Kopliku travel

Kopliku travel

Nearby travel agencies

Vau i Dejës Official√
Vau i Dejës Official√
vau dejes
INFO TECH
INFO TECH
Shkoder, Shkodër
Visit Albania
Visit Albania
Shkodër
Angel Travelagency
Angel Travelagency
Sheshi Isa Boletini, Shkodër
Eden travel
Eden travel
bulevardi zogu i pare
Hemp Holidays Albania
Hemp Holidays Albania
Shkodër
Durro Agency
Durro Agency
L.Kongresi i Permetit Rr.Kongresi i Manastirit Tek Cinari Zdrale ngjitur me dyqanin e luleve, Shkodër
Vukatani live
Vukatani live
albania, Vukatana
PAA Shkodër
PAA Shkodër
[email protected], Velipoja
GOJAN - MIRDITË. ALB
GOJAN - MIRDITË. ALB
GOJAN - MIRDITË. ALB, Gojan
Hemp Vacations Albania
Hemp Vacations Albania
Shkodër
Hemp Tours Albania
Hemp Tours Albania
Shkodër
Lida Travel
Lida Travel
Ura Dervishbeg, Shkodër
Rrashketa & Celaj Travel & Tours
Rrashketa & Celaj Travel & Tours
Rrashketa & Celaj Travel & Tours ; LAGJIA:Partizani ; Rr.Europa ;Rus, Shkodër
Labeat Travel Shkoder
Labeat Travel Shkoder
Rruga Qemal Dracini, Exalco, Shkodër

Comments

Shkaqet eSHPERNGULJES Shqiptareve Nga Trojet e Tyre
0673834235
Firma Guraj ju mirpret 0673834235

Udhetime Turistike me Grupe Brenda dhe Jashte vendit. Bileta:Avioni,Trageti,Autobuzi.Siguracione shendetit ne udhetim dhe makinash

🥰 THETH ..nisje me dt 26.07.2020🍀 Grup i konfirmuar🌺
💁‍♀️Cmimi 2000 leke te reja
👉🚌 Nisja ne oren 05.30 prane agjensise
👉💁‍♂️Nje udhetim qe nuk duhet humbur.... mes maleve, vizite ne zonen me te bukur te Veriut dhe nje nderthurje e historise me bukurite natyrore...
🕠🍀Nisja ne oren 👉05.30 para agjensise sone ,udhetimi behet me mjetet tona komode .
Pushim i shkurtër per fotografi në ballkonin e xhamit të pamjes në luginën Boges.
Vazhdimi i rruges ndalesa per pirjen e nje kafeje në Majen e Qafës së Thores.Vazhdimi i rruges per ne Theth aty ku natyra i ka falur panorame te bukur,mahnitese dhe qetesuese dhe ku do te vizitojme : Ujëvara e Grunasit;,Syri i Kaltër i Thethit
Vizite tek Kulla e Ngujimit .
Shijoni mrekullin e natyres nen shoqerin tone .

🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
============================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

🌺☀️Keni menduar te kaloni fundjavat ndryshe .☀️🌺
💁‍♂️Rana Hedhun Shengjin cdo te shtune dhe te diel me nje cmim simbolik vetem 500 lek te reja .🥰
🗓 Dt 25-07.2020
👉🚌🕡Ora 06..30 nisja prane agjensise .
👉📲Per rezervime na kontaktoni :
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
============================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

😍SHKODER☘️-TAMARE☘️-LEPUSHE-☘️VERMOSH-☘️😍

😍💚Dt 26.07.2020 kushton 1000 te reja.💚😍
➡️👉Nisja 06.30 para agjensise.👈

Te kalojme nje dite ndryshe ne keto Bjeshke te mrekullushme!
🕧Nisja nga shkodra ne oren 6:30 te mengjesit prane agjensise tone "Kopliku Travel"
Do bejme ndalesen e pare tek Ballkoni ne Leqet e Hotit ku shijojme pamjen e mrekullueshme qe na rrethon ne te katerta anet .Do vazhdojm drejt Tamares ku do bejm ndalesen prej 45 minutave
Nisemi drejt pikave te tjera Turistike te Lepushes e Vermosh*t.🌲🍂☘️🍀 .
Ju rekomandojm dreken me ushqimet Tradicionale vendase.
Udhetimi gjithmon behet me mjetet tona shum komode dhe cdo her ne sherbimin tuaj.🥰

