Agjensia Turistike ALXHEGA

Agjensia Turistike ALXHEGA

Nearby travel agencies

TAKU Travel & Tours
TAKU Travel & Tours
Durësi
Arjon Travel
Arjon Travel
Tirana
Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli, Fieri
KLANT Travel & Tours
KLANT Travel & Tours
Tirana
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
Lgja 28 Nentori, Vlorë
DESTINY TRAVEL
DESTINY TRAVEL
Rr.Durresit,perballe Ambasades Kineze, Tirana
Ferdi Travel
Ferdi Travel
Rruga Bakushe Visha, Fushë-Krujë
Bileta Trageti
Bileta Trageti
Rruga Adria, Durrës
Europa Travel & Tours
Europa Travel & Tours
L."Apolonia"Pran Univ "KRISTAL"Fier .AL ,Adresa.2,Fugonat e Fierit,Pran "SIGALIT"Ballsh.AL, Fieri
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

Operating as usual

ME NISJE NGA DURRESI.

PASHKET NE LEFKADA

Nisja me 27 prill 3 DITE
Cmimi 99 eur/personi

VIZITOHEN: PLAZHET DHE ISHUJT : PORTOKATSIKI ,EGREMNI , SCORPIONS, MEGANISI ,ITAKA ,KEFALONIA QYTETET: PREVEZA, PARGA , LEFKADA, JANINA

NE CMIM PERFSHIHET
*TRANSPORTI ME AUTOBUS KOMOD
*AKOMODIMI NE HOTEL
*MENGJESI
*DARKA BUFE
*SHOQERUES SHQIPTAR GJATE UDHETIMIT

Per informacione te metejshme kontaktoni

Agjensia ALXHEGA ( prane Pallatit te Kultures ) Durres
Tel 0696788770 Fix 052226186
Cel 0693010747 , 0692326205

NISJE NGA DURRESI.

PASHKËT NË KORFUZ

Nisja me 27 prill 3 DITË
Cmimi 109 eur/personi

NE CMIM PERFSHIHET
*TRANSPORTI ME AUTOBUS
*AKOMODIMI NE HOTEL ARTISTICO BOUTIQUE
*ALL INCLUSIVE ( MENGJESI + DREKA + DARKA + PIJET )
*SHOQERUES SHQIPTAR GJITHE UDHETIMIN
Per informacione te metejshme kontaktoni

Agjensia ALXHEGA ( prane Pallatit te Kultures ) Durres
Tel 0696788770 Fix 052226186
Cel 0693010747 , 0692326205

NISJE NGA DURRESI.

PASHKET NE SELANIK – METEORA – KATERINI

Cmimi 99 eur/personi.

Nisja me 27 prill 3 dite .

VIZITOHEN: SELANIK - METEORA - KASTORIA - UJVARA EDESA - KATERINI

NE CMIM PERFSHIHET
*UDHËTIMI VAJTJE-ARDHJE ME AUTOMJET KOMOD
*AKOMODIM NË HOTEL PORTO DEL SOL NE KATERINI
*MENGJESI + DARKA
*SHOQERUES GJATE GJITHE UDHETIMIT

Per informacione te metejshme kontaktoni

Agjensia ALXHEGA ( prane Pallatit te Kultures ) Durres
Tel 0696788770 Fix 052226186
Cel 0693010747 , 0692326205

KARABURUN – SAZAN

CMIMI 2800 LEK /PERS. 1 DITË

VIZITOHEN: SAZAN - KARABURUN

DATA E UDHETIMIT:
► 4 , 5 , 11 , 12 , 18 , 19 , 25 , 26 Maj

Per informacione te metejshme kontaktoni

Agjensia ALXHEGA ( prane Pallatit te Kultures ) Durres
Tel 0696788770 Fix 052226186
Cel 0693010747 , 0692326205

