ODIS" Travel Agency

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from ODIS" Travel Agency, Tour Agency, Lgj nr.4,Rr."Deshmoret",brenda shesh*t tek stacioni i trenit,Durres, Durazzo.

Shijojeni deri ne fund veren 2017 me paketen tuaj te pushimeve ne Rodos
Datat: 26-31 GUSHT per vetem 540 euro/person 💣ju perfitoni : ✈️Fluturimin vajtje-ardhje
🏡5 Nete akomodimi ne Marianna Palace Hotel 4*
🍱Vaktet All Inclusive

💌Kontakt: [email protected]
📲Mob:+355 69 20 79 766
💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

Vera akoma nuk ka mbaruar,ndaj ju sjellim kete oferte fantakstike per te shijuar rivieren e mrekulleshme te 🌙MALTES ,vetem per 🎁439 EUR /Person
Ne datat : 25-28 Gusht
Perfshin : ✈️Fluturim vatje-ardhje nga Shkupi
🏡Hotel The Waterfront Hotel-4* ne HALFBOARD
🍺Rezervoni tani me ne dhe perfitoni > trasnferten private me VETURE ( aeroport-hotel-aeroport)

💌Kontakt: [email protected]
📲Mob:+355 69 20 79 766
💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

Pershendetje miq, 🙂
Jeni ende ne kohe per te mbyllur pushimet tuaja ne plazh dhe veshtire te gjeni nje mundesi me te mire se kjo: fluturim + akomodimi ne nje hotel fantastik ne
💕KRETE 💕per plot 6 nete per vetem 680 euro
💥DT: 30 gusht-5 shtator!Perfshihen ne cmim:
☀️Fluturim vajtje-ardhje
☀️6 net akomodim ne CHRYSALIS HOTEL 4*
☕️Mengjes I perfshire ne hotel
🍕Darka e perfshire ne hotel
🤠MOMENTI JUAJ ESHTE TANI!!!

💌Kontakt: [email protected]
📲Mob:+355 69 20 79 766
💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

💥BODRUM SPECIAL DISCOUNT -> 40% FLIGHT+HOTEL PACKAGE ( ALL INCLUSIVE ) 25-31 GUSHT

👉Cmimet e meposhtme perfshijne Fluturim+Hotel
🏡Thor by Alkoclar Exclusive Bodrum-Ultra All Inclusive 5*🎁845 EUR/ person
🏡Royal Asarlik Beach Hotel - Ultra All Inclusive 5* 🎁699 EUR /PERSON
🏡Armonia Holiday Village & Spa- Ultra All Inclusive 5*🎁619 EUR /person
🏡Royal Arena Resort- All Inclusive 5*🎁689 EUR /persona
🏡Goddess of Bodrum Hotel Isis- All Inclusive 5*🎁829 EUR /person
🏡La Blanche Resort & Spa- Ultra All Inclusive 5*🎁899 EUR/person

💌Kontakt: [email protected]
📲Mob:+355 69 20 79 766
💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

Pershendetje miq,😍
Pakete turistike per PALMA DE MALLORCA, destinacion fantastik per te shijuar jo vetem plazhin por edhe atmosferen unike te qyteteve Spanjolle: Fluturim + Hotel per 885 euro/personi💣💣DT: 4-9 SHTATOR
✈️Fluturim vajtje-ardhje
🏡5 net qendrim ne Roc Leo Hotel 4
🍲Mengjes I perfshire ne hotel
🍱Darka e perfshire ne hotel

MOMENTI JUAJ ESHTE TANI!!!

💌Kontakt: [email protected]
📲Mob:+355 69 20 79 766
💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

Weekend All Inclusive në Budva, 2 Ditë €39, Nisja më 5, 6, 12, 13, 19 dhe 20 Maj.

Weekend All Inclusive në Budva, 3 Ditë €90, Nisja më 5, 12 dhe 19 Maj.

PROGRAMI 2 DITOR:

Mali I Zi
Dita e Parë, Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel Iberostar Bellevue. Sistemimi në Hotel. Fjetje dhe All Inclusive në Hotel.

Dita e Dytë, Mëngjesi i lirë. Kthimi për Tiranë, Ndalesa gjatë rruges. Mbrritja.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel Iberostar 4 yje per 1 natë qëndrimi;
2. All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit;
3. Pishina, Jacuzzi, Gym.

