Versus Travel

Versus Travel

Nearby travel agencies

Hermes LINES Durres
Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni trenit, Durrës
Alfred-Enea Travel & Tours
Alfred-Enea Travel & Tours
Durres, Durrës
Car-Rent.al
Car-Rent.al
2000
Fast Travel&Tours
Fast Travel&Tours
mustafa varoshi
ERI Travel
ERI Travel
DURRES, Durrës
Space Travel & Tours
Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14, Durrës
Total Travel
Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni i Trenit), Durrës
Carpediem Travel Agency
Carpediem Travel Agency
Bulevardi Epidamni, Durrës
Durres Tour Guides
Durres Tour Guides
spitall, Durrës
Tuttomondo Travel & Eni Rental
Tuttomondo Travel & Eni Rental
Sheshi Liria, Durrës
Недвижимость в Албании. Отдых на море.
Недвижимость в Албании. Отдых на море.
Albania,Durres, Goleme
Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe"
Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe"
Rruga Currilave, Durrës
Agjensi Udhetimesh U.E.M
Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, ish U.E.M prane U.R.T, Durrës
Albtours D Durres
Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Livingalbania - Tour Operator in Albania
Livingalbania - Tour Operator in Albania
via egnatia, Durrës

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

pernenat.al

Menyra per te kursyer para

;)

pernenat.al Comments comments

Monte carlo Sharm El sheik 1 shtator 7 dite 950 euro cift

Melia sharm nisja 1 shtator 7 dite 970 euro cift

Autobusat drejt Greqise

Autobusat drejt Greqise

Me ne udhetoni drejt greqise nga Tirana,Durresi,Fieri e shum qytete te tjera drejt Greqise me cmimet me te lira,duke filluar nga 25 euro.

Pushime ne Alanya

Pushime ne Alanya

2-8 shtator 1300 euro cifti All inclusive

Pushime ne Egjipt

Pushime ne Egjipt

1-7 shtator 1080 euro cifti.All inclusive.

Turi i madh i anadollit

Turi i madh i anadollit

Antalya-Pamukkale-Kusadasi-Izmir-Stamboll, 17 Shtator, 9 dite, 530€/Person.
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi Vajtje-Ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotele 3 dhe 4 yje për 8 netë qëndrimi.
4. All Inclusive në Antalya, Mëngjezet dhe darkat në të gjithë destinacionet e tjera.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

Hilton Waterfalls 5*
SUPER OFERTE
★★★★★ All Inclusive - Sharm

Akomodimi: 25 Gusht - 7 dite
589 € n

Holiday Park Resort 5*
OFERTE SPECIALE
★★★★★ All Inclusive - Alanya

Akomodimi: 21 Gusht – 6 dite
525 €

[08/09/14]   MARINI STUDIO KORFUZ
179 EURO PERSONI
AKOMODIMI PER 7 NETE
24 - 31 GUSHT

[08/09/14]   239 €/Person Nisja cdo te Premte ne Halkidiki, per 4 nete. Calypso Hotel All Inclusive. Transporti i perfshire.

[08/09/14]   239 €/Person, Nisja cdo te Shtune ne Korfuz, per 3 nete. Corfu Belvedere 3 yje All Inclusive. Transporti i perfshire.

Sheraton Mainbuilding Hotel 5*

SUPER OFERTE
Nisje: 11 Gusht – 7 dite – All Inclusive
689 €

[08/02/14]   *** Halkidiki ***
Porto Carras Sinthonia 5* - 630 euro personi
1 Shtator , 7 nete / 8 dite , all inclusive
Transporti individual , vetem akomodim

Rixos Premium Tekirova 5*
OFERTE SPECIALE
★★★★★ All Inclusive - Kemer

Akomodimi: 07 Gusht - 6 dite
899 €

Pemar Beach Resort 5*
OFERTE SPECIALE
All Inclusive - SIDE

Akomodimi: 06 Gusht - 7 dite
695 €

Hoteli ndodhet ne zonen e Alanias dhe gjendet ne nje distance prej 80 km larg Aeroportit, 10 km nga Managvat dhe 40 km nga Alania. ka plazh me rere dhe guralec. Hoteli ka 537 dhoma. Te gjitha dhomat jane te mire arreduara dhe te mobiluara me shije. Ato jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, telvizor satellitor, minibar, tharese flokesh, mini bar, tualet me te gjithe aksesoret e nevojshem

Ofert 1500 euro cifti 15-22 gusht Quattro beach resort 5*/18-25 1450 euro cifti

Oferte speciale Titanic deluxe Belek nisje 1 gusht dhome River side me jacuzzi 1650 euro!

Oferte speciale nisje 30 korrik 1 gusht 897 euro cifti Ultra All inclusive nje femije falas !!