BANJAT E BËNJËS

Cmimi 1900 LEK/PERS. 1 DITE

VIZITOHEN: PERMET , BANJAT E BËNJËS , KANIONI LANGARICËS , KËLCYRË

DATA E UDHETIMIT:
► 6 , 7 , 13 , 14 , 20 , 21 , 27 , 28 Prill

Per informacione te metejshme kontaktoni

Agjensia ALXHEGA ( prane Pallatit te Kultures ) Durres
Tel 0696788770 Fix 052226186
Cel 0693010747 , 0692326205

STRUGE-OHER

Cmimi 35 eur/pers. 2 DITE

VIZITOHEN: STRUGE - OHER - SHEN NAUM

DATA E UDHETIMIT:
► 16-17 , 22-23 , 23-24 , 30-31 Mars
► 6-7 , 13-14 ,20-21 , 27-28 , 28-29 Prill

NE CMIM PERFSHIHET
*AKOMODIMI NE HOTEL
*MENGJESI + DARKA
*TRANSPORTIN NE STRUGE – OHER – SHEN NAUM – DRILON
*GUIDE SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT

Per informacione te metejshme kontaktoni

Agjensia ALXHEGA ( prane Pallatit te Kultures ) Durres
Tel 0696788770 Fix 052226186
Cel 0693010747 , 0692326205

NISJE NGA DURRESI.

STAMBOLL 4 DITË

CMIMI 99 EUR/PERSONI

VIZITOHEN: STAMBOLL - SELANIK - KASTORIA

DATA E UDHETIMIT:

►7-10 , 21-24 Mars
►11-14 , 25-28 , 26-29 Prill

Per informacione te metejshme kontaktoni

Agjensia ALXHEGA ( prane Pallatit te Kultures ) Durres
Tel 0696788770 Fix 052226186
Cel 0693010747 , 0692326205

NISJE NGA DURRESI
BUDVA – KOTORR 1 DITE
CMIMI 15 eur/personi.

VIZITOHEN: BUDVA - KOTORR
DATA E UDHETIMIT:
►10 , 16 , 17 , 23 , 24 , 30 , 31 Mars
► 6 , 7 , 13 , 14 , 20 , 21 , 27 , 28 Prill
► 4 , 5 , 11 , 12 , 18 , 19 , 25 , 26 Maj
► 1 , 2 , 8 , 9 , 15 , 16 , 22 , 23 , 29 , 30 Qershor
► 6 , 7 , 13 , 14 , 20 , 21 , 27 , 28 Korrik

Per informacione te metejshme kontaktoni

Agjensia ALXHEGA ( prane Pallatit te Kultures ) Durres
Tel 0696788770 Fix 052226186
Cel 0693010747 , 0692326205

NISJE NGA DURRSI.

STRUGE – OHER – SHEN NAUM
1 DITE 15 EUR/PERS.

VIZITOHEN: STRUGE - OHER - SHEN NAUM - DRILON - MUZEU I KOCKAVE

DATA E UDHETIMIT:
► 10 , 16 , 17 , 23 , 24 , 30 , 31 Mars
► 6 , 7 , 13 , 14 , 20 , 21 , 27 , 28 Prill
► 4 , 5 , 11 , 12 , 18 , 19 , 25 , 26 Maj
► 1 , 2 , 8 , 9 , 15 , 16 , 22 , 23 , 29 , 30 Qershor
► 6 , 7 , 13 , 14 , 20 , 21 , 27 , 28 Korrik

Per informacione te metejshme na kontaktoni :

Agjensia ALXHEGA ( prane Pallatit te Kultures ) Durres
Tel 0696788770 Fix 052226186
Cel 0693010747 , 0692326205

NISJE NGA DURRESI

VOSKOPOJË 1 DITË 1500 LEKË /PERS.

VIZITOHEN: VOSKOPOJE , KORCE , DRILON

DATA E UDHETIMIT:
►10 , 16 , 17 , 23 , 24 , 30 , 31 Mars
► 6 , 7 , 13 , 14 , 20 , 21 , 27 , 28 Prill
► 4 , 5 , 11 , 12 , 18 , 19 , 25 , 26 Maj
► 1 , 2 , 8 , 9 , 15 , 16 , 22 , 23 , 29 , 30 Qershor
► 6 , 7 , 13 , 14 , 20 , 21 , 27 , 28 Korrik

PROGRAMI:
Nisja nga Tirana ne oren 07:00 te mengjesit .(Nisja nga Durresi ne oren 06:15).