Shtesë për Transportin me Autobus €15.

PROGRAMI 3 DITOR:

Mali I Zi
Dita e Parë, Nisja nga Tirana për në Budva. Ndalesa gjatë rrugës. Mbrritja në Hotel. Sistemimi në Hotel. All Inclusive në Hotel. Fjetje.

Dita e Dytë, All Inclusive në Hotel. Fjetje

Dita e Tretë, All Inclusive në Hotel. Kthimi për Tiranë, Ndalesa gjatë rruges. Mbrritja.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Akomodim në hotel Iberostar 4 yje per 2 netë qëndrimi;
2. All Inclusive për të gjithë kohën e qëndrimit;
3. Pishina, Jacuzzi, Gym.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.

Shtesë për Transportin me Autobus €15.

💌Kontakt: [email protected]
📲Mob:+355 69 20 79 766
💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

SuperOfertë - Dubai, 5 Ditë €469 dhe 8 Ditë €565, Nisje më 4, 11 dhe 18 Maj.

Vizitohet Dubai.
Fluturim Direkt Vajtje - Ardhje Shkup Dubai,
Fjetje 4 Netë në Hotel,
Shëtitje Panoramike në Dubai,
Transfertë vajte ardhje Aeroport Hotel.
Kujdes: Udhëtimet janë Individuale, të pa shoqëruara nga Shoqërues në Shqip. Asistenca, Shëtitja në Dubai dhe të gjitha Ekskursionet janë në anglisht.

Emiratet Arabe
PROGRAMI 4 NETE/5 DITE
Nisje më 4 dhe 11 Maj

Dita e Parë: Fluturimi Shkup Dubai. Nisja nga Shkupi në orën 13.05. Mbrritja në Dubai në orën 21.05. Pritje dhe Asistencë në Aeroportin e Dubait. Transfertë Aeroport Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Shëtitje Panoramike në Dubai. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Pestë: Mëngjesi në Hotel. Transfertë në Aeroport. Fluturimi Dubai - Shkup. Nisja nga Dubai në orën 09.15. Mbrritja në Shkup në orën 12.05.

PROGRAMI 7 NETE/8 DITE
Nisje më 4, 11 dhe 18 Maj

Dita e Parë: Fluturimi Shkup Dubai. Nisja nga Shkupi në orën 13.05. Mbrritja në Dubai në orën 21.05. Pritje dhe Asistencë në Aeroportin e Dubait. Transfertë Aeroport Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë: Mëngjesi në Hotel. Shëtitje Panoramike në Dubai. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Tretë: Mëngjesi në Hotel. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Katërt: Mëngjesi në Hotel. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Pestë: Mëngjesi në Hotel. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Gjashtë: Mëngjesi në Hotel. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Shtatë: Mëngjesi në Hotel. Të lirë ose Ekskursione Opsionale. Fjeje në Hotel.

Dita e Tetë: Mëngjesi në Hotel. Transfertë në Aeroport. Fluturimi Dubai - Shkup. Nisja nga Dubai në orën 09.15. Mbrritja në Shkup në orën 12.05.

Kujdes: Udhëtimet janë Individuale, të pa shoqëruara nga Shoqërues në Shqip. Asistenca, Shëtitja në Dubai dhe të gjitha Ekskursionet janë në anglisht.

Shtesë për Vizë në Dubai €80

Eksursioet Opsionale:
- Vizitë në Abu Dhabi, Drekë dhe Pije €80
- Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë €60
- Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow €60
- Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa €70
- Dubai Miracle Garden €50
- Tur i Old Bazar €50

Me Shume Detaje: Çmimi përfshin:
- Fluturim Direkt Vajtje - Ardhje Shkup Dubai,
- Assistencë në Aeroportin e Dubait.
- Fjetje 4 Netë në Hotel sipas zgjedhjes,
- Mëngjeset në Hotele,
- Shëtitje Panoramike gjysëm dite në Dubai.
- Transfertë vajte ardhje Aeroport Hotel.
Kujdes: Asistenca, Shëtitja në Dubai dhe të gjitha Ekskursionet janë në anglisht.

Nuk janë përfshirë:
- Taksa e Qytetit që paguhet në Hotel.
- Ekskursionet janë opsionale.
- Siguracioni Shëndetësor, sugjerohet, por nuk është i detyrueshëm.