Timeline Photos

Ofertat Halkidiki Te gjitha All inclusive

Timeline Photos

PORTO CARRAS SITHONIA 5* HALKIDIKI 890€/Person
Nisja deri me 16 Gusht per 7 nete ULTRA All Inclusive.

Timeline Photos

Granada luxury resort&spa nga klientet tane!

Versus Travel's cover photo

Baron Palms Resort 5*
OFERTE SPECIALE
Nisje: 27 Korrik – 8 dite – All Inclusive
599 €

0697682602

Resorti Baron Palm gjendet ne zemer te gadishullitSinai.Ne nje distance prej vetem 80 m nga plazhi resorti All Inclusive ofron per pushuesit 600 m plazh privat me rere te bardhe perballe me ishullin ekzotik te Tiranit dhe Parkut Kombetar Detar. Nga aerporti i Sharm el Sheikh hoteli ndodhet afersisht 15 min larg me makine. Hoteli disponon 230 dhoma te medha dhe suita qe ofrojne pamje te qeta nga tarraca ose pishina. Te gjitha dhomat jane te pajisura me krevat dopio ose tek (gjithashtu krevat ekstra mund te shtohet ne dhome), me karrige e tavoline, ajer te kondicionuar, TV me kanale satelitore, mini bar, kasaforte, tharese flokesh, ene per caj apo kafe, tualet me dush dhe ballkon ose tarrace

Timeline Photos

[07/23/14]   Ju njoftojme hapjen e linjes se re te autobusave Elbasan-Tirane-Durres-Brescia.Nisja behet cdo te enjte dhe kthimi te diel.

Timeline Photos

Mirmengjes nga Riu caya palazzo

HOTEL ATRIUM 4* HALKIDIKI
7 NET/ 8 DITE ALL INCLUSIVE

3/7 – 18/7 360 EURO PERSONI
19/7 – 31/7/14 380 EURO PERSONI
1/8 – 18/8/14 400 EURO PERSoNI
HOTEL ATRIUM 4* HALKIDIKI
7 NET/ 8 DITE ALL INCLUSIVE

FEMIJA PARE DERI 12 VJEC FALAS
PERSONI TRETE NE DHOME 30% ULJE

Hoteli ndodhet në Pefkohori pranë gjirit të Kassandrës ne Halkidiki. Distanca nga aeroporti është 95 km dhe nga qyteti i Selanikut 105 km.

Shërbimi dhe mikpritja e veçantë e stafit të përgatitur dhe miqësor do të bëjë klientët që të ndihen si miq. Pishina e madhe dhe pishina e fëmijëve ofrojnë relaks për ata që duan të shijojnë freskinë dhe njëkohësisht të marrin rrezet e diellit.

Hoteli ka një kapacitet prej 110 dhomash të dekoruara me shije të hollë dhe të pajisura më së miri. Restoranti i hotelit shërben kuzhine Amerikane ne mëngjes ndërsa darka ofrohet në një larmi të pasur përzgjedhjesh midis kushinës mesdhetare dhe asaj ndërkombëtare. Bar AVRA qe ndodhet pranë pishinës është i hapur që në mëngjes deri në mbrëmje vonë dhe shërben pije, kokteje dhe ushqime të lehta.

SHËRBIMET:
Ajër i Kondicionuar, TV me Satelit, Tharëse flokësh, Restorant, Miniklub, Shërbim Transferte, Pishinë, Fushë Tenisi, Telefon, Në Breg të Detit, Këmbim Valute, Park Lojrash për Fëmijë, Makina me Qera, Qendër Aerobie, Basketboll, Banjo Private, Ping Pong, Pishinë për Fëmijë, Bar në Pishinë, Mini market.
Kontaktoni:0697682602

Timeline Photos

Udhetoni drejt Dolomiteve!

Pemar Beach Resort 5*
OFERTE SPECIALE
★★★★★ All Inclusive - Side

Akomodimi: 30 korrik – 7 dite
645 €

Hoteli ndodhet ne zonen e Alanias dhe gjendet ne nje distance prej 80 km larg Aeroportit, 10 km nga Managvat dhe 40 km nga Alania. ka plazh me rere dhe guralec. Hoteli ka 537 dhoma. Te gjitha dhomat jane te mire arreduara dhe te mobiluara me shije. Ato jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, telvizor satellitor, minibar, tharese flokesh, mini bar, tualet me te gjithe aksesoret e nevojshem

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Durrësi
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

Rakipi Travel Rakipi Travel
Rr. Adria
Durrësi, 2001

AGJENCI SIGURACIONESH DHE UDHETIMESH

Am&Al Travel&Tours Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

About   Privacy   Login C