Sakja-2 Agjensi

Sakja-2 Agjensi

Nearby travel agencies

Agjensi Udhetimi Aurora
Agjensi Udhetimi Aurora
KAVAJE
Travel agency 1
Travel agency 1
lagja nr 5
Noa
Noa
Lagja Sharre Nr 5, Kavajë
Agjensi Udhetimi ACS
Agjensi Udhetimi ACS
L.NR.1 SALLBEG, Kavajë
ALDO TOURS
ALDO TOURS
Rruga Taulantia, Kavajë
Udhetime Turistike
Udhetime Turistike
lagja sharre
GRIDI Travel
GRIDI Travel
Kavaje
World Travel Agency
World Travel Agency
Jurgen Trade
Daniele Travel
Daniele Travel
Rruga Jurgen Trade
Rextours
Rextours
Kavaje, Kavaja
Qerret Apartments
Qerret Apartments
Qerret, Kavajë
Moja Albania
Moja Albania
Mali Robit
Albania Holidays Apartment
Albania Holidays Apartment
Mali i Robit - Golem, Golem

Marketing Njoftime Shetitorja Indrit Cara(Perbri Union Bank) Nr tel 055243607 Nr Cel 0666663850

Merr 2 e paguaj 1

Mirmengjesi

Photos from Sakja-2 Agjensi's post

Timeline Photos

[10/05/17]   Muaji Tetore vjen ndryshe ne Agjensi Sakja-2. Per cilindo klient qe kryen siguracionin TPL prane agjensise sone do te perfitoje nje rimbushje celulari 1100 lekeshe. Nxitoni kjo oferte eshte e vlefshme vetem per muajin Tetore.

Sakja-2 Agjensi

Tenderuar miq per te gjithe ju qe do te prenotoni nje udhetim me avion prane agjensise sone agjensia do tiu dhuroje siguracionin e udhetimit falas. Kjo oferte eshte e vlefshme vetem per muajin Tetore.
SAKJA-2 per ne klienti meriton perhere nje dhurate.

E GJITHE EUROPA PER 34 EURO OFERTE VETEM PER PERIUDHEN VERORE
Shërbimi Postar Ekspres Ndërkombëtar AC
AC është shoqëri partnere në shërbimet ndërkombëtare me kompanitë UPS dhe ACS:
Shërbim Postar Ekspres Ndërkombëtar në 220 vende të botës për 24-48 orë.
Eksporte brenda Evropës për 24 orë dhe në vende të tjera brenda 48 orëve.
Importe brenda Evropës për 48 orë dhe në vende të tjera brenda 72 orëve.
Shërbim Postar Ekonomik (low cost) me Greqinë brenda 48 orëve.

Sakja -2Agjensi ju ofron shermimin e rimbushjes elektronike te aparateve DIITALB

Timeline Photos

SAKJA -2 AGJENSI.Ju ofron sherbim postare nepermjet kompanise prestigjoze Albanian Courier
Shërbimi Postar Ekspres Kombëtar AC
Me një procedurë të shpejtë edhe të sigurt, Dokumenta dhe Pako, merren në dorëzim dhe shpërndahen në çdo adresë brenda ose jashtë qytetit nga korrierët AC.
Shërbimi Postar Ekspress “AC Door-to-Door”, mundëson marrjen, dërgimin dhe dorëzimin e letrave edhe dokumentave nga vendodhja e dëguesit në vendodhjen e marrësit.
Shërbimi Postar Ekspress “AC Door-to-Point”, mundëson marrjen, dërgimin dhe dorëzimin e letrave edhe dokumentave nga vendodhja e dëguesit në në pikën më të afërt të Union Net të marrësit.
Shërbimi Postar Ekspress “AC Point-to-Point”, mundëson pranimin në një nga pikat Union Net më të afërta të dërguesit (ku ofrohet Shërbimi AC ekspres) në pikën më të afërt të Union Net të marrësit.
Shërbimi Postar Ekspress “AC Point-to-Door”, mundëson pranimin në një nga pikat Union Net më të afërta të dërguesit (ku ofrohet Shërbimi AC ekspres) në në vendodhjen e marrësit.
Brenda qytetit: Kohëzgjatja e procesit: brenda ditës së punës
Ndërmjet qyteteve: Kohëzgjatja e procesit: 12-24 orë

uniontravel.al

Euphoria Palm Beach Resort - Turqi

http://www.uniontravel.al/oferta-turistike-pushime-ne-turqi-turqi-euphoria-palm-beach-resort-503.html

uniontravel.al Oferta Turistike - Euphoria Palm Beach Resort - Turqi ::

Timeline Photos

Timeline Photos

Tashme faturat e energjise elektrike mund te paguhen on line ne te gjitha agjencite Union Net - Western Union! Me 0 komision!

Sakja-2 Agjensi

Sakja-2 Agjensi

Qe nga sot deri me Date 25 janare 2015 prane Agjensise Sakja-2 policat e sigurimit jane ne oferte.

Per Autoveturat deri ne 1600 kubik Polica e sigurimit te automjetit do te kushtoje 13200 leke
Per Autoveturat mbi 1600 kubik Polica e sigurimit do te kushtoje 14500 leke.
VRAPONI OFERTA ESHTE E VLEFSHME VETEM DERI ME DATE 25 JANARE.

Qe nga sot deri me Date 25 janare 2015 prane Agjensise Sakja-2 policat e sigurimit jane ne oferte.