💌Kontakt: [email protected]
📲Mob:+355 69 20 79 766
💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

Verë në Amsterdam, 4 Ditë Ishte €399 - Bëhet €359, Nisje më 9 Qershor.
Zbritje €40 për Rezervime deri më 30 Prill.

Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë.
Fjetje 3 netë në Amsterdam.
Fluturimi me avion direkt Tiranë - Amsterdam. Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus,
Shoqërues Shqiptar gjatè udhëtimit.

PROGRAMI:

Dita e Parë, 9 Qershor 2017: Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nisja në orën 21.20 Mbrritja në Amsterdam në orën 24.10. Transferimi në Hotel. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 10 Qershor 2017: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Shesh*t Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.

Dita e Tretë, 11 Qershor 2017: Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.

Dita e Katërt, 12 Qershor 2017: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në Kopshtin e Famshëm të Luleve në Keukenhoff. Transferimi për në Aeroportin e Amsterdamit. Fluturimi direkt për në Tiranë. Nisja në orën 18.00. Mbrritja në Tiranë në orën 20.40.

Me Shume Detaje: Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
6. Lejohet të merret me vete në avion një bagazh me përmasa deri në 55 x 40 x 20 cm. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

💌Kontakt: [email protected]
📲Mob:+355 69 20 79 766
💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

Nje oferte qe sduhet humbur  Nje jave e plote pushime All inclusive

Brigjet spanjolle jane gjithmone zgjedhja perfekte per veren. Prandaj ne ju sjellim nje super oferte per PALMA DE MALLORCA:

Dt: 03 – 08 QERSHOR

#Itali-Shqiperi🇮🇹⚽️🇦🇱....Nese prisnit nje okazion dhe ish*t ne medyshje per te pare sfiden e radhes te skuadres tone kuqezi,Hermes Lines vjen prane jush me kete superoferte per transportin tuaj,deri ne qytetin ku zhvillohet ky eveniment.Nxitoni te prenotoni! 🚍 Jemi agjencia kryesore ne Durres qe perfaqesojme linjen e kompanise Hermes Lines qe ofron transport nderkombetar Shqiperi-Itali-Shqiperi ne rruge detare nga Durresi,Vlora dhe me rruge tokesore nga Kroacia!

💌Kontakt: [email protected]
📲Mob:+355 69 20 79 766
💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

Relaks ne #VIENE?
Cmimi momental : 280 €/P
💟13--16 Mars, 3 nete/ 4 dite qendrimi💟

👍Te perfshria ne cmim :
🌷Bileta avionit vajte-ardhje nga Tirana
🌷Akomodimi ne Hotel per 3 nete qendrimi ( Graf Stadion Hotel 3*)
🌷Mengjeset
•••••••••••••••••••••••••••••
OPSIONALE:
- Transfertat aeroport hotel dhe anasjelltas
- Guida vendase

⛔️Te paperfshira
Cdo gje qe nuk eshte permendur ne Seksionin Te Perfshira
💌Kontakt: [email protected]
📲Mob:+355 69 20 79 766
💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

⚽️Ndeshja ITALI🇮🇹 -SHQIPERI🇦🇱 -24 Mars per vetem 💶460 Euro😮

👍Te perfshira:
🛫Bileta e Avionit Tirane - Palermo - Tirane
🚌Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport
😴Akomodimi 1 nate ne Hotel 4* me mengjes te Perfshire
👣Shoqerues nga Tirana gjate gjithe udhetimit
⚽️Bileta e ndeshjes e perfshire ne cmim
🚌Transferta Hotel - Stadium - Hotel


⛔️Te paperfshira
Cdo gje qe nuk eshte permendur ne Seksionin Te Perfshira

💌Kontakt: [email protected]
📲Mob:+355 69 20 79 766
💻Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
📍Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

#Pranverë me "ODIS TRAVEL"