Ndalese per kafe gjate rruges .vazhdojme udhetimin per ne parkun kombetar te Drilonit . Shetitje e lire dhe pushim ne Drilon 30 min – 1 ore .Mberritja ne fshatin turistik piktoresk te Voskopojes .Shetitje ne fshat per te shijuar ambjentin fantastik qe natyra e Voskopojes ofron gjithashtu edhe vizite ne kishat e Voskopojes per tu njohur me trashegimite kulturore te cilat aktualisht vazhdojne dhe ruajne madheshtine dhe rendesine e gjithe historise se perjetuar me pare si nje qender kryesore jo vetem ne Shqiperi por ne gjithe perandorine Bizantine qe ne shek e 14-te .Kohe e lire per argetim me animacionet qe guida ju sugjeron . Konsumimi I drekes me produkte bio te vendit ne nje nga restorantet me te mire te zones.Rreth ores 16:30 nisemi per ne qytetin e serenates .Vizite ne Korce rreth 1 ore e 30 minuta . Kthimi ne Tirane , Mberritja ne Tirane & Durres ne darke .

Fundi I sherbimit tone.

Sugjerohet te keni me vete :

Cante shpine, Shishe uji 1 Liter, rroba pambuku per nderres ,fruta te thata, cokollata,veshje sportive per ecje dhe shume energji .NE CMIM PERFSHIHET
*TRANSPORTI
*GUIDA

Udhëtim 2 ditor në Meteora – Kallabaka 50 Eur/pers.

Çmimi 50 Euro me mëngjes, 55 Eur/pers. me mëngjes dhe darkë

Datat e udhëtimit : 8-9, 9-10, 16-17 Mars

Dita e pare: Nisja nga Tirana në orën 05:00 të mëngjesit me autobus dhe udhëtimi vazhdon drejt Janinës. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Kalimi nga pika kufitare e Kakavisë drejt Janinës, kryeqëndrës së Epirit. Vizitohet Kalaja, Sheshi Qëndror dhe opsionale vizita ne Ishull. Pasdite vonë vazhdimi i rrugës për në Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi në hotel. Darka e lirë në fshatin turistik dhe tepër të populluar në Kallabakës.

Dita e dytë: Mëngjesi në hotel. Paradite, vizitë panoramike në manastiret e Meteorës, zonës më të bukur në Greqi që shquhet për bukurinë e saj natyrore dhe pjesë e trashëgimisë botrore të UNESCOS. Janë gjithsej 8 Manastirë që janë me të lehtë për tu prekur nga turistët, por në do të vizitojmë të paktën dy më kryesoret për shkak të kohës së pamjaftueshme .Vizitë në Kastoria. Vazhdon udhëtimi për në Shqipëri nga dogana e Kapshticës. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës për kafe dhe ndalesë për vizitë në Kastoria. Mbërritja në Tiranë.

Në çmim përfshihet :
-Transporti vajtje-ardhje dhe shëtitjet përkatese me autobus
-Akomodimi në hotel
-Mëngjesi dhe darka ose vetëm mëngjesi
-Guida shqiptare gjatë gjithë udhëtimit

Dubrovnik Budva Kotor

Nisjet 8-10, 15-17, 22-24, 29-31 Mars (3 dite)

Çmimi 99 eur/ pers.

Detajet e Turit

Dita e parë: Tiranë– Budva – Dubrovnik
Nisja nga Tirana në orën 06:00 të mëngjesit. Pas kalimit të pikës doganore Murriqan, kemi një ndalesë për të konsumuar mëngjesin. I drejtohemi qytetit të Budvës (qyteti më turistik i bregdetit të Malit të Zi, ku atje mund të shikoni kalanë e qytetit të vjetër dhe portin e qytetit, pjesë të cilat priten të bëhen pjesë e pasurive historike të UNESCO-s. (Kemi mundësi të drekojmë në mënyre fakultative, sugjerimi ynë do jetë gjithmonë i pranishëm). Pas këtij pushimi të këndshem, drejtimin do ta marrim për në kufirin Kroat. Pas procedurave të kufirit Kroat, i drejtohemi qytetit të Dubrovnikut. Darka dhe akomodimi në hotel.