******************************************************************
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝

🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

🌸Boat Tour 26 Korrik! 🏝🌅🏖🌸
👉Vlore-Karaburun-Sazan👈🌺
Cmimi: 3600 leke (te reja)
👉Ju mirepresim per te kaluar nje dite relaksi duke shijuar bukurite e Karaburunit dhe te Sazanit.🏖🏝🍸🎤🌻🌡😍🌸🦈🌅
🌺 👉Ora 🕔 05.00 Nisja para agjensise Kopliku Travel
👉Nisja ne oren 10:00 nga porti i Vlores dhe kthimi ne 18:00..
Ne cmim perfshuhet:
transporti +cmimi i anijes
#kopliku#travel##vlorealbania #travelalbania #travelling #summer
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
******************************************************************
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝

🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

pershendetje

Grupi jone ne Lumin e Shales..🛶💚🌿☘🍀🦋🥰#kopliku#travel#
😍GRUP I ONFIRMUAR
🗓 22.07.2020
Vazhdojme udhetimet ne Lumin e Shales. Me date 14.06.2020 bashkohuni me ne per te vizituar perlen ne Alpet e Shqiperise.Ngjyra e kaltër dhe e ftohtë e ujit është karakteristike e këtij lumi, shkëmbijt e thepisur që e rrethojnë, duken sikur prekin qiellin me dorë. Në lumin e Shalës gjëndet një bukuri e rrallë, ku për të cilin është e vështire të thuhet vetëm me fjalë.

Ne cmim perfshihet:
📌Transporti vajte ardhje me mjetet tona shume komode
📌Varka, Koman- Lumi Shales - Koman
📌

Na kontaktoni per rezervime ne grupe dhe ne data te tjera. Jemi ne dispozicionin tuaj.

🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
============================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

youtube.com

Alban Skenderaj - Miremengjes (Official Video HD)

Miremengjesi...☀️.te diel te bukur dhe urojme grupet tona tia kalojne sa me bukur sot.. 😍.🌺

Now available on Deezer: http://www.deezer.com/album/13118918 Spotify: https://open.spotify.com/album/3YsAWxx1GapISw1r2uvDtS iTunes: https://itunes.apple.com...

😍Vazhdojne udhetimet ne Lumin i Shales😍Grupe te konfirmuara.🌺
🗓 18.07.2020
🗓 19.07.2020
📍 1800 leke te reja
🤗Cdo fundjave

Vazhdojme udhetimet ne Lumin e Shales. Me date 18-19.07.2020 bashkohuni me ne per te vizituar perlen ne Alpet e Shqiperise.Ngjyra e kaltër dhe e ftohtë e ujit është karakteristike e këtij lumi, shkëmbijt e thepisur që e rrethojnë, duken sikur prekin qiellin me dorë. Në lumin e Shalës gjëndet një bukuri e rrallë, ku për të cilin është e vështire të thuhet vetëm me fjalë.

Ne cmim perfshihet:
📌Transporti vajte ardhje me mjetet tona shume komode
📌Varka, Koman- Lumi Shales - Koman
📌

Na kontaktoni per rezervime ne grupe dhe ne data te tjera. Jemi ne dispozicionin tuaj.

🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
============================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

👉Nese nuk keni menduar 🤔akoma ku doni te kaloni fundjaven ne kemi opsione te ndryshme dhe me cmime te lira.
#kopliku#travel#👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
******************************************************************
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝

🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

Grupi sot ne lumin e shales

😍Vazhdojne udhetimet ne Lumin i Shales😍Grupe te konfirmuara.🌺
🗓 18.07.2020
🗓 19.07.2020
📍 1800 leke te reja
🤗Cdo fundjave

Vazhdojme udhetimet ne Lumin e Shales. Me date 18-19.07.2020 bashkohuni me ne per te vizituar perlen ne Alpet e Shqiperise.Ngjyra e kaltër dhe e ftohtë e ujit është karakteristike e këtij lumi, shkëmbijt e thepisur që e rrethojnë, duken sikur prekin qiellin me dorë. Në lumin e Shalës gjëndet një bukuri e rrallë, ku për të cilin është e vështire të thuhet vetëm me fjalë.

Ne cmim perfshihet:
📌Transporti vajte ardhje me mjetet tona shume komode
📌Varka, Koman- Lumi Shales - Koman
📌

Na kontaktoni per rezervime ne grupe dhe ne data te tjera. Jemi ne dispozicionin tuaj.

🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
============================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

😍SHKODER☘️-TAMARE☘️-LEPUSHE-☘️VERMOSH-☘️😍

😍💚Dt 19.07.2020 kushton 1000 te reja.💚😍
➡️👉Nisja 06.30 para agjensise.👈

Te kalojme nje dite ndryshe ne keto Bjeshke te mrekullushme!
🕧Nisja nga shkodra ne oren 6:30 te mengjesit prane agjensise tone "Kopliku Travel"
Do bejme ndalesen e pare tek Ballkoni ne Leqet e Hotit ku shijojme pamjen e mrekullueshme qe na rrethon ne te katerta anet .Do vazhdojm drejt Tamares ku do bejm ndalesen prej 45 minutave
Nisemi drejt pikave te tjera Turistike te Lepushes e Vermosh*t.🌲🍂☘️🍀 .
Ju rekomandojm dreken me ushqimet Tradicionale vendase.
Udhetimi gjithmon behet me mjetet tona shum komode dhe cdo her ne sherbimin tuaj.🥰

******************************************************************
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝

🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

🥰 THETH ..nisje me dt 19.07.2020🍀 Grup i konfirmuar🌺
💁‍♀️Cmimi 2000 leke te reja
👉🚌 Nisja ne oren 05.30 prane agjensise
👉💁‍♂️Nje udhetim qe nuk duhet humbur.... mes maleve, vizite ne zonen me te bukur te Veriut dhe nje nderthurje e historise me bukurite natyrore...
🕠🍀Nisja ne oren 👉05.30 para agjensise sone ,udhetimi behet me mjetet tona komode .
Pushim i shkurtër per fotografi në ballkonin e xhamit të pamjes në luginën Boges.
Vazhdimi i rruges ndalesa per pirjen e nje kafeje në Majen e Qafës së Thores.Vazhdimi i rruges per ne Theth aty ku natyra i ka falur panorame te bukur,mahnitese dhe qetesuese dhe ku do te vizitojme : Ujëvara e Grunasit;,Syri i Kaltër i Thethit
Vizite tek Kulla e Ngujimit .
Shijoni mrekullin e natyres nen shoqerin tone .

🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
============================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

Miremengjesi ..🌺

🌸Boat Tour 26 Korrik! 🏝🌅🏖🌸
👉Vlore-Karaburun-Sazan👈🌺
Cmimi: 3600 leke (te reja)
👉Ju mirepresim per te kaluar nje dite relaksi duke shijuar bukurite e Karaburunit dhe te Sazanit.🏖🏝🍸🎤🌻🌡😍🌸🦈🌅
🌺 👉Ora 🕔 05.00 Nisja para agjensise Kopliku Travel
👉Nisja ne oren 10:00 nga porti i Vlores dhe kthimi ne 18:00..
Ne cmim perfshuhet:
transporti +cmimi i anijes
#kopliku#travel##vlorealbania #travelalbania #travelling #summer
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
******************************************************************
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝

🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

🌸Boat Tour 26 Korrik! 🏝🌅🏖🌸
👉Vlore-Karaburun-Sazan👈🌺
Cmimi: 3600 leke (te reja)
👉Ju mirepresim per te kaluar nje dite relaksi duke shijuar bukurite e Karaburunit dhe te Sazanit.🏖🏝🍸🎤🌻🌡😍🌸🦈🌅
🌺 👉Ora 🕔 05.00 Nisja para agjensise Kopliku Travel
👉Nisja ne oren 10:00 nga porti i Vlores dhe kthimi ne 18:00..
Ne cmim perfshuhet:
transporti +cmimi i anijes
#kopliku#travel##vlorealbania #travelalbania #travelling #summer
👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇👇
******************************************************************
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝

🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

🌺☀️Keni menduar te kaloni fundjavat ndryshe .☀️🌺
💁‍♂️Rana Hedhun Shengjin cdo te shtune dhe te diel me nje cmim simbolik vetem 500 lek te reja .🥰
🗓 Dt 18-07.2020
🗓 Dt 19.07.2020
👉🚌🕡Ora 06..30 nisja prane agjensise .
👉📲Per rezervime na kontaktoni :
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
============================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

