Aren Travel Agency

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurione, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg te ofruara nga Aren Travel .

Organizimi i Guidave ne qytet .

Operating as usual

💥 SH*TET APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E PORTIT 💥 (731€/m2)
📌Zona : Rruga e doganes , Porti Durrës
🏗 Kati 8 me ashensor
📐Sipërfaqe apartamenti: 134 m2
🛌3 Dhoma gjumi
🪑1 dhomë ndenie+kuzhinë e veçuar
🌅2 ballkone
🛁2 tualete
📝DOKUMENTACION I RREGULLT HIPOTEKOR
💶 Cmimi: 98,000€

📲 +355 69 70 44 233
#durresifotoevideo #durres #milano #roma #italia #albanesiinitalia #durreslajm #DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Franchisee #Century21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Sold #Realtor #Realty #Broker #HouseHunting #Listing #HomeSale #durrescity #century21eon#century21eonplus

💥SH*TET APARTAMENT 2+1+2 NË DURRËS💥
📌 Zona : Lagjja nr.5
📏Sipërfaqe : 93m2
🛌 2 dhoma gjumi
🛁 2 tualete
🪑 Dhomë ndenie+kuzhinë
📄Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor .
💶 €Cmimi: 64000€
☎️ Kontakt : +355697044233

#durresifotoevideo #durres
#milano #roma #italia #albanesiinitalia #durreslajm
#DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Franchisee #Century21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Sold #Realtor #Realty #Broker #HouseHunting #Listing #HomeSale #durrescity #century21eon #century21eonplus

💥 JEPEN ME QIRA 6 DHOMA PËR STUDENTË NË DURRËS 💥
🌍 ZONA: Dega e policisë
🏗 KATI I 2, I 3 DHE I 4
🖇Organizohen : 🛌1 Dhomë gjumi 🌅1 ballkon
📰 Në cmim përfshihen edhe pagesat e dritave, të ujit dhe internetit
🏘 Të pajisuara me të gjitha mobiljet e akomodimit dhe elektrike
💶Cmimi 100 All/muaj Personi

#durresifotoevideo #durres
#milano #roma #italia #albanesiinitalia #durreslajm
#DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Franchisee #Century21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Sold #Realtor #Realty #Broker #HouseHunting #Listing #HomeSale #durrescity #century21eon#century21eonplus

💥SH*TET APARTAMENT , DURRËS 💥
🏗 KATI 8
📐Sipërfaqe totale 110 m2
🖇Organizohet : 🛌 2 Dhoma gjumi
🪑1 dhomë ndenjeje + kuzhinë
🛁2 tualete
🛋️Mobilim modern
🏖️Pamje deti
📄Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
💶Cmimi 85 000 €!
📲 +355 69 70 44 233

#durresifotoevideo #durres
#milano #roma #italia #albanesiinitalia #durreslajm
#DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Franchisee #Century21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Sold #Realtor #Realty #Broker #HouseHunting #Listing #HomeSale #durrescity #century21eon#century21eonplus

💥 JEPET APARTMENT ME QERA I MOBILUAR 💥
🌍 ZONA: Prane Stadiumit
🏗 KATI I 3
🖇Organizohet : 🛌2 Dhoma gjumi 🪑1 dhomë ndenie+kuzhinë 🛁1 tualet 🌅1 ballkon
📰 Pallat ekzistues,kati 3
🏘 Të pajisuara me të gjitha mobiljet e akomodimit dhe elektrike
💶Cmimi 250 All/muaj
☎️ Kontaktoni : 069 70 44 233
#durresifotoevideo #durres
#milano #roma #italia #albanesiinitalia #durreslajm
#DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Franchisee #Century21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Sold #Realtor #Realty #Broker #HouseHunting #Listing #HomeSale #durrescity #century21eon#century21eonplus

💥 OKAZION 💥 SH*TET APARTAMENT 2+1 TEK SHKËMBI I KAVAJËS !

📌 Zona : Shkembi i Kavajës
📏Sipërfaqe totale: 85 m2
🛌 2 dhoma gjumi
🛁 1 tualet
🌅 1 ballkon
🏯kati i 7-te
🛋 mobilim modern
🏠dritare termike
💶 Nga 47000 € zbret në 37000€
☎️ Kontakt : +355697044233

#durresifotoevideo #durres
#milano #roma #italia #albanesiinitalia #durreslajm
#DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Franchisee #Century21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Sold #Realtor #Realty #Broker #HouseHunting #Listing #HomeSale #durrescity #century21eon #century21eonplus

💥 SH*TET VILË 3 KATE NË HYRJE TË ARAPAJ💥
📌Zona :Arapaj , Pranë autostradës
🏗 3 Kate
📐Sipërfaqe Ndërtese bazë : 112 m2
📐Sipërfaqe 3 kate total : 336 m2
🛌6 Dhoma gjumi
🪑2 dhoma ndenie+kuzhinë
🌅2 ballkone të mëdhaja + oborr
🔐1 garazhd
🛁3 tualete
📝DOKUMENTACION I RREGULLT HIPOTEKOR
💶 Cmimi: 129,000€

