KLANT Travel & Tours

KLANT Travel & Tours

Nearby travel agencies

Taxi servis dhermi
Taxi servis dhermi
Himarë
TAKU Travel & Tours
TAKU Travel & Tours
Durësi
Arjon Travel
Arjon Travel
Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli, Fieri
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
Lgja 28 Nentori, Vlorë
DESTINY TRAVEL
DESTINY TRAVEL
Rr.Durresit,perballe Ambasades Kineze
Ferdi Travel
Ferdi Travel
Rruga Bakushe Visha, Fushë-Krujë
Bileta Trageti
Bileta Trageti
Rruga Adria, Durrës
Europa Travel & Tours
Europa Travel & Tours
L."Apolonia"Pran Univ "KRISTAL"Fier .AL ,Adresa.2,Fugonat e Fierit,Pran "SIGALIT"Ballsh.AL, Fieri
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari
Tik Travel & Tours
Tik Travel & Tours
Muhamet Gjollesha

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from KLANT Travel & Tours, Tour Agency, Tirana.

🌷Pranverë në Pragë🌷
👉5 Ditë €369.🗓Nisja më 10 Mars.
📍Vizitohen: Vjenë, Pragë, Bratisllavë dhe Budapest.
🏨Fjetje: 1 natë në Vjenë, 1 netë në Pragë, 1 natë në Bratisllavë, 1 natë në Budapest.
✈️ Fluturimi me avion Tiranë - Vjenë dhe Budapest - Tiranë.
🚌 Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
➡ Per rezervome na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🌺Pranverë në Barcelonë🌺
👉4 Ditë €349 🗓Nisja më 5 Mars
👉4 Ditë €369 🗓Nisja më 12 Mars. 📍Vizitohet: Barcelonë.
🏨 Fjetje: 3 Netë në Hotel në Barcelonë, 🥞 Mëngjeset në Hotel.
✈️ Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Podgoricë - Barcelonë.
🚌 Transferta vajtje ardhje me Autobus nga Tirana në Podgorcë,
Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
➡ Per rezervome na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

