SIBEL Agency

SIBEL Agency

Comments

Bovilla Hiking😍👌 . 📌Data- 11, 18, 25 Tetor. 📌Ora- 8:30-17:00. 📌Vend takimi: Pallati i sportit "Asllan Rusi". 📌Cmimi- 1000 leke/personi. 📌Pjesemarrja: E limituar 40 persona! 📌Niveli i guides : Sfidues. 📌Vendndodhja: Boville/Tirane. Programi📃 . 📍Nisemi ne oren 08:30 perballe Pallatit te sportit "Asllan Rusi" tek universiteti Logos(Tirane). 📍Rruga nga Tirana deri tek diga zgjat rreth 1 ore. 📍Nga diga do te fillojme hiking per tu ngjitur ne pjesen me te bukur qe Liqeni i Bovilles te ofron. 📍Gjate ngjitjes do te kemi pushime dhe ndihma nga ana jone nuk do te mungoje ne asnje moment. 📍Gjithashtu shume foto dhe adrenaline qe do ta bejne nje dite te paharrueshme😉. 📍Kohe e lire per konsumimin e drekes dhe shume aktivitete te tjera si Volleyball etj 😍. 📍Kthimi rreth ores 17:00 Cmimi: 1000 leke Perfshihet: 1-Transporti vajtje-ardhje (me mikrobuze komode) 2-Guida 3-Foto dhe shume kenaqesi! Cfare duhet te keni me vete: 1. Cante Shpine 2. Kepuce te pershtatshme 3. Rroba per tu nderruar, krem dielli. 4.Ushqime/Pije 5. Buzeqeshjen tuaj Shenime: I lusim të gjithë pjesemarrësit që të kenë shumë kujdes me natyrën. Nuk lejohet Hedhja e mbeturinave jo organike, si dhe demtimi i natyres. Cdo person qe do te shkele keto rregulla ne menyre te vetedijeshme do te perjashtohet nga grupi.⛔ .
Shpella e Gadimes-Prishtine-Prizren Cmimi: 17€ . 📌Te perfshira ne cmim: 1-Transporti vajtje-ardhje 2-Guida 3-Foto gjate udhetimit dhe shume kenaqesi 📸😊 . . 📌Programi📃 📍Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 6:00 perballe Pallatit te sportit Asllan Rusi. 📍 Ndalese ne Kukes per kafen e mengjesit. 📍 Me pas vazhdojme rrugen drejt doganes se Morines. 📍Pas procedurave doganore vazhdojme rrugen drejt Shpelles madheshtore te Gadimes. 📍Pas vizites se shpelles nisemi drejt Prishtines. 📍Shetije dhe kafe ne Prishtine per rreth 2 ore. 📍Rreth ores 13:30 nisemi nga Prishtina per ne Prizren ku do konsumojme dreken (do kemi dhe muzike) . 📍Me pas behemi gati per tu nisur drejt Tiranes pas nje super eksperience 👌 📍Kthimi ne Tirane rreth ores 21:00 . . Cfare duhet te keni me vete: 1-Karte ID ose Pasaporte 2-Buzeqeshjen dhe energjine tuaj 😄 ⚠️rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa ⚠️ . Nuk perfshihet ne cmim pagesa 2€ per tu futur brenda ne shpelle ⛔ .
Struge-Oher-Drilon 😍 Cmimi 1600 leke/personi. . 📌Te perfshira ne cmim: 1-Transporti vajtje-ardhje 2-Guida 3-Foto gjate udhetimit dhe shume kenaqesi 📸😊 . . 📌Programi📃 📍Nisja ne mengjes nga Tirana ne oren 5:40 perballe Pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos. 📍 Ndalese gjate rruges per kafen e mengjesit. 📍 Me pas vazhdojme rrugen drejt doganes se Qafe Thanes. 📍Pas procedurave doganore vazhdojme rrugen drejt Struges ku do te kemi kohe per shetitje dhe vizitojme grykderdhjen e Drinit te Zi. 📍Me pas nisemi drejt Ohrit, ku do vizitojme qytetin, kalane dhe parkun ujor. 📍Kohe e lire per dreke ne nje nga restorantet e zones. 📍Me pas do nisemi drejt Tushemishtit ku do bejme foto me teta Ollgen, dhe vizite ne Drilon. 📍Me pas behemi gati per tu nisur drejt Tiranes pas nje super eksperience 👌 📍Kthimi ne Tirane rreth ores 21:30 . Cfare duhet te keni me vete: 1-Karte ID ose Pasaporte 2-Buzeqeshjen tuaj 😄 ⚠️rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa. . ⛔Nuk mbajme pergjegjesi per kthimet ne dogane per shkak te mungeses se dokumentacionit ose espulseve. Femijet nen 18 te pa shoqeruar nga te 2 prinderit duhet te kene prokure.⚠️