📲 +355 69 70 44 233
#durresifotoevideo #durres #milano #roma #italia #albanesiinitalia #durreslajm #DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Franchisee #Century21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Sold #Realtor #Realty #Broker #HouseHunting #Listing #HomeSale #durrescity #century21eon#century21eonplus

💥 SH*TEt VILË NË GOLEM💥

📌 Zona :Golem
📏Sipërfaqe : 488 m2
🛌 4 dhoma gjumi
🛁 3 tualete
🌅 2 ballkone
🏯2 kate+verandë+oborr
🛋 Sallon+kuzhinë
💶 € 130.000
☎️ Kontakt : +35569 7044233

#durresifotoevideo #durres
#milano #roma #italia #albanesiinitalia #durreslajm
#DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Franchisee #Century21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Sold #Realtor #Realty #Broker #HouseHunting #Listing #HomeSale #durrescity #century21eon #century21eonplus

📣📣SH*TET APARTAMENT 1+1 PRANE TREGUT TE VOGEL !

📐Siperfaqja neto: 73 m2
📍Rr. Abaz Celkupa
🔎Organizimi: 🛏1dhome gjumi
🛋sallon + kuzhine
🚿1 tualet
🖼ballkon
💶Çmimi: 44000€
☀️Orjentimi: Veri
🏠Kati 8
📄Me certifikate pronesie
☎️ Kontakt : +355 697044233

#durres #durresalbania #tirana #tirane #albania #shqiperia #century21 #c21 #apartment #albania #shtepi
#agjent #qira #century21albania #realestatealbania #shqiperi #sh*tje #shes #blej #century21eon #century21eonplus #buyinalbania #investinalbania #vleresues #konsulent #prona #investim #truall #toke #banese #ndertese

📣📣SH*TET APARTAMENT 1+1 NE ZONEN E PLAZHIT !

📐Siperfaqja totale 50m2
📍Zona: Lagja nr.13, stacioni i pare
🔎Organizimi: 🛏1dhome gjumi
🛋sallon + kuzhine
🚿1 tualet
🖼ballkon me pamje deti
💶Çmimi: 35000€
☀️Orjentimi: Lindje
📄Me certifikate pronesie
☎️ Kontakt : +355 697044233

#durres #durresalbania #tirana #tirane #albania #shqiperia #century21 #c21 #apartment #albania #shtepi
#agjent #qira #century21albania #realestatealbania #shqiperi #sh*tje #shes #blej #century21eon #century21eonplus #buyinalbania #investinalbania #vleresues #konsulent #prona #investim #truall #toke #banese #ndertese

💥SH*TET SHTEPI PRIVATE + TRUALL NE SHKOZET DURRES💥
📐Siperfaqja:560 m2 truall, 131m2 ndertim
📍Zona:Shkozet
💶Çmimi:65.000€
🏠Organizimi: 2 dhoma gjumi, kuzhine, tualet
📑 Shtepia dhe trualli disponon çertifikate pronesie
Kontakto: 📲 069 7044233

#durres #durresalbania #tirana #tirane #albania #shqiperia #century21 #c21 #apartment #albania #shtepi
#agjent #qira #century21albania #realestatealbania #shqiperi #sh*tje #shes #blej #century21eon #century21eonplus #buyinalbania #investinalbania #vleresues #konsulent #prona #investim #truall #toke #banese #ndertese

💥 SH*TET APARTAMENT 3+1+2 TEK RRUGA E PORTIT 💥 (731€/m2)
📌Zona : Rruga e doganes , Porti Durres
🏗 Kati 8 me ashensor
📐Siperfaqe apartamenti: 134 m2
🛌3 Dhoma gjumi
🪑1 dhome ndenie+kuzhine e vecuar
🌅2 ballkone
🛁2 tualete
📝DOKUMENTACION I RREGULLT HIPOTEKOR
💶 Cmimi: 98,000€

📲 +355 69 7044233
#durresifotoevideo #durres #milano #roma #italia #albanesiinitalia #durreslajm #DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Franchisee #Century21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Sold #Realtor #Realty #Broker #HouseHunting #Listing #HomeSale #durrescity #century21eon#century21eonplus

💥 JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 NE DURRES💥
📌 Zona : Sotir Noka
📏Siperfaqe : 68 m2
🛌 1dhome gjumi
🛁 1 tualet
🪑 Dhome ndenie+kuzhine
📄Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
💶 €Cmimi: 165€/muaj
☎️ Kontakt : +355697044233

