"Agjensi Udhetimesh" Intermar""

"Agjensi Udhetimesh" Intermar""

Nearby travel agencies

TAKU Travel & Tours
TAKU Travel & Tours
Durësi
Arjon Travel
Arjon Travel
Tirana
Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli, Fieri
KLANT Travel & Tours
KLANT Travel & Tours
Tirana
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
Lgja 28 Nentori, Vlorë
DESTINY TRAVEL
DESTINY TRAVEL
Rr.Durresit,perballe Ambasades Kineze, Tirana
Ferdi Travel
Ferdi Travel
Rruga Bakushe Visha, Fushë-Krujë
Bileta Trageti
Bileta Trageti
Rruga Adria, Durrës
Europa Travel & Tours
Europa Travel & Tours
L."Apolonia"Pran Univ "KRISTAL"Fier .AL ,Adresa.2,Fugonat e Fierit,Pran "SIGALIT"Ballsh.AL, Fieri
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

"Agjensi Udhetimesh" Intermar""

*PRAGA Grup i konffirmuar
CMIMI 419 EURO
PERFSHIHEN:
* BILETA E AVONIT
* AKOMODIM NE HOTEL ME 4 YKE
* MENGJESI
* GUID SHOQERUSE
* TRANSPORTI PRAG - AEROPORT - HOTEL- AEROPORT

DETAJET E UDHETIMIT:

10 Nentor 2016:
Nisja nga Tirana me avion ora 04.25 . Mberritja ne Prage ora 09.05 , prezantimi me guiden dhe transferta aeroport-hotel. Akomodimi ne hotel me 4*.
Shetitje orientuese ne qytet me shoqerues.

11 Nentor 2016 :
Mëngjesi në hotel. Dite e plote ekskursion me guide profesionale ne qytet. Shetitje me autobus ne Pragen e mrekullueshme. Gjate vizitave ne vende turistike do t’ju percillet historia dhe kultura e ketij qyteti.Vizite ne Keshtjellen e Prages, e perdorur si rezidence e princave bohemiane, mbreterit dhe me vone ne historine moderne nga presidentet. Gjate Ketyre shekujve ajo fitoi formen e saj te mrekullueshme. Vizite ne Lesser Side , Pallatin Mbreteror , Katedralen e St.Vitus, St.Georges Basilica, Kishen e St.Nicholas dhe Pallatin Kinski,Ora Astrologjike dhe Ura e Karlit. Ndalesa dhe foto-kujtime nga Praga. Gjate turit do kete kohe te lire per dreken.

12 Nentor 2016 :
Mëngjesi në hotel. Opsionale (35 Euro) Ditë e plote, për të vizituar qytetin e Karlovi Varit ose ndryshe Karlsbad i cilësuar si qyteti mbretëror dhe vendbanimi më i famshëm i Europës së shekullit të 18, vend i preferuar nga shumë figura historike të kohrave të ndryshme. Ne mbremje opsionale nje udhetim ne lumin Vltava. Nen atmosferen magjike te dritave do te shijoni pamjen magjepese te Prages naten. Pas darke mbremja eshte e lire.

13 Nentor 2016:
Mëngjesi në hotel. Kohe e lire per vizita individuale ose ne Qendren Tregtare. Transferta hotel-aeroport. Nisja per ne Tirane ora 20.55 Mberritja ne Tirane ora 01.35 .

Ne cmim perfshihen:
– Udhetimi me avion
– Akomodimi ne hotel 4*
– Mengjesi
– Guide shoqeruese
– Shetitjet si ne program
– Transferta Prage aeroport-hotel-aeroport

* AMSTERDAM GRUP I KONFIRMUAR* 27 - 30 Nentor
CMIMI 499 EURO
PAKETA PERFSHIN:
* UDHETIMIN ME AVION
* AKOMODIMI NE HOTEL ME 4 YJE
* GUIDE PROFESIONALE

amsterdam-1

27Nentor
Nisja nga Tirana ora 15.00. Mberritja ne Amsterdam ora 20.00. Transferta dhe akomodimi ne hotel.