Dita e dytë: Dubrovnik
Pas mëngjesit në hotel fillojmë vizitat në qytetin e vjetër të Dubrovnikut. Ai cilesohet si një nga perlat e Adriatikut. Raguza (emri i vjetër i qytetit të Dubrovnikut) ka qenë gjithmonë urë komunikimi për Europen. Qyteti është pjesë e trashëgimive kulturore të UNESCO-s. Vizita përfshin: manastirin Francescan & Domenican, porta e Piles dhe ujëmbledhesin Onofrio, farmacia e vjetër, shëtitorja kryesore e qytetit Stradun, katedralja e qytetit (Katedralja e St. Blaise e shënjtorit të Dubrovnikut e cila do të jetë një eksperiencë e bukur për vizitën tuaj) pallati i Dukës, kulla e Sahatit, statujën e Heroit Orlando dhe shkrimtarit Marin Drizic, kullen e Mincetës, portin e qytetit. Më pas do të vizitojmë Urën Tudjman e cila është ndërtuar për ndër të Presidentit të parë Kroat, Franjo Tudjman, gjatë viteve 1999–2001. Pasdite kohë e lirë për shopping. Darka dhe akomodimi në hotel.

Dita e tretë: Dubrovnik – Cavtat – Kotor – Tiranë
Mëngjesi në hotel. Pas mëngjesit në hotel nisemi për të vizituar qytetin e Cavtatit. Aty do të keni mundësi të shijoni bukuritë në brigjet e shëtitores kryesore të këtij qyteti, në të cilën gjenden shumë lokale dhe dyqane me Souvenirë. Më pas drejtohemi për në doganën Kroate për të vazhduar me proçedurat e kalimit të kufirit. Pas proçedurave të kufirit Kroat nisemi drejt Kotorit. Vizitë panoramike në Kotor, i cili është pjesë e trashegimive kulturore të UNESCO-s. Aty do kemi mundesi të shohim Katedralen e St. Triphonit dhe Kishen e St. Nicolas si edhe pallatet e vjetër që i kanë rezistuar kohës. Më pas nisemi për në Muriqan për të vazhduar me proçedurat e kalimit të kufirt Shqiptar.

Në çmim përfshihet:
– Udhëtimi me autobus
– Akomodim në hotel Grand Park 4*
– Mëngjesi dhe darka ne formen bufe
– Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
– Pishina, Fitness, Wi-Fi

OFERTA SPECIALE NE ANTALYA

- 45 % per rezervimet e hershme NXITONI.

Ju mirpresim ne agjensi .

Venecia – Verona,
Nisja 13 Shkurt, 5 dite,
Cmimi 249 eur/pers.

Në cmim përfshihen:

Udhetim me autobus komod.
Akomodim në hotel.
Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
Shoqërues shqiptar gjatë udhetimit.

Dita 1

Nisja nga Tirana me autobus komod ne oren 04:00 te mengjesit. Pushime te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se procedurave kufitare marrim rrugen ne drejtimin to Kotorit ku do te kryhet nje pushim i shkurter. Pas pushimit vazhdojme udhetimin drejt kufirit Malazezo-Kroat. Me mbarimin e procedurave kufitare drejtohemi ne Rijeka. Qyteti i tretë më i madh i Kroacisë, Rijeka është një përzierje e shekullit të 20-të dhe madheshtise Habsburge. Mberritja ne mbremje, akomodimi ne hotel.

Dita 2

Mengjesi ne hotel. Vizite ne pikat kryesore te qytetit te Rijekes I njohur mr emrin “Reka” – “Lume” dhe per arkitekture Austro – Hungareze. Vizitohet qendra e vjeter dheatraksionet me terheqese te qytetit si Sheshi Ivan Kobler, Modello Palace, Teatri Fenice, Bashkia e qytetit etj.
Nisja per ne Venecia.Gjate rruges pushime te shkurtera ne autostrade. Mberritja ne mbremje, akomodimi ne hotel.

