Carpediem Travel Agency

Carpediem Travel Agency

Nearby travel agencies

Hermes LINES Durres
Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni trenit
Alfred-Enea Travel & Tours
Alfred-Enea Travel & Tours
Durres
Versus Travel
Versus Travel
Durrësi
ERI Travel
ERI Travel
DURRES
Space Travel & Tours
Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Total Travel
Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni i Trenit)
Durres Tour Guides
Durres Tour Guides
spitall
Tuttomondo Travel & Eni Rental
Tuttomondo Travel & Eni Rental
Sheshi Liria
Недвижимость в Албании. Отдых на море.
Недвижимость в Албании. Отдых на море.
Albania,Durres, Goleme
Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe"
Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe"
Rruga Currilave
Agjensi Udhetimesh U.E.M
Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, ish U.E.M prane U.R.T
Albtours D Durres
Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah, Durrësi
Livingalbania - Tour Operator in Albania
Livingalbania - Tour Operator in Albania
via egnatia
NEMO TRAVEL
NEMO TRAVEL
Bulevardi Kryesor
Hera Travel
Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania, Durrësi

bulevardi epidamni,Durres,Alb Tel.052 22 35 34 Cel Eagle.067 41 31 333 Cel Vodafon. 069 34 66 067 Ne Kete Faqe Do Njoftoheni Me Ofertat Dhe Paketat Turistike Qe Do Organizoj Agjensia Jone...Ju Mirpresim

Ne Agjensine Tone Do Te Gjeni Bileta Avionesh,Chartera,Drageti,Autobuzash Per Te Gjitha Destinacionet...Gjithashtu Do Te Gjeni Hotele Ne Tegjitha Vendet E Botes, Siguracione Njerzish Dhe Makinash,Makina,Mini Autobus Dhe Autobusa Me Qera,Western Union,Posten E Shpejte Per Te Gjithe Boten,Exchange,Abonime Digitalbi,,Etj Etj....

Hotel Aquis Agios Gordios 4*+ All Inclusive: 8 Korrik - 31 Korrik Cmim 450 Euro / 1 Jave All Inclusive deri me dt 31 Korrik & 575 Euro / 1 Jave All Inclusive 1 Gusht - 31 Gusht. Hoteli eshte vetem per moshen 18 Vjec +. Transporti 55 Euro / Person (Sarande - Korfuz - Hotel) Nxitoni !! Per me shume informacion na kontaktoni.

Lazy Pirate Party Boat | Malta

Lazy Pirate Party Boat....!!

:P

Lazy Pirate Party Boat | Malta

Live Nga Drageti Lazy Pirate Ne Malta.....

Live from Lazy Pirate!

Timeline Photos

youtube.com

Brela, Baska Voda und Makarska

RIVIERA MAKARSKA 8-13 Korrik Cmimi 375Euro/personi
Perfshin:
•Transportin Vajtje-Ardhje
•Transport cdo dite ne dispozicion
•Akomodim ne Vila
•Mengjeset dhe Darkat
•Vizite ne Parkun Kombetar KRKA
•Udhetim me Anije ne Ishujt BRAC,BOL,JELSA
•Pije, muzik dhe Dreka ne Anije
• Vizite dhe Darka ne Kanionin e lumit Cetinje, Omish
•Asistence dhe Shoqerues per gjate gjithe periudhes se qendrimit.

Nisje cdo: te Hene, te Merkure dhe te Premte.

7 Nete / 8 Dite 9 Nete / 10 Dite
1 – 8 Korrik 1 – 10 Korrik
3 – 10 Korrik 3 – 12 Korrik
8 – 15 Korrik 8 – 17 Korrik
10 – 17 Korrik 10 – 19 Korrik
12 – 19 Korrik 12 – 21 Korrik
15 – 22 Korrik 15 – 24 Korrik
17 – 24 Korrik 17 – 26 Korrik
19 – 26 Korrik 19 – 28 Korrik
22 – 29 Korrik 22 – 31 Korrik
24 -31 Korrik 24 Korrik – 2 Gusht
26 Korrik – 2 Gusht 26 Korrik – 4 Gusht
29 Korrik – 5 Gusht 29 Korrik – 7 Gusht
31 Korrik – 7 Gusht 31 Korrik – 9 Gusht
2 – 9 Gusht 2 – 11 Gusht
5 – 12 Gusht 5 – 14 Gusht
7 – 17 Gusht 7 – 16 Gusht
9 – 16 Gusht 9 – 18 Gusht
12 – 19 Gusht 12 – 21 Gusht
14 – 21 Gusht 14 – 23 Gusht
16 – 23 Gusht 16 – 25 Gusht
19 – 26 Gusht 19 – 28 Gusht
21 – 28 Gusht 21 – 30 Gusht
23 – 30 Gusht 23 Gusht – 1 Shtator
26 Gusht – 2 Shtator 26 Gusht – 4 Shtator
28 Gusht – 4 Shtator 28 Gusht – 6 Shtator
30 Gusht – 6 Shtator 30 Gusht – 8 Shtator
2 – 9 Shtator 2 – 11 Shtator
4 – 11 Shtator 4 – 13 Shtator
6 – 13 Shtator 6 – 15 Shtator

