Global Tours Shkodër

Global Tours Shkodër

Nearby travel agencies

Euro Travel & Tours
Euro Travel & Tours
REI Travel
REI Travel
Kryqezimi i deges
Komanilake Shkodër , meeting point
Komanilake Shkodër , meeting point
rruga bulevardi Skenderbeu
Best Hiking and 4x4 Adventures
Best Hiking and 4x4 Adventures
Best Travel & Adventures, Shkodra
Best Travel & Adventures
Best Travel & Adventures
Blv SKENDERBEU pran Postes Shqiptare
CAMAJ TRAVEL
CAMAJ TRAVEL
Bulevardi: SKENDERBEU
AloTravel
AloTravel
Bulevardi Skenderbeu
SARDA TOURS
SARDA TOURS
Bulevardi Skenderbeg Agjenci "DRIN Travel" (Prane kryqezimit te ish Deges )
KroniTravel
KroniTravel
L.Qenal Stafa, Bulevardi Zogu I-re
Bileta Udhetimi
Bileta Udhetimi
Shkoder
Florian's Backpaker
Florian's Backpaker
Rruga Doktor Ali Saphia
Rupa Guesthouse
Rupa Guesthouse
Theth
Udhëtime turistike për ne Theth
Udhëtime turistike për ne Theth
Theth,shkoder
Vllaznimi Tours
Vllaznimi Tours
Shkoder, Shkodra
Shkodra Tourist Guide
Shkodra Tourist Guide
pedonale

Dyqanet BARGELO Shkoder

🏂Ski ne Kolashine✨Hotel Hilton 5*

❄️ Nisje 21, 24 & 28 Dhjetor 🔹 2 Dite 59€

❄️ Nisje 1, 2 JANAR 🔹 2 Dite 65€

❄️ Nisje 4, 11 & 18 JANAR 🔹 2 Dite 59€

✅ Vizite: Ujevara e Podgorices - Delta City - Kolashine
🏊‍♂️ #Relax 🛍️ #Shopping ⛷️ #Ski 💃 #Argetim

📲 0673981888 / 0692388881

💝 Ne Cmim Perfshihet:
🔹 Akomodimi ne hotel Hilton 5* (Qender)
🔹 Pishina & Sauna
🔹 Transporti Autobus Komod
🔹 Mengjes & Darke
🔹 Shoqerues & Guide gjate udhetimit

➡️ DITA E PARE: Ujevara e Niagares – Podgorice – Delta City shopping
Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese gjate rruges per te konsumuar megjesin. Kalimi ne piken doganore Hani i Hotit. Pas doganes do bejme nje ndalese ne Ujvaren e Niagares (Podgorice).
Pas vizites ne Ujevaren e Niagares vazhdim i udhetimit per ne Podgorice ne qendren tregtare Delta City (me e madhja ne Malin e Zi). Kohe e lire per te konsumuar dreken ne restorantet e shumte dhe per te bere shopping. Akomodimi ne Hotel Hilton 5* ne qender te Podgorices. Kohe e lire per te pushuar dhe per te perdorur spa e hotelit si jakuzzi, pishina dhe palestren.
Darka shtrohet buffe e happur ne restorantin e hotelit, ku ju mund te konsumoni cfare te deshironi. Pas darka e lire te frekuentoni klubet e nates te qytetit ne afersi te hotelit.

➡️ DITA E DYTE: SKI NE KOLASHIN
Mengjesi ne hotel (bufe e hapur). Pas mengjesit nisemi drejt Kolashines. Mberritja ne Kolashin tek pista e skive. Kohe e lire per te bere Ski , shetitje me teleferik , loje me slita dhe per te konsumuar dreken ne restorantet e zones.
PISTA E SKIJIMIT NE KOLASHIN konsiderohet si me e madhja ne Malin e Zi, duke zoteruar 14 km hapsire per skijim te ndara ne pista te ndryshme skijimit sipas kategorive te veshtiresise.
Gjithashtu ndodhen edhe 6 teleferik per tu zhvendosur ne pistat e shumta te Kolashinit.
Pas drekes, nisja drejt Tiranes. Ndalesa rruges per kafe dhe pushim dhe mberritja ne Tirane ne darke.
Adresa : Dyqanet Bargelo Shkoder

