Daniele Travel

Daniele Travel

Nearby travel agencies

World Travel Agency
World Travel Agency
Jurgen Trade, Kavaj
Agjensi Udhetimi Aurora
Agjensi Udhetimi Aurora
KAVAJE, Kavaj
Travel agency 1
Travel agency 1
lagja nr 5, Kavaj
Noa
Noa
Lagja Sharre Nr 5
Sakja-2 Agjensi
Sakja-2 Agjensi
Kavaje Shetitorja Indrit Cara, Kavaj
Agjensi Udhetimi ACS
Agjensi Udhetimi ACS
L.NR.1 SALLBEG
ALDO TOURS
ALDO TOURS
Rruga Taulantia
Udhetime Turistike
Udhetime Turistike
lagja sharre, Kavaj
GRIDI Travel
GRIDI Travel
Kavaje, Kavaj
Rextours
Rextours
Kavaje, Kavaja
Moja Albania
Moja Albania
Mali Robit
Albania Holidays Apartment
Albania Holidays Apartment
Mali i Robit - Golem, Golem

Comments

Lodevole iniziativa, oggi nel parcheggio Fercam #terremoto #albania #fercam #zorzi
Mirdita me kane humbur nr cell te autobusit qe vjen ne bolzano a keni mundesi te mi jepni dhe c fare dite vini dhe nisen ju faleminderit
Sono da Scutari 53 anni lavoro infermiera. Ho fatto Universita Luigj Gurakuqi 2010. Sono sola in aspeto il mio destino.
Nje takim i kendshem ne fi pi li. Te pershendes ilir

Viaggia con Daniele Travel!

Jemi ne hapat e fundit te kesaj situate dramatike qe kaluam dhe po kalojme. Jemi ne pritje te lajmit zyrtar per rifillimin e punes. Ju rikujtojme dhe njehere nr e kontaktit tone. Linja ne Bolzano ka ne perdorim 🇮🇹 3891105757🇮🇹 3891553080 linja ne Pisa dhe Livorno 🇮🇹 3894345566 🇮🇹 3894338880, linja Grosseto dhe Fondi 🇮🇹 3276781938 🇮🇹 3276781944. Numrat ne Shqiperi jane, zyra Durres 🇦🇱 0699455005 zyra kavaje 🇦🇱 0699455004 zyra belsh 0673228888. Shpresojme ne nje fillim te mbare.

Njoftim per te gjith klientet tane ju bejme te ditur se vend parkimi jone i ri ndodhet prane “KOMPLEKS KALAJA” Kavaje.

Daniele Travel uron te gjithe shqiptaret : Gezuar Festen e Bajramit! Pas muajit te shenje e plot sakrifica të Ramazanit, qofte nje feste e mbushur plot me dashuri e miresi per te gjithe!

Ne pritje te lajmit zyrtar per rihapjen e kufirit DANIELE TRAVEL eshte gati.

Lidhur me interesimin dhe pyetjet tuaja te shumta per mundesine e rifillimit te levizjes per te udhetuar ne linjat qe ne operojme, ju bejme me dije se nuk kemi akoma nje njoftim zyrtar nga organet kompetente per mundesine e rifillimit te levizjes dhe ofrimit te sherbimit tone te transportit per te gjithe ju.
Mbetemi ne pritje te nje komunikimi zyrtar per te cilin do ju njoftojme perseri.
Deri atehere Daniele Travel ju keshillon te kujdesemi per veten.

Shpresojme se shpejti te rikthehemi ne normalitet🙏🙏🙏🙏.

Muaji i shenjtë i Ramazanit që është muaji i begatisë e mirësisë, zbritjes së Kur’anit famëlartë, të jetë muaji i pastërtisë shpitërore, tolerancës, faljes, durimit.
Allahu xh.sh ,ju a pranoftë lutjet e agjërimin, dhe ju a lehtesoftë, duke iu dhënë shëndet të mirë!
Me respekt!

Urimet më të përzemërta nga Daniele Travel !
Edhe pse të mbyllur brenda në shtëpi, asgjë nuk na ndalon të festojmë si duhet këtë Pashkë! Gëzuar!
#GëzuarPashkët

Kompania Daniele Travel uron te gjithe besimtaret katolike gezuar pashket ku do qe jane. Ju urojme shendet, lumturi dhe suksese ju dhe familjeve tuaja. Zoti ju bekofte🙏🙏🙏🙏🙏.

Duke marre shkas nga mesazhet tuaja te shumta, lidhur me mundesine e rifillimit te sherbimit tone drejt destinacioneve qe ne e ofrojme kete sherbim, ju bejme me dije se ne baze te masave dhe vendimeve te marra nga Qeveria per shkak te situates te krijuar nga perhapja e virusit Covid-19, ne te gjithe vendin dhe jo vetem, aktiviteti i transportit nderkombetar te udhetareve,mbetet akoma i pezulluar dhe nuk ka rifilluar pune.
Kujdesuni per veten !!