💐🌼🌷Pranvere 2020🌺🌸💐
🌍Udhetime te organizuara ne grup me guide🌍
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
➡️Barcelonë, 4 Ditë nga 399€.✈️Nisje 5, 12 Mars
➡️Zyrih-Bazel, 4 dite 359€.✈️Nisje 20 Mars
➡️Berlin, 4 Ditë 329€.✈️Nisje 29 Mars
➡️Paris, 4 Ditë nga 469€.✈️Nisje 12, 19 Mars
➡️Budapest-Vjenë, 4 dite 309€.✈️Nisje 7 Mars
➡️Izrael, 5 Ditë 599€.✈️Nisje 12, 19 Mars
➡️Pragë, 5 Ditë 369€.✈️Nisje 10 Mars
➡️Cote d'Azur, 4 Ditë 359€.✈️Nisje 19 Mars.
➡️Berlin, 5 Ditë 379€.✈️Nisje 27 Prill
➡️Amsterdam, 4 dite nga 429€.✈️Nisje 13, 27 Mars
➡️Budapest, 3 dite nga 259€.✈️Nisje 19, 26 Mars.
➡️Vjenë, 3 Ditë 279€.✈️Nisje 24, 31 Mars.
➡️Indi-Katar, 8 Dite 1299€.✈️Nisje 30 Mars
➡️Bali-Katar, 8 Dite 1299€.✈️Nisje 6 Prill
➡️Cappadocia, 3 Ditë 349€.✈️Nisje 6, 27 Mars
➡️Romë-Firence, 4 Dite 299€.✈️Nisje 4 Prill.
➡️Mynih-Bazel, 5 Dite 399€.✈️Nisje 29 Prill
➡️Netët e Bardha në Rusi, 6 Ditë nga 749€.✈️Nisje 17, 20 Qershor.
➡️Napoli-Sorrento, 5 Dite 259€.🚌🚢Nisje 17, 24, 30 Prill.
➡️Rome-Firenze-Venecia-Opatija, 6 dite 259€.🚌🚢Nisje 4 Mars, 17 Prill
➡️Paris -Mynih- Milano, 7 dite 349€.🚌Nisje 7, 28 Mars
➡️Shtutgart-Strasburg-Zyrih, 7 dite 299€.🚌Nisje 14 Mars.
➡️Barcelonë, 7 Ditë 329€.🚌Nisje 7, 28 Mars
➡️Amsterdam-Prage-Beograd, 8 Ditë 399€.🚌Nisje 14 Mars
➡️Stamboll-Selanik, 3 nete 99€.🚌Nisje cdo te Enjte
➡️Spanjë-Portugali, 13 Ditë 599€.🚌Nisje 21 Prill
➡️Deti Balltik, 14 Dite 669€.🚌Nisje 1 Maj.
➡️Rusi-Ukrainë-Poloni-R. Balltike, 13 dite 599€.🚌Nisje 12 Maj, 18 Qershor
➡️Shkup-Sofje-Bukuresht, 5 Ditë 185€.🚌Nisje 4 Mars, 17 Prill.
➡️Selanik-Stamboll-Sofie, 5 dite 129€.🚌Nisje 5, 12 Mars
➡️Vjenë-Budapest-Beograd, 5 Ditë 189€.🚌Nisje 5, 12 Mars
➡️Pragë-Vjene-Budapest-Beograd, 7 Ditë 239€.🚌Nisje 7, 28 Mars
➡️Korfuz All Inclusive, 3 dite 79€.🚌Nisja 6, 7, 13, 14 Mars
➡️Skandinavi, 14 Ditë 669€.🚌Nisja më 1 Maj
➡️Bregdeti Dalmat, 4 Ditë 119€.🚌Nisje 6, 13 Mars
➡️Dubrovnik-Zagreb-Sarajeve, 4 Ditë 129€.🚌Nisje 6, 13 Mars.
➡️Sarajevë-Beograd-Prishtine, 4 Ditë 109€.🚌Nisje 6, 13 Mars.
➡️Beograd, 3 Ditë 89€.🚌Nisje 7, 14 Mars.
➡️Sofje, 3 Ditë 79€.🚌Nisje 7, 14 Mars.
➡️Bukuresht, 4 Ditë 149€.🚌Nisje 6, 13 Mars.
➡️Sofje-Selanik, 4 Ditë 99€.🚌Nisje 6, 13 Mars.
➡️Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kusadasi, 6 Dite 459€🚢Nisje 15, 29 Mars
➡️Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kusadasi, 5 Dite 399€🚢Nisje 26 Mars.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🌷Shën Valentini në Amsterdam🌷👉4 Ditë Ishte 399€👉Behet 379€ per rezervime deri ne 28 Janar.
.
🗓Nisja më 14 Shkurt.
📌Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë.
🏨Fjetje: 3 netë në Hotel.
✈️Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam.
🚌Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🌺Shën Valentini në Barcelonë🌺
👉4 Ditë Ishte €399👉Behet €379
🗓Nisja më 13 Shkurt.
📌Vizitohet: Barcelonë.
🏨Fjetje 3 Netë në Hotel në Barcelonë.
🥙Mëngjeset në Hotel.
✈️Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Podgoricë - Barcelonë.
🚌Transferta vajtje ardhje me Autobus nga Tirana në Podgorcë. Transfertat dhe Shëtitjet.
🚶🏻‍♂️Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
.
➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

💥🌞⛱LEFKADA 2020, 6 dite duke filluar nga 105€ (Transport+Guide)🏖🌞💥 #early#booking#plazh#tour#ishuj#portokatsiki#egremni#scorpions#meganisi#itaka#kefalonia
👉Per rezervime deri ne 20 Shkurt
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
🗓Datat e Udhetimeve🗓