🎄🎅 KRISHTLINDJE ne #Dubrovnik🎄🎅

🎀 Hotel Sheraton 5* - 89 € ☑️ 23 Dhjetor 3 Dite

🚙 Transporti & Guida Dubrovnik +20 €

📱 0673981888 - 0692388881

✔️Ne cmim perfshihet:
=➤ Akomodimi ne Hotel 5*
=➤ Mengjes + Darka
=➤ Pishina Sauna Spa Palester
=➤ Parkim & Wifi Falas

📋 Programi:
↪️Dita 1: TIRANE - BUDVA - DUBROVNIK
Nisja ne oren 06:00 te mengjesit. Pas kalimit te pikes doganore Murriqan, ndalese per te konsumuar mengjesin. I drejtohemi Budves (qyteti me turistik i bregdetit te Malit te Zi, atje mund te shikoni Kalane e Qytetit te Vjeter dhe Portin e qytetit pjese te cilat priten te behen pjese e pasurive historike te UNESCO-s. ( Kemi mundesi te drekojme ne menyre fakultative Sugjerimi yne do jete gjithmone i pranishem). Pas ketij pushimi te kendshem, drejtimin do ta marrim per ne kufirin Kroat, ku perpara do te kemi mundesi te lundrojme me traget ne Qytetin e Hercegnovit. Pas procedurave te kufirit Kroat, i drejtohemi qytetit te Dubrovnikut. Darka dhe Akomodimi ne hotel.

↪️Dita 2: DUBROVNIK.
Pas mengjesit ne hotel fillojme vizitat ne qytetin e vjeter te Dubrovnikut. Ai cilesohet si nje nga perlat e Adriatikut. Raguza ka qene gjithmone ure komunikimi per Europen. Qyteti eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s. Vizita perfshin: Manastirin Francescan & Domenican. Porta e Piles dhe Ujembledhesin Onofrio, Farmacia e Vjeter, Shetitorja kryesore e qytetit Stradun, Katedralja e qytetit ( Katedralja e St. Blaise, shenjtorit te Dubrovnikut do te jete nje eksperience e bukur per viziten tuaj), Pallati i Dukes, Kulla e Sahatit, Statujen e Heroit Orlando dhe Shkrimtarit Marin Drizic, Kullen e Mincetes. Portin e Qytetit.Me pas do te vizitojme Uren Tudjman e cila eshte ndertuar per nder te Presidentit te pare Kroat, Franjo Tudjman, gjate viteve 1999 – 2001. Pasdite kohe e lire per Shopping. Darka dhe Akomodimi ne hotel.

↪️Dita 3: DUBROVNIK – KOTOR – TIRANE.
Pas mengjesit ne hotel nisemi doganen Kroate per te vazhduar me procedurat e kalimit te kufirit. Pas procedurave te kufirit Kroat nisemi drejt Kotorit. Vizite panoramike ne Kotorr: Kotorri eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s. Aty do kemi mundesite shohim Katedralen e St. Triphonit dhe Kishen e St. Nicolas si edhe pallatet e vjeter qe i kane rezistuar kohes. Me pas nisemi per ne Muriqan per te vazhduar me procedurat e kalimit te kufirt Shqiptar

✘ Nuk Perfshifet Taksat Qytetit 1 € / Nata

Adresa: Dyqanet BARGELO Shkoder

Global Tours Shkoder

🎅 Viti i Ri 2020 #DUBROVNIK Hotel Sheraton 5 ⭐

➡ Date: 1 - 3 Janar 🎀 3 Dite -- 109€
➡ Date: 2 - 4 Janar 🎀 3 Dite -- 109€

🎙️Mbremje Gala 🎄Muzike Live Renis Gjoka🎙️

Ne cmim perfshihet:
1) Mbremje Gala me muzike Live 2 Janar
2) Akomodimi ne Hotel 5 * Deluxe
3) Mengjesi dhe Darka
4) Perdorimi i pishines dimerore, jakuzzi & SPA
5) Wiffi neper dhoma
🚌 Transport + 20 € Vajtje - Ardhje

🎀 Kontakt: Shkoder Dyqanet BARGELO
☎ 📱Viber/Wts +355673981888 ☎ +355692388881
✉ dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Dyqanet BARGELO
1-Truma 2- Pedonale afer Defacto 3- Pedonale perballe Casa Blanca

