Travel Agency Kombinat-Tirane

Travel Agency Kombinat-Tirane

Nearby travel agencies

I Guide Tirana
I Guide Tirana
1005
Funeral & Ambulance "Universal"
Funeral & Ambulance "Universal"
Rr. Dibrës
Yes Albania
Yes Albania
Durresi Strett
Go Fishing Albania
Go Fishing Albania
Komuna Dajtit, Afer Restorant Freskut
Thëniet më të bukura
Thëniet më të bukura
Everywhere
Secrets of Albania
Secrets of Albania
Berlini Travel & Tours
Berlini Travel & Tours
Rr.Durresit
Visit Albanian Coast & Mountains
Visit Albanian Coast & Mountains
Rruga Budi
Belize Travel & Tours
Belize Travel & Tours
Rruga Brigada 8, prane Pizza Time, Bllok
Joy Travel
Joy Travel
Rr. Muhamet Gjollesha, "Stadiumi Selman Stermasi", Tirana, Albania Rr. Muhamet Gjollesha, "Stadiumi Selman Stermasi", Tirana, Albania
Albania Live Adventure
Albania Live Adventure
Rruga Barikadave
Sophie Travel
Sophie Travel
RR.SKENDERBEJ
Agjensi Udhetimi - Tirana Travel
Agjensi Udhetimi - Tirana Travel
Bulevardi Zogu I Pare (1)
Elite Travel
Elite Travel
rr."DURRESIT", pll 79, shk 5, ap 42/2, kati 1
Oferta Pushimesh
Oferta Pushimesh
Rr. Pashko Vaso Nr.10

Bileta Trageti & Avioni, Paketa Turistike,te gjitha llojet e Siguracioneve,Gjoba Makinash,Abonime Digitalbi,OSHEE etj. Western Union

Dërgoni para nga Shqipëria në të gjithë botën me komisione që fillojnë nga vetëm 5 euro!
Dërgojuni para nga agjencitë Unionnet - Western Union, të dashurve tuaj në Itali, Greqi, Gjermani, Kosove, etj., brenda pak minutash.
Unionnet-Western Union
Kudo dhe Kurdo prane jush!

Dërgoni para nga Shqipëria në të gjithë botën me komisione që fillojnë nga vetëm 5 euro!
Dërgojuni para nga agjencitë Unionnet - Western Union, të dashurve tuaj në Itali, Greqi, Gjermani, Kosove, etj., brenda pak minutash.
Unionnet-Western Union
Kudo dhe Kurdo prane jush!

Union Net - Western Union

Dërgoni para në të gjithë botën me Western Union!

Dërgoni para në të gjithë botën me Western Union!

[06/02/20]   🌺Bileta avioni me cmimet me te lira duke filluar ne datat&destinacionet:

Tirane ✈️ Milano nga 2 Korrik
Tirane ✈️ Gjeneve nga 2 Korrik
Tirane ✈️Vjene nga 7 Korrik
Tirane ✈️Paris nga 4 Korrik

Podgorice ✈️ Memmingen nga 3 Korrik
Podgorice ✈️Bruksel nga 2 Korrik
Podgorice ✈️ Berlin nga 2 Korrik

Shkup ✈️ Kopenhagen nga Korrik
Shkup ✈️ Malmo nga 8 Korrik
Shkup ✈️ Stokholm nga 12 Korrik

Union Net - Western Union

Më shumë internet për pajtimtarët nga Abcom. Zgjatje e ofertave për internet fiks dhe TV. Abonimet Abcom i gjeni në cdo agjenci Unionnet - Western Union.

Më shumë internet për pajtimtarët nga Abcom. Zgjatje e ofertave për internet fiks dhe TV. Abonimet Abcom i gjeni në cdo agjenci Unionnet - Western Union.

Union Net - Western Union

Paguaj Taksat Bashkiake për biznesin në agjencitë Unionnet - Western Union. Kudo dhe Kurdo pranë jush!

Paguaj Taksat Bashkiake për biznesin në agjencitë Unionnet - Western Union. Kudo dhe Kurdo pranë jush!

Union Net - Western Union

Dërgoni para në të gjithë botën me Western Union!

Dërgoni para në të gjithë botën me Western Union!

Union Net - Western Union

Shërbimi më i ri në Unionnet – Western Union! Riabonimet Abissnet për Internet, IPTV dhe Telefoni i gjeni në agjencinë Unionet-Western Union pranë shtëpisë suaj. Unionnet – Western Union, me mbi 550 pika shërbimi në të gjithë Shqipërinë - të shpejtë, të sigurtë, të kudondodhur! #qendroneshtepi #abissnet #internet

Union Net - Western Union

Te nderuar Kliente,
Agjencite Unionnet-Western Union jane HAPUR kudo ne Shqiperi. Ju mirepresim!

Travel Agency Kombinat-Tirane

Union Net - Western Union

Dërgoni para në të gjithë botën me Western Union!

