Shadervan , 20000 Prizren 20000 Prizren Prizren, Shadervan
Prizren, 20000

Vizitoni albumet e tona ku mund të njiheni me gjtihçka rreth Prizrenit.Sport,Kulturë,Histori,Traditë dhe shumë gjëra të tjera.Mjafton ti vizitoni albumet.Mund të dërgoni foto në mesazh në faqen tonë ose në koheshtirje.

Omega Tours C Omega Tours
Sheshi I Lidhjes 9/A
Prizren, 20000

Rezervoni Udhëtimet tuaja turistike, pushimet verore, bileta në të gjitha destinacionet e botës etj. Ju mirëpresim !

Televizioni Prizrenit D Televizioni Prizrenit
Rr.Suzi Çelebi 72a , 20000
Prizren, 20.000 PRIZREN

Informohu për të gjitha të rejat nga Prizreni, Suhareka, Malisheva, Dragashi dhe e gjithë Kosova

Diamond Vector Travel E Diamond Vector Travel
Remzi Ademaj
Prizren, 20000

Paketa Turistike. Udhetime ne grup. Pushime verore & dimrore. Bileta avioni dhe autobusi .Aplikacione per viza ne te gjitha ambasadat.Siguracione udhetimi.

Bashkimi Reisen F Bashkimi Reisen
Bus Station
Prizren, 20000

Kompania Turistike "BASHKIMI REISEN"-Prizren Info:029/226-583 +383 (0) 44/111-524

Supercampers G Supercampers
Prizren
Prizren, 20000

Exploring & capturing, then presenting to the World, unseen wildest beauties from all around the Balkans.

Gimi Group H Gimi Group
Shari Nr 5 Lidhja Prizrenit
Prizren, 20000

GIMI GROUP eshte nje kompani turistike qe ju ofron knaqesin e udhetimit ne te gjithe boten. Hotelet, plazhet, krociere te llojlloshem me bukurite magjepse. Udhetoni me ne. Përfitoni nga Ofertat tona( Bileta Avioni , Hotele , Pushime Dimërore , Toure et

VIP Travel - Prizren I VIP Travel - Prizren
Bulevardi Bill Clinton 52
Pristina, 10000

VIP Travel - Prizren Tel: 00381 29 225 912 Mob: 00377 45 567 008 Mob: 00377 44 366 465 www.viptravel-ks.com [email protected]

Halimaj Reisen J Halimaj Reisen
De Rada P.n
Prizren, 20000

Prizren

Prizren City K Prizren City
Sheshi I Dëshmorëve
Prizren, 20000

Tourist Information of Prizren city | Booking | Event | Cultural Heritage | Monument etc.

ABA TOURS L ABA TOURS
Prizren 20000 Rr.Mehmet Pasha ( Bajrakli Xhamia) R.Kosova
Prizren, 20000

ABA Tours Pz është angjension turistik që ofron avio bileta, bileta autobusi, cruise dhe pako turistike për destinacionet e ndryshme te botes .

Zhur Tours M Zhur Tours
Stacioni I Autobusave
Prizren, 20000

Agjencia turistike "Zhur Tours"

FIDANI TOURS N FIDANI TOURS
Vlashnjë
Prizren, 20000

Faqja zyrtare e kompanisë Fidani Tours në Facebook.

Erhan Trans O Erhan Trans
Stacion I Autobusave
Prizren, 20000

ERHAN TRANS - Agjencion Turistik - Udhetime nga Kosova drejt Serbise dhe anasjelltas, cdo dite.

NTP "Besi Tours" P NTP "Besi Tours"
Gjonaj
Prizren

Intertours PZ Q Intertours PZ
Prizren Kosovo
Prizren, 23000

Promokos Travel Agency R Promokos Travel Agency
Prishtin
Prizren, 20000

"Promokos - Travel Agency"

Villa “Panorama Hills” Prevallë S Villa “Panorama Hills” Prevallë
Prizren

ville familjare me qera ne Prevall, villa gjendet afer pishave,privatesi,qetesi,ajer te paster. na shkruani ketu per rezervime! Viber/whatsapp: +38349921268

EBK - Bellobrad T EBK - Bellobrad
Lidhja Shqiptare
Prizren, 20060

Projektim dhe Ndërtim, me cilësi e garanci.

Ekspres TUR Kosova U Ekspres TUR Kosova
Te Stacioni Autubusave
Prizren, 20000

Villa Lux V Villa Lux
Prevalla 42.178394, 20.961437
Prizren, 20000

Apartamente/villa me qera ne Prevalle

Agjensioni Turistik *vela Trevel* W Agjensioni Turistik *vela Trevel*
Rr De Rada
Prizren, 20000

Prizren Guide X Prizren Guide
Shadervan Nn
Prizren, 20000

Prizren Guide is an Association of Tourist Guides in Prizren, Kosovo which represents the needs of National, Regional and tourism from around the world planning to visit Prizren, respectively Kosovo.

A.T Royal Travel Y A.T Royal Travel
Prizren

Agjensi transporti dhe aranzhim pushimesh e udhëtimesh.

Fidani-Tours Prizren-Rahovec Z Fidani-Tours Prizren-Rahovec
Prizren
Prizren, 20000

prizren

Prizren Map 1 Prizren Map
Prizren, 20000

Welcome to Map of Prizren. Visit us on http://www.prizrenmap.com/

Moj Prizren 2 Moj Prizren
Prizren, 20000

Ljudi oduvek imaju potrebu za istrazivanjem i novim avanturama. S ciljem da vam iz nase perspektive prikazemo razlicitu kulturu i tadiciju Prizrena, grupa mladih aktivista oformila je stranicu o turistickim atrakcijama naseg grada.

Tourist Information Center Prizren 3 Tourist Information Center Prizren
Rruga E Farketareve 143
Prizren, 20000

Discover the hidden treasures of Kosovo,Prizren culture nature , Sharri Moutain

The beauty of Kosovo 4 The beauty of Kosovo
Mbreti Pirro
Prizren, 2000

The beauty of Kosovo A guide to outdoor adventures in Kosovo

MIR Tours 5 MIR Tours
Prizren

Agjension touristik,Ekskurzione shkollore,Linje e rregullt Prizren Prishtine qdo dite..

Edona Tours 6 Edona Tours
Rr. Remzi Ademi Nr. 46
Prizren, 20000

Agjencioni Turistik VITA TOURS A&B 7 Agjencioni Turistik VITA TOURS A&B
Q.Z.Shtrumfat (Te St.i Autobusave)
Prizren, 20000

Tel.Fax: +381 (0) 29-232-898 Mobile: +377 (0) 44-306-513 Email: [email protected]

Pelasgian Travel 8 Pelasgian Travel
Remzi Ademi
Prizren, 20000

Pelasgian Travel" - is available at any time in connections with partnership with provincial and regional tourism associations.

Sinan Pasha Mosque 9 Sinan Pasha Mosque
Shadervan
Prizren, 20000

You are on page 1 of 2
First Previous Next Last
1 2
About   Privacy   Login C