Global Tours Shkodër's cover photo

🎅 VITI I RI 2020 🎇 #SARAJEVE - #BJELASNICA 🎇

➤ Nisje Dt. 2 - 5 Janar -- 4 Dite -- Cmimi 109 €
⭐ Akomodimi ne hotel Hollywood 4* -
➤ Pishine Dimerore + SPA (Falas)

📱0673981888 / 0692388881

Ne cmimin per person perfshihet:
1) Transporti sipas programit vajtie – ardhje
2) Akomodimi ne Hotel Hollywood 4 Yje ne Sarajeve per 3 nete qendrimi.
3) Mengjes + Darke (Bufe e hapur)
4) Guide dhe Ski ne Bjelasnica
5) Perdorimi i pishines dimerore, sauna, palester
6) Shoqeruesi i agjensise gjate vendeve qe do te vizitojme

Programi:
👉 Dita 1: Nisja nga Tirana ne oren 6:00. Kryerja e procedurave kufitare te Hani Hotit. Ndalese per te konsumuar kafe dhe ushqim. Vazhdimi udhetimit per ne Sarajeve. Mberritja dhe akomodimi ne hotel. Perdorimi i pishina ,sauna , jacuzzi.

👉 Dita 2: Pas mengjesit ne hotel vizitojme qytetin e Sarajeves. Turi fillon me viziten ne oborrin e familjes Mbreterore te Hasburgve ne Ilizha dhe pas kesaj vizite transferohemi ne Vrela Bosna ose Mushkerite e Sarajeves.( pagese extra 1 euro) . Nisemi per vizitat ne Bashqarshi, Xhamite dhe Kishat e Sarajeves,qe jo me kot eshte quajtur Jeruzalemi i Europes. Kohe e lire dhe konsumimi i drekes ne nje nga lokalet e qendres se qytetit. Kthimi ne hotel dhe perdorimi facilitetet e hotelit: pishina olimpike e mbyllur(duhet perdorur kapuc noti), banja turke, palester.

Dita 3: Pas mengjesit ne hotel udhetojme drejt Qendres Olimpike se skive Bjelasnica, e cila eshte nje nga pista e skive me te medha ne Sarajeve, ku gjithashtu jane zhvilluar edhe lojrat olimpike dimerore ne vitin 1984.
Mundesi per per te bere sporte dimerore, si Ski, Snowboard ose Motor-Bore. Dreka e lire per tu konsumuar ne Bjelasnica dhe pas dreke kthehemi ne Sarajeve,
Ne marreveshje me grupin pasdite mund te organizohet shopping ne qendrat e medha tregtare si SKENDERAJ, OBI, VISA ose ROBOT. Darka ne Restorantin e hotelit

Dita 4: Pas mengjesit ne hotel nisja per ne Mostar ose qyteti i Menekshese ku do te kemi mundesine te shohim Uren e famshme te Mostarit, rrugen e dyqaneve te mjeshterve te vjeter, Xhamine e Madhe dhe Katedralene e Betonte te Mostarit ( e vetmja ne bote).
Vazhdimi udhetimit per ne Megjugorje ose vendi I Gospa Mira ( Zonja e Paqes) ku do te vizitojme Katedralen e Shenjte dhe shijojme bukurite e ketij vendi te bekuar. Gjate rruges pushime te shkurtera kafeje.
Mberritja ne Tirane dhe fundi i sherbimeve tona.
————————————————————
CMIMET E FEMIJVE PER AKOMODIM NE DHOME ME DY OSE TRE TE RRITUR

➤ 0 – 1.99 vjec paguan 20€
➤ 2 – 5.99 vjec paguan 40€
➤ 6 – 11.99 vjec paguan 89€

Ne cmim nuk perfshihet:
1) Drekat gjate diteve te udhetimit
2) Hyrjet neper muzete, kalate, parke arkeologjike dhe natyrore.
3) Taksa e Qytetit 3.5 Euro / Person

📫 Adresa: Dyqanet BARGELO Shkoder

🎅 Krishtelindje me Bore ne Kolashin e☃️

#Four #Points by #Sheraton 🎄149€ personi
Mëngjes + Darkë + Nata GALA Muzike live

🎅 📲 Cel: 0682001112 / 0693744097 / 042235792

=====================
💝 Ne Cmim Perfshihet:
🔹 Mengjesi & Darke
🔹 Sauna, Pishina, Banjo Turke & Fitness
✘ Taksa e Qytetit 1.3 € / Rritur & 0.5 € / Femijet
=====================
📝 Per me shume informacion na kontaktoni ne:↴
0673981888 / 0692388881

