NemoTravel Durres

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from NemoTravel Durres, Tour Agency, BULEVARDI KRYESOR, Durrësi.

Timeline Photos

OFERTE FANTASTIKE 2 FEMIJE GRATIS

HAPPY ELEGANT HOTEL 5*****

ALL INCLUSIV 7 NET NISJA 18 QERSHOR

475 EUR/PERSONI

VIKINGEN QUALITY RESORT 5*****

ULTRA ALL INCLUSIV 7NET

OFERTE SPECIALE 2 FEMIJE FALAS

NISJET DATE 18 QERSHOR

495 EUR/PERSONI

PER HERE TE PARE NE SHQIPERI FLUTURIME CHARTER PER NE QIPRON VERIORE 7 NETE 8 DITE .CHARTERI I PARE NE 26 QERSHOR
PUSHIMET TUAJA ME NEMO TRAVEL

CRYSTAL ROCKS HOLIDAY VILLAGE 3* ALL INCLUSIVE 499 EURO PER PERSON
http://www.cypruscrystalrocks.com/
SALAMIS BAY RESORT 5* 7 NETE 8 DITE ALL INCLUSIVE 685 EURO
www.salamisbayconti.com
ACAPULCO HOTEL 5* 7 NETE 8 DITE ALL INCLUSIVE 699 EURO
www.acapulco.com.tr
KAYA ARTEMIS 5* 7 NETE 8 DITE ALL INCLUSIVE 699 EURO
http://www.kayahotels.com.tr/en/hotels/kaya-artemis-resortcasino
LAPETHOS RESORT 4* 7 NETE 8 DITE 531 EURO PERSONI FB+ (mengjes drek darke dhe pijet pa limit gjate vakteve
www.lapethosresort.com
KORINEUM GOLF RESORT 5* 7 NETE 8 DITE HB (MENGJES DHE DARKE) 649 EURO PERSONI.
http://www.korineumgolf.com/
CRATOS PREMIUM HOTEL 7 NETE 8 DITE DUKE 930 EURO PERSONI FB+ (mengjes drek darke dhe pijet pa limit gjate vakteve)
www.cratospremium.com
NOAH'S ARK DELUXE HOTEL&CASINO 7 NETE 8 DITE 839 EURO PERSONI FB+ (mengjes drek darke dhe pijet pa limit gjate vakteve)
www.noahsark.com.tr
MERIT PARK 899 EURO PERSONI 7 NETE 8 DITE ULTRA ALL INCLUSIVE.
http://www.merithotels.com/en/otellerimiz/merit-park
MERIT CRYSTAL COVE 1149 EURO PER PERSON ALL INCLUSIVE
http://www.merithotels.com/en/otellerimiz/merit-crystal-cove

Timeline Photos

ORANGE COUNTY RESORT 5*****

PERZGJEDHJA ME FANTASTIKE E CIFTEVE QE NISEN NESER

JU UROJME PUSHIME TE KENDSHME

REZORTI ME I RI DHE LUKSOZ I ANTALYAS

TITANIC DELUXE BELEK

20% ULJE DERI NE DATE 20 KORRIK

2 FEMIJE GRATIS

WATER PLANET & AQUAPARK 5*****

7 NETE ULTRA ALL INCLUSIV

OFERTE SPECIALE PER NISJET ME DT 14 KORRIK

569 EUR PERSONI

DAIMA BIZ RESORT 5*****

LAST MINUTE PER NISJET DT 16 KORRIK

7 NET ULTRA ALL INC

669 EUR PERSONI

GRAND SANTANA 4****

SUPER OFERTE NISJET 23KORRIK

558 EUR/PERSONI

GRANADA LUXURY RESORT 5*****

CIFTET QE E PERZGJODHEN PER MUAJ MJALTI

KENAQESI, RELAX DHE SA ME SHUME LUMTURI TE PORSAMARTUARVE

AMARA DOLCE VITA LUXURY 5*****

OFERTE PER DATE 30 KORRIK

1046 EUR P/P

KAYA ARTEMIS RESORT 5*****

PER ATA QE E KANE SHIJUAR ANTALYA DHE SYGJERIMI JONE KESAJ RADHE SHKOI

DREJT QIPRO VERIORE .

