REI Travel

REI Travel

Nearby travel agencies

Elite Travel & Tours Agency
Elite Travel & Tours Agency
RRUGA STUDENTI, Shkodra
Naturehike outdoors
Naturehike outdoors
sheshi 2 prilli, Shkodra
Elite Travel & Tours
Elite Travel & Tours
Studenti
Promo Events Agency
Promo Events Agency
rruga studenti, prapa rektoratit
Global Tours Shkodër
Global Tours Shkodër
Bargelo Shkoder
Rrashketa & Celaj Travel & Tours
Rrashketa & Celaj Travel & Tours
Rrashketa & Celaj Travel & Tours ; LAGJIA:Partizani ; Rr.Europa ;Rus
Euro Travel & Tours
Euro Travel & Tours
Lida Travel
Lida Travel
Ura Dervishbeg
KroniTravel
KroniTravel
L.Qenal Stafa, Bulevardi Zogu I-re
Bileta Udhetimi
Bileta Udhetimi
Shkoder
Florian's Backpaker
Florian's Backpaker
Rruga Doktor Ali Saphia
Rupa Guesthouse
Rupa Guesthouse
Theth
Udhëtime turistike për ne Theth
Udhëtime turistike për ne Theth
Theth,shkoder
Vllaznimi Tours
Vllaznimi Tours
Shkoder, Shkodra
Shkodra Tourist Guide
Shkodra Tourist Guide
pedonale

sempre aperto

REI TRAVEL vazhdon me super oferten KOLASIN
10 EURO/PERSON / BRENDA DITE ( cdo te shtune & diele)

[01/15/16]   Supper Ofertat e Selanikut
Vetem Vajtje Prill 2016 🎁
Selanik - Paris 40.99€
Selanik - Dusseldorf 45.99€
Selanik - Berlin 62.99 €
Selanik - Frankfurt 45.99€
Selanik - Rome 40.99 €
Selanik - Bergamo 44.99€
Selanik - Bologna 44.99€
Selanik - Basel 53.99 €
Selanik - Bruksel 45.99€
Selanik - London 55.99€
Selanik - Amsterdam 74.99€
Selanik - Budapest 39.99€
👉Te Perfshira :
1 - Bileta Vetem Vajtje.
2 - 10 kg cante dore.
3 - Të gjitha taksat aeroportuale

[01/15/16]   Super Ofertat e Korfuzit
Vetem Vajtje Prill 2016 🎁
Korfuz - Dusseldorf 45€
Korfuz - Berlin 45€
Korfuz - Keln 53€
Korfuz - Amsterdam 79€
Korfuz - Bordeaux 66€
Korfuz - Venecia 51€
Korfuz - Budapest 43€
Korfuz - Birmingham 43€
Korfuz - Mancester 44€
Korfuz - Londer 45€
Korfuz - Rome 40€
Korfuz - Stuttgart 100€
Korfuz - Bruksel 49€
Korfuz - Eindhoven 73€
Te Perfshira :
-Te gjitha taksat aeroportuale
-10 kg Cante dore

[01/15/16]   Super Ofertat e Shkupit
Vetem Vajtje Shkurt 2016 🎁
Shkup - Barcelone 35.99€
Shkup - Malmo 35.99€
Shkup - Eindhoven 46.99€
Shkup - Gotenburg 51.99€
Shkup - Oslo 40.99€
Shkup - Paris 35.99€
Shkup - Stockholm 35.99€
Shkup - Venecia 35.99€
Shkup - Bergamo 35.99€
Te Perfshira :
1- Cante dore 5kg per person
2- Te gjithe taxat aeroportuale

[01/15/16]   Bileta Vajtje Ardhje drejt Italisë duke filluar nga 137.99€
Tirane - Milano 137.99€
Tirane - Bolognia 137.99€
Tirane - Pisa 137.99€
Tirane - Rome 137.99€
Tirane - Ancona 137.99€
Tirane - Bergamo 137.99€
Tirane - Stamboll 99.99€
Tirane - Genova 137.99€
Tirane - Perugia 137.99€
Tirane - Venecia 137.99€
Tirane - Verona 137.99€
Te Perfshira :
1- Oferta vlen per data te caktuara te muajit Shkurt 2016.
1- Bilete vajtje ardhje
2- Cant dore 10kg per person
3- Te gjithe taxat aeroportuale.