Adresa: Dyqanet BARGELO Shkoder

😍 Super Turi #Stamboll 99€ 👉 Hotel 5* SPA

🎀 30 Dhjetor - 2 Janar

📢 Ne Cmim Perfshihet:
1.Transporti Autobus Komod
2. Akomodimi 3 Nete Hotel 5*
3. Mengjesi ne Hotel
4. Pishina Dimerore, Sauna, Hamam, Banjo Turke
5. Te gjitha Guidat Sipas programit

❌ Extra: 👩‍🍳Darka Gala e Vitit te Ri ne Hotel 💃🕺

Dita 1 ➡ 29 Dhjetor 2019: Nisja nga Tirana ne oren 23.00 Tirane Stamboll. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Akomodimi ne hotel 5*. Kohe e lire ne mbremje dt 30 Dhjetor.

Dita 2 ➡ 31 Dhjetor 2019: Istanbul City Tour + Mbremja e Vitit te Ri 2020 .Mëngjesi në Hotel. Paradite, vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: vizite tek Bazilika e famshme, kisha e Shën Sofias, Xhamia Blu, Sarajet e Topkapise dhe Hipodromi! ! Kohe e lire per Dreken. Pas Dreke shetitje me anije ne bosfor (extra 7 euro). Kthimi ne Hotel dhe behemi gati per mbremjen e Vitit te ri

Dita 3 ➡ 1 Janar 2020: Gezuar Vitin e Ri 2020! Vazhdon argetimi deri ne oret e para te mengjesit! Kohe e Lire ne Hotel. Nisim turin e vizitave ne Akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453, Shopping ne pedonalen e famshme Istiklal.

Dita 4 ➡ 2 Janar 2020: Stamboll – Selanik
Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes

📲 0673981888 / 0692388881
Adresa: Dyqanet BARGELO Shkoder

🏂Ski ne Kolashine✨Hotel Hilton 5*
🌨 Pamje live nga pista e skive Ski Centar Kolasin 1450

❄️ Date: 14 - 15 Dhjetor ➡️ 2 Dite 59€
❌ 6 Vendet e Fundit ❌

✅ Vizite: Ujevara e Podgorices - Delta City - Kolashine
🏊‍♂️ #Relax 🛍️ #Shopping ⛷️ #Ski 💃 #Argetim

📲 0673981888

💝 Ne Cmim Perfshihet:
🔹 Akomodimi ne hotel Hilton 5* (Qender)
🔹 Pishina & Sauna
🔹 Transporti Autobus Komod
🔹 Mengjes & Darke
🔹 Shoqerues & Guide gjate udhetimit
Adresa: Dyqanet BARGELO Shkoder

Global Tours Shkoder

🎅 Viti i Ri 2020 #DUBROVNIK Hotel Sheraton 5 ⭐

➡ Date: 1 - 3 Janar 🎀 3 Dite -- 109€
➡ Date: 2 - 4 Janar 🎀 3 Dite -- 109€

🎙️Mbremje Gala 🎄Muzike Live Renis Gjoka🎙️

Ne cmim perfshihet:
1) Mbremje Gala me muzike Live 2 Janar
2) Akomodimi ne Hotel 5 * Deluxe
3) Mengjesi dhe Darka
4) Perdorimi i pishines dimerore, jakuzzi & SPA
5) Wiffi neper dhoma
🚌 Transport + 20 € Vajtje - Ardhje

🎀 Kontakt: Shkoder Dyqanet BARGELO
☎ 📱Viber/Wts +355673981888 ☎ +355692388881
✉ dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Dyqanet BARGELO
1-Truma 2- Pedonale afer Defacto 3- Pedonale perballe Casa Blanca

😍 Buze Detit 💦 Ultra All Inclusive ⌛️ #KORFUZ

🏖️ #ALMYROS Beach Resort 5* ➤ 489€

📍 26 Gusht ➤ 6 Dite

Global Tours Shkoder

☎ 0692388881 / 0673981888

Ne cmim perfshihet:
✅ Akomodimi ne Hotel (5 Nete / 6 Dite)
✅ Mengjes Dreke Darke & Pije pa Limit
✅ Shezllonet ne plazh