Dita 3

Mengjesi ne hotel. Fillojme shetitjen tone ne qytetin e Venecias me nje udhetim me anije per ne sheshin kryesor te ishullit, ate te San Markos. Do qendrojme rreth 2 ore per te shijuar arkitekturen mbreselenese me urat dhe rrugicat piktoreske. Venecia ofron plot sheshe sekrete, pallate të bukura gotike dhe bare të gjalla. Në çdo sezon, kishat dhe muzeumet ofrojnë madheshti duke nderthurur antikitetin dhe artin bashkekohor.
Nisja per ne Verona, pasdite e lire, akomodimi ne hotel.

Dita 4

Mengjesi ne hotel. Dita fillon me nje shetitje ne mes te romances ne qytetin e dashurisë, ku mund te gjeni ende deshmite e tragjedisë Shekspiriane ne ballkonin e famshem te Romeos dhe Xhulietes.
Verona ishte një qytet i rëndësishëm romak dhe është i pasur në zona arkeologjike, më i madhi i të cilave është Arena Romake. Është e lehtë të kalosh një kohë të gjatë thjesht duke eksploruar rrugët e ngushta të veshura me pallate të bukura që përbëjnë qendrën historike.
Vazhdojme shtitjen tone me autobus ne qytetin Sirmione, ne brigjet e liqenit Garda, perla e kesaj zone. Vetë qyteti ofron shëtitje të shkurtra, atraksione turistike dhe pamje terheqese dhe relaksuese të liqenit.
Vazhdojme rrugen e kthimit dhe qendrojme ne qytetine e Splitit. Akomodimi ne hotel.

Dita 5

Mengjesi ne hotel. Qyteti i dytë më i madh i Kroacisë, Spliti (Spalato në italisht) është një vend i mrekullueshëm për të parë jetën dalmate ashtu siç jetohet me të vërtetë. Gjithmonë me gumëzhima, ky qytet ka balancën e duhur të traditës dhe modernitetit. Do vizitojme Pallatin e Dioklecianit (një vend i Trashëgimisë Botërore Unesco dhe një nga monumentet më mbresëlënëse romake në botë) dhe do të shihni dhjetra bare, restorante dhe dyqane që lulëzojnë mes mureve të vjetra ku jeta e Splitit ka qenë duke kënduar për mijëra vjet.
Nisja per ne Tirane.
Mberritja dhe fundi I sherbimeve tona.

Në cmim përfshihen:

Udhetim me autobus komod.
Akomodim në hotel.
Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
Shoqërues shqiptar gjatë udhetimit.

Tur ne Selanik – Stamboll

Cmimi 99 Euro/Personi (4 dite)

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus
2. Akomodim në hotel
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

7 – 10 Shkurt

💝14 -17 Shkurt 💝

21 – 24 Shkurt

28 Shkurt – 3 Mars

💐7 – 10 Mars 💐

🌼14 – 17 Mars🌼

Dita 1: Tirane – Stamboll

Nisja nga Tirana ne oren 00:30 ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Selanikut. Ndalesa gjate rruges per pushime dhe konsumin e drekes , vazhdojme udhetimin drejt Stambollit. Akomodimi ne hotel pasdite.

Dita 2: Stamboll

Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave ne Stamboll dhe i drejtohemi pikave me te bukura te ketij qyteti nga Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, cisterna e vjeter e Kostandinopojes, Sarajet e Sulltanit. Kohe e lire ne Grand Baazar. Akomodimi ne hotel ne Stamboll.

Dita 3: Stamboll

Mengjesi ne hotel. Nisim turin e vizitave ne akuariumin e Stambollit, Muzeu Historik Panorama 1453 , shetitje me anije ne Bosfor, vizite ne Kodren e te Dashuruarve duke kaluar ne dy Kontinentet Europe dhe Azi nepermjet Ures se Bosforit.Darka nen sugjerim e guides ne lokalet me harem ose Turkish Show ne anije.