Cmimet e Paketave
RIVJERA MAKARSKA


Paketat 8 Ditore
Room Type Accommodation Price
Standart Room DBL 973 €
Aparment Room DBL+1CHD (2-12) 1309 €
Family Apartment DBL+2CHD (2-12) 1732 €
Family Apartment TRP 1395 €
Family Apartment TRP+1CHD (2-12) 1732 €
Family Apartment QUADRUPLE 1817 €


Paketat 10 Ditore
Room Type Accommodation Price
Standart Room DBL 1168 €
Aparment Room DBL+1CHD (2-12) 1560 €
Family Apartment DBL+2CHD (2-12) 2062 €
Family Apartment TRP 1670 €
Family Apartment TRP+1CHD (2-12) 2062 €
Family Apartment QUADRUPLE 2171 €


Zusammenschnitt von Videosequenzen der Orte Brela, Baska Voda und Makarska. (Makarska-Riviera/Kroatien Anfang Juni 2009) In Brela beginnt die im südlichen Kr...

Carpediem Travel Agency

CARPEDIEM TRAVEL AGENCY Ju Mundeson Me An Te Faqes Tone, Pergjijet Nga Kerkesat Tuaja Qe Mund Te Keni Per Pushimet Tuaja Verore.Mund T'me Shkruani Ne Inbox Per Informacione Te Ndryshme Per Hotele Ose Per Paketat Me Ekonomike Per Te Gjitha Destinacionet E Botes...!!

Sydney, Australia..!

[06/21/13]   CARPEDIEM TRAVEL AGENCY Ju Mundeson Me An Te Faqes Tone, Pergjijet Nga Kerkesat Tuaja Qe Mund Te Keni Per Pushimet Tuaja Verore.Mund T'me Shkruani Ne Inbox Per Informacione Te Ndryshme Per Hotele Ose Per Paketat Me Ekonomike Per Te Gjitha Destinacionet E Botes...!!

youtube.com

Niriides Beach Hotel - Rhodes island, Greece

NIRIIDES 4* ,Rhodes/Greece,Per 7 Dite,Me Nisje 4 Gusht Dhe Ardhje 11 Gusht,ALL INCLUSIVE 705 EURO CIFTI....Transporti Me Bellair Kushton 486 Euro Dy Veta Vajtje Ardhje..

Niriides Hotel is a 4 star - A category hotel located in Kolympia - Rhodes island. The hotel provides large and comfortable lounge areas with enjoyable music...

youtube.com

Golf View Hotel

GOLF VIEW HOTEL 3*,Rhodes/Greece,Per 7 Dite,Me Nisje 4 Gusht Dhe Ardhje 11 Gusht,ALL INCLUSIVE 467 EURO CIFTI....Transporti Me Bellair Kushton 486 Euro Dy Veta Vajtje Ardhje....

youtube.com

Kabanari Bay Rodos

KABANARI BAY 3 * ,Rhodes/Greece,Per 7 Dite,Me Nisje 4 Gusht Dhe Ardhje 11 Gusht,ALL INCLUSIVE 420 EURO CIFTI....Transporti Me Bellair Kushton 486 Euro Dy Veta Vajtje Ardhje....

http://mixtravel.pl/ Grecja - Rodos Położenie ok. 80 m od plaży, w południowej części Rodos, 15 km od Lindos, 2 km od Kiotari. W pobliżu hotelu znajdują się ...

