Pastaria

Pastaria

Nearby travel agencies

Borea Travel
Borea Travel
Sheshi Willson
Nature Trips Albania
Nature Trips Albania
The Cave of Pellumbas
The Cave of Pellumbas
Pëllumbas
Holiday Travel
Holiday Travel
Rr."Sami Frasheri" Pall.Vortek,1/13
Kalemi Luxury Collection
Kalemi Luxury Collection
Sheshi Willson Tirane
Albania Holidays DMC
Albania Holidays DMC
Rruga Sami Frashëri
Apollon Travel
Apollon Travel
Rruga Mine Peza, Pll.1, Perballe Benetton-it
Kalemi Travel & Tours
Kalemi Travel & Tours
Sheshi Willson, kati II (mbi kafe Mulliri i Vjeter)
Cheap Flight & Travel Booking Albania
Cheap Flight & Travel Booking Albania
Rr. Abdyl Frasheri
Explorer Tours in Albania & Balkan
Explorer Tours in Albania & Balkan
Rruga Sami Frasheri, Pall.9, K.1, H.8 (përballë shkollës 11 Janari)
Alex Travel Agency
Alex Travel Agency
pazari i ri
Pushime dhe Udhetime
Pushime dhe Udhetime
Rruga sami frasheri
Galaxy Travel
Galaxy Travel
Rr.Pjeter Bogdani (pallati jeshil)
Shoqata Shqiptare E Turizmit
Shoqata Shqiptare E Turizmit
Andon Zako Cajupi
Agjensia "RAM" Real Estate
Agjensia "RAM" Real Estate
sulejman delvina 11

Comments

Great place to est if you visit Tirana!!!
Pershendetje grupi 🇦🇱ne qoft se keni pasion te gatuani dhe pizza si ne menyr profesionale apo amatoriale jeni te mirpritur 😃https://www.facebook.com/groups/397311317381703/

Pasta House

Pastaria është shtëpia e vetme e mirëfilltë e pastave në Tiranë. Unike në llojin e vetë, i dedikohet 100% prodhimit të pastave të freskëta, të shoqëruara nga një shumëllojshmëri salcash speciale me ingrediendët më të përzgjedhur. E përbërë nga një staf maksimalisht të përkushtuar, vjen për të përkëdhelur qiellzën tuaj me shijet më të veçanta, në çmime të arsyeshme dhe porcione të plota. Ne, e shohim pastën si art, ndaj dhe e trajtojmë si të tillë. Nuk harrojmë t'i shtojmë gjithmonë shumë dashuri e fantazi. Ndaj larmia dhe cilësia e lart është premtimi ynë ndaj klientëve tanë dhe fansave të pastave!

Pretty girls of Pastaria! 😍

Fresh, delicious, and ready to be cooked with your favorite sauce ⁣🍝

Contact us at 069 379 4343 ✨
⁣⁣⁣⁣⁣
#pastaria #delivery #takeaway #ordernow #tirana #delicious

The better the pasta, the better the life!
Order your preferred pasta, contact us at 069 379 4343 🍝⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣
#pastaria #delivery #takeaway #ordernow #tirana #delicious

It's always a good time to order pasta!⁣✨

Contact us at 069 379 4343 🍝⁣⁣⁣
⁣⁣⁣
#pastaria #delivery #takeaway #ordernow #tirana #delicious

Did you know that there are 350 types of pasta shapes?⁣ 😮

Order some of them at: 069 379 4343 ⁣⁣⁣or visit us for lunch!⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
#pastaria #delivery #takeaway #ordernow #tirana #delicious #pastafact

Mënyra më e mirë për të nisur javën në mënyrën e duhur? Sigurisht, Pastaria Tirana ⁣😍🍝

Porosit tani nëpërmjet numrit 069 379 4343 ⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣
#pastaria #delivery #takeaway #ordernow #tirana #delicious

It's Saturday, so make the best of it! ⁣😍✨

Order now through our number: 069 379 4343 ⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣
#pastaria #delivery #takeaway #ordernow #tirana #delicious #weekendvibes

Çdo plan i juaji për fundjavën bëhet akoma më i bukur nëse në të përfshini pasta 🍝⁣⁣⁣⁣

Bëni porosinë tuaj në numrin 069 379 4343 ⁣
⁣⁣⁣⁣
#pastaria #delivery #takeaway #ordernow #tirana #delicious #weekendvibes