🌺Pranverë në Dubai, 5 Ditë €599, Nisja më 9 Mars

🌺Pranverë në Amsterdam, 4 Ditë €399, Nisja më 12 Maj

🌺Pranverë në Izrael, 5 Ditë €599, Nisja më 10 Mars

🌺Pranverë në Zyrih dhe Bazel, 4 Ditë €399, Nisja më 2 Mars

🌺Pranverë në Strasburg - Shtutgart, 4 Ditë €399, Nisja më 17 Mars

🌺Eurovision dhe Kryeqytetet Skandinave, 5 Ditë €549, Nisja më 24 Maj

🌺Pranverë në Rusi dhe Balltik, 8 Ditë €889, Nisja më 10 Maj

🌺Netët e Bardha në Rusi,6 Ditë €699, Nisja më 20 Qershor

🌺Pranverë në Spanjë dhe Portugali, 8 Ditë €599, Nisja më 19 Maj

🌺Pranverë në Vjenë, 4 Ditë €339, Nisja më 16 Prill

🌺Pranverë në Pragë, 7 Ditë €239, 4 Ditë €319, Nisja më 9 Prill

🌺Pranverë në Budapest, 4 Ditë €299, Nisja më 30 Prill

🌺Pranverë në Paris, 7 ditë €349, Nisja më 3 Mars

🌺Pranverë në Barcelonë, 7 Ditë €359, Nisja më 7 Mars

🌺Pranverë në Pragë, 7 Ditë €329 ose 7 Ditë €239, Nisja më 3 Mars

🌺Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259, Nisja më 10 Mars

🌺Pranverë në Selanik Stamboll, Sofje, 5 Ditë € 169, Nisja më 8 Mars

🌺Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kushadasi, 5 Ditë €339, Nisja më 23 Mars

🎀 Kontakt: [email protected]
Mob:+355 69 20 79 766
Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