🌺☀️Keni menduar te kaloni fundjavat ndryshe .☀️🌺
💁‍♂️Rana Hedhun Shengjin cdo te shtune dhe te diel me nje cmim simbolik vetem 500 lek te reja .🥰
🗓 Dt 18-07.2020
🗓 Dt 19.07.2020
👉🚌🕡Ora 06..30 nisja prane agjensise .
👉📲Per rezervime na kontaktoni :
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
============================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

Kopliku travel

🥰 THETH ..nisje me dt 19.07.2020🍀 Grup i konfirmuar🌺
💁‍♀️Cmimi 2000 leke te reja
👉🚌 Nisja ne oren 05.30 prane agjensise
👉💁‍♂️Nje udhetim qe nuk duhet humbur.... mes maleve, vizite ne zonen me te bukur te Veriut dhe nje nderthurje e historise me bukurite natyrore...
🕠🍀Nisja ne oren 👉05.30 para agjensise sone ,udhetimi behet me mjetet tona komode .
Pushim i shkurtër per fotografi në ballkonin e xhamit të pamjes në luginën Boges.
Vazhdimi i rruges ndalesa per pirjen e nje kafeje në Majen e Qafës së Thores.Vazhdimi i rruges per ne Theth aty ku natyra i ka falur panorame te bukur,mahnitese dhe qetesuese dhe ku do te vizitojme : Ujëvara e Grunasit;,Syri i Kaltër i Thethit
Vizite tek Kulla e Ngujimit .
Shijoni mrekullin e natyres nen shoqerin tone .

🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
============================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

🥰 THETH ..nisje me dt 19.07.2020🍀 Grup i konfirmuar🌺
💁‍♀️Cmimi 2000 leke te reja
👉🚌 Nisja ne oren 05.30 prane agjensise
👉💁‍♂️Nje udhetim qe nuk duhet humbur.... mes maleve, vizite ne zonen me te bukur te Veriut dhe nje nderthurje e historise me bukurite natyrore...
🕠🍀Nisja ne oren 👉05.30 para agjensise sone ,udhetimi behet me mjetet tona komode .
Pushim i shkurtër per fotografi në ballkonin e xhamit të pamjes në luginën Boges.
Vazhdimi i rruges ndalesa per pirjen e nje kafeje në Majen e Qafës së Thores.Vazhdimi i rruges per ne Theth aty ku natyra i ka falur panorame te bukur,mahnitese dhe qetesuese dhe ku do te vizitojme : Ujëvara e Grunasit;,Syri i Kaltër i Thethit
Vizite tek Kulla e Ngujimit .
Shijoni mrekullin e natyres nen shoqerin tone .

🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝
============================================
🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲
🖥️E-mail : [email protected]

Fotografia e Kopliku travel

Fotografia e Kopliku travel
Fotografia e Kopliku travel

😍SHKODER☘️-TAMARE☘️-LEPUSHE-☘️VERMOSH-☘️😍

😍💚Dt 19.07.2020 kushton 1000 te reja.💚😍
➡️👉Nisja 06.30 para agjensise.👈

Te kalojme nje dite ndryshe ne keto Bjeshke te mrekullushme!
🕧Nisja nga shkodra ne oren 6:30 te mengjesit prane agjensise tone "Kopliku Travel"
Do bejme ndalesen e pare tek Ballkoni ne Leqet e Hotit ku shijojme pamjen e mrekullueshme qe na rrethon ne te katerta anet .Do vazhdojm drejt Tamares ku do bejm ndalesen prej 45 minutave
Nisemi drejt pikave te tjera Turistike te Lepushes e Vermosh*t.🌲🍂☘️🍀 .
Ju rekomandojm dreken me ushqimet Tradicionale vendase.
Udhetimi gjithmon behet me mjetet tona shum komode dhe cdo her ne sherbimin tuaj.🥰

******************************************************************
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝

🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

😍SHKODER☘️-TAMARE☘️-LEPUSHE-☘️VERMOSH-☘️😍

😍💚Dt 19.07.2020 kushton 1000 te reja.💚😍
➡️👉Nisja 06.30 para agjensise.👈

Te kalojme nje dite ndryshe ne keto Bjeshke te mrekullushme!
🕧Nisja nga shkodra ne oren 6:30 te mengjesit prane agjensise tone "Kopliku Travel"
Do bejme ndalesen e pare tek Ballkoni ne Leqet e Hotit ku shijojme pamjen e mrekullueshme qe na rrethon ne te katerta anet .Do vazhdojm drejt Tamares ku do bejm ndalesen prej 45 minutave
Nisemi drejt pikave te tjera Turistike te Lepushes e Vermosh*t.🌲🍂☘️🍀 .
Ju rekomandojm dreken me ushqimet Tradicionale vendase.
Udhetimi gjithmon behet me mjetet tona shum komode dhe cdo her ne sherbimin tuaj.🥰