Your perfect lunch is ready! Delicious & Healthy ⁣✨

Contact us at 069 379 4343 🍝⁣⁣⁣
⁣⁣⁣
#pastaria #delivery #takeaway #ordernow #tirana #delicious

⁣It's the perfect time for pasta!⁣ ✨
⁣⁣
Contact us at 069 379 4343 🍝⁣⁣
⁣⁣
#pastaria #delivery #takeaway #ordernow #tirana #delicious

You know what's the best thing you can do during rainy days? Order pasta and stay home ✨

Contact us at 069 379 4343 🍝

#pastaria #delivery #takeaway #ordernow #tirana

"In heaven, after antipasti,⁣
the first course will be⁣
Pasta."⁣ ✨

Order now! Contact us: 069 379 4343⁣ 🍝⁣
⁣⁣
#pastaria #delicious #pasta #pastalover #pasta #tirana #heaventaste

Ambrosial Pasta... Fresh ingredients, cooked with love, and ready to be part of your lunch ⁣✨

Order now! Contact us at 069 379 4343⁣, or make your order through the Baboon App.
⁣⁣
#pastaria #delicious #pasta #pastalover #pasta #tirana #ambrosial

Pasta is Divine, and we can bring the divine at your doorstep!⁣✨

Order now! Contact us at 069 379 4343⁣ 🍝

#pastaria #delicious #pasta #pastalover #pasta #tirana #divine

Në mesin e javës, ju duhet diçka që t'ju mbajë të motivuar deri në fund të saj! Dhe çfarë tjetër mund t'ju dhurojë kënaqësi përveçse pastës tuaj të preferuar? ✨🍝

Bëni porosinë tuaj duke kontaktuar në 069 379 4343

#pastaria #delicious #pasta #pastalover #pasta #tirana

Do you feel like you deserve to taste the best pasta? We do too! In our menu you will find all your preferred dishes and enjoy a magical meal ✨

Order now through our number 069 379 4343 or through the Baboon App.

#pastaria #pasta #tirana #delivery #magic

Your daily dose of happiness!

You can now visit us and enjoy your meal at us, and still order or take away ✨

#pastaria #delicious #tirana #pasta

Dear customers, we are very happy to announce that Pastaria will finally open for dine in service on its three location’s outdoor area, starting from tomorrow Monday 18/5. Please rest assure that all government instructions for your safety and our team member’s’, are strictly being followed. We’re looking forward to seeing you! Join us! ❤️🍝

Order the best pasta, and enjoy your weekend the propper way! 🍝✨

#pastaria #tirana #homedelivery #weekendvibes

Daily reminder 🔔

Mos harroni të shfletoni menunë tonë dixhitale në 'Highlights'

Sugjerimi i ditës: Nirvana! 🍝✨ (Karkalec, Ananas, Vodka, Hudhër, Pana, Portokall, Kanellë)

#pastaria #tirana #delicious #pasta #pastalover #homedelivery

Food can always be a magical experience, if you order pasta ✨

Order now! Contact us through 069 379 4343 or through the Baboon App.

Porosit tani pastën tënde të preferuar, dhe ne do ta sjellim menjëherë në shtëpinë tuaj ✨🍝

Kontaktoni në 069 379 4343 ose porositni nëpërmjet Baboon.

#homedelivery #pastaria #delicious #saffronpasta #tirana #pasta

We are where you are ✨

For orders contact 069 379 4343 or use Baboon App. 🍝

What is happiness?⁣

Happiness is when your doorbell rings, and your favourite pasta is there, to make your weekend magical⁣ ✨

For orders, call 069 379 4343 or order through Baboon App.⁣

#pastaria #pasta #weekendvibes #homedelivery #magic #delicious #tirana

Taste the most delicious pasta in town! 🍝 Order now, contact 069 379 4343, or use the Baboon App.✨

#pasta #pastaria #delicious #homedelivery #tirana @ Tirana, Albania

Meet Marco Polo!

I keni provuar pastat e reja në menunë tonë?

Në Highlights, mund të gjeni të gjithë menunë, bashkë me pastat e reja, të cilat mund ti shijoni në shtëpinë tuaj 🍝✨

#pastaria #pasta #delicious #newpastadish #homedelivery #tirana

We know that you miss Pastaria's place, but you can still taste our delicious pasta at the comfort of your home 😍🍝

For orders, contact 069 379 4343. You can also order through Baboon App.

