Diving and tours vlore

Diving and tours vlore

Nearby travel agencies

Albooking
Albooking
Rruga Murat Tërbaçi, Vlorë
Intours vlora
Intours vlora
Rruga Pavlo Flloko, Vlorë, 9405, Albania, Vlorë
Holiday House Albania
Holiday House Albania
Rruga Rush*t Gorishova, Vlorë
Rentals In Albania
Rentals In Albania
Rruga Rush*t Gorishova
Vlora Holiday Apartments Albania
Vlora Holiday Apartments Albania
Vlorë 9400
Shtepi Pushimi Villa Sunset
Shtepi Pushimi Villa Sunset
azem sulo, Vlorë
Residence"Bella Vista"
Residence"Bella Vista"
Vlore,Uji i Ftohte,rruga Azem Sulo, Vlorë
SERN Agency
SERN Agency
Lagja "Uji Ftohte", Rruga "Dhimiter Konomi", Vlorë
Aquamarine Adventure Vlore
Aquamarine Adventure Vlore
Port of Vlore, Vlorë
B&B
B&B
Aleksander Moisiu, Avlona
Visit Vlora Today
Visit Vlora Today
Aleksander Moisiu
TEUTA BOAT TOURS
TEUTA BOAT TOURS
Porti Vlore, Vlorë
Vlora-Albania
Vlora-Albania
Hello Albania Travel
Hello Albania Travel
Lagja: "Pavarësia", Rruga: "Çamëria", Vlorë
LajmExpress.com
LajmExpress.com
Sheshi Pavaresia, Vlorë

•Several boat trip everyday� •Scuba diving� •Car for rent� •Rent apartments � •Hotels reservation� �www.albooking.al �+355694446664

Albooking

Vetem ne vlore/ only in Vlore....

One of The rariest species in mediterrain sea....
Scuba diving...
😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
The last adventures....

Albooking

mundesi rezervimi hoteli,apartamenti,makine me qera,shetitje turistike dhe aventura pafund...

Who We Are?
Albooking.al is an online platform that offer servisces for tourism. We have selected tailored tours in order to provide the best experience when visiting Albania. At the moment we are focused on services around Vlore county in Albania. We off

Albooking

Daily Tours to Karaburun / Ture ditore përgjat bregut të Karaburunit dhe ishullit të Sazanitand Sazan island

Nas Daily

This will rarely make the news but here is how Albania prays!

INSTAGRAM: @NasDaily
GROUP: Nas Daily Global

Timeline Photos

Zbuloni me ne ne nje tour ditor plazhet sekrete ne pjesen e pasme te gadishullit te karaburunit..💦🏖🌊🏊🏼‍♂️🏊🏽‍♀️🌎⛱
"SECRET BEACHES BOAT TOUR"🌊🌊🌊🌎🌎🌎
Vizitohen:
•Shpella e haxi alise🌠🌠🌠
•Pishina naturore ne shkemb🌊🌊🌊🚤🚤🚤
•kanionet e karaburunit🎨🌊🚤
•shpella e dafines 🎨🍾🏖💦🌎
•gjiri i dafines⭐️🏊🏼‍♂️🏊🏽‍♀️🌊
•gjiri i bristanit (ariut)🏖🎨💦⭐️🌊
•kthin ne plazhin e shen vasil per disa ore plazh🌊🌊🌊🏊🏽‍♀️🏊🏽‍♀️🏊🏽‍♀️💦💦💦

Zbuloni me ne ne nje tour ditor plazhet sekrete ne pjesen e pasme te gadishullit te karaburunit..💦🏖🌊🏊🏼‍♂️🏊🏽‍♀️🌎⛱
"SECRET BEACHES BOAT TOUR"🌊🌊🌊🌎🌎🌎
Vizitohen:
•Shpella e haxi alise🌠🌠🌠
•Pishina naturore ne shkemb🌊🌊🌊🚤🚤🚤
•kanionet e karaburunit🎨🌊🚤
•shpella e dafines 🎨🍾🏖💦🌎
•gjiri i dafines⭐️🏊🏼‍♂️🏊🏽‍♀️🌊
•gjiri i bristanit (ariut)🏖🎨💦⭐️🌊
•kthin ne plazhin e shen vasil per disa ore plazh🌊🌊🌊🏊🏽‍♀️🏊🏽‍♀️🏊🏽‍♀️💦💦💦

tomorrow....😍😍😍😍

Timeline Photos

Vlora yesterday night....😍😍😍😍😍

Vlora yesterday night.....😍😍😍😍😍😍

Welcome🇳🇿🇭🇺🇦🇱our office finally opened....😍😍😍😍🇱🇷🇦🇱❤️🇭🇺

Our office finally opened 🇱🇷🇭🇺🇦🇱❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍

Karaburun beach park marine

Gjiri i grames karaburun....

In price incluted:
•The transfer to the diving centre.
•The equipment you need to dive.
•Small leson before you dive (biginner)
•Boat to the wreck.(patented)
•Diving tank
•Patented diver who dives with you...

Diving and tours vlore's cover photo

Diving and tours vlore

Foka monaca ne gadishullin e karaburunit

No coment

Shkembi me fytyre njeriu karaburun

Te dashur ndjekes te faqes tone per kete vite kemi menduar me shume per komoditetin tuaj dhe kemi ven ne dispozicjon nje mjet te ri na kontaktoni per rezervime

Gjiri i varkes karaburun

Diving and tours vlore

Live karaburun breshka ne gjirin e vlores

Foka monaca ne gadishullin e karaburunit

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Vlora?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Boat Tour Agency

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Rruga Murat Terbaci
Vlora
9004

Opening Hours

Monday 09:00 - 00:00
Tuesday 09:00 - 00:00
Wednesday 09:00 - 00:00
Thursday 09:00 - 00:00
Friday 09:00 - 00:00
Saturday 09:00 - 00:00
Sunday 09:00 - 00:00
Other Boat Tour Agencies in Vlora (show all)
Sole Agjensi Turistike Sole Agjensi Turistike
Bulevardi Ismail Qemali
Vlora, 96

SOLE Agjensi Turistike, ofron: -Udhetime turistike -Paketa turistike -Bileta avjoni -Siguracion jete dhe auto -Sh*tje-blejrje ambjentesh -Ambjente me qera

About   Privacy   Login C