Te gjitha mjetet shoqerohen me certifikaten perkatese qe shoqeria ALPEN PULITO leshon per cdo mjet pas perfundimit me sukses se disifektimit.

Pershendetje te gjitheve. Shoqeria jone ne bashkepunim ne shoqerine ALPEN PULITO realizoje disifenktimin e te gjithave mjeteve tona ne baze te gjithave kerkesave ligjore. Tani shpresojme te mbaroje sa me shpejt kjo situate e veshtire qe gjendemi dhe me shprese te shihemi sa me shpejt🙏🙏🙏.

Bolzano na mungon ashtu sic i mungojme dhe ne te gjitheve banoreve te saj. Shpresojme te mbaroj sa me shpejte kjo situate dhe te ri shihemi perseri💪💪💪🙏🙏🙏

[03/18/20]   PERSHENDETJE TE GJITHEVE. SE PARI UROJ TE JENI MIRE DHE KETE SITUATE TA PERBALLOJME ME SUKSES DHE TE DALIM SA ME SHPEJTE. DUKE PARE TELEFONATA NGA ANA JUAJ PER TE MARRE NDONJE INFORMACION PER RIFILLIMIN E UDHETIMEVE E NDJEJ TE ARSYESHME TE LAJMEROJ TE GJITHE SE PER MOMEMTIN NUK KA ASNJE LAJM ZYRTARE PER RIFILLIMIN. NE MOMENTIN QE DO KEMI NDONJE NJOFTIM DO PUBLIKOJME ME SAKTESI. JU UROJ TE GJITHEVE TE JENI MIRE BASHKE ME FAMILJET TUAJA DHE UROJ CDO GJE TE MBAROJ SHPEJT DHE ME SUKSESE.

Momente te bukura ne Grosseto. Shpresojme te jemi sa me shpejt ne sherbimin tuaj🙏🙏

[03/10/20]   Njoftim i rendesishem!! Njoftojme te gjithe shqiptaret qe per faktin e nderprerjes se lundrimeve te trageteve per motivin e korona virus dhe ne jemi te detyruar te nderpresim sherbimin tone dhe pse eshte momenti te mendojme pak kete situate kritike dhe te mendojme shendetin e te gjitheve. Zoti na ndihmofte🙏🙏🙏🙏🙏

TE GJITHE SI STAF UROJME TE GJITHE GRAVE SHQIPETARE KUDO QE JANE GEZUAR FESTEN E 8 MARSIT.

Pershendetje nga Bolzano.

Pas perfundimit te udhetimit nje kafe ne Belsh dhe gati per udhetimin e rradhes.

Pershendetje nga Rimini.

Pershendetje nga Bolzano.

Mirmengjesi nga Hotel le Torri ne Pisa.

Photos from Daniele Travel's post

Mirmbrema nga Mantova.

Nje kafe ne Modena.

Nje pershendetje dhe nga Poggibonsi✌️✌️✌️

Kualiteti sic thame vazhdon dhe rritet! Komplimenti dyshesh kusherinjeve 💪💪💪💪💪💪.

Me duket se dhe Panorama po na ka zili💪💪💪💪. Hallall cuna organizimi mire do japi rezultatet e veta.

Pas nje pause rifillojme si me pare SHQIPERI-FONDI-SHQIPERI💪💪💪. Kete rradhe me nje ndryshim, jemi 3 here ne jave. SHQIPERI-FONDI cdo te hene, merkure dhe shtune. Dhe FONDI-SHQIPERI cdo te marte-ejte dhe te shtune. Per info 🇮🇹 3276781938 dhe 🇦🇱 0699455004 🇦🇱 0699455005.

Pershendetje nga Faenza.

Pershendesim te gjitheve nga Bologna.

Mirmengjesi te gjitheve nga Firenze.

Photos from Daniele Travel's post

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kavaj?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Tourist Information Center Travel Agency

Telephone

Address


Rruga Jurgen Trade
Kavajë
2501

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Sunday 08:00 - 21:00
Other Kavajë travel agencies (show all)
ALDO TOURS ALDO TOURS
Rruga Taulantia
Kavajë, 2501

Sherbim transporti brenda dhe jashte vendit me cmimet me te lira ne destinacionet me te bukura. Shofere te specializuar me pervoje shumevjecare. Cel: 0682091857

Qerret Apartments Qerret Apartments
Qerret
Kavajë, 2501

We are happy to share with you, our two new properties, located in Qerret, Albania.

Agjensi Udhetimi ACS Agjensi Udhetimi ACS
L.NR.1 SALLBEG
Kavajë, 2500

Noa Noa
Lagja Sharre Nr 5
Kavajë, 2301

About   Privacy   Login