#pastaria #delicious #pasta #homedelivery

Pastat më të mira në qytet, mund të vijne në derën tuaj të shtëpisë shumë thjeshtë dhe shumë shpejtë! ✨🍝

Kontaktoni në 069 379 4343, ose bëni porosinë tuaj nëpërmjet Baboon.

#homedelivery #pastaria #deliciousfood #tirana #pasta

Të shijshme, të shëndetshme, dhe vijnë në shtëpinë tuaj në kohë rekord! 🍝

Porosit tani duke kontaktuar 069 379 4343, ose nëpërmjet Baboon ✨

What's better than staying home and get your pasta at your doorstep? 🍝

For orders, contact 069 379 4343, or use Baboon App.

#pastaria #delivery #weekendvibes

Të shijshme, dhe gati për ju! ✨

Porosit pastën tënde të preferuar në numrin 069 379 4343 🍝

#pastaria #tirana #delicious #homedelivery

Dita juaj bëhet edhe më e bukur kur në të përfshini pastat ✨🍝

Porosit tani nëpërmjet Baboon, ose nëpërmjet numrit 069 379 4343

Pasta juaj e preferuar, tashmë është shumë pranë!

Përjetoni magjinë e pastave në shtëpinë tuaj, duke porositur nëpërmjet Baboon, ose duke kontaktuar në numrin 069 379 4343 🍝

#pastaria #homedelivery #pasta #pastalover

Pastaria's cover photo

Tashmë Pastaria vjen në lokacionin tuaj me shpejt se kurrë, vetëm me një klikim! Porosit tani nëpërmjet Baboon, ose duke kontaktuar në numrin 069 379 4343!

#pastaria #pastalover #delivery

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Tirana?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Telephone

Address


Rr. "Sami Frashëri", Pallati Moskat, Tiranë
Tirana
1019

Opening Hours

Monday 11:00 - 23:00
Tuesday 11:00 - 23:00
Wednesday 11:00 - 23:00
Thursday 11:00 - 23:00
Friday 11:00 - 23:00
Saturday 11:00 - 23:00
Other Tirana travel agencies (show all)
Fenix Travel & Tours Fenix Travel & Tours
Rruga "Naim Frasheri"
Tirana, 1001

Because in your dreams, every detail matters.

Tria Travel Tria Travel
Rruga "Bardhyl", Nd.7 Hyrja Nr 8,
Tirana, 1000

Bileta avioni, trageti, autobusi Hotele Paketa turistike Siguracione Makina me qera

agjensi martesash sony agjensi martesash sony
Tiran
Tirana

First Class Travel First Class Travel
Tirana, 1002

Travel Agency

Luna Travel & Tours Luna Travel & Tours
Rruga Hoxha Tahsim 10
Tirana, 1001

Rruga Hoxha Tahsim, 30 m siper shesh*t Avni Rustemi Bileta avioni, autobusi, trageti. Paketa turistike. Hotele. Siguracione

ATravel Albania ATravel Albania
Teodor Keko, Pallati Nr. 9 Shkalla 1
Tirana, 1001

Air Ticketing & Tourism

Tirana Vibes Tirana Vibes
Sheshi Skenderbej
Tirana

#TR

Hotel Riviera Hotel Riviera
Rruga Nacionale Tiran F-kruje Km11 Kamez
Tirana, 1028

Hotel Riviera http://www.hotel-riviera.al/

Bileta avioni & udhetime turistike Bileta avioni & udhetime turistike
Mine Peza
Tirana, 1111

Bileta avioni, udhetime turistike

Apollon Travel Apollon Travel
Rruga Mine Peza, Pll.1, Perballe Benetton-it
Tirana

Qendra Shqiptare per Zhvillim te Qendrueshem - Vazhdon Qendra Shqiptare per Zhvillim te Qendrueshem - Vazhdon
Tirana, 1001

Qëndra Shqiptare për Zhvillimin e Qëndrueshëm - VAZHDON është një organizate jofitimprurese mjedisore. Themeluar qe me 2006.

Pelinku Travel Pelinku Travel
Rr.5 Maji (CONCORD CENTER)
Tirana, 1000

About   Privacy   Login