******************************************************************
🤝Klientet e kenaqur jane reklama jone me e mire!🤝

🏃‍♀️🏃‍♂️Per rezervime mund te paraqiteni prane agjensise tone:
Agjensia Turistike “KOPLIKU TRAVEL”
Tek Teatri Migjeni ,Pallati i ri i Fushajve Shkoder🏃‍♀️🏃‍♂️

Ose mund te kontaktoni ne numrat:
☎️ 📞Tel & Fax : +355 222 50370 📞 ☎️
📲Cel : +355 682031125 📲
📲Cel:+355 682031124 📲
📲CEL:+355 683248316 📲
📲CEL:+355 674447720 📲

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Shkodra?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

pershendetje

Location

Shkodra

Category

Travel Agency

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Tek Teatri Migjeni Pallati I Ri IFushajve SHKODER
Shkodra
1234

Opening Hours

Monday 08:00 - 20:00
Tuesday 08:00 - 20:00
Wednesday 08:00 - 20:00
Thursday 08:00 - 20:00
Friday 08:00 - 20:00
Saturday 08:00 - 20:00
Sunday 08:00 - 20:00
Other Travel Agencies in Shkodra (show all)
Era Agjensi Udhetimesh Era Agjensi Udhetimesh
Rr: Qemal Dracini, Perballe Me Sahatin
Shkodra, 4001

Miresevini ne faqen zyrtare te fansave ne facebook te agjensise se udhetimeve Era.

Elite Travel & Tours Agency Elite Travel & Tours Agency
RRUGA STUDENTI
Shkodra

Ofrojme paketa turistike; Udhetime me linje tokesore, detare dhe ajrore; Siguracione prone, shendeti dhe automjeti.

Royal Whatsapp Royal Travel & Tours Royal Whatsapp Royal Travel & Tours
Paris
Shkodra, 4003

Point Travel Point Travel
Bulevardi "Zogu 1" , Parruce
Shkodra, 4001

"The world is a book, and those who do not travel read only a page."

Sun Travel Sun Travel
Rr."Kardinal Mikel Koliqi"
Shkodra, 4001

Agjensi Udhetimesh dhe Zyre Imobiliare

Vllaznimi Tours Vllaznimi Tours
Shkoder
Shkodra, 4001

Vllaznimi-Tours Incoming tours in Albania. Mountain,cultural,beaches... Contact us: Cel: +355 68 2095020 e-mail: [email protected]

Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh Donaldo Travel - Agjensi Udhetimesh
Rr.. Revolucioni Antikomunist
Shkodra

Tel.: 022808839 Cel Mobile.: 0697771642 Adresa.: Revoluzioni Antikomunist Hungarez - Shkoder Albania

Scutari Travel Scutari Travel
Rruga : Kolë Heqimi , Ngjitur Me Spitalin Rajonal Shkoder , Perballe Me Kliniken " Almed " Ose Ish Korpusin
Shkodra, 4001

Martini Travel Agjensi Turistike Martini Travel Agjensi Turistike
SHESHI PREK CALI
Shkodra, 4000

MARTINI TRAVEL JU OFRON BILETA AVIONI,AUTOBUSI,TRAGETI... PAKETA TURISTIKE SIGURACIONE JETE & MAKINE SKANIME,PRINTIME,FOTOKOPJE FAX EMAIL

Agjensi Funerale ''SHIMAJ'' Agjensi Funerale ''SHIMAJ''
Bushat
Shkodra, 4000

OFROJME TE GJITHA SHERBIMET FUNERALE, SALLE CEREMONIE MORTORE. ADRESA: Perball shkolles se muzikes (RUS-SHKODER), dhe ne qender Bushat.

Vau i Dejës Official√ Vau i Dejës Official√
Vau Dejes
Shkodra

Faqe Zyrtare Vau i Dejës Official, Shkodër. E vetmja faqe zyrtare e Vau-Dejes, Shkoder.

About   Privacy   Login