REI Travel

[10/04/15]   SUPER OFERTA NISJE NGA TIRANA
NENTOR & DHJETOR
Tirane ✈ Venecia 132 €
Tirane ✈ Bolonia 133 €
Tirane ✈ Genova 134 €
Tirane ✈ Pisa 134 €
Tirane ✈ Ankona 134€
Tirane ✈ Verona 134 €
Tirane ✈ Bergamo 134 €
Tirane ✈ Malpensa 135 €
Tirane ✈ Rome 135 €
Tirane ✈ Torino 150 €
✔- Te perfshira :
✔- Taksat aeroportuale
✔- bagazhet sipas kompanive

[10/04/15]   Super oferta, nisje nga Shkupi
Nentor & Dhjetor

Shkup ✈ Gothenburg €35.99
Shkup ✈ Malmo €35.99
Shkup ✈ Oslo €40.99
Shkup ✈ Paris €51.99
Shkup ✈ Barcelone €35.99
Shkup ✈ Basel €35.99
Shkup ✈ Bruksel €35.99
Shkup ✈ London €35.99
Shkup ✈ Bergamo €35.99
Shkup ✈ Venecia €35.99
Shkup ✈ Stockholm €45.99
Shkup ✈ Eindhoven €51.99

Të Përfshira:
✔- Bilete vetem vajtje
✔- Të gjithë taxat aeroportuale
✔- Çantë dore 5kg

LLOTARIA AMERIKANE
Aplikimet kane filluar ne 1 Tetor 2015 dhe mbarojne ne 3 nentor 2015.
Personave te ineresuar u nevojitet : karte identiteti ose pasaporte fotografi 60 me 60 (600pxl x 600 pxl) .
Te dhena te sakta.
JENI TE MIREPRITUR :
REI TRAVEL & TOURS
MOB: +355674837595
EMAIL: [email protected]
TEK ISH KRYQEZIMI I DEGES, BLV. SKENDERBEU

[09/03/15]   Stamboll me avion, Hotel 4* , 4 dite, 8 Tetor, €260 (mengjes dhe darke)
Në pagesë përfshihen:
-Bileta e avionit vajtje – ardhje.
-Akomodimi në hotel me 4 yje në qendër të pjesës Evropiane të Stambollit
-Mëngjeset dhe darkat për të gjithë ditët e qëndrimit.
-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)
-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit
-Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
-Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë.KUJDES: AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER PERSONAT QE KHEHEN NGA POLICIA PER ARSYE TE NDRYSHME OSE PER ESPULS, DHE PAGESA E BERE ESHTE E PAKTHYESHME.
Na kontaktoni per informacione te metejshme... 0674837595, [email protected]

[09/03/15]   Plazh ne Lefkada me transport, 5 dite, 9 Shtator, €190
Cmimi
190 Euro/person perfshin:
✔ Transporti Komod vajtje ardhje
✔ Transfertat si ne program
✔ Akomodimi në hotel Preveza Beach 3* ne Preveze (20 km nga Lefkada)
✔ Mengjeset dhe darkat
✔ Udhëtimi dhe dreka ne Anije diten e trete (ne forme fast food)
✔Shoqerues shqiptar nga agjensia
Nuk perfshihen:
– Drekat (pervec drekes ne anije)
– Shazllonet dhe cadrat ne plazh (mesatarisht 5 euro dita 2 shazllone dhe 1 cader)
– Cdo gje qe nuk eshte permendur ne rubriken “Te Perfshira”
Na kontaktoni
REI TRAVEL 0674837595, [email protected]