➡️Nisje ne 14 Qershor 2020

► 💥Pegasos 3* - €105
► 💥Tesoro 4* - €135
► 💥Ionian Star 4* - €145

➡️Nisje ne 21 Qershor 2020

► 💥Pegasos 3* - €125
► 💥Tesoro 4* - €155
► 💥Ionian Star 4* - €165

➡️Nisje ne 28 Qershor

► 💥Pegasos 3* - €145
► 💥Tesoro 4* - €175
► 💥Ionian Star 4* - €185

➡️Nisje ne 05 Korrik 2020

► 💥Pegasos 3* - €165
► 💥Tesoro 4* - €199
► 💥Ionian Star 4* - €219

➡️Nisje ne 12 Korrik 2020

► 💥Pegasos 3* - €199
► 💥Tesoro 4* - €239
► 💥Ionian Star 4* - €259

➡️Nisje ne 19, 26 Korrik 2020

► 💥Pegasos 3* - €239
► 💥Tesoro 4* - €279
► 💥Ionian Star 4* - €299

➡️Nisje ne 02, 09, 16 Gusht 2020

► 💥Pegasos 3* - €259
► 💥Tesoro 4* - €299
► 💥Ionian Star 4* - €319

➡️Nisje ne 23, 30 Gusht 2020

► 💥Pegasos 3* - €259
► 💥Tesoro 4* - €299
► 💥Ionian Star 4* - €319

➡️Nisje ne 06 Shtator 2020

► 💥Pegasos 3* - €239
► 💥Tesoro 4* - €279
► 💥Ionian Star 4* - €299
⤵️
💰Ne cmimi perfshihet:
🚌Transporti me autobus komod.
🏨Akomodimi 5 nete në hotelet perkates.
🥙Mëngjesi dhe darka .
🇦🇱Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.
.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
👉Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

💥🌞⛱HALKIDIKI 2020, 5 dite duke filluar nga 99€ (Transport+Guide)🏖🌞💥
#early#booking#plazh#tour
👉Per rezervime deri ne 20 Shkurt
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

🗓Datat e Udhetimeve🗓

➡️Nisje ne 10 Qershor
► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€99
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €129

➡️Nisje ne 14 Qershor
► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€109
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €139

➡️Nisje ne 18 Qershor
► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€119
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €149

➡️Nisje ne 22 Qershor
► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€139
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €169

➡️Nisje ne 26 Qershor
► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€149
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €179

➡️Nisje ne 30 Qershor
► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€159
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €189

➡️Nisje ne 04, 08 Korrik
► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€179
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €209

➡️Nisje ne 12 , 16 , 20 Korrik
► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€209
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €239

➡️Nisje ne 24, 28 Korrik
► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€229
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €259

➡️Nisje ne 01, 05, 09, 13, 17, 21, 25 Gusht
► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€229
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €259

➡️Nisje ne 29 Gusht
► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€229
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €259

➡️Nisje ne 02, 06 Shtator

► 💥Sun Hotel 3* (Mengjes +Darke ) -€219
► 💥Kriopigi Beach 4* (All inclusive)- €249

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
👉Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

💥🌞⛱Zakynthos 2020, 5 dite duke filluar nga 95€ (me transport)🏖🌞💥
#early#booking#plazh#tour
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
👉Per rezervime deri ne 20 Shkurt
📌Datat e Udhetimeve 📌
➡️Nisje ne 10 Qershor
► 💥Chrysafi Hotel (Mengjes+Darke ) 95€
► 💥 Ikaros (All inclusive) 109€
► 💥 Majo Hotel (Mengjes+darke) 109€.
➡️Nisje ne 14 Qershor
► 💥Chrysafi Hotel (Mengjes+Darke ) 105€
► 💥 Ikaros (All inclusive) 119€
► 💥 Majo Hotel (Mengjes+darke) 119€.
➡️Nisje ne 18 Qershor
► 💥 Chrysafi Hotel (Mengjes + Darke ) 159€
► 💥 Ikaros Hotel (All inclusive) 129€
► 💥 Majo Hotel (Mengjes+darke) 129€ .
➡️Nisje ne 22 Qershor
► 💥 Chrysafi Hotel (Mengjes + Darke ) 129€
► 💥 Ikaros Hotel (All inclusive) 139€
► 💥 Majos Hotel (Mengjes+darke) 139€ .
➡️Nisje ne 26 Qershor
► 💥 Chrysafi Hotel (Mengjes + Darke ) 139€
► 💥 Ikaros Hotel (All inclusive) 159€
► 💥 Majo Hotel (Mengjes+darke) 159€ .
➡️Nisje ne 30 Qershor
► 💥 Chrysafi Hotel (Mengjes + Darke ) 159€
► 💥 Ikaros Hotel (All inclusive) 179€
► 💥 Majo Hotel (Mengjes+darke) 179€ .
➡️Nisje ne 4, 8 Korrik
► 💥 Chrysafi Hotel (Mengjes + Darke ) 169€
► 💥 Ikaros Hotel (All inclusive) 199€
► 💥 Majo Hotel (Mengjes+darke) 199€ .
➡️Nisje ne 12 , 16 ,20 Korrik
► 💥 Chrysafi Hotel (Mengjes + Darke ) 189€
► 💥 Ikaros Hotel (All inclusive) 209€ .
► 💥 Majo Hotel (Mengjes+darke) 209€ .
➡️Nisje ne 24, 28 Korrik
► 💥 Chrysafi Hotel (Mengjes + Darke ) 199€
► 💥 Ikaros Hotel (All inclusive) 219€
► 💥 Majo Hotel (Mengjes+darke) 219€ .
➡️Nisje ne 1, 5, 9, 13, 17, 21, 25 Gusht
► 💥 Chrysafi Hotel (Mengjes + Darke ) 209€
► 💥 Ikaros Hotel (All inclusive) 229€
► 💥 Majo Hotel (Mengjes+darke) 229€ .
➡️Nisje ne 29 Gusht
► 💥 Hotel (Mengjes + Darke ) 199€
► 💥 Ikaros Hotel (All inclusive) 219€
► 💥 Majo Hotel (Mengjes+darke) 219€
➡️Nisje ne 2, 6 Shtator
► 💥 Hotel (Mengjes + Darke ) 189€
► 💥 Ikaros Hotel (All inclusive) 209€
► 💥 Majo Hotel (Mengjes+darke) 209€
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
➡️Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