#ShenValentini ne Venecia dhe Verona, 10 Shkurt, 4 dite, €340
Dita e pare, Tirane – Verona
Takimi dhe prezantimi me guiden tone ne Aeroportin e Tiranes dhe fluturimi me avion per ne Verona.
Nisja nga Tirana ne 17:00. Mberritja ne aeroportin e Verones ne oren 18:45 dhe pritja nga partneret tane. Akomodimi ne hotel.
________________________________________
Dita e dyte – Verona
07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
Me pas do te nisemi per te vizituar qytetin e Verones.
Verona eshte e famshme per amfiteatrin romak ( Arena di Verona ) , i cili eshte i treti per nga madhesia, pas Koloseut ne Rome dhe Arenes ne Capua.
Vizita vazhdon me shetitjen me kembe ne qendren historike te qytetit, me ndalesa ne pikat me karakteristike me vlera historike dhe artistike: si Sheshin Bra (sheshin me te madh te Verones), Rruga Mazzini, Piazza delle Erbe (sheshin me antik te Verones), Shtepia e Zhuljetes (nje nga atraksionet me romantike ne bote, prekja e se ciles sjell fat te mire), Piazza dei Signori ( Sheshin e Zoterinjve ) ne qender te se cilit ndodhet Monumenti i Dante Aligerit, Harqet Scaligere ( varret monumentale ne stilin gotik te familjes Scaligere, dinastia qe qeverisi qytetin e Verones, mes viteve 1262 – 1387). Vizita perfundon ne Ponte di Pietra ku do te shijoni pamjet e mrekullueshme te Lumit Adige
Kohe per dreken fakultative
Kohe e lire per te vizituar dyqanet e markave me te njohura ne rrugen Mazzini
Udhetimi nga Verona per ne Venecia
Akomodimi ne hotel ne Venecia.
Dita e trete – Venecia
07:00 – 09:00 Mengjesi ne hotel
City Tour Venecia.
Si fillim do te shkojme e autobus ne Troncheto dhe aty do te marim anijen per te shkuar ne qendren e qytetit
Gjate tourit panoramik te Venecias do te keni mundesi te shihni nga afer :
Sheshi i Shen Markut dhe Pallati i Dukes – nje nga kryeveprat e stilit gotik venecian. I ndertuar ne vitet 1309 – 1324, pallati pervec se rezidence e Dukes se Venecias, ka qene gjithashtu qender e shume institucioneve te tjera politike si burgjet e vjetra apo gjykata e larte, deri kur Venecia u pushtua nga Napoleoni ne vitin 1797. Nje nder te burgosurit e pallatit te Dukes ka qene dhe donzhuani i famshem Xhakomo Kasanova, i cili u denua me 5 vjet, por qe fatmiresisht arriti te arratisej.
Bazilika e Shen Markut – nje nga shembujt me te mire te arkitektures bizantine. Per shkak te mozaikeve bizantine dhe statusit te saj si simbol i fuqise dhe pasurise se Venecias njihet me emrin Kisha e Arte.
Kulla e Ores – ndertese e shekullit te XV. Ora eshte vendosur ne pozicion te tille qe te mund te shikohej nga ujrat e lagunes, dhe te mund ti tregonte te gjitheve per pasurine dhe pushtetin e Venecias.
Kampanilja e Shen Markut – nje nga simbolet e qytetit. Kulla eshte 98.6 m e larte dhe gjendet perballe bazilikes se Shen Markut. Filloi te ndertohej ne shekullin e IX, dhe perfundoi ne shekullin e XII.
Me pas do kemi mundesi te vizitojme Uren Rialto, nje nga urat me te rendesishme dhe me romantike te qytetit
Pas perfundimit te programit do te shkojme ne nje nga restorantet lokale per dreken e cila eshte fakultative
Kohe e lire ne dispozicion per te eksploruar qytetin ne menyre individuale si edhe vizite ne dyqanet e markave me te njohur.
Ne qytetin e vjeter mund te vizitojme:
• Baziliken e Shen Markut
• Kampanilen e Shen Markut ( Extra Pagese )
• Pallatin e Dukes ( Extra Pagese )
• Uren Rialto
Tour Opsional – Shetitje me Gondola ( 80 Euro per Gondol: 2- 6 Persona )
Gjate ketij touri kemi mundesi te eksplorojme disa nga brigjet me interesante te Venecias
Shetitja ne brigjet e Venecias do te jete nje kujtim i paharrueshem gjate kohes se qendrimit ne kete qytet
Kohe e lire per dreken fakultative si edhe per te vizituar dyqanet e shumte qe ndodhen ne qendren e qytetit
________________________________________
Dita e katert – Venecia
Mengjesi ne hotel.
Pas check-out nga hoteli do te vazhdojme me nje shetitje ne Mestre, I cili është nje vend mjaft ekonomik për të qëndruar ku përveç qendres historike, mund te vizitoni Cannaregio për të parë se si venedikasit jetojnë sot. Keni gjithashtu mundesine për të bërë pazar në Strada Nuova, aty ku çmimet jane me pak turistike dhe mund te provoni prodhimet e detit me pamje nga ishujt Murano dhe San Michele.
Vazhdojme transferten per ne Aeroportin e Venecias ku do te behet nisja per ne Tirane ne oren 19:25.
Kthimi ne Tirane ne oren 21:00.
Fundi i sherbimit tone
Ne cmim perfshihet :
Udhetimi me avion Tirana – Verona – Venecia – Tirana
Akomodimi ne Hotel me 3* me mengjes
Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
City Tour Venecia
Guide profesionale
Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume
3. Taksa e qytetit per person ne dite
Femijet:
2-11.9 vjec, perfitojne 50 Euro zbritje;
12 e lart vjec paguan si i rritur.
nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.
Rreth Rezervimit:
Per rezervim, mund te paguani 50% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
🎀 Kontakt: [email protected]
Mob:+355 69 20 79 766
Per me teper:Inbox ose Skype:odis.travel
Adresa:Lgj nr 4,brenda stacionit te trenit(ngjitur me Raifaisen Bank),Durres.
Menyrat e pageses:
Ne te gjithe Shqiperine nepermjet Credins Bank
Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Tour Agency Tourist Information Center

Telephone

Address


Lgj Nr.4,Rr."Deshmoret",brenda Shesh*t Tek Stacioni I Trenit,Durres
Durazzo
2000
Other Tour Agencies in Durazzo (show all)
RIVA Travel RIVA Travel
L.4 Rruga SKENDERBEJ
Durazzo

Vacanze in Albania / Vacation in Albania Vacanze in Albania / Vacation in Albania
Bulevard
Durazzo, 2001

Questa pagina è stata creata per organizzare le vostre vacanze in Albania. Voi scegliete le date, al resto ci pensiamo noi. Saranno indimenticabili.

Genius Mind Genius Mind
L.12 RR.DESHMORET
Durazzo, 2000

FUFI Travel FUFI Travel
Durazzo, 2001

Seatrade Travel Agency Seatrade Travel Agency
Rruga Skenderbej, L 4, Durres, Tek Hyrja E Pasagjereve Te Tragetit...
Durazzo, 2001

Auto Transport Itali-Shqiperi AT Auto Transport Itali-Shqiperi AT
RR. Pavarsia
Durazzo

Transport automjetesh Itali-Shqiperi. 0692099918

About   Contact   Privacy   Login C