REI Travel

[08/12/15]   Super Ofertat e Turqise ( Hotele te Pergjedhur nga REI TRAVEL )
***Nxitoni dhe perfitoni vendet e fundit ne charter.***
1) Happy Elegant – Alanya 5* All inclusive.
Data 25-31 Gusht 1092€ Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1b7eFDz
2) Raymar Hotel – Side 5* Ultra all inclusive.
Data 25-31 gusht ,1214€ Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/18GomH8
3) Starlight Convention Resort & Spa – Side 5* Ultra all inclusive. Data 25-31 gusht, 1342 € Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1RUe1ay
4) Litore resort & Spa – Alanya,5* Ultra all inclusive.
Data 27 6 net qendrimi 1478 € Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1MKMcR0
5) Azura Deluxe Resort & Spa – Alanya,Hotel me 5* Ultra all inclusive. Data 27 gusht 6 net 1404 € Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1DCvn9J
6) Sirius Deluxe Hotel – Alanya,Hotel me 5* Ultra all inclusive. Data 27 gusht 6 net 1406 € Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1GRD4Fc
7) Alan Xafira Deluxe – Alanya,Hotel me 5* Ultra all inclusive. Data 25-31 gusht 1185 € Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1INigj7
8) Quattro beach hotel & Spa – Alanya,Hotel me 5* Ultra all inclusive.Data 25-31 gusht 1410 € Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1e4S2kJ
9) Rubi platinium Hotel & Spa – Alanya,Hotel me 5* Ultra all inclusive. Data 27 gusht 6 net 1572 € Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1HzOwvE
10) Magic Life Jacaranda – Side,Hotel me 5* Ultra all inclusive. Data 27 gusht 6 net 1530 € Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1IIn2E9
11) Royal Taj Mahal – Side,Hotel me 5* Ultra all inclusive.
Data 25-31 gusht 1788 € Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1HzOG6c
12) Crystal Deluxe Resort – Kemer Hotel me 5* Ultra all inclusive. Datat 25-31 gusht 1574 € Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1ISHP6B
13) Orange County – Kemer,Hotel me 5* Ultra all inclusive.
Datat 25-31 gusht 1646 € Cifti.
Info mbi Hotelin : http://bit.ly/1HuuFwr

PER INFO TE METEJSHME NA KONTAKTONI : 0674837595, [email protected]

[08/11/15]   Muaji #SHTATOR Bileta vetem vajtje nga Mali i Zi

Podgorice - Frankfurt 132 €
Podgorice - Zurich 150 €
Podgorice - Vienna 165 €
Tivat [Tivar] - Banja Luka [Bosnja] 125 €
Podgorice - Sarajevo 130 €
_______________________________
_______________________________
Cmimet e biletave Vetem Vajtje,
muaji SHTATOR!!
PER INFORMACIONE TE METEJSHME NA KONTAKTONI

[08/11/15]   Fluturimet drejt Greqise!!!

Tirana - Crete[Heraklion] € 93.79
Tirana - Athens € 79.79
Tirana - Rhodes € 93.79
Tirana - Santorini (Thira) € 103.79
Tirana - Mykonos € 93.79

_______ ______ ______ ____ __ _ _ _
Cmimet e biletave Vetem Vajtje,
muaji #SHTATOR!!

Perfshihet:
Bileta vetem vajtje
Bagazhe 8 kg
Te gjitha taksat aeroportuale
NA KONTAKTONI:
REI TRAVEL & TOURS
CEL: 0674837595
EMAIL: [email protected]
BLV. ZOGU I, PERBALLE ISH MAPOS, PARRUCE

[08/10/15]   ** SHKODER STAMBOLL SHKODER ****
NISJE : MERKURE / PREMTE / DIELE ORA 09.00
KTHIM : MARTE / EJTE / SHTUNE ORA 16.00
PER VETEM 40 EURO/PERSON VATJE-ARDHJE
PER REZERVIME :
REI TRAVEL & TOURS
CEL: 0674837595
EMAIL: [email protected]
BLV. ZOGU I, PARRUCE , PERBALLE ISH MAPOS

REI Travel's cover photo

Espero Travel & Tours

Amalfia-Napoli 11-Shtator 4-nete e 5-dite 299€. Nisje nga Tirana. Vizitohen: Napoli- Sorrento- Ishulli Kapri- Amalfi- Positano. Fjetje 2-nete Traget, 1-nate Napoli, 1-nate Sorrento. Udhetimi me autobus dhe shoqerues gjate udhetimit. Udhetim me traget Durres-Bari dhe Sorrento- Kapri dhe anasjelltas. Per informacion dhe pronotim nr 0672774965.

Espero Travel & Tours

Shen Peterburg-Moske 14-Shtator 5-nete e 6-dite 699€. Nisje nga Tirana. Vizitohet Moske-Shen Peterburg. Fjetje me mengjes ne hotel: 2-nete Moske, 1-nate ne Tren, 2-nete Shen Peterburg. Udhetim me autobus Tirane-Tivat dhe anasjelltas. Udhetimi me avion Tivat-Shen Peterburg dhe Moske-Tivat. Shoqerues gjate gjithe programit. Per informacion dhe pronotim nr 0672774965.