28Nentor
Dite e plote vizita ne Amsterdam me guide vendase.Gjate ketij turi do te kemi mundesi te vizitojme Sheshin dhe Pallatin Dam, Shtepia e Rembrandit, Kishat e Jugut dhe Perendimit, tregun e luleve, Kalverstraat dhe Rokin , Lagjen me Drita te Kuqe, Kopshtet e Qytetit te Vjeter, ndertesa te arkitektures se shekullit 17dhe 18, Muzeun Historik, Manastiret dhe kishat e fshehura, Muzeumin e Anne Frank , Shtepia e Descartes. Gjate turit do te bejme nje pushim si kohe e lire per dreken.

29Nentor
Opsionale dite e plote (9-12ore) guide per te vizituar Rotterdam (qyteti i dyte per nga madhesia ne Hollande) Aalmeers , ankandin boteror dhe te famshem te luleve, qytetin e institucioneve qeveritare Hagen, qytetin ne miniature Madurodam. Rruges per ne kthim ndalesa jone e fundit do te jete ne resortin e famshem te Detit te Veriut Scheveningen (ekstra 55Eur).

30Nentor
Dite e lire per vizita opsionale sipas shijeve personale ne muzeumet e llojeve nga me te larmishmet per nga tematika apo shetitje me kruizer per te shijuar vepra te arkitektures moderne per te cilen Amsterdami eshte i famshem ne mbare boten. Vizita ne zonen e Portit Lindor ku perfshihen ndertesa e Muzikes se Re dhe Terminali i Pasagjereve dhe zonen IJ – gji ne Detin e Veriut me nje panorame te mrekullueshme relaksuese . Transferta per ne aeroport ora 21.20 kthimi per ne Tirane.

Ne cmimi perfshihen:
-Udhetimi me avion
-Akomodimi ne hotel me 4yje
-Guide me shoqerues diten e dyte
-Siguracioni i jetes ne udhetim

LUAJ HERSHEM !
Prenoto tani bileten tende nga Bari ne Durres ose nga Durresi ne Bari per udhetime nga daten 01/11/2016 deri ne daten 31/01/2017.
Perfito nga tarifat speciale :
POLTRON 40€
SHTRATI 45€
MAKINA 50€

P.SH. 2 TE RRITUR NE KABINE + MAKINA 140€
P.SH. 2 TE RRITUR + 2 FEMIJE NE KABINE + MAKINA 197€

Cmimet ne oferte te kufizuar
Per Pronotome na kontaktoni:
Cel: 068 21 44 672
Tel: 052 237 570
E-mali: [email protected]

Oferte e Minutes se Fundit ✪✪✪✪
Nisje ne daten 15 Korrik / 5 Dite
ALL INCLUSIVE / Side ;)
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Te Perfshira:
✔ Fluturimi me charter
✔ Transferta me autobus komod
✔ Akomodimi ne Hotelin e lartpermendur
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Per rezervime na kontaktoni:
Tel: 052 37570
Cel: 69 20 86 513
E-mail: [email protected]

Super Oferta e DIAMOND PREMIUM RESORT ✪✪✪✪✪
✦ Per vetem 649€
Nisje ne daten 09 Korrik / 11 Dite
Per rezervime na kontaktoni:
Tel: 052 37570
Cel: 69 20 86 513
E-mail: [email protected]

ULTRA ALL INCLUSIVE - cmim special
Crystal Beach Flora 5 yje, Kemer
Nisja: 15 Korrik
7 Ditë të plota - 539 eur/personi
Të gjitha të përfshira
charter + transferte + akomodim + siguracion
Per rezervime na kontaktoni:
Tel: 052 37570
Cel: 69 20 86 513
E-mail: [email protected]

Me #Lire se asnjehere tjeter!
Per vetem > ULTRA ALL INCLUSIVE NE HOTELIN ME 5* PORT RIVER