PUSHIME SA ME TE KENDSHME

ZENA RESORT HOTEL 5*****

OFERTA SPECIALE PER NISJET ME DATE 23 KORRIK

1413 EUR

ALVA DONA ESKLUSIV BELEK 5*****

SUPER HOTEL , ULTRA ALL INCLUSIV

1063 EUR/PERSONI

NISJET DATE 30 KORRIK

HOLIDAY PARK RESORT 5*****

ALL INCLUSIV 7 NET 569 EUR/PERSONI

VETEM ME NEMO TRAVEL

GRANADA LUXURY RESORT 5*****

PUSHIME TE MBARA KLIENTEVE ME NISJE SOT

UDHETIM DHE PUSHIME TE PAHARRUESHME

CHARTERI I RRADHES DHE SUPER OFERTAT

NISJET DATE 28 KORRIK

ARES HOTEL 4**** ALL INCLUSIV

493 EUR/PERSONI

INFO NR 0693548645/0693711878

LAST MINUTE SUPER OFERTA

PALMA DE MALLORCA
KROSS BAHIA DE PALMA
549 EURO
ALL INCLUSIVE
NISJE 6 GUSHT / 8 DITE

0693548645/0693711878

Mobile Uploads

Preso Prizren

ALIBEY RESORT 5*****

OFERTE SPECIALE 798 EUR/PERSONI

NISJA DATE 16 GUSHT

NXITONI NE NR 0693548645/0693711878

PALMA DE MAJORCA

SOL ANTILLA BARBADOS. MUAJ MJALTI

CIFTIT ENEIDA&ERJOL I UROJME JETE TE LUMTUR

FALEMINDERIT QE BESUAT TEK NE KENAQSINE E EVENIMENTIT ME TE RENDESISHEM

LAST MINUTE TOUR

PERZGJEDHJA E RRADHES , PUSHIME TE MBARA KLIENTEVE TANE QE NA BESUAN

KUMKOY BEACH RESORT SIDE 5*****

CHARTERI I RADHES DT 11 GUSHT

PALMA DE MAJORCA

BARCELO CALA VINAS RESORT . CHARTERI I DATES 13 GUSHT

UDHETIM TE KENDSHEM DHE SA ME SHUME KENAQSI PER KETO PUSHIME TE

PAHARRUESHME PER FAMILJEN MANJANI.

VIKINGEN INFINITY RESORT 5***** ALANYA

NJE NGA RESORTET ME TE KERKUAR DHE ME KONKURUESE NE CMIM

PUSHIME TE MBARA FAMILJES YZEIRAJ

CHARTERI I RRADHES DATE 13 GUSHT

CLUB KONAKLI 4**** ALANYA

SUPERRR OFERTE

NISJE DATE 18 GUSHT

458 EUR/PERSONI PER 5 DITE ( 1 FEMIJE FALAS)

INFO NE NR 0693548645/0693711878

CHARTERI I DATES 23 GUSHT I MBYLLUR

RIFILLOJNE UDHETIMET PER DATE 25 GUSHT

PUSHIME TE MBARA CIFTEVE ME NISJE NE KETO DATA .

HOLIDAY PARK RESORT 5***** ANTALYA

Sot eshte nje dite shum me fat per mua,sepse ne kete date,ti mikja ime me e mire linde.Duhet te falenderoj yjet qe me dhuruan shoqn qe deshiroja gjithmon.Ishe aty kur kisha nevoj per ty.Ditelindja jote eshte dita me e vecant ku mund te shpreh se sa speciale je.Edhe 100vjece. Nga membro e Nemo travel.

MAKINA PER MARTESA ME QERA

MUNDESUAR NGA NEMO TRAVEL

NJEKOHESISHT CIFTIT ANDI & GRETA I UROJME JETE TE LUMTUR

NEVILA&MORENA

STARLIGHT CONVENTION HOTEL 5*****

ULTRA ALL INCL

OFERTE SPECIALE 1 FEMIJE FALAS

686 EUR/PERSONI

AMARA DOLCE VITA LUXURY

PUSHIME TE MREKULLUESHME NE BRIGJET E KEMERIT

NJE FALENDERIM TE VECANTE OPERATOREVE TANE QE NA NDJEKIN ME SHUME

KUJDES KUDO

FALEMINDERIT ELIF,KLODI NGA NEMO

KAYA ARTEMIS RESORT&CASINO 5***** QIPRO

OFERTA DHE KESHILLIMI JONE PER NJE DETINACION NDRYSHE

CIFTI DAKOLI I UROJME NJE MUAJ MJALTI TE MREKULLUESHEM

FALEMINDERIT QE PERZGJODHET NEMO TRAVEL

ANTALYA 2013. DESTINACIONI SUPER I KERKUAR

CHARTERI I RRADHES DT 01 SHTATOR

RIXOS SUNGATE RESORT 5*****

PERZGJEDHJA DHE KENAQSIA E RRADHES PER 4 PAX SUKAJ

PUSHIME TE KENDSHME ME NEMO TRAVEL

VIKINGEN INFINITY RESORT 5*****

NJE NGA RESORTET ME TE KERKUAR DHE REKORD NE SH*TJE

NISJE PER DT 25 GUSHT

UDHETIM TE MBARE FAMILJES SHESHI

ME NEMO TRAVEL KENAQSI DHE SHERBIM I GARANTUAR

0693548645/0693711878

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address

BULEVARDI KRYESOR
Durrësi
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
Rakipi Travel Rakipi Travel
Rr. Adria
Durrësi, 2001

AGJENCI SIGURACIONESH DHE UDHETIMESH

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Aren Travel Agency Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

R&H TRAVEL R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

About   Contact   Privacy   Login C