Espero Travel & Tours

Razme 9-Gushte udhetim ditore 11€. Nisje nga Tirana ne oren 06°°. Dreka e lire sipas deshires. Vizitohet Shkodra- Ura Mesit- Razma. Gjate rruges per Razme ndalesa per kafe dhe foto pauza si dhe ne mberritje ne Razme aktivitete te ndryshme ku zhvillohet dhe "Miss Malesia 2015". Udhetimi me autobus dhe shoqerues gjate udhetimit. Per informacion dhe pronotim nr 0672774965.

Espero Travel & Tours

Theth-Valbone 10-Gushte 6-nete e 7-dite 199€. All inclusive/person. Femijet deri ne moshen 07-vjec falas. Femijet nga 07-vjec deri 14-vjec gjysme cmimi. Nisje nga Tirana ne oren 06°°. Fjetje 5-nete Theth e 1-nate Valbone, mengjes,darke ne bujtine, dreka piknik, ushqimi tradicional bio. Vizitohet fauna e Thethit dhe e Valbones. Udhetimi me mini-bus Tirane-Theth dhe Valbone-Tirane. Valbone-Koman me traget. Shoqerues gjate gjithe programit. Per informacion dhe pronotim nr 0672774965.

[08/05/15]   SUPER OFERTA / VAJTJE-ARDHJE
Shtator, DATA TE CAKTUARA
Tirana - Bari 135 eur
Tirana - Rome 140 eur
Tirana - Ancona 140 eur
Tirana - Milano 155 eur
Tirana - Perugia 155 eur
Tirana - Pisa 150 eur
Tirana - Firenze 160 eur
Tirana - Genova 150 eur
Tirana - Venice 150 eur
Tirana - Verona 150 eur
Tirana - Bologna 145 eur
Tirana - Bergamo 150 eur
PER REZERVIME :
REI TRAVEL & TOURS
TEL/FAX: +35522802539
MOB: +355674837595
EMAIL: [email protected]
BLV. Zogu 1 Parruce,

[08/05/15]   Super oferta :))))))) nga mesi i Shtatorit, data te caktuara.. SHPEJTONI.....

Tirane - Rome 89.99€
Tirane - Ancona 89.99€
Tirane - Bologna 89.99€
Tirane - Firenze 89.99€
Tirane - Genova 89.99€
Tirane - Bergamo 89.99€
Tirane - Milano 99.99€
Tirane - Perugia 89.99€
Tirane - Pisa 89.99€
Tirane - Venezia 89.99€
Tirane - Verona 99.99€

Perfshihet :
Bileta vetem vajtje
Taksat aeroportuale
10 kg bagazhe dore

NA KONTAKTONI:
REI TRAVEL & TOURS
MOB: +355674837595
EMAIL: [email protected]
BLV. Zogu 1 Parruce, PERBALLE ISH MAPOS
SHKODER, ALBANIA

[08/05/15]   oferta per muajin Shtator.
Me nisje nga Shkupi Vetem Vajtje per data te caktuara

Shkup - Barcelon 57 €
Shkup - Brussel 57 €
Shkup - Paris 52 €
Shkup - Oslo 46 €
Shkup - Stockholm 79 €
Shkup - Eindhoven 69 €
Shkup - Bergamo 46 €

Ne cmim perfshihen :
-Bileta Vetem Vajtje
-5 kg bagazhe dore
-Taksat Aeroportuale
NA KONTAKTONI:
0674837595, [email protected]

Super Oferta per nisje me date 13 gusht
Femijet vijne falas ne kete charter
Concordia Celes Beach - Alanya,Hotel me 5* All inclusive.
Nisja me date 13 gusht dhe 7 dite qendrimi
Vetem per 512 Euro per person.

Hotel Concordia Celes Beach - 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe rikonstruktuar në vitin 2006, shtrihet në një Sipërfaqe prej 16.000 m² dhe ndodhet në Bregdet, 35 km larg nga Qyteti i Alanyas dhe 90 km larg nga Aeroporti i Antalyas.