💥ANTALYA Charter 2020💥
👉Nxitoni te perfitoni nga zbritjet e ofruara gjate muajit JANAR ⤵️
.
📍Mirada del Mar 👉 50% (early booking).
📍Amara Dolce Vita 👉 25% (early booking).
📍Nirvana Lagoon and Villas 👉 25% (early booking).
📍Amara Prestige Elite 👉 25% (early booking).
📍Gloria Serenity 👉 20% (early booking).
📍Gloria Golf 👉 20% (early booking).
📍Gloria Verde 👉 20% (early booking).
📍Rixos Premium Tekirova 👉 10% (early booking).
📍Calista Luxury 👉 10% (early booking).
📍Turan Prince Hotel 👉 10% (early booking).
📍Mukarnas SPA Resort 👉 10% (early booking).
📍Haydarpasa Palace 👉 (special offer).
📍Sunconnect Eftalia Marin 👉 10% (early booking).
📍Quattro Beach Resort 👉 5% (early booking).
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
.
➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🌺Shën Valentini në Stamboll🌺
👉3 Ditë €239, Nisja më 13 Shkurt, 👉3 Ditë €229, Nisja më 14 Shkurt.
📌Vizitohet: Stamboll.
🏨Fjetje: 2 në Stamboll. Mëngjeset në Hotel.
✈️Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll, heret në Mëngjes dhe Stamboll - Tiranë, në Mbrëmje.
🚌Shëtitjet me Autobus dhe 🚶🏻‍♂️Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
.
➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🌺Shën Valentini në Barcelonë🌺
👉4 Ditë €399
🗓Nisja më 13 Shkurt.
📌Vizitohet: Barcelonë.
🏨Fjetje 3 Netë në Hotel në Barcelonë.
🥙Mëngjeset në Hotel.
✈️Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Podgoricë - Barcelonë.
🚌Transferta vajtje ardhje me Autobus nga Tirana në Podgorcë. Transfertat dhe Shëtitjet.
🚶🏻‍♂️Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
.
➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🏖Pushime verore ne ANTALYA
=========================
👉Zbritje deri 40% per rezervime te bera brenda dates 30 Janar.

📍Fluturimet me Charter fillojne nga data 26 Maj deri ne 17 Shtator.

💥Ne paketen Charter ANTALYA 2020 perfshihen:
✈️Fluturimi me charter Tirane -Antalya dhe Antalya -Tirane.
🚌Transferta me autobus Aeroport - Hotel - Aeroport.
🏨Akomodimi ne hotel
🚶🏻‍♂️Shoqerues nga agjencia per asistence gjate periudhes se qendrimit ne Antalya.

✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
.
➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🌹Shën Valentini në Budapest🌹
👉3 Ditë €259
🗓Nisja më 13 Shkurt.
📌Vizitohet: Budapest.
🏨Fjetje 2 netë në Budapest.
🥙Mëngjeset në Hotel.
🚌Transfertat dhe Shëtitjet sipas programit. Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
.
➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🌷Shën Valentini në Amsterdam🌷👉4 Ditë 399€
🗓Nisja më 14 Shkurt.
📌Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë.
🏨Fjetje: 3 netë në Hotel.
✈️Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam.
🚌Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

❤️Shën Valentini në Vjenë❤️
👉3 Ditë €279
🗓Nisja më 13 Shkurt.
📌Vizitohet: Vjenë.
🏨Fjetje në Hotel 2 netë në Vjenë. 🥙Mëngjeset në Hotel.
✈️Fluturimi direkt Tiranë - Vjenë - Tiranë.
🚌Shëtitje dhe Transferta me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

❤️Shën Valentini në Paris❤️
👉4 Ditë €419
🗓Nisja më 13 Shkurt.

📌Vizitohen: Paris.
🏨Fjetje 3 Netë në Paris.
✈️Fluturimi me avion direkt Tiranë - Paris
🚌Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨

➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🎄Krishtlindje në Barcelonë, 5 Ditë €399🎄
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
🗓Nisja më 22 Dhjetor.
💥Vizitohet: Barcelonë.
🏨Fjetje 3 Netë në Hotel në Barcelonë,
🥙Mëngjeset në Hotel.
✈️Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje Podgoricë - Barcelonë.
🚶‍♂️🇦🇱🚌 Transferta vajtje ardhje me Autobus nga Tirana në Podgorcë, Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
========////========
.
➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🎄Krishtlindje në Paris, 5 Ditë €499🎄
✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨✨
🗓Nisja më 22 Dhjetor
➡️Vizitohen: Paris.
🏨Fjetje 4 Netë në Paris.
🥗Mengjeset ne Hotel.
✈️Fluturim direkt Tirane - Paris - Tirane .
🚶‍♂️🇦🇱🚌Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.
====================.
.
➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🍁Vjeshtë në Bukuresht🍁
👉4 Ditë €149
🗓Nisje më 28 Nëntor.
====================
💥Vizitohet: Bukuresht dhe Sofje.
🏨Fjetje, Mëngjese për 3 netë qëndrimi në Hotel.
🚌Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus.
🇦🇱Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. ====================.
.
➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🍁🍂Vjeshtë në PARIS🍂🍁
======================
💥5 Ditë €499👉Nisja më 24 Nëntor.
💥5 Ditë €539👉Nisja më 28 Nëntor.
====================== .
➡️Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🍂Shtutgart - Strasburg - Zyrih🍂
➡️7 Ditë €299.
👉Nisja më 24 Nëntor.
====================
💥Vizitohen: Zagreb, Ljubljanë, Mynih, Shtutgart, Karlsruhe, Baden - Baden, Strasburg, Colmar dhe Mulhouse, Bazel, Zyrih, Liechtenstein, Innsbruck. 🏨Fjetje në Zagreb 1 natë, Mynih 1 natë, Shtutgart 1 natë, Strasburg 1 natë, Bazel - Zyrih 1 natë dhe Trieste - Kozina 1 natë.
🚌Udhëtimi me Autobus
🍽Mëngjeset në Hotel.
🇦🇱Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
====================
.
➡Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🍂🍁Vjeshtë në SOFJE 🍁🍂
======================
.
👉3 Ditë €79 - Hotel 3*
👉3 dite €99 - Hotel 4* .
🗓Nisje më 28 dhe 29 Nëntor.
====================== .
➡️Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🍁Mynih dhe Bazel, 5 Ditë €399🍁👉Nisja më 27 Nëntor.
=====================
💥Vizitohet: Bazel, Zyrih, Hohenschwangau, Mynih.
🏨Fjetje 1 natë në Bazel dhe 3 netë në Mynih.
🍽Mëngjeset në Hotel,
✈️Fluturimi me avion Tiranë - Mynih - Tiranë.
🚌Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus.
🇦🇱Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
====================
.
➡️Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🍁Vjeshte ne DUBAI, 5 Ditë €599🍁
👉Nisja më 28 Nëntor.
====================
💥Vizitohen: Dubai dhe Abu Dhabi.
🏨Fjetje 4 netë në Hotel
✈️Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Dubai - Shkup.
🚌Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Shkupit,
🍽Mëngjeset në Hotel
🚌Transfertat dhe Shëtitjet.
🇦🇱Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
====================
.
➡️Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🍁AMSTERDAM 🍁 -40 eur
👉4 Ditë ishte €399 👉behet €359,
🗓Nisja më 29 Nëntor.
====================
💥Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë.
🏨Fjetje: 3 netë në Hotel.
✈️Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam.
🚌Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus,
🇦🇱Shoqërues Shqiptar gjate udhetimit.
====================
.
➡️Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🍁🇦🇱Vjeshte ne STAMBOLL🇦🇱🍁
👉4 Ditë/ 2 Netë €79,
👉4 Ditë/ 3 Netë €89
====================
💥Vizitohet: Stamboll dhe Selanik.
🏨Fjetje: 2 netë në Stamboll.
- Hotel 3* dhe 4*- €79
🗓Nisja më 28 Nëntor.
🏨Fjetje: 3 netë në Stamboll.
- Hotel 3* dhe 4* - €89
🗓Nisja më 14, 28 Nëntor.
🚌Vajtje - Ardhje me Autobus.
🍽Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet.
🇦🇱Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
====================
.
➡️Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