🚌 Transporti Vajtje - Ardhje 60 €

✈ Pushimet e Veres me Global Tours 🏆
🏊‍♀️ KORFUZ🍡 HALKIDIKI ☀️ ZAKYNTHOS 🎀
🏆Dergoni sms dhe merni Cmimet me te mira

Global Tours Shkodër

Global Tours Shkodër

😙 Xhamia Blu 🇹🇷 Sarajet e Sulltanit & Udhetim me Anije #Bosfor 🌸 #Selanik & #Stamboll ➤ 99 € / 4 Dite

✅ 5, 12, 19 & 26 SHTATOR
✅ 3,10, 17 24 & 31 TETOR
✅ 7, 14, 21 & 27 NENTOR

Global Tours Shkoder

📲 0692388881 / 0673981888

💝 Ne Cmim Perfshihet:
🔹 Transporti me Autobus Komod
🔹 Akomodimi hotel me 3 - 4*
🔹 Mengjesi ne Hotel
🔹 Te gjitha Guidat Sipas programit
🔹 Shoqeres Shqiptar

➡ Dita 1: Tirane – Kastoria – Stamboll
Nisja nga Tirana ne oren 01:00 ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Ndalese ne Kastoria per nje pushim te shkurter, vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel

➡ Dita 2: Stamboll
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, cisterna e vjeter e Kostandinopojes, Sarajet e Sulltanit, shetitje me anije, Kohe e lire ne Grand Baazar dhe ne mbremje vizite ne Kodren e te Dashuruarve duke kaluar ne dy Kontinentet Europe dhe Azi nepermjet Ures se Bosforit.

➡ Dita 3: Stamboll
Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , Sheshi Taksim, Kulla e Gallates, kohe e lire dhe Shopping ne pedonalen me te famshme te zones Europiane RRUGA ISTIKLAL. Darka nen sugjerim e guides ne lokalet me harem ose Turkish Show ne anije.
➡ Dita 4: Stamboll – Selanik

Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane ne oret e para te mengjesit.

💞 💝 LOVE DAY 💝 👩‍❤️‍👨 13 - 15 Shkurt 👩‍❤️‍💋‍👨

🥂#Splendid Resort & SPA 5* #Budva 99€
☃Bianca Resort & SPA 5* #Kolashin 110 €

➡ 2 Mengjese + Darka Gala Romantike
💝 Transporti vajtje ardhje + 35 Euro & Ski ne #Kolashin

📱0673981888 06923898881

🏕Te perfshira ne cmim:
➡ 2 Pishina Dimerore
➡ 5 Sauna te Ndryshme!
➡ Dhome Superiore Double

📝 Per me shume informacion kontaktoni ne:↴
📧 Facebook Inbox
#Global tours shkoder

💝 LOVE DAY 💝 👩‍❤️‍👨 13 - 15 Shkurt 👩‍❤️‍💋‍👨
☃#Bianca Resort & SPA 5* #Kolashin 110 €

☃ Four Points By #Sheraton 4* 🎿€99
❄️ Nisje: 9, 13 Shkurt 🎿 3 Dite
.

🚌 Transporti + 25 € VAJTJE - ARDHJE NISJE 9 & 13 Shkurt

🎀 Vizitohen Ujvara Podgorices & Delta City
+3556739818888

✘ Ekstra Taksa e Qytetit 1.3 € / Rritur & 0.5 € / Femijet

💝 Ne Cmim Perfshihet:
🔹 Mengjesi & Darke
🔹 Sauna,Jakuzzi, Banjo Turke & Fitness

📝 Per me shume informacion kontaktoni ne:↴
📧 Facebook Inbox
#Global_Tours #shkoder
+3556739818888/ +355692388881

👉Xhamia Blu 🇹🇷 #STAMBOLL – #SELANIK 109 € 3 Net / 4 Dite Oferte me 5 Yje

🔴 PRENOTONI DERI ME DT 30 JANAR DHE PERFITONI FALAS🛳️ Udhetim me Anije ne #Bosfor 🔴 15 Shkurt, 8, 15 & 22 Mars ➡ 4 Dite