Lepushe - Vermosh -Tamare⛰ . 💰Cmimi: 1600 leke/person. . 📅Data- 11, 18, 25 Tetor. 🚌Nisje nga Tirana dhe Durresi, Lezha, Shkodra🚌. . 📌Te perfshira ne cmim: 1-Transporti. 2-Guide shoqeruese. 3-Shetitjet sipas programit. . 📃 PROGRAMi 📍Nisja ne oren 6:00 perballe pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos dhe ne oren 5:10 nga Durresi, stacioni i trenit. 📍Ndalese per kafe ne Shkoder, dhe me pas tek Leqet e Hotit per fotografi. 📍Vazhdojme drejt Vermosh*t ku do vizitojme kanionin e Bashkimit dhe Vermoshin i cili eshte skaji me verior i Shqiperise. 📍Me pas vazhdojme drejt Lepushes ku vizitojme fshatin dhe ujevaren e Lepushes. 📍Konsumojme dreken ne restorantet e zones (ose mund ta keni marre me vete te paketuar). 📍Pas drekes kthehemi ne Tamare ku do konsumojme kafe dhe shetitje pergjate pedonales se Tamares. 📍Me pas nisemi drejt Tiranes ku do kemi ndalese per kafe gjate rruges. 📍Mberritja ne Tirane rreth ores 21:30. . -Pagesa duhet kryer deri ne 2 dite perpara udhetimit.⚠️
ZIP-LINE - UJËVARA E DRINIT - SHPELLA E RADACIT (BUKUROSHES SË FJETUR). Cmimi: 2000 Lekë/Personi. 📆 Data- 11, 18, 25 Tetor. . 📖 PROGRAMI. 📍Nisja nga Tirana në orën 06:00 perballe pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos, nga Durresi ne oren 5:10 te stacioni i trenit. 📍Ndalese per kafe gjate rruges. 📍Më pas i drejtohemi Doganës së Morinës për procedurat doganore. 📍Pas procesurave doganore nisemi drejt Grykës së Rugovës kur përgatitemi për të bërë ZIP-LINE. 📍Pas eksperiencës fantastike të ZIP-LINE nisemi drejt Shpellës së mrekullueshme të Radacit(Bukuroshes së Fjetur). 📍Më pas vizite te ujevara e Drinit te bardhe ku do konsumojme dhe dreken. 📍Sipas kohes ndalese te shkurter ne Prizren. 📍Kthimi në Tiranë dhe Durres rreth ores 21:30-22:00. . Ne cmim perfshihet . 📌Transporti vajtje-ardhje. 📌Shëtitjet sipas programit. 📌Guida shoqeruese. . ⚠️NË ÇMIM NUK PËRFSHIHET. 👉ZIP-LINE 10€/Personi. 👉Hyrja tek Shpella e Radacit 2€/Personi. 👉Dreka .⚠️ Cfare duhet te keni me vete: Pasaportën ose Kartën e Identitetit. ⚠️Fëmijët nën moshën 18 vjeç nëse nuk janë të shoqëruar nga të dy prindërit duhet të pajisen me Prokurë(Deklaratë Noteriale)⚠️.
Valbone--Liqeni i Komanit me traget-Prizren.⛰ (Fundjava e fundit per kete sezon). . 💰Cmimi-6500 leke/person . 📅Data: 10-11, 17-18, 24-25 Tetor. 🚌Nisje nga Tirana dhe Durresi 🚌. . 📌Te perfshira ne cmim: 1-Transporti vajtje-ardhje. 2-Bileta e tragetit. 3- Fjetja ne bujtinen me te mire te zones. 4- Mengjes+Darke+ Dreka 5-Guide shoqeruese. PROGRAMI: 📌Dita e pare: 📍Nisja diten e shtune ne oren 7:00 perballe pallatit te sportit Asllan Rusi tek universiteti Logos dhe ne oren 6:00 nga Durresi, stacioni i trenit. 📍Ndalese per kafe gjate rruges. 📍Pas procedurave doganore i drejtohemi Prizrenit.(duhet patjeter karte id ose Pasaporte) 📍Shetitje e lire ne Prizren ku vizitojme Lidhjen e Prizrenit, uren e gurit, xhamine etj. 📍Me pas nisemi drejt Valbones. 📍Pasi mberrijme ne Valbone dhe bejme akomodimin ne bujtine. 📍Konsumojme dreken dhe bejme nje pushim te shkurter. 📍Me pas behemi gati per te vizituar ujevaren e Rrogamit ku do kemi mundesi per te shijuar pamjen e lugines se Valbones dhe per shume foto. (Kosto extra 300 leke/person per transportin me mjetet e zones). 📍Pas vizites dhe fotove kthehemi per ne bujtine. 📍Konsumojme darken, mbremje festive. 🔥 📌 Dita e dyte: 📍Rreth ores 7:30 konsumojme mengjesin me produkte te fresketa vendi (buke, djathe, recel, mjalte, qumesht, caj, veze, etj.) 📍Pas mengjesit behemi gati per tu nisur nga bujtina dhe vizitojme Mullirin me uje dhe liqenin e Xhemes. 📍Me pas nisemi drejt liqenit te Fierzes nga ku do marrim Tragetin drejt liqenit te Komanit. 📍Udhetimi me traget zgjat rreth 2 ore e 30 minuta dhe pamja eshte spektakolare. 📍Rreth ores 15:30 pushim per kafe dhe dreke ne Shkoder. 📍Mberritja ne Tirane pasdite vone.
Me duhen 6 bileta per neser me ca cmimi i mar