🍂Barcelonë, 4 Ditë €399🍂
====================
🗓Nisja më 28 Nëntor.
💥Vizitohet: Barcelonë.
🏨Fjetje 3 Netë në Hotel në Barcelonë, Mëngjeset në Hotel.
✈️Fluturimi direkt Vajtje - Ardhje me Avion direkt Podgoricë - Barcelonë. 🚌Transferta vajtje ardhje me Autobus nga Tirana në Podgorcë
Transfertat dhe Shëtitjet.
🇦🇱Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
====================
.
➡️Per rezervime na kontaktoni:
☎ +35542377909
📱 +355692252096
[email protected]

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Tour Agency

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address

Tirana
Other Tour Agencies in Tirana (show all)
Guida Albania Guida Albania
Tirana
Tirana, 1022

Outdoor Activities & Expeditionery Learning (primitive tech & solutions). Survival & bushcraft.

OTTO Travel&Tours OTTO Travel&Tours
Bulevardi Zhan D'ark
Tirana, 11101

Otto Travel&Tours ofron: -Paketa Turistike -Bileta Avioni -Bileta Trageti -Bileta Autobusi -Siguracione -Ture Individuale -Ture ne Shqiperi

Albanian Tour Guide Albanian Tour Guide
Blv. Bajram Curri
Tirana, 1001

Discover Albania, Once is not Enough!

Blue Travel Blue Travel
Rr.Mine Peza, Perballe GRAND CAFE
Tirana, 1001

Rr.Mine Peza,perballe GRAND CAFE, Tirana, Albania Tirana, Albania Nr. Kontakti: 00355695392592 Adrese email: [email protected]

Fiori Travel Fiori Travel
MINE PEZA STREET
Tirana, 1001

Fiori Travel & Tours has been providing travel services and products to a wide range of travel companies and individual travelers.

Genesis rent a car Genesis rent a car
Rruga Loni Ligori, Palliati "Ilard"shpk, Hyrja Nr.4
Tirana, 1000

Trip2Albania Trip2Albania
Blv. Bajram Curri Near Dancing School
Tirana, 1001

Here you can find information about Albania also Albania Tours & Excursion 00355 69 31 32 845 email : [email protected] www.trip-albania.com

Albes Turist Albes Turist
Sulejman Delvina
Tirana

Tour Operator

Belize Travel & Tours Belize Travel & Tours
Rruga Brigada 8, Prane Pizza Time, Bllok
Tirana

Albanian Eagle Tours Albanian Eagle Tours
Blv. Gjergj Fishta, Nd. 26, H.3 Njesia Administrative Nr 7
Tirana, 1001

Albanian Eagle Tours ofron mundësi për experienca të vecanta pushimesh të organizuara në grup dhe individuale. Cilësia maksimale e shërbimit dhe korrektësia me klientët tanë janë busulla që na udhëheq drejt përmirësimit të vazhdueshëm.

Albtours D Albtours D
Tirana, 1019

Albtours D - Balkan incoming Tour Operator Albtours D has more than 52 professional dedicated employees, working in several branch offices in the main cities of Albania and neighboring Balkan countries.

Pushime ne Greqi Pushime ne Greqi
Tirana
Tirana, AL 1000

Pushime verore ne te gjithe ishujt e Greqise, me cmimet me te mira.

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C