🏬 Hotel #Ramada Golden Horn 5* / 109 €
💟 Vleresimet: Super Hotel
💟: Pamja: Te mer ne Qafe Buze Detit
http://www.ramadagoldenhorn.com/

🏬 #Wish More Hotel 5* / 125 €
💟 Vleresimet: Super Hotel
💟: Pamja: Panoramike nga Qyteti
http://www.wishmore.com.tr/

Grupi 1🔹 DURRES - KAVAJE - STAMBOLL
Grupi 2🔹 TIRANE - ELBASAN - STAMBOLL
Grupi 3 🔹KORCE - STAMBOLL

📲 Cel: 0682001112 / 0693744097 / 042235792

🎀 Ne Cmim Perfshihet:
🔹 Transporti Autobus Komod 🚌
🔹 Akomodimi 3 Nete Hotel 5* ne Qender
🔹 Mengjesi ne Hotel
🔹 Te gjitha Guidat Sipas programit
🔹 Shoqerues & Guide gjate udhetimit

😍 #STAMBOLL #Global_Tours 👉 Disa keshilla
1. Gjithmone bej pazar me Turqit. Kur blini dicka ne treg mundohuni te beni zbritje 50 - 70 % nga cmimi i pare qe ju japin
2. Mos harroni te provoni Bakllavane Turke me Stika. Merni dhe nje kile me vete Dhurate per ata qe skane shkuar akoma.
3. Duhet patjeter te pini nje kafe ose caj Turk ne Kodren e te dashuruarve,
4. Nje udhetim me Anije ne Bosfor.
5. Nese doni pak hallakatje provoni Haremin Turk
4. Per shpenzime ekstra merni Dollar me vete pasi ka me shume vlere!
Udhetim te mbare ne 🎀 #SELANIK - #STAMBOLL
➡ Dita 1: Tirane – Kastoria – Stamboll
Nisja nga Tirana ne oren 03:00 ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Ndalese ne Kastoria per nje pushim te shkurter, vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel
➡ Dita 2: Stamboll
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, cisterna e vjeter e Kostandinopojes, Sarajet e Sulltanit. Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll.
➡ Dita 3: Stamboll
Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , Sheshi Taksim, Kulla e Gallates, kohe e lire dhe Shopping ne pedonalen me te famshme te zones Europiane RRUGA ISTIKLAL. Darka nen sugjerim e guides ne lokalet me harem ose Turkish Show ne anije
➡ Dita 4: Stamboll – Selanik
Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane ne oret e para te mengjesit
📝 Per me shume informacion kontaktoni ne:↴
📧 Facebook Inbox
📧 Instagram #Global_Tours #Tirane #Albania
📝 Rr e durresit 30 Metra poshte ministrise Arsimit
📝 Ngjitur me Lokal Mulliri Vjeter

🎁Super Oferta #STAMBOLL – #SELANIK 99 € 🎁
❣ 18 Janar ➡ 4 Dite 99 €
❣ 1 & 15 Shkurt ➡ 4 Dite 99 €
❣ 8 & 15 & 22 Mars ➡ 4 Dite 99 €
💎 Udhetim me Anije ne #Bosfor, Xhamia Blu, Sarajet e Sulltanit, Harem, Taksim , Selanik

🏬 Hotel 4* Superior 💘 Qender Stambollit

📲 Cel: 0673981888-0692388881

🎀 Ne Cmim Perfshihet: 🎀
🔹 Transporti Autobus Komod 🚌
🔹 Akomodimi 3 Nete Hotel 4* ne Qende🔹 Mengjesi ne Hotel
🔹 Te gjitha Guidat Sipas programit
🔹 Shoqerues & Guide gjate udhetimit

😍 #STAMBOLL #Global_Tours_Shkoder 💘 Disa keshilla
1⃣ Gjithmone bej pazar me Turqit. Kur blini dicka ne treg mundohuni te beni zbritje 50 - 70 % nga cmimi i pare qe ju japin
2⃣ Mos harroni te provoni Bakllavane Turke me Stika. Merni dhe nje kile me vete Dhurate per ata qe skane shkuar akoma.
3⃣ Duhet patjeter te pini nje kafe ose caj Turk ne Kodren e te dashuruarve,
4⃣ Nje udhetim me Anije ne Bosfor.
5⃣ Nese doni pak hallakatje provoni Haremin Turk
6⃣ Per shpenzime ekstra merni Dollar me vete pasi ka me shume vlere!