Sibel Agency Ju Ofron Sherbim Online Ne 365 Dite Te Vitit.

Operating as usual

Watching the moon and the sunset together 😍🌖

#travel #nature #photography #travelphotography #love #photooftheday #instagood #travelgram #picoftheday #instagram #photo #beautiful #art #wanderlust #like #instatravel #naturephotography #adventure #travelblogger #follow #trip #landscape #summer #bhfyp #happy #ig #explore #fashion #traveling #bhfyp

📌21 Fluturimet e konfirmuara për datën 26 Tetor 2020 ⠀⠀
⠀⠀
📌Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e Hëne janë:⠀

✈️Pegasus – Tiranë – Stamboll dhe kthim
✈️Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim
✈️Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim
✈️Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim
✈️Lufthansa – Tiranë – Frankfurt dhe kthim
✈️Wizz Air – Tiranë – Milano dhe kthim
✈️Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim
✈️Albawings – Tiranë – Bari dhe kthim
✈️Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim
✈️EasyJet – Tiranë – Milano dhe kthim
✈️Wizz Air – Tiranë – Venecia dhe kthim
✈️Blue Panorama – Tiranë – Bolonja dhe kthim
✈️Wizz Air – Tiranë – Dortmund dhe kthim
✈️Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim
✈️Wizz Air – Tiranë – Bari dhe kthim
✈️Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim
✈️Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim
✈️Blue Panorama – Tiranë – Milano dhe kthim
✈️Albawings – Tiranë – Piza dhe kthim
✈️Wizz Air – Tiranë – Bolonja dhe kthim
✈️Air Albania – Tiranë – Romë dhe kthim

Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian, nënshtetasit EU dhe qytetarët që plotësojnë kushtet e udhetimit, sipas vendeve pritese.