"Agjensi Udhetimesh" Intermar""'s cover photo

ROYAL DRAGON 5*
Tashme super pushime per ju duke filluar nga 40% Early Booking deri me 30 #Qershor!
Akomodimi: Gjithe Sezonin
✦ Ultra All Inclusive
✦ Zona: #SIDE
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Te Perfshira:
✔ Fluturimi me charter
✔ Transferta me autobuz komod
✔ Akomodimi ne Hotelin e lartpermendur
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Per rezervime kontaktoni:
Cel;0692086513
Tel:052237570
E-mail: [email protected]

This One's For You
FRANCE - SHQIPERI ne 15 Qershor per vetem 750€!
#SOT eshte shansi i #FUNDIT per te rezervuar
>
Te perfshira:
✔ Udhetim direkt me Charter: Tirane - Marseille – Tirane
✔ Transferta Aeroport – Stadium – Aeroport
✔ Bileta e ndeshjes
✔ Asistenca jone gjate gjithe kohes
Tel:052 237 570
Cel:0692086513
E-mail:[email protected]

VENTOURIS FERRIES
Pasegjeret qe do zgjedhin te udhetojne me tragetin tone Rigel , nga Durresi ne Bari, ne daten 01/07/2016 do kene mundesine te asistojne ne koncertin live te artisteve tuaj te preferuar Juliana Pasha & Sidrit Bejleri.
Shpejtoni te prenotoni, dhe perfitoni me kete rast te vizitoni edhe Italine.
Per pronotime na kontaktoni:
Cel:0692086513
Tel052237570
E-mail:[email protected]

⋘✦⋙OFERTE SPECIALE⋘✦⋙ ne TURAN PRINCE WORLD CLUB
45% EARLY BOOKING deri me 13 #Qershor
Online ne: http://213.207.45.231/…/632/---/TURAN-PRINCE-WORLD-CLUB.aspx
Rezervoni Pushimet Verore duke kontaktuar: 069 20 86 513
✦ Ultra All Inclusive
✦ Akomodimi: 07 Qershor – 04 Korrik
✦ Zona: SIDE
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
⋙ Te Perfshira:
✔ Udhetimi me charter
✔ Transferta me autobuz komod
✔ Akomodimi ne Hotelin e lartpermendur
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

youtube.com

Sirene Belek Hotel - Etstur

SIRENE BELEK RESORT*****
Cmim Special: Vetem 619 euro/person per nisje 21 Qershor
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite ne konceptin Ultra all Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
SIRENE BELEK RESORT*****
Cmim Special: Vetem 619 euro/person per nisje 21 Qershor
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite ne konceptin Ultra all Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta aeroport - hotel - aeroport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛

Sirene Belek Golf Hotel'de deniz, güneş ve golf bir arada... Akdeniz'in kıyısındaki tesis, bu güzelliği görmek isteyenleri bekliyor. Üç Kum Tepesi Mevkii'nde...

🔔OFERTE E MINUTES SE FUNDIT 🔔
✿ CONCORDIA CELES*****
Nisja 07 QERSHOR, 7 DITE
289eur/personi - ULTRA ALL INCLUSIVE
Te perfshira
charter + transferte + akomodim + siguracion
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

K R E T E 2 0 1 6
✿ CAMELOT ROYAL BEDS *** M A L I A
Nisja 06 - 13 Korrik
399eur/personi - me mengjes
469eur/personi - mengjes + darke
Te perfshira
charter + transferte + akomodim + siguracion
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

K R E T E 2 0 1 6
✿ PHILOXENIA HOTEL APARTMENTS *** M A L I A
Nisja 06 - 13 Korrik
569eur/personi - me mengjes
679eur/personi - mengjes + darke
Te perfshira
charter + transferte + akomodim + siguracion
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