Travel Agency Kombinat-Tirane's cover photo

uniontravel.al

Shqiperi - Zvicer - Ndiqni Live ne Stadium Ndeshjen Historike - France

NDIQNI LIVE KOMBETRAEN TONE.

http://www.uniontravel.al/oferta-turistike-evenimente-sportive-france-shqiperi---zvicer---ndiqni-live-ne-stadium-ndeshjen-historike-588.html

PER PRENOTIME KONTAKTONI;
+ 355 66 25 30 333
+ 355 42352 261

uniontravel.al Oferta Turistike - Shqiperi - Zvicer - Ndiqni Live ne Stadium Ndeshjen Historike - France ::

Profile Pictures

Travel Agency Kombinat-Tirane

[06/27/15]   Rezervo tani per bileta te lira per Zvicer:

- Prishtine -Zurich 65 euro

Kontaktoni:
*Edlir sh.p.k.,*Address: Rr. Llazi Miho, Kombinat -Tirane, ALBANIA.
Mobil: +355-66 2530333
Mobil: +355-69 9530333
Tel/Fax: +355-42 352261

[06/27/15]   Rezervo tani per bileta te lira per Gjermani:

1- Prishtine -Duseldorf 50 euro
2- Prishtine-Hamburg 80 euro
3- Prishtine-Hannover 70 euro
4- Prishtine-Cologne/Bonn/Keln 50 euro
5- Prishtine-Munchen 60 euro
6- Prishtine-Sttudgart 60 euro

Kontaktoni:
*Edlir sh.p.k.,*Address: Rr. Llazi Miho, Kombinat -Tirane, ALBANIA.
Mobil: +355-66 2530333
Mobil: +355-69 9530333
Tel/Fax: +355-42 352261

Travel Agency Kombinat-Tirane

Bileta Trageti & Avioni, Paketa Turistike,te gjitha llojet e Siguracioneve,Gjoba Makinash,Abonime Digitalbi,OSHEE etj.

Western Union

Travel Agency Kombinat-Tirane's cover photo

[04/04/15]   PER TE GJITHA REZERVIMET VAJTJE-ARDHJE PRILL&MAJ CMIME SHUME TE MIRA DUKE PERFSHIRE EDHE BAGAZHET!!
NXITONI TE KONTAKTONI NE NUMRAT E DHENE NE FB.

[04/04/15]   KONTAKTONI NE NUMRAT E DHENE PER TE REZERVUAR NGA ITALIA DHE ME CMIME SUPER TE MIRA!!

[04/04/15]   VENECIA-TIR Dt. 1 MAJ 90 EURO

Union Net - Western Union

Travel Agency Kombinat-Tirane's cover photo

Timeline Photos

Travel Agency Kombinat-Tirane

Travel Agency / Western Union
Bileta Trageti & Avioni, Paketa Turistike,te gjitha llojet e Siguracioneve,Gjoba Makinash,Abonime Digitalbi,Taksa Bashkie etj. Western Union!

Bileta Trageti & Avioni, Paketa Turistike,te gjitha llojet e Siguracioneve,Gjoba Makinash,Abonime Digitalbi,OSHEE etj.

Western Union

Travel Agency Kombinat-Tirane

Travel Agency Kombinat-Tirane's cover photo

Travel Agency Kombinat-Tirane's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Tour Agency Travel Agency

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Kombinat
Tirana
1000

Opening Hours

Monday 07:00 - 20:00
Tuesday 07:00 - 20:00
Wednesday 07:00 - 20:00
Thursday 07:00 - 20:00
Friday 07:00 - 20:00
Saturday 07:00 - 20:00
Sunday 07:00 - 20:00
Other Tour Agencies in Tirana (show all)
Magenta Travel & Tours Magenta Travel & Tours
Rruga Skenderbej
Tirana, 1001

My Travel My Travel
Bulevardi Zhan D'Ark, Pll 11, Nr. 9
Tirana

Bileta Avioni dhe Trageti Hoteleri, Udhetime Turistike Asistence Aeroportuale Siguracione Udhetimi

Med-Jonian-Travel Med-Jonian-Travel
Adress: Rruga Petro Nini Luarasi
Tirana, ALBANIA

Smart Travel Smart Travel
Bulevardi “Zogu I” , Perballe Ministrise Se Drejtesise
Tirana

All you need is a Destinacion!

Laerti Travel Laerti Travel
KUDO
Tirana

Çmimet më të lira të fluturimeve në agjencine tonë Laerti Travel nga Tirana.

Agjensi udhetimi Agjensi udhetimi
RRUGA E KAVAJES
Tirana, 102

Rudinatravel Rudinatravel
Xstream Travel 100 Allentown Dr #111 Allen Texas
Tirana, 1000

It's an amazing world and you should see it! Go and travel is here to bring you the lowest prices for your next vacation!

Agjensi udhetimesh Agjensi udhetimesh
Bulevardi Blu
Tirana, TIRANA

avokati i popullit

Fabel Travel & Tours Fabel Travel & Tours
Rruga E Kavajes Prane Auto Manoku , Pallati 152, 200 Metra Larg Kryqezimit Te 21 Dhjetorit
Tirana, 1001

Fabel Travel & Tours ju ofron ; Udhetime turistike Bileta Avioni Bileta Autobusi per ne: Itali -Gjermai- Greqi Bileta trageti

Bodini Travel Bodini Travel
Laprake
Tirana, 1000

Transport ne Europe

Albanian Tourism Albanian Tourism
Rr. Elbasanit
Tirana, 1111

Wander.al Wander.al
Rruga Barrikadave, Nd 11, H 24, Apt 13
Tirana, 1016

What is it like to travel in Albania? We'll help you discover it!

About   Privacy   Login