Pakete individuale ne Sharm el Sheikh 🌊

🗓Periudha : 4 - 11 Dhjetor

❗️819 euro/person❗️

➡️Perfshihet :
📍Bileta e avionit vajtje - ardhje
📍Akomodim ne MONTE CARLO HOTEL
📍All inclusive

Udhetim ne 🍁 BEOGRAD 🍁
➤ Nisje Dt. 28 & 29 Nentor -- 3 Dite -- Cmimi 95€

🇦🇱 Mbremje me Muzike Shqiptare duke lundruar ne Danub

💎 Akomodimi ne hotel 4 Yje Luks ne Qender te Qytetit

Vizitojme 🥰 Shkup, Presheve, Beograd, Prishtine

✅✅ Ne cmim per person përfshihen:
1) Transporti sipas programit me autoubuz komod
2) Akomodimi per 2 nete ne hotel 4 yje lluksoz ne qender te Beogradit
3) Mengjeset gjate qendrimit ne hotel
4) Guida (Shoqeruesi) ne destinacionet turistike
5) Taksat Turistike

🥰 Perendim ne Oher

📍 Struge - Bitola - Oher - Liqeni Prespes
➤ Nisje Dt. 28 dhe 29 Nentor -- 2 Dite -- Cmimi 55€

⭐ Akomodimi ne hotel Izgrev 5 Yje

🥰 Hoteli disponon pishine, jakuzi, sauna, hamam

👇👇 Ne cmim per person përfshihen:
1. Transporti sipas programit vajtie – ardhje
2. Akomodimin ne hotel IZGREV 5 Yje per 1 nate
3. Darka e dites se pare ne restorantin e hotelit
4. Mengjesi i dites se dyte ne restorantin e hotelit
5. Perdorimi i pishines dimerore
6. Guida gjate vendeve qe do te vizitojme

GRAND TOUR 👌 KOSOVA 👌
➤ Nisje Dt. 28 & 29 Nentor -- 2 Dite -- Cmimi 65€

Vizitojme 😍 Manastiri Shen Stefanit, Ujevara e Drinit te Bardhe, Peje, Gryka e Rugoves, Prishtine, Shpella Gadimes, Prizren

💎 Akomodimi ne Hotel Spa Dukagjini 5 yje Luks

✅✅ Ne cmim per person përfshihen:
1. Transporti sipas programit vajtie – ardhje
2. Akomodimin ne hotel DUKAGJINI 5 Yje per 1 nate
3. Darka e dites se pare ne restorantin e hotelit
4. Mengjesi i dites se dyte ne restorantin e hotelit
5. Perdorimi i Pishines dimerore, Jakuzi, Sauna, Hamam
6. Guida (shoqeruesi) gjate vendeve qe do te vizitojme

🔹 Nisje nga Tirana dhe Durresi

Fundjave ne 🍂Liqeni Matka - Shkup - Oher - Prishtine😍
➤ Nisje Dt. 31 Tetor -- 2 Dite
⭐ Hotel Carshia 3 Yje - Cmimi €40
💎 Resort Spa Bushi 5 Yje - Cmimi €50

🥰 Resort Bushi disponon Spa, pishine dimerore, sauna, jakuzi
⛵ Lundrim me motoskafe ne liqenin Matka dhe vizite ne shpellen Vrelo
🐘 Vizite ne Kopshtin Zoologjik te Shkupit, i pasur me specie te rralla si elefant, aligator, gjirafe, lama, etj