Dita 4: Stamboll – Selanik

Mengjesi ne hotel, nisja drejt Selanikut. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane ne oret e para te mengjesit.

Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus
2. Akomodim në hotel
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Udhëtim në Dubai,

Nisja 14 shkurt 679 eur/pers. 5 Ditë
Nisja me 7 mars 599 eur/pers. 5 Dite

Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin:
• Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit.
• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel në Dubai.
• Mëngjezet në Hotel.
• Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
• Shoqërues në shqip gjatë gjithë udhëtimit.
• Guida vendase në disa Shëtitje.
Shënim: Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 79 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.

Dita e Parë: Nisja me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit. Fluturimi Shkup - Dubai. Paraqitja ne Check in 2 ore para nisjes dhe njohja me Guiden. Nisja nga Shkupi në orën 13.35, Mbrritja në Dubai në orën 20.35. Transferta me Autobus nga Aeroporti në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Një vizitë panoramike në Dubai ku vizitohen: Pallati e Sheikut të Dubait Mohammed Al-Maktum, lagja me e vjetër në Dubai Al Bastakiya, Hoteli me 7 yje Burj Al Arab, Qëndra Madinat Jumeirah, Palma e Jumeiras, Sheikh Zayed Road, Qëndra Mall of Emirates, ku mund të bëni ski në dëborë artificiale. Më pas i drejtohemi lagjes më luksoze të qytetit në Dubai Marina ku ndodhet klubi i yachteve të Dubait. Në fund do të udhëtojl tek Kompleksi Downtown Dubai i cili përfshin: Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, Qëndra tregtare më madhe në botë Dubai Mall si dhe një nga shfaqjet më të bukura në qytetit Shatervani Kërcimtar.

(Opsionale), Xhiro në perëndim tek rreth 2 orë me pije jo alkolike me Anije Catamaran në lagjen më luksoze të Dubait - në Dubai Marina. Zona me përqëndrimin më të madh te qiellgervishtësave në Dubai. Me piknisje në clubin e yachteve superluksoz të qytetit kjo xhiro do tju japi mundesinë të magjepseni nga deti me pamjet e Dubai Marinës dhe një pjesë të ishullit artificial Palm Jumeirah.
Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel.

(Opsionale), Ngjitje në Ndërtesën më të lartë në botë - Burj Khalifa.
(Opsionale) Mbasdite, nisja në drejtim të Dunave ku shoferi i specializuar i shkretetirave do ju bëjë një tur në shkretëtirë me fuoristradë. Mundësi për të bërë një foto me gamile dhe me kostumet tradicionale Arabe. Përfshirë në cmim Darkë me Zgarë Barbeque në ambjentet karakteristike dhe tradicionale arabe në shoqërinë e kërcimtareve dhe tingujve të bukur të muzikës orientale.

Kthimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Abu Dhabi me autobus. Vizitë panoramike e të gjitha pikave interesante të qytetit, si Xhamia e Sheikut Zayed*, Poli Flamurit, Fshati Heritage, Ishulli Yas (me pistën e Garave Formula 1, Parku Ferrari,etj). Kthimi në Dubai.
Fjetje në Hotel.
(Opsionale), Bilete hyrje për tek Dubai Frame (nga Anglishtja Korniza e Dubait) Eksperienca në këtë kompleks fillon me informimin mbi historine e qytetit, të tashmes së tij duke pasur nje panoramike të pjesës së re dhe të vjeter të Dubait dhe mbaron me të ardhmen e qytetit-mrekulli.

Dita e Peste: Mëngjesi në Hotel. Transferta në Aeroportin e Dubait. Fluturimi Dubai - Shkup. Nisja nga Dubai në orën 09.10. Mbrritja në Shkup në orën 12.45. Nisja nga Shkupi me Autobus për në Tiranë. Mbrritja ne Tirane.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address

L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi
2001
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Vip Ari Travll Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

Dervishi Travel Dervishi Travel
Rruga Ura E Dajlanit, Hyrja E Portit
Durrësi, 2001

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

About   Contact   Privacy   Login C