#durresifotoevideo #durres
#milano #roma #italia #albanesiinitalia #durreslajm
#DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Franchisee #Century21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Sold #Realtor #Realty #Broker #HouseHunting #Listing #HomeSale #durrescity #century21eon #century21eonplus

🔥🔥 OKAZION SH*TET APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT 🔥 48,000€
📐Siperfaqja: 81m2
📍Zona: Qender ( Shkolla muzikes)
💶Çmimi: 48,000€ ☀️ Orjentimi: Ver-Lindje-Perendim
🏗 KATI 6
🏘 Organizohet me dy dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, ambient gatimi , 1 tualet dhe 1 ballkone 📄Me certifikate pronesie
Kontakto: 📲069 7044233

#durresifotoevideo #durres #milano #roma #italia #albanesiinitalia #durreslajm #DreamBig #MoveFast #Century21Albania #Franchisee #Century21 #C21Albania #DreamBigMoveFast #RealEstateAlbania #Albania #Tirana #House #Apartment #Business #Sold #Realtor #Realty #Broker #HouseHunting #Listing #HomeSale #durrescity #century21eon#century21eonplus

📣📣SH*TET TRUALL DHE NDERTESE TEK MBIKALIMI I FLLAKES 🔥
📐Siperfaqja e tokes : 750m2
📏330 m2 siperfaqe truall
📐139 m2 siperfaqe ndertimi
📍Zona: Autostrada Tirane - Durres
💶Çmimi: 80’000 €

#durres #durresalbania #tirana #tirane #albania #shqiperia #century21 #c21 #apartment #albania #shtepi
#agjent #qira #century21albania #realestatealbania #shqiperi #sh*tje #shes #blej #century21eon #century21eonplus #buyinalbania #investinalbania #vleresues #konsulent #prona #investim #truall #toke #banese #ndertese

🧡 Oferta te #embla tek #Aren_Travel 😍
✈ Shkup - Budapest 19 Euro
✈ Shkup - Friedrichshafen ‎25 Euro
✈ Shkup - Berlin 29 Euro
✈ Shkup - Paris 29 Euro
✈ Shkup - Rome 29 Euro
✈ Shkup - Venezia ‎29 Euro
✈ Shkup - Bruksel ‎29 Euro
✈ Shkup - Cologne ‎29 Euro
✈ Shkup - Hamburg 29 Euro
✈ Shkup - Hanover 29 Euro
✈ Shkup - Frankfurt ‎29 Euro
✈ Shkup - Bratislava 29 Euro
✈ Shkup - Eindhoven 29 Euro ‎
✈ Shkup - Dortmund ‎29 Euro
✈ Shkup - Memmingen ‎29 Euro
✈ Shkup - Nuremberg 29 Euro
✈ Shkup - Malta 35 Euro
✈ Shkup - Milano 35 Euro
✈ Shkup - Londër ‎35 Euro
✈ Shkup - Malmo ‎35 Euro
✈ Shkup - Oslo ‎35 Euro
✈ Shkup - Basel ‎35 Euro
✈ Shkup - Vaxjo 35 Euro
✈ Shkup - Barcelona ‎39 Euro
✈ Shkup - Gothenburg 39 Euro
✈ Shkup - Copenhagen ‎39 Euro
✈ Shkup - Stockholm 39 Euro
‼️ Data të caktuara në #Qershor dhe fillim #Korriu në varësi të destinacionit ‼️
👉 Të përfshira në cmim keni
✅ Bileta vajtje
✅ Bagazhe ne varesi te kompanise
✅ Taksat aeroportuale
➡️ Për me tepër informacion na kontaktoni!!!
🐌Rezervo tani

AREN TRAVEL ⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: +355 69 91 52 300 ☎ +355 69 25 09 880
📩Email: [email protected] 👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook 🌍Adresa: Rr.Egnatia ,Lagja nr 4,Prane stacionit trenit, Durres 😘 Ju mirepresim ! ----------------------------------------------------------------

🏖 🏊 Plazh ne #Malte 🏖 🏊
📆 Nisja cdo te merkure te muajit Korrik & Gusht nga Shkupi
💰Cmimi : 8 Dite 530 €/p
👉 Në pagesë përfshihen:
🏩 Fjetje 7 Netë në Hotel 3*, Mëngjes, Drekë dhe Darkë
✈ Fluturimi Direkt Shkup - Maltë - Shkup.
😲 Një Bagazh Falas dhe një çantë e vogël me vete.
🚌 Transfertat vajtje Ardhje nga Tirana në Aeroportin e Shkupit dhe nga Aeroporti i Maltës në Hotel.
➡️ Për me tepër informacion na kontaktoni!!!
🐌Rezervo tani

AREN TRAVEL ⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: +355 69 91 52 300 ☎ +355 69 25 09 880
📩Email: [email protected] 👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook 🌍Adresa: Rr.Egnatia ,Lagja nr 4,Prane stacionit trenit, Durres 😘 Ju mirepresim ! ----------------------------------------------------------------