✅✅ Ne cmimin per person përfshihen:
1. Transporti vajtje – ardhje sipas programit
2. Akomodimin ne hotelin e perzgjedhur prej jush ne qender te Shkupit per 1 nate
3. Mengjesi i dites se dyte ne restoratin e hotelit
4. Darka e dites se pare ne restorant tradicional ne Shkup (per personat qe zgjedhin paketen me darken e perfshire)
5. Perdorimi i pishines dimerore, Jakuzi, Sauna, Spa, per klientet e resort Bushi 5 Yje
6. Shoqërues shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit.
7. Taksat turistike

❎ Opsionale! Darka ekstra 5 euro ❎

Festat e Nentorit ne 💎 CAPPADOCIA 💎
➤ Nisje Dt. 24 Nentor -- 8 Dite -- Cmimi 299€

🏩 Akomodimi ne hotele me 4 yje (2 nete ne Cappadocia)
👉 Fluturim me Balona ne Qiellin e Cappadocia
👉 Vizite dhe Relaks ne vaskat natyrore ne Pamukale

🔻🔻 Ne cmim per person përfshihen:
1) Transporti me autobuz komod Setra sipas programit
2) Akomodimi ne hotel si me poshte
a. Canakale (1 nate) – hotel 3 Yje ne qender te qytetit
b. Izmir (1 nate) – hotel 4 Yje ne qender te qytetit,
c. Pamukale (1 nate) – hotel 4 Yje ne Denizili qender te qytetit
d. Cappadocia (2 nete) – hotel 4 Yje ne zonen turistike
e. Stamboll (2 nete) – hotel 4 Yje ne zonen tregtare
3) Mengjeset gjate qendrimit ne hotele
4) Guida (Shoqeruesi) ne destinacionet turistike
5) Taksat Turistike

🔹 Nisje nga Tirana, Durresi, Kavaja dhe Elbasani

💖 IZMIR - PAMUKALE - CANAKALE - BURSA
📍 Datat e udhetimit: 28 Tetor - 1 Nentor (grup i konfirmuar)
⏳ Kohezgjatja: 5 Dite (4 nete)
💲 Cmimi: 139€

☑☑ Ne cmim per person përfshihen:
1) Transporti sipas programit vajtie – ardhje
2) Akomodimi per 4 nete ne hotel 4 yje ne Canakale (1 nate), Izmir (1 nate), Pamukale (1 nate), Bursa (1 nate).
3) Mengjeset gjate qendrimit ne hotel
4) Guida (Shoqeruesi) ne destinacionet e turit
5) Taskat Turistike

SUPER OFERTË - Stamboll 4 ditë €79 🎊
*Akomodimi në hotel 4* me pishinë të brendshme dhe SPA në qendër të qytetit*

Data e nisjes: 29 Tetor - 1 Nëntor
⁣⁣⁣
Shopping tek Arena 212 Power Outlet❗

⁣⁣⁣⁣⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana.⁣⁣⁣⁣⁣
Nisjet e radhës: 5, 12, 19, 26, 27 Nëntor
⁣⁣⁣⁣
Paketa në hotel 3* - €79
Paketa në hotel 4* - €85

Në çmim përfshihet:⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣⁣⁣⁣
2. Akomodimi në hotel 3* ose 4*
3. Mëngjesi për ditët e qëndrimit
4. Përdorimi i pishinës në hotel 4*
5. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit.

