Hera Travel

Hera Travel

Nearby travel agencies

Livingalbania - Tour Operator in Albania
Livingalbania - Tour Operator in Albania
via egnatia, Durrës
NEMO TRAVEL
NEMO TRAVEL
Bulevardi Kryesor, Durrës
Sunny-Travel Agjensi Udhetimi
Sunny-Travel Agjensi Udhetimi
Rruga Nikolla Jorga No. 1, Tirana
Alfred-Enea Travel & Tours
Alfred-Enea Travel & Tours
Durres, Durrës
Versus Travel
Versus Travel
ERI Travel
ERI Travel
DURRES, Durrës
Albanian Places
Albanian Places
Durrës 2001
Total Travel
Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni i Trenit), Durrës
Carpediem Travel Agency
Carpediem Travel Agency
Bulevardi Epidamni, Durrës
Durres Tour Guides
Durres Tour Guides
spitall, Durrës
Tuttomondo Travel & Eni Rental
Tuttomondo Travel & Eni Rental
Sheshi Liria, Durrës
Албания - жемчужина двух морей
Албания - жемчужина двух морей
Albania,Durres, Goleme
Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe"
Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe"
Rruga Currilave, Durrës
Albtours D Durres
Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Ama Travel & Tours
Ama Travel & Tours
Kristaq Rama St., Durrës

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Operating as usual

Bileta me cmimet me ekonomike ne treg @wizzair
📞 Na kontaktoni ne inbox ose ne 0692547517
#wizzwings #wizzaircom #fly #plane #travel #instawizz #traveltoalbania #albania #shqiperi #instaalbania #istatravel #agjensiudhetimi #biletaavioni #durres #tirana #aeroportinenetereza #italian #albania🇦🇱

❤️Mirmengjes #shqipëri #beautifulmorning #coffeetime #morningvibes #beautiful #beautifulday☀️ #bonjour #buongiorno #goodmorning #günaydın #καλημερα #gutenmorgen #godmorgennorge #dobrojutro #travelgram #viaggiareinitalia #instamorning #tirana #durres #beautifulmorning #instaflowers #morningflowers #breakfasttime #morningmotivation #morningcoffee #albania #kosova #italia

https://www.facebook.com/HeraTravel.Tours/

"Ogni giorno, tra le braccia del #mare ...
Con un #cuore tutto #italiano che batte per la #qualitá e il buon #servizio ,dietro ogni dettaglio di #viaggio c'è l'entusiasmo di una #passione senza limiti".

Bileta Trageti
⛴ Durres-Bari-Durres
⛴ Durres-Ancona-Durres
Na kontaktoni ne inbox ose
📞 0692547517
#albania #italia

Bileta Trageti
⛴ Durres-Bari-Durres
⛴ Durres-Ancona-Durres
Na kontaktoni ne inbox ose
📞 0692547517
#albania #viaggiaresempre #viaggiasicuro #bari #ancona #italia #instaship #instalike #instaphoto #instagram #instamoment #instasea #instatraveling #italy

❤️Mirmengjes #shqiperia #beautifulmorning #coffeetime #morningvibes #beautiful #beautifulday #bonjour #buongiorno #goodmorning #günaydın #καλημερα #gutenmorgen #godmorgennorge #dobrojutro #travelgram #viaggiare #instamorning #tirana #durres #beautifulmorning #instaflower #breakfast #morning #morningcoffee

https://www.facebook.com/HeraTravel.Tours/

Super oferta
💜Bileta Avioni
➡️Na Kontaktoni
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel

You're in safe hands with WIZZ!
We always want our passengers to have the most relaxed journey possible, so to put your mind at ease and ensure a smooth flight, every member of the WIZZ Cabin Crew has undergone extra COVID-19 training, ensuring they know how to properly disinfect the cabin and maintain social distancing on board, as well as how to safely handle personal protective gear and unwell passengers during the flight.

Hera Travel

Vazhdojne Ofertat per Biletat e Avionit
Na kontaktoni ne:
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️Tel : 00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel
#wizzair #albania #tirana #instaalbania #instalike #durres #travelgram #travelalbania #travelling #travelitaly #instatravel #viaggiare #instaviaggi #visitalbania🇦🇱 #aeroporto #aeroport #albanian

Vazhdojne Ofertat per Biletat e Avionit
Na kontaktoni ne:
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️Tel : 00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel
#wizzair #albania #tirana #instaalbania #instalike #durres #travelgram #travelalbania #travelling #travelitaly #instatravel #viaggiare #instaviaggi #visitalbania🇦🇱 #aeroporto #aeroport #albanian

❤️Mirmengjes #shqipëri #beautifulmorning #coffeetime #morning #beautiful #beautifulday #bonjour #buongiorno #goodmorning #günaydın #καλημερα #gutenmorgen #godmorgennorge #dobrojutro #travelgram #viaggiare #instamorning #tirana #durres #beautifulmorning #instacoffee #breakfast #morningvibes #morningcoffee

https://www.facebook.com/HeraTravel.Tours/

❤️Mirmengjes #shqipëri from #venezia #veneziagram #piazzasanmarco #instavenezia #venezialovers #lovevenezia #beautifulitaly #beautifulmorning #coffeetime #morning #beautiful #sealovers #beautifulcity #bonjour #buongiorno #goodmorning #günaydın #καλημέρα #travelphotography📷 #gutenmorgen #godmorgennorge #dobrojutro #travelitaly #travelgram #viaggiare #instamorning #tirana #durrës #beautifulmorning #breakfast

https://www.facebook.com/HeraTravel.Tours/

➡️Bileta Trageti
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel
#adriaferries #avventurevistamare #albania #italia #viaggiare #traghetto #bari #ancona #portodibari #portodiancona #durrës #instaviaggi #instatravels #ritornareacasa #travel #conilcuore #durrës #albania🇦🇱

Super oferta
💜Bileta Avioni
➡️Na Kontaktoni
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel

https://www.facebook.com/HeraTravel.Tours/
#instalike #instagram #instaalbania #instaphoto #instatravelgram #instatravel #instagood #albaniatourism #albania🇦🇱 #shqiperia #aeroporto #aeroportinenetereza #tirana #wizzair @wizzair @wizz._.star #italy #mybeautifulalbania🇦🇱 #travelitaly #traveltogermany #traveltogether #shqipe #durrës #tiranë #fluturime #biletaavioni #airalbania

❤️Mirmengjes #shqiperi

[09/21/20]   NJOFTIM I RENDESISHEM - Fluturimet me italine
9 Shtator 2020
Te nderuar pasagjere!

Ne lidhje me fluturimet drejt Italise ju njoftojme se deri ne nje njoftim te dyte mund te udhetojne vetem :

-Shtetasit Italiane

-Shtetasit Shqiptare me leje qendrimi

-Shtetasit Shqiptare ose te huaj me viza te tipit C dhe D ose viza per vizita mjekesore

-Shtetasit qe udhetojne tranzit ne Itali, qe duhet te kene blere bileten e fluturimit deri ne destinacionin final

Persa i perket fluturimeve nga Italia drejt Shqiperise , sipas dekretit te fundit ne fuqi te shtetit italian per shkak te situates se COVID-19, udhetimet per turizem nuk lejohen por vetem per arsye pune shume te rendesishme te justifikuara me dokumenta dhe leje policore dhe ambasade ose per vizita mjekesore

Persa i perket karantines eshte e detyrueshme, vazhdon te qendroj rregulli i karantinimit deri ne 14 dite ne banesen tuaj kur te ktheheni ne Itali.

Hera Travel

❤️Super Oferta kete Jave 🚎
Linja 👉Itali - Shqiperi - Itali
Linja Tokesore 40€
Linja Detare 60€
Bagazhet free
‼️Vetem per klientet e HeraTravel
🤙 Na shkruani ne inbox ose na kontaktoni ne 📲 00355 692547517 / ☎️ 00355 52 236-117

❤️Super Oferta kete Jave 🚎
Linja 👉Itali - Shqiperi - Itali
Linja Tokesore 40€
Linja Detare 60€
Bagazhet free
‼️Vetem per klientet e HeraTravel
🤙 Na shkruani ne inbox ose na kontaktoni ne 📲 00355 692547517 / ☎️ 00355 52 236-117

[09/17/20]   Super oferta
💜Bileta Avioni
➡️Na Kontaktoni
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel

Super oferta
💜Bileta Avioni
➡️Na Kontaktoni
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel

[09/11/20]   Cmimet me te mira ne treg
💜Bileta Avioni
➡️Na Kontaktoni
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel

[09/09/20]   Informojme se per levizjen e lire te pasagjereve me pasaporta Shqiptare drejt Italise, eshte e nevojshme qe pasagjeri te pajiset me:
✅ Ftesen nga familjari te mare ne komuna me pulle dhe vule , qe do ti bashkangjitet dokumentacionit si: fotokopje permesso + fotokopje karte ID/ pasaporte.
✅Certifikaten familjare (te trungut) qe verteton lidhjen me personin qe po ju ben ftesen. Certifikate e cila duhet e perkthyer dhe noterizuar .
✅Siguracion shendetesor per udhetimin.

Per me teper informacion na kontaktoni ne inbox
Ose ne 0692547517

💜Bileta Avioni
➡️Info dhe Prenotime
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel

➡️Info dhe Prenotime
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel

➡️Info dhe Prenotime
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel

➡️Info dhe Prenotime
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Inbox : Fb HeraTravel

🌈Oferte -15€
❤️Viaggia Sicuro ‼️ #adriaferries
-15€ zbritje paketen deri me 8 Shtator
❎Bilete Trageti + Bilete Autobuzi
👉 🚎 nga Shqiperia ose nga Bari per ne Destinacionin Tuaj
➡️Per me teper informacion na kontaktoni
☎️ Prenoto tani ➡️ 0692547517 ose na shkruani ne #instagram ose #facebook ❎HeraTravel https://www.facebook.com/HeraTravel.Tours/
ADRIA FERRIES #durrës #bari #viaggiare #viaggioinitalia #viaggiasicuro #avventurevistamare #albania🇦🇱 #shqipe #shqiperia #instalike #instaitalia #instaalbania

➡️Info e Prenotazioni
👉📱Cel /viber/whatsapp 0692547517
👉☎️00355/52/ 236-117
📧[email protected]
Fb HeraTravel

👉Linja e Autobusave
🚎 Tokesore dhe 🚎 🛳 Detare
➡️Shqiperi-Itali-Shqiperi @firenzelines_official
Bagazhet free
Prenoto tani 👉0692547517 ose na shkruani ne inbox Fb HeraTravel

💝Super Oferta per te gjitha Destinacionet me #wizzair
👉duke filluar nga 22,5€
➡️nga #tirana -drejte #italy🇮🇹
➡️Duke filluar nga 28€
‼️Cmimi i disponueshem per disa data
❎Destinacionet nga Tirana drejt Italise
👉Bari, Bologna, Catania,Bergamo, Malpensa, Pisa , Torino , Venezia, Treviso
‼️Perfito
📱☎️Prenoto tani ne 00355 52 236-117 0692547517 /na shkruani ne inbox 📨 ose 📧 [email protected].

➡️ Durres -Bari -Durres
➡️Durres -Ancona -Durres
Prenoto ne 069 2547517 ☎️ 00355 52236-117
Ose na shkruani ne inbox 📨 HeraTravel
📧 [email protected]

Wizz Air

Nga Tirana Me Lire me Wizz Air

NEW ROUTES FROM TIRANA 🇦🇱

Are you ready to say yes again to travelling?
Tirana, we're finally here for you! From the 1st of July we're taking you from our newly opened base to Paris Beauvais, Eindhoven, Berlin, Frankfurt-Hahn, Prague, Rhodes, Bari, Milan and many more places directly!

Book your ticket now on wizzair.com!

Wizz Air

Love is in the air! Book now on wizzair.com and enjoy the signature attendance of our WIZZ Crew!

Per Bileta Trageti
➡️Na kontaktoni ne 📱 tel/ whatsapp 0692547517
☎️00355 52236-117
📧 [email protected]
Ose ne inbox 📨 HeraTravel
Adresa Durres L 4 prane Fondit Besa( perballe Blu Star centre)
Tirane prane terminalit te Autobuzeve Linja Nderkombetare
Tragetweb Gnv

JU NJOFTOJME SE DATAT E DISPONUESHME PER UDHETIMET DURRES-ANCONA JANE 23/8 DHE 30/8
NDERSA NGA ANCONA-DURRES JANE 24/8 DHE 31/8.
Prenoto tani👉 0692547517 / ose na shkruani ne inbox

➡️Pushime ne Antalia
➡️Prenoto tani
☎️ 0692547517 / 00355 52 236117 ose ne inbox

❤️OFERTE
👉THRONE BEACH SIDE Hotel 5*
Ishte 1474 ➡️Behet 1036€
👉ARMAS KAPLAN PARADISE Kemer 5*
Ishte 1378€ ➡️Behet 1105€
👉GALERI RESORT Hotel Alanya 5*
ishte 1474€➡️Behet 1036€
👉BOSPHORUS SORGUN Hotel Side 5*
Ishte 1936 € ➡️Behet 1363€
👉AKKA ANTEDON Hotel 5* Kemer
Ishte 2568€➡️Behet 1682€
👉DELPHIN IMPERIAL Hotel Lara 5*
Ishte 2746€ ➡️Behet 2166€

✅Per 2 persona/datat 8-14 shtator -perfshire Fluturim+ transfertat + hotel All / Ultra All inclusive
☎️per keto dhe oferta / data te tjera 👉Na kontaktoni ne Inbox ose 0692547517

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Opening Hours

Monday 09:00 - 19:30
Tuesday 09:00 - 19:30
Wednesday 09:00 - 19:30
Thursday 09:00 - 19:30
Friday 09:00 - 19:30
Saturday 09:00 - 13:00
Sunday 09:00 - 12:00
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
Dervishi Travel Dervishi Travel
Rruga Ura E Dajlanit, Hyrja E Portit
Durrësi, 2001

"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Rakipi Travel Rakipi Travel
Rr. Adria
Durrësi, 2001

AGJENCI SIGURACIONESH DHE UDHETIMESH

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

About   Contact   Privacy   Login C