KARMIR RESORT & SPA 5*
#antalya #karmir #pushime #relaks
✿429 eur personi/ All Inclusive
✿Nisja 7 Qershor ; 10 Qershor
✿6 nete/7 dite qendrim
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

SUNSHINE CORFU & SPA ****
#corfu #sunshine #pushime #relaks
✿389 eur personi/ All Inclusive
✿Nisja 8 Qershor
✿7 nete/8 dite qendrim
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

6 - 13 Korrik
✿ GRECOTEL MELI PALACE **** K R E T E
949 eur/personi - All Inclusive
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

6 - 13 Korrik
✿ EUROPA BEACH HOTEL**** K R E T E
699 eur personi/ All Inclusive
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

Kreta mirepret te rinjte me cmime surprize:
nga 299 eur/personi per 7 nete / 8 dite (me mengjes)
nga 399 eur/personi per 7 nete / 8 dite (mengjes dhe darke)
Charter Direkt + Transferte + Akomodim + Siguracion
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

KARMIR RESORT & SPA 5*
Cmim Special: vetem 439 euro/person per nisjet ne 3Qershor
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite ne konceptin Ultra all Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

KEMAL BAY HOTEL 5*
Cmim Special: vetem 389 euro/person me nisje 3 Qershor
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite ne konceptin Ultra all Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

LIMAK LIMRA HOTEL 5*
Cmim Special: vetem 459 euro/person per nisjet 3 qershor
FALAS: Akomodimi per 2 femije
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite ne konceptin Ultra all Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

ROYAL TAJ MAHAL 5*
Cmim Special: vetem 579 euro/person per nisjet 3 qershor
FALAS: Akomodimi per 2 femije
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite ne konceptin Ultra all Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

ROYAL ALHAMBRA PALACE HOTEL 5* ANTALYA
Cmimi 639euro/personi
Numer i limituar dhomash
Nisja 03Qershor
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite me konceptin Ultra all Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

EUROPA BEACH HOTEL 4*
Cmimi 739euro/person
Nisja 6Korrrik (7nete/8dite)
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 8dite me konceptin All Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

HERSONISSOS PALACE HOTEL CRETE
Cmimi 499euro/person
Nisja 6Korrrik (7nete/8dite)
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 8dite me konceptin All Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

TITANIC DELUXE BELEK 5*
Cmimi 739euro/personi
Nisja 03Qershor
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite me konceptin Ultra all Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

SUENO DELUXE BELEK 5*
Cmimi 839euro/personi
Nisja 03Qershor
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite me konceptin Ultra all Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 561
E-mail: [email protected]

PALLADION HOTEL 3* KRETE
Cmimi 399euro/personi
Nisja me 06Korrik (7nete/8dite)
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite me mengjes dhe darke te perfshire
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 513 / 068 21 44 672
E-mail:[email protected]

KAMELIA FULYA HOTEL *****
Cmimi 599euro/personi
Nisja 3 Qershor
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite me konceptin Ultra all Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 513
E-mail: [email protected]

Sunshine Corfu Hotel & Spa**** 339 eur/personi
Koncepti : All inclusive
Date 4-11 Qershor
Akomodimi dhome standarte me pamje nga deti.
Per rezervime na kontaktoni:
Tel: 052 237 570
Cel: 069 20 86 513 / 068 21 44 672
E-mail: [email protected]

ORANGE COUNTY RESORT HOTEL KEMER*****
Cmimi 539euro/personi
Nisja 3 Qershor
┏━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┐
Te Perfshira:
▪ Akomodimi ne hotel per 7dite me konceptin Ultra all Inclusive
▪ Fluturimi me charter Vajtje-Ardhje
▪ Transferta airoport - hotel - airoport
▪ Siguracioni i shendetit ne udhetim
┖━━━━━━━━━━━━━━━━━━━━┛
Tel:052 237 570
Cel: 069 20 86 513 / 068 21 44 672
E-mail: [email protected]

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

TITANIC DELUXE BELEK 5*

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address

RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi
2001
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Vip Ari Travll Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C