Udhetim te mbare ne 🎀 #SELANIK - #STAMBOLL
➡ Dita 1: Tirane – Kastoria – Stamboll
Nisja nga Tirana ne oren 03:00 ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Ndalese ne Kastoria per nje pushim te shkurter, vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel
➡ Dita 2: Stamboll
Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, cisterna e vjeter e Kostandinopojes, Sarajet e Sulltanit. Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll.
➡ Dita 3: Stamboll
Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , Sheshi Taksim, Kulla e Gallates, kohe e lire dhe Shopping ne pedonalen me te famshme te zones Europiane RRUGA ISTIKLAL. Darka nen sugjerim e guides ne lokalet me harem ose Turkish Show ne anije
➡ Dita 4: Stamboll – Selanik
Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane ne oret e para te mengjesit.

GLOBAL TOURS SHKODER

Global Tours Shkoder! Ju Garanton Gjithmone Cmimet me te LIRA! Pushime Verore & Dimerore! Bileta Avioni & Udhetime Turistike! +355673981888

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Shkodër

Category

Travel Agency Tour guide

Telephone

Address


Bargelo Shkoder
Shkodër
4001
Other Travel Agencies in Shkodër (show all)
High-Albanian TOURS High-Albanian TOURS
Oppsite The Telecom , Shkoder ALbania
Shkodër, MOB: 0692166334 (ENGILSH CALL)

• an unspoilt nature • a unique landscape • offers the opportunity to meet interesting and unusual people • offers the oppor

Visit Albania Visit Albania
Shkodër

Welcome. Here you can find information about visiting Albania. You can find places to visit, places where to sleep and where to eat.

CAMAJ TRAVEL CAMAJ TRAVEL
Bulevardi: SKENDERBEU
Shkodër, 4001

Agjensia Camaj Travel u krijua me date 02.09.2011 si biznes i vogel me adrese kryesore Bulevardi Skenderbeg, prane ish deges, me NIPT L17102001B.

REI Travel REI Travel
Kryqezimi I Deges
Shkodër, 4001

sempre aperto

Agjensi GOLD Travel&TOURS Agjensi GOLD Travel&TOURS
SHESHI DUGAJT E REJA ,TEK TRUMA
Shkodër, 4001

NE JU OFROJME PAFUNDESI MUNDESISH DHE OFERTASH.BILETA AVIONI,TRAGETI,AUTOBUSI..PAKETA TURISTIKE ...

Vizion Travel Vizion Travel
Rruga: 13 Dhjetori (NE PEDONALE)
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh (Travel Agency)

Bileta Udhetimi Bileta Udhetimi
Shkoder
Shkodër, 4000

Kerkoni & Krahasoni & Perzgjedhni Bileta Avioni , Hotele, Makina me Qera per ne gjithe Boten me Cmime te pakonkurueshme me VETEM nje KLIKIM. Kurseni Para

Alba Viaggi .net Alba Viaggi .net
Besnik Sykja 26
Shkodër, 4007

Agjensi Udhetimesh Kevin Agjensi Udhetimesh Kevin
PARRUCE
Shkodër, 1001

Agjensi udhetimesh

North of Albania Travel & Hostel North of Albania Travel & Hostel
Kole Hidromeno
Shkodër, 4001

WE ARE A HOSTEL IN THE CENTRE OF SHKODRA CAPABLE OF 22 BEDS.VERY CONFORTABLE, FREE WIFI, BREAKFAST INCLUDED AND MORE... PRICE ONLY 9,- € PER PERSON.

Komanilake Shkodër , meeting point Komanilake Shkodër , meeting point
Rruga Bulevardi Skenderbeu
Shkodër, 4001

Get info and services at our office : Tourists destinations,daily tours. Best price packages to travel north Albania : Koman,Valbona and Theth.

Peaks Of The Balkans The crossborder Peaks Of The Balkans The crossborder
Shkoder
Shkodër, 4001

virginbalkanpeaks it's a travel agency, located at shkoder Albania, it offers tours all around Balkans, it offers a wide range of tours ,starting from hikeng/walking , paragliding, scuba diving, rafting, culinary and heritage activities

About   Privacy   Login