🌺Fluturimet Vajtje Ardhje ne oferte drejt #ITALISE 🌺
✈ Tirane - Verona - Tirane 59 Euro
✈ Tirane - Venezia - Tirane 119 Euro
✈ Tirane - Malepnsa - Tirane 119 Euro
✈ Tirane - Bergamo - Tirane 119 Euro
✈ Tirane - Bologna - Tirane 129 Euro
✈ Tirane - Rome - Tirane 129 Euro
✈ Tirane - Cuneo - Tirane 139 Euro
✈ Tirane - Ancona - Tirane 139 Euro
✈ Tirane - Torino - Tirane 139 Euro
✈ Tirane - Treviso - Tirane 149 Euro
✈ Tirane - Perugia - Tirane 159 Euro
✈ Tirane - Firenze - Tirane 159 Euro
✈ Tirane - Pisa - Tirane 169 Euro
✈ Tirane - Genoa - Tirane 169 Euro
✈ Tirane - Rimini - Tirane 169 Euro
✈ Tirane - Bari - Tirane 169 Euro
⚠️ Disa data të caktuara në #Maj #Qershor
👉 Të përfshira në cmim keni
✅Taksat aeroportuale
✅ Bagazhe dore ne varesi te kompanise
✅ Bileta vajtje – ardhje
➡️ Për me tepër informacion na kontaktoni!!!
🐌Rezervo tani :

AREN TRAVEL ⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: +355 69 91 52 300 ☎ +355 69 25 09 880
📩Email: [email protected] 👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook 🌍Adresa: Rr.Egnatia ,Lagja nr 4,Prane stacionit trenit, Durres 😘 Ju mirepresim ! ----------------------------------------------------------------

🏖 RAYMAR HOTEL 5* ne oferte tek #Aren_Travel 🏖
✈Nisja ne 15 qershor , 💟 7 dite te plota
;) 539 euro PERSONI
🍮 🍷 Ultra All Inclusive 🍮 🍷
👉 Te perfshira ne cmim:
✅ Charteri linje direkte Tirane - Antalia - Tirane
✅ Bagazhe te plota
✅ Akomodimi ne Hotel 5* per 7 dite
✅ Ultra All inclusive
✅ Transfertat aeroport hotel aeroport
✅ Shoqeruesi shqiptar
➡️ Për me tepër informacion na kontaktoni!!!
🐌Rezervo tani

AREN TRAVEL ⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: +355 69 91 52 300 ☎ +355 69 25 09 880
📩Email: [email protected] 👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook 🌍Adresa: Rr.Egnatia ,Lagja nr 4,Prane stacionit trenit, Durres 😘 Ju mirepresim ! ----------------------------------------------------------------

💛 Zakynthos 7 Dite 💛
📆 Nisja ne datat : 6,12,18 ,24, Korrik
🏩 Nicolas Studio (Vetem Fjetje) - 169€
🏩 Ikaros 2* (All inclusive) - 275€
🏩 Perkes 3* (Mengjes+darke) - 255€
🏩 Majestic 4* (All Inclusive) - 355€
🏩 White Olive Premium 4* (All Inlusive) - 360€
👉 NE CMIMIN E HOTELIT PERFSHIHET:
✅ Akomodimi ne hotel 6 nete
✅ Baza e sherbimit sipas hoteleve perketase
✅ Transporti me autobus komfort turistik
✅ Guide Shqipetare
✅ Bileten e tragetit nga Kyllini-Zakynthos-Kyllini.
KUJDES: CMIMET E MESIPERME JANE TE VLEFSHME PER PAGESA BRENDA DATES 20 Maj .
➡️ Për me tepër informacion na kontaktoni!!!
🐌Rezervo tani :

AREN TRAVEL ⬛️ ◼️ ◾️▪️ ➖ KONTAKT ➖ ▪️◾️ ◼️ ⬛️
➡️Per rezervime jeni te lutur te na kontaktoni:
☎️Cel: +355 69 91 52 300 ☎ +355 69 25 09 880
📩Email: [email protected] 👍 ose na dërgoni një mesazh në Facebook 🌍Adresa: Rr.Egnatia ,Lagja nr 4,Prane stacionit trenit, Durres 😘 Ju mirepresim ! ----------------------------------------------------------------

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Address


Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi
2001
Other Tour Agencies in Durrësi (show all)
NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Dervishi Travel Dervishi Travel
Rruga Ura E Dajlanit, Hyrja E Portit
Durrësi, 2001

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Rakipi Travel Rakipi Travel
Rr. Adria
Durrësi, 2001

AGJENCI SIGURACIONESH DHE UDHETIMESH

Vip Ari Travll Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

About   Contact   Privacy   Login C