Te perfshire ne cmim :
✔ Akomodimi ne Hotel 5* Ultra All Inclusive
✔ Udhetimi me chater ( Vajtje -Ardhje)
✔ Transferat aeroport hotel & anasjellta.
✔ Relaks, Plazh +Ultra All Inclusive (Mengjes, Dreke, Darke + Pije
Alkolike dhe jo Alkolike pa limit )
PER REZERVIME:
[email protected]
0674837595

[07/05/15]   SUPER OFERTA.... SHPEJTONI .....
💙Tirane ➡ Paris 69.99€
💙Tirane ➡ Bruksel 84.99€
💙Tirane ➡ Stuttgart 89.99€
💙Tirane ➡ Rome 99.99 €
💙Tirane ➡ Ancona 99.99 €
💙Tirane ➡ Bolonja 109.99 €
💙Tirane ➡ Pisa 99.99 €
💙Tirane ➡ Genova 129.99 €
💙Tirane ➡ Verona 89.99 €
💙Tirane ➡ Venecia 89.99 €
💙Tirane ➡ Perugia 109.99 €
💙Tirane ➡ Firenze 89.99 €
Te Perfshira:
1- Te gjithe taxat Aeroportuale
2- Cant dore 10kg
NA KONTAKTONI PER REZERVIME

[07/05/15]   SUPER OFERTA.... SHPEJTONI
💙Prishtine ➡ Dusseldorf 49.99€
💙Prishtine ➡ Hanover 54.99€
💙Prishtine ➡ Gjeneve 55.99€
💙Prishtine ➡ Basel 59.99€
💙Prishtine ➡ Keln 59.99€
💙Prishtine ➡ Stutgart 59.99€
💙Prishtine ➡ Zyrih 59.99€
💙Prishtine ➡ Oslo 65.99€
💙Prishtine ➡ Verona 69.99€
💙Prishtine ➡ Frankfurt 69.99€
💙Prishtine ➡ Munchen 69.99€
💙Prishtine ➡ Gotenburg 75.99€
💙Prishtine ➡ Hamburg 99.99€
💙Prishtine ➡ Berlin 119.99€
Te Perfshira :
1- te gjithe taxat aeroportuale
2- Valixhe ne varesi te kompanise kontaktoni per info

[07/05/15]   SUPER OFERTA... SHPEJTONI...
Bileta Avioni Vetem Vajtje Korrik
💙Shkup ➡ Nurenberg 29.99€
💙Shkup ➡ Paris 34.99€
💙Shkup ➡ Frankfurt 34.99 €
💙Shkup ➡ Friedrichshafen 34.99 €
💙Shkup ➡ Hamburg 44.99 €
💙Shkup ➡ Malmo 44.99 €
💙Shkup ➡ Oslo 44.99 €
💙Shkup ➡ Goteborg 44.99 €
💙Shkup ➡ Bruksel 44.99 €
💙Shkup ➡ Eindhoven 44.99 €
💙Shkup ➡ Memmingen 44.99 €
💙Shkup ➡ Keln 49.99 €
💙Shkup ➡ Stokholm 54.99 €
💙Shkup ➡ Dortmund 54.99 €
💙Shkup ➡ Barcelona 84.99 €
Te Perfshira :
1- Te gjithe taxat aeroportuale
2- Cant dore 5 kg

[06/24/15]   SUPER OFERTE!
Lepush-Kelmend 26-Qershor 2-nete e 3-dite 59€/PERSON
ALL INCLUSIVE.
Fjetje, mengjes, dreke, darke ne bujtine, ushqimi tradìcional bio. Vizitohet malesia e Kelmendit.
Udhetimi me mini-bus dhe shoqerues gjate udhetimit.
NA KONTAKTONI:
REI TRAVEL & TOURS
TEL/FAX: +35522802539
MOB: +355674837595
EMAIL: [email protected]
BLV. Zogu 1 Parruce
SHKODER

SUPER OFERTE!