Vjeshtë në Korçë - Drilon - Voskopojë 2 ditë 4900 lekë 🧡
•Hotel Koçibelli (Korçë)
•Hotel Cavaliot (Voskopojë)

Datat e udhëtimit: 31 Tetor-1 Nëntor
⁣ ⁣⁣⁣⁣
Vizitohen: Voskopojë, Korçë, Drilon, Tushemisht

⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
Nisjet e radhës: 31 Tetor 7, 14, 21, 28, 29 Nëntor
⁣⁣⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣
2. Akomodimi në hotel ⁣
3. Mëngjesi dhe darka në hotel⁣⁣⁣⁣
4. Guida gjatë udhëtimit.
⁣⁣⁣⁣⁣

🍁Vjeshtë në Theth
2 ditë ALL INCLUSIVE 5900 lekë🌲

Datat e udhëtimit: 31 Tetor-1 Nëntor
×Akomodimi në qendër të Thethit!

Nisjet e radhës: 7, 14, 21, 28 Nëntor

⁣Vizitohen: Theth, Ujëvara e Grunasit, Syri i Kaltër, Shkodër ⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣.

⁣Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod
2. Akomodimi në bujtinën më të mirë të zonës⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
3. Mëngjesi, dreka edhe darka
4. Zjarr dhe animacione
5. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit.⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣

🍁Vjeshtë në Valbonë
2 ditë ALL INCLUSIVE 6900 lekë 🌲

Datat e udhëtimit: 31 Tetor- 1 Nëntor

Lundrimi me tragetin Alpin!
⁣⁣⁣Vizitohen: Valbonë, Liqeni i Komanit, Prizren
⁣ ⁣⁣⁣
⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣.
Nisjet e radhës: 7 , 14 , 21 27 , 28 , 29 Nëntor.

⁣⁣⁣⁣Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣.⁣⁣
2. Akomodimi në hotel⁣.⁣⁣
3. Mëngjesi, dreka dhe darka në hotel⁣⁣⁣
4. Bileta e tragetit Koman - Fierzë⁣⁣⁣
5. Guida gjatë udhëtimit.⁣⁣⁣⁣
⁣⁣⁣⁣

🌲BIANCA RESORT & SPA 4*🌲 #KOLASHIN

🌹FESTAT e NENTORIT

🚩209€ Çifti - 2 Nete/ 3 Dite
1 Femije deri 2.9 vjeç Falas
1 Femije 3 - 11.9 vjeç - 24€

➥Oferta e vlefshme 26 - 30 Nentor

🎀Perfshihet:
- Akomodimi ne hotel
- Mengjesi & Darka
- Pishina e brendshme, Jacuzzi, Sauna, Fitness
- Wi-Fi
- Parking

❌Extra taksa qytetit 1.5€ per adult / 0.5€ per femijet

❌Transporti personal

🇹🇷CAPPADOCIA ➤179€

✈Nisja ne 19 Nentor , 4 Dite

Perfshihet:
•Fluturimi nga Tirana vajtje-ardhje
•Akomodimi ne Hotel per tre nete
•Mengjesi

❌Vende te Limituara ❌

🛎oferte momentale, udhetim pa guide🛎

🚩Oferta Promocionale per bileta Avioni 📢Ju ofrojme çmimet me te lira duke filluar nga 25€ ✈ nga Tirana

📲+355697731213

Tirane - Viena 25€
Tirane - Berlin 25€
Tirane - Malpensa 35€
Tirane - Bologna 35€
Tirane - Pisa 35€
Tirane - Bergamo 35€
Tirane - Bari 35€
Tirane - Venecia 35€
Tirane - Verona 35€
Tirane - Memmingen 35€
Tirane - Torino 35€
Tirane - London 35€
Tirane - Bruksel 35€
Tirane - Praga 35€
Tirane - Bazel 35€
Tirane - Paris 35€
Tirana - Budapest 35€
Tirana - Eindhoven 35€
Tirane - Rome 60€
Tirane - Ancona 65€
Tirane - Perugia 65€
Tirane - Athine 65€
Tirane - Dortmund 40€
Tirane - Firenze 65€
Tirane - Stamboll 80€