Per Autoveturat deri ne 1600 kubik Polica e sigurimit te automjetit do te kushtoje 13200 leke
Per Autoveturat mbi 1600 kubik Polica e sigurimit do te kushtoje 14500 leke.
VRAPONI OFERTA ESHTE E VLEFSHME VETEM DERI ME DATE 25 JANARE.

Sakja-2 Agjensi

hahaha sa te bukura kane qene Leket me perpara

hahaha sa te bukura kane qene Leket me perpara

Kjo ka qene rroga e 15 ditesh*t ne vitet 80.

[09/17/14]   Tur Kulturor ne Amsterdam dhe Bruksel , Hollande

Nisja Kthimi Qendrimi Cmimi Femijet Transporti Koncepti
24/10/2014
27/10/2014
3Net / 4Ditë
499 €
499 €
Avion
Mëngjes
Rezervo
Tur Kulturor ne Amsterdam dhe Bruksel , Hollande

Dita e parë: Fluturimi direkt Tiranë - Bruksel. Nisja nga Tirana në orën 09.30, Mbrritja në Bruksel në orën 12.30. Transferimi për në Bruksel. Shëtitje panoramike në Monumentet Kryesore të Qytetit. Transferimi në Hotel në Amsterdam. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.
Dita e dytë: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Shesh*t Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.
Dita e tretë: Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.
Dita e katërt: Mëngjesi në Hotel. Transferimi për në Aeroportin e Brukselit. Fluturimi direkt Bruksel - Tiranë. Nisja nga Brukseli në orën 13.55. Mbrritja në Tiranë në orën 16.45.
Me Shume Detaje:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume

Sakja-2 Agjensi

Per te gjithe Abonentet e Telefonice Mobile Plus Albania.

Cmimi 400 all

UDSA Itali Bundle

Benefitet:
- 80 min jashte rrjetit PLUS (te gjithe operatoret e tjere mobile+fix)

- 80 min brenda rrjetit PLUS

- 80 min nderkombetare drejt Italise

- 100 SMS kombetare


Cmimi 400 all

UDSA Greqi Bundle

- 80 min jashte rrjetit PLUS (te gjithe operatoret e tjere mobile+fix)

- 80 min brenda rrjetit PLUS

- 80 min nderkombetare drejt Greqise

- 100 SMS kombetare
Kjo lloj rimbushje behet vetem ne Agjensite Wester Union.

Sakja-2 Agjensi

Plus lehteson me shume komunikimin tend.

400 minuta kombetare dhe nderkombetare me 20 shtete
Europe,Azi, Amerike e Australi.

Si asnjehere me pare vetem me 800 leke kete e ben te mundur Plus Mobile Albania.

Plus lehteson me shume komunikimin tend.

400 minuta kombetare dhe nderkombetare me 20 shtete
Europe,Azi, Amerike e Australi.

Si asnjehere me pare vetem me 800 leke kete e ben te mundur Plus Mobile Albania.

Per te gjithe Abonentet e Telefonice Mobile Plus Albania.

Cmimi 400 all

UDSA Itali Bundle

Benefitet:
- 80 min jashte rrjetit PLUS (te gjithe operatoret e tjere mobile+fix)

- 80 min brenda rrjetit PLUS

- 80 min nderkombetare drejt Italise

- 100 SMS kombetare


Cmimi 400 all

UDSA Greqi Bundle

- 80 min jashte rrjetit PLUS (te gjithe operatoret e tjere mobile+fix)

- 80 min brenda rrjetit PLUS

- 80 min nderkombetare drejt Greqise

- 100 SMS kombetare
Kjo lloj rimbushje behet vetem ne Agjensite Wester Union.

Mirmengjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Shqiperiii

Mirmengjesi te gjitheve ju qe po shijoni ujin e bregdetit Adriatik

Photos from Sakja-2 Agjensi's post

Sakja-2 Agjensi

Te dashur abonente te telefonis Plus,qe nga sot Agjensia SAKJA-2 ju ofron edhe rimbushejn Digitale te telefonave Plus.Faleminderit per besimin tuaj

Sakja-2 Agjensi

Qe nga sot Agjensia SAKJA-2 ju ofron edhe rimbushejn digitale te celulareve tuaj Eagle.Faleminderit per besimin tuaj

Qe nga sot Agjensia SAKJA-2 ju ofron edhe rimbushejn digitale te celulareve tuaj Eagle.Faleminderit per besimin tuaj

Te dashur abonente te telefonis Plus,qe nga sot Agjensia SAKJA-2 ju ofron edhe rimbushejn Digitale te telefonave Plus.Faleminderit per besimin tuaj

Sakja-2 Agjensi

Qe nga sot Agjensia SAKJA-2 ju ofron edhe rimbushejn e celulareve tuaj VODAFONE.Faleminderit per besimin tuaj

Qe nga sot Agjensia SAKJA-2 ju ofron edhe rimbushejn e celulareve tuaj VODAFONE.Faleminderit per besimin tuaj

Sa bukur te shikosh prenendimin buze detit Adriatik...

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Kavaj?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Travel Agency

Telephone

Address


Kavaje Shetitorja Indrit Cara
Kavaj
2501
Other Travel Agencies in Kavaj (show all)
World Travel Agency World Travel Agency
Jurgen Trade
Kavaj

PAKETA TURISTIKE BRENDA DHE JASHT VENDIT BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUZI DESTINACOINE NE TE GJITHE BOTEN SIGURACIONE JETE MJETESH PRONASH MAKINA ME QERA

Udhetime Turistike Udhetime Turistike
Lagja Sharre
Kavaj

Travel agency 1 Travel agency 1
Lagja Nr 5
Kavaj

About   Privacy   Login