Theth-Valbone 26-Qershor 2-nete e 3-dite 59€./PERSON.
ALL INCLUSIVE
Nisja nga Tirana ne oren 07°°.
Fjetje 1-nate ne Theth e 1-nate ne Valbone,
mengjes, dreke, darke ne bujtina, ushqimi tradicional bio. Vizitohet fauna e Theth-Valbones.
Udhetimi me mini-bus dhe shoqerues gjate udhetimit
REI TRAVEL & TOURS
TEL/FAX: +35522802539
MOB: +355674837595
EMAIL: [email protected]
BLV. Zogu 1 Parruce
SHKODER

Theth 1-5 Korrik
4-nete e 5-dite 149€/PERSON. ALL INCLUSIVE.
Nisja nga Tirana ne oren 06°°.
Fjetje, mengjes, dreke, darke ne bujtine, ushqimi tradicional bio. Vizitohet fauna e Thethit.
Udhetimi me mini-bus dhe shoqerues gjate udhetimit.
REI TRAVEL & TOURS
TEL/FAX: +35522802539
MOB: +355674837595
EMAIL: [email protected]
BLV. Zogu 1 Parruce
SHKODER

Theth 29-Qershor
6-nete e 7-dite 199€/PERSON. .
ALL INCLUSIVE
Nisja nga Tirana ne oren 06°°.
Fjetje 5-nete Theth e 1-nate Valbone,
Vizitohet fauna e Theth-Valbones.

TE PERFSHIRA:
mengjes, dreke, darke ne bujtina, ushqimi tradicional bio.
Udhetimi me mini-bus dhe shoqerues gjate udhetimit.
REI TRAVEL & TOURS
TEL/FAX: +35522802539
MOB: +355674837595
EMAIL: reitrave[email protected]
BLV. Zogu 1 Parruce
SHKODER

[06/24/15]   Super Oferta Me Nisje Nga Shkupi

☀ Shkup ✈ Paris 36.99€
☀ Shkup ✈ Hamburg 36.99€
☀ Shkup ✈ Malmo 36.99€
☀ Shkup ✈ Stockholm 36.99€
☀ Shkup ✈ Oslo 41.99€
☀ Shkup ✈ Friedrichshafen 36.99€
☀ Shkup ✈ Nuremberg 36.99€
☀ Shkup ✈ Frankfurt 36.99€
☀ Shkup ✈ Eindhoven 36.99€
☀ Shkup ✈ Gothenburg 41.99€
☀ Shkup ✈ London 36.99€
☀ Shkup ✈ Memmingen 36.99€
☀ Shkup ✈ Barcelona 64.99€
☀ Shkup ✈ Basel 41.99€
☀ Shkup ✈ Brussels 36.99€
☀ Shkup ✈ Cologne 36.99€
☀ Shkup ✈ Dortmund 41.99€
☀ Shkup ✈ Venecia 36.99€
☀ Shkup ✈ Bergamo 36.99€
Datat jane te limituara ne fund te qershorit disa dhe ne fillim te korrikut.
Te Perfshira :
1- Te Gjithe taxat aerportuale
2- Cant dore 5kg

[06/24/15]   SUPER Oferta me nisje nga Prishtina.
Prishtine ↘ Basel 55.99€
Prishtine ↘ Geneve 55.99€
Prishtine ↘ Dusseldorf 59.99€
Prishtine ↘ Hannover 59.99€
Prishtine ↘ Keln 69.99€
Prishtine ↘ Oslo 69.99€
Prishtine ↘ Stuttgart 69.99€
Prishtine ↘ Munchen 69.99€
Prishtine ↘ Frankfurt 69.99€
Prishtine ↘ Zyrih 89.99€
Prishtine ↘ Gothenburg 95.99€
Prishtine ↘ Berlin 109.99€
Prishtine ↘ Malmo 119.99€
Te Perfshira :
1- Te Gjithe taxat aerportuale
2- Valixhe nga 10 - 20 kg ne varesi te kompanise.

Fundjave All Inclusive në Korfuz 3 Dite All Inclusive 99 Euro/Person. Relaks, Plazh & Guide
#Nisja 05 Qershor. #Grupi i konfirmuar
Ne mbremje Taverne Greke me Muzike LIVE
✔ Akomodimi ne Hotel 4* Dhome me Pamje nga Deti
✔ Transporti Vajtje Ardhje
✔ Guide Turistike ne Korfuz
✔ Biletat e Tragetit Vajtje - Ardhje
✔All Inclusive (Mengjes, Dreke, Darke + Pije Alkolike dhe jo Alkolike Pa limit)
✔Cmimi 44 Euro Femijet deri 11.9 Vjec.
PER PRENOTIME KONTAKTONI:
REI TRAVEL & TOURS
BLV. ZOGU I, PARRUCE
SHKODER, ALBANIA
MOBIL: +355 674837595
E-MAIL: [email protected]
✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Dita e Parë, 05 Qershor 2015: Nisja nga Tirana në oren 01.00 dhe udhëtimi me autobus për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Dreka All Inclusive ne Hotel. Sipas deshires mund te shkohet per Plazh ne Paleokastritsa. Ne mbremje Taverne Greke me Muzike Live.
Dita e Dytë, 06 Qershor: Mëngjesi në Hotel. Paradite, vizitë panoramike me guidë në Monumentet Kryesore të qytetit, si: Kalaja e vjetër - Paleo Frourio, Kalaja e re - Neo Frourio, Sheshi venecian Spianada, Rrugicat e shtruara me kalldrëm të qytetit të Korfuzit që është pjesë e UNESCO-s, Pallati i Mbretëreshës Sisi..
Dita e Tretë, 07 Qershor: Mëngjesi në Hotel, Paradite e lire ne Hotel, Relaks ne Plazh. Nisja 12.30 per kthimin. Udhëtimi i kthimit me Traget dhe autobus për në Tiranë, nëpermjet Igumenicës, Qafë Botës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Tiranë.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodër?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Shkodër

Category

Tour Agency Tourist Information Center Travel Agency

Address


Kryqezimi I Deges
Shkodër
4001
Other Tour Agencies in Shkodër (show all)
Anna Tours Anna Tours
Rruga Edit Durham
Shkodër, 4001

Shkurtojme distancat, afrojme Shqiptaret!

Asa Travel-Agency Asa Travel-Agency
Rr.Qemal Draqini, Perbadhe UBA Bank, Shkodër, Albania
Shkodër, 111

ASA TRAVEL eshte agjensia lider ne fushen e udhetimeve ne Shkoder...

Lumi i Shalës -Miki Tours- Lumi i Shalës -Miki Tours-
Shkodër

-𝙊𝙁𝙍𝙊𝙅𝙈Ë 𝙐𝘿𝙃Ë𝙏𝙄𝙈𝙀 𝙉Ë 𝙇𝙄𝙌𝙀𝙉𝙄𝙉 𝙀 𝙆𝙊𝙈𝘼𝙉𝙄𝙏 𝘿𝙃𝙀 𝙉Ë 𝙇𝙐𝙈𝙄𝙉 𝙀 𝙎𝙃𝘼𝙇Ë𝙎. +355699844776 WhatsApp + Viber

Labeat Travel Shkoder Labeat Travel Shkoder
Rruga Qemal Dracini, Exalco
Shkodër, 4000

Ne faqen zyrtare te Labeat Travel Shkoder ju do te gjeni programe nga me te larmishmet, pamje nga vendet turistike me te vizituara ne Europe.

ALB Travel ALB Travel
Lgj. Vojo Kushi, Rr. Qemal Dracini
Shkodër, 4001

Agjensi udhetimesh duke perfshire bileta avioni,autobusi,trageti si dhe paketa te ndryshme turistike. Jeni te mirepritur!

Elite Travel & Tours Elite Travel & Tours
Studenti
Shkodër, 4001

Ofrojme paketa turistike; Udhetime me linje tokesore, detare dhe ajrore; Siguracione prone, shendeti dhe automjeti.

CampingLake ShkodraResort CampingLake ShkodraResort
Rruga E Liqenit Omaraj, Vrak Shkoder Albania
Shkodër, 4000

Ymeri Travel Ymeri Travel
Lagja Partizani , Rruga Europa Nr 5
Shkodër

Agjensi Udhetimesh Kevin Agjensi Udhetimesh Kevin
PARRUCE
Shkodër, 1001

Agjensi udhetimesh

Vizion Travel Vizion Travel
Rruga: 13 Dhjetori (NE PEDONALE)
Shkodër, 4001

Agjensi Udhetimesh (Travel Agency)

Argenti Travel & Tours Argenti Travel & Tours
Rruga Luguçesme
Shkodër, 4001

Agjensi udhetimesh/turistike Adresa: Blv."Mehmet Pashe Plaku", lagjja Lugucesme,4001, Shkoder, Albania Tel.+355694023994

Globus Travel Shkodër Globus Travel Shkodër
Shkodër, 00355

Who is Globus Travel ?We are an old travel agency created on September 1999 and we travel all around the world.We are incoming and outgoing agency too!

About   Privacy   Login