‼️Kujdes: Pasagjeret qe nisen nga Shqiperia duhet te kene leje qendrimi Europiane.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
‼Kujdes:Oferta momentale VETEM PER DISA DATA‼
▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁▁
Te perfshira ne cmim :
1-Bileta VAJTJE per data te caktuara ne NENTOR - DHJETOR
2-Bagazhe ne varesi te kompanise ajrore
3-Te gjitha taksat aeroportuale

GRAND TOUR 👌 #KOSOVA 👌
➤ Nisje Dt. 28 & 29 Nentor -- 2 Dite -- Cmimi 65€

Vizitojme 😍 Manastiri Shen Stefanit, Ujevara e Drinit te Bardhe, Peje, Gryka e Rugoves, Prishtine, Shpella Gadimes, Prizren

💎 Akomodimi ne Hotel Spa Dukagjini 5 yje Luks

✅✅ Ne cmim per person përfshihen:
1. Transporti sipas programit vajtie – ardhje
2. Akomodimin ne hotel DUKAGJINI 5 Yje per 1 nate
3. Darka e dites se pare ne restorantin e hotelit
4. Mengjesi i dites se dyte ne restorantin e hotelit
5. Perdorimi i Pishines dimerore, Jakuzi, Sauna, Hamam
6. Guida (shoqeruesi) gjate vendeve qe do te vizitojme

🔹 Nisje nga Tirana dhe Durresi

Na kontaktoni:
📞0697731213

Fundjave ne 🍂Liqeni #Matka - #Shkup - #Oher - #Prishtine😍
➤ Nisje Dt. 31 Tetor -- 2 Dite
⭐ Hotel Carshia 3 Yje - Cmimi €40
💎 Resort Spa Bushi 5 Yje - Cmimi €50

🥰 Resort Bushi disponon Spa, pishine dimerore, sauna, jakuzi
⛵ Lundrim me motoskafe ne liqenin Matka dhe vizite ne shpellen Vrelo
🐘 Vizite ne Kopshtin Zoologjik te Shkupit, i pasur me specie te rralla si elefant, aligator, gjirafe, lama, etj

✅✅ Ne cmimin per person përfshihen:
1. Transporti vajtje – ardhje sipas programit
2. Akomodimin ne hotelin e perzgjedhur prej jush ne qender te Shkupit per 1 nate
3. Mengjesi i dites se dyte ne restoratin e hotelit
4. Darka e dites se pare ne restorant tradicional ne Shkup (per personat qe zgjedhin paketen me darken e perfshire)
5. Perdorimi i pishines dimerore, Jakuzi, Sauna, Spa, per klientet e resort Bushi 5 Yje
6. Shoqërues shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit.
7. Taksat turistike

❎ Opsionale! Darka ekstra 5 euro ❎

Na kontaktoni:
📞0697731213

Festat e Nentorit ne 💎 #CAPPADOCIA 💎
➤ Nisje Dt. 24 Nentor -- 8 Dite -- Cmimi 299€

🏩 Akomodimi ne hotele me 4 yje (2 nete ne Cappadocia)
👉 Fluturim me Balona ne Qiellin e Cappadocia
👉 Vizite dhe Relaks ne vaskat natyrore ne Pamukale

🔻🔻 Ne cmim per person përfshihen:
1) Transporti me autobuz komod Setra sipas programit
2) Akomodimi ne hotel si me poshte
a. Canakale (1 nate) – hotel 3 Yje ne qender te qytetit
b. Izmir (1 nate) – hotel 4 Yje ne qender te qytetit,
c. Pamukale (1 nate) – hotel 4 Yje ne Denizili qender te qytetit
d. Cappadocia (2 nete) – hotel 4 Yje ne zonen turistike
e. Stamboll (2 nete) – hotel 4 Yje ne zonen tregtare
3) Mengjeset gjate qendrimit ne hotele
4) Guida (Shoqeruesi) ne destinacionet turistike
5) Taksat Turistike

🔹 Nisje nga Tirana, Durresi, Kavaja dhe Elbasani

Na kontaktoni:
📞0697731213

#Beograd 3 ditë €85 🤩
Datat e udhëtimit: 30 Tetor-1; 28-30 Nëntor

*Lundrim me anije në lumin Danub përgjatë mbrëmjes!