youtube.com

Ibersol Hotel Son Caliu Mar - Mallorca/Palmanova

Transporti Me Charter Vajtje-Ardhje Palma De Mallorka Per Nisje Nga Tirana, 30 Korrik Ose 6 Gusht …IBERSOL SON CALIU MAR & BEACH 4* ALL INCLUSIVE - PALMANOVA cmimi 2004 euro / CIFTI

http://www.ibersol.es/en/hotel-majorca The hotel Ibersol Son Caliu Sea & Beach Club is located in the tranquil and beautiful Son Caliu in the town of Palmano...

youtube.com

Hotel Fergus Geminis - Playa de Palma

Transporti Me Charter Vajtje-Ardhje Palma De Mallorka Per Nisje Nga Tirana, 30 Korrik Ose 6 Gusht …FERGUS GEMINIS 3* ALL INCLUSIVE nJE jAVE - ARENAL cmimi 1345 euro / cifti

Hotel Fergus Geminis *** położony jest w Hiszpanii w miejscowości Playa de Palma w regionie Islas Baleares. Hotel oferuje restaurację, wypożyczalnie samochod...

google.al

CARIBBEAN BAY 3* ARENAL IMAGES - Kërkimi Google

Transporti Me Charter Vajtje-Ardhje Palma De Mallorka Per Nisje Nga Tirana, 30 Korrik Ose 6 Gusht …CARIBBEAN BAY 3* ALL INCLUSIVE nJE jAVE - ARENAL cmimi 1360 euro / cifti

google.al

youtube.com

Ibersol Hotel Son Caliu Mar - Mallorca/Palmanova

Transporti Me Charter Vajtje-Ardhje Palma De Mallorka Per Nisje Nga Tirana, 30 Korrik Ose 6 Gusht …IBERSOL SON CALIU MAR & BEACH 4* ALL INCLUSIVE - PALMANOVA cmimi 2004 euro / CIFTI

http://www.ibersol.es/en/hotel-majorca The hotel Ibersol Son Caliu Sea & Beach Club is located in the tranquil and beautiful Son Caliu in the town of Palmano...

youtube.com

Video: Hotel "Gran Fiesta" Mallorca, Playa de Palma

Transporti Me Charter Vajtje-Ardhje Palma De Mallorka Per Nisje Nga Tirana, 30 Korrik Ose 6 Gusht …GRAN FIESTA 4* ALL INCLUSIVE,NJE JAVE PLAYA DE PALMA cmimi 2064 euro / personi

youtube.com Das Komforthotel Gran Fiesta ( http://www.ab-in-den-urlaub.de/Hotel,Gran+Fiesta,hot_9148.html ) liegt direkt an der bekannten Uferpromenade der Playa de Palm...

youtube.com

Hôtel Barcelo Cala Viñas 4*

Transporti Me Charter Vajtje-Ardhje Palma De Mallorka Per Nisje Nga Tirana 30 Korrik Ose 6 Gusht …BARCELO CALA VINAS 4* ALL INCLUSIVE MAGALUF , NJE JAVE cmimi 2096 euro / personi

57434

Caribbean beach...

Caribbean Island of Saint Lucia!

Dhermi...

Kto Jan Ndertesat Me Madheshtore Ne Bote Ne Shan-shui city,Guiyang,China....

CarpeDiem Travel Agency Ju Ofron Te Gjitha Llojet E Makinave Me Qera,Nga Klasa Ekonomike (Te Vogla) E Deri Te Te Medhat Si Jeep,Limuzina Klas I Mesem Space Wagon Etj Etj...Ne Ofrojm Zgjidhje Te Ndryshme Ne Varesi Nevojave Tuaja Per Te Marr Makina Me Qera.Ne Perpiqemi Per Te Kenaqur Klientet Tane Me Te Gjitha Modelet E Makinave Dhe Per Ti Marrur Ne Pika Te Ndryshme Ne Te Gjith Shqiperin.

Do Donit Te Udhetoni Me Nje Aeroplan Si Ky ??

The view from a hot tub at 96th floor of Burj Khalifa!

youtube.com

Brela, Baska Voda und Makarska

CARPEDIEM TRAVEL AGENCY Ju Ofron Nje Super Paket Per Riviera Makarska (Kroaci) ME NISJE 8 - 13 Korrik,5 Dite 320 Euro Personi. Te Video Do Shikoni Nje Qytet Antik Dhe Turistik,I Gjith Bregdeti Ka Nje Bukuri Natyrore I Pa Prekur Nga Dore E Njeriut Pa Cadra Dhe Pa Shazllane,Ka Vetem Pisha Dhe Njerez Qe Shtrojn Peshqirat Posht Pishave....
Ne Kete Cmim Perfshihet ;
• Transporti me mjete komod per te gjitha ditet e qendrimit.
• Akomodimi Ne Hotel Me 3* Me Mengjesin Dhe Darken
• Guide Lokale Pergjat Gjith Diteve.
• Asistenca e agjencis per te gjithe periudhen e qendrimit.

Zusammenschnitt von Videosequenzen der Orte Brela, Baska Voda und Makarska. (Makarska-Riviera/Kroatien Anfang Juni 2009) In Brela beginnt die im südlichen Kr...

Vietnam...

Timeline Photos

Rruga Natyrore Ne Maldives..

Paradise Island Ne Maldives....

Punta Cana Rep. Dom.

Arnensee Lake, Switzerland....

Bavaro Beach, Punta Cana, Dominican Republic....Amazing..

[06/01/13]   Agjensia Jone Ju Ofrone :
Bileta Avionesh,Chartera,Drageti,Autobuzash Per Te Gjitha Destinacionet.Gjithashtu Do Te Gjeni Hotele Ne Tegjitha Vendet E Botes, Siguracione Njerzish Dhe Makinash,Makina,Mini Autobus Dhe Autobusa Me Qera,Western Union,Posten E Shpejte Per Te Gjithe Boten,Exchange,Abonime Digitalbi,,Etj Etj....

Carpediem Travel Agency

bulevardi epidamni,Durres,Alb Tel.052 22 35 34 Cel Eagle.067 41 31 333
Cel Vodafon. 069 34 66 067

Ne Kete Faqe Do Njoftoheni Me Ofertat Dhe Paketat Turistike Qe Do Organizoj Agjensia Jone...Ju Mirpresim

Nje Nga Plazhet Me Te Bukra Te Kretes (Greqi) Ne Ajo Pavlo....!!

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Bulevardi Epidamni
Durrës
2100
Other Travel Agencies in Durrës (show all)
Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Dea Lines - Travel Agency Dea Lines - Travel Agency
Bulevard Epidamn
Durrës, 2001

Agjensi udhetimi/Travel agency Bileta Avioni/Trageti /Air/Ferry tickets Turizëm brenda & jashtë vendit/Incoming& outgoing tours Rezervim hotelesh/Hotel reservations Siguracione/Insurance Agjensi imobiliare/Real estate Makina me qera/Rental cars

Italba Travel Italba Travel
Rruga Egnatia 1099
Durrës, 2001

Siamo strutturati in Albania per seguire da vicino e meglio tutte le fasi della vostra vacanza,dall'accoglienza alla permanenza,nell'incantevole...

DUNI AGENCY DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia
Durrës, 2000

VENTOURIS FERRIES Albania! ►Durrës: • T. +3555696076772 | • E. [email protected] ►Tiranë: • M. +355694087713 | • E. [email protected]

Agjensi Dallupi Agjensi Dallupi
Lagja 2 Rruga "Aleksander Goga" Pran Gjykates Se Rrethit Durres
Durrës, 2009

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

PORT VIEW Agency PORT VIEW Agency
Perballe Terminalit Durres (PORT)
Durrës

BILETA TRAGETI BILETA AVIONI PAKETA TURISTIKE

Nice Travel Agency Nice Travel Agency
Perball Terminalit Te Trageteve
Durrës, 2001

L4, Rr.Iljaz Reka,Durres. Bileta Trageti & Avioni. Email:[email protected] Cel: +355698289777 Web:nicetravelagency.com Skype:tina.hoxha4

Anel Travel Durres Anel Travel Durres
Adria
Durrës

Bileta Trageti per Bari Ancona dhe Trieste!!! Skonto ne cdo kohe

Alfred-Enea Travel & Tours Alfred-Enea Travel & Tours
Durres
Durrës

Udhetime brenda dhe jashtë vendit...Udheto me autobuza komod...

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, 2001

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Agjensi Riva Travel Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni I Autobusave Te Plepave, Perballe Shkolles Se Mesme Migjeni
Durrës, 2001

Kemi fituar vite eksperience per t'ju ofruar ju udhetimet dhe paketat e larmishme dhe nder me ekonomiket ne treg,duke ju ofruar sherbim dhe asistence gjate gjithe kohes. #Udheto me #RIVATRAVEL

About   Contact   Privacy   Login C