⁣⁣⁣⁣⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana.⁣⁣⁣⁣⁣

⁣⁣⁣⁣Në çmim përfshihet:⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣⁣⁣⁣
2. Akomodimi në hotel
3. Mëngjesi për ditët e qëndrimit
4. Guida gjatë gjithë udhëtimit.

Na kontaktoni:
📞0697731213

Festat e Nëntorit në #Strugë - #Ohër 2 ditë 39€ 🇦🇱
Data e udhëtimit: 28-29; 29-30 Nëntor

Vizitohen: Strugë, Ohër, Shën Naum, Gjiri i Kockave, Tushemisht, Drilon.
⁣⁣⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana.⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣

Data të tjera: 31 Tetor 7, 14, 21 Nëntor

-Hotel Diplomat 3* - €39
-Hotel Imperial 4* - €45

Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣
2. Akomodimi në hotel
3. Mëngjesi dhe darka
⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣4. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit.

Na kontaktoni:
📞0697731213

Festat e Nëntorit në - #Valbonë 2 ditë All Inclusive 6900 Lekë 🇦🇱
Datat e udhëtimit: 28-29 ; 29-30 Nëntor

⁣⁣⁣Vizitohen: Valbonë, Liqeni i Komanit, Prizren
⁣ ⁣⁣⁣
⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣.
Nisjet e radhës: 31 Tetor 7, 14, 21, 27 Nëntor

⁣⁣⁣⁣Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣.⁣⁣
2. Akomodimi në hotel⁣.⁣⁣
3. Mëngjesi, dreka dhe darka në hotel⁣⁣⁣
4. Bileta e tragetit Koman - Fierzë⁣⁣⁣
5. Guida gjatë udhëtimit

Na kontaktoni:
📞0697731213

#Prishtinë - #Prizren 1 ditë €14 🍁

Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana.⁣⁣⁣⁣⁣⁣
Nisjet e radhës: 31 Tetor, 1, 7, 8, 14, 15, 21 Nëntor
⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣⁣⁣⁣⁣
2. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit.⁣⁣⁣⁣⁣⁣

Na kontaktoni:
📞0697731213

#Lëpushë - #Tamarë 1 ditë 10€ ⁣🍂

Vizitohen: Lëpushë, Tamarë, Leqet e Hotit, Shkodër ⁣

Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana.⁣⁣⁣⁣⁣⁣
Nisjet e radhës: 31 Tetor, 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29, 30 Nëntor
⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣⁣⁣⁣⁣
2. Guida gjatë gjithë udhëtimi

Na kontaktoni:
📞0697731213

#Razëm - #Shkodër 1 ditë €10 🍂
⁣⁣⁣
👉Vizitohen: Razëm, Kalaja e Rozafës, Shkodër

Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana.⁣⁣⁣⁣⁣
Nisjet e radhës: 31 Tetor 1, 7, 8, 14, 15, 21, 22, 28, 29, 30 Nëntor
⁣⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet:⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣⁣⁣⁣
2. Guida gjatë gjithë udhëtimit.

Na kontaktoni:
📞0697731213

#Stamboll 4 ditë €79 🎊
*Akomodimi në hotel 4* me pishinë të brendshme dhe SPA në qendër të qytetit*

Data e nisjes: 29 Tetor - 1 Nëntor
⁣⁣⁣
Shopping tek Arena 212 Power Outlet❗

⁣⁣⁣⁣⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana.⁣⁣⁣⁣⁣
Nisjet e radhës: 5, 12, 19, 26, 27 Nëntor
⁣⁣⁣⁣
Paketa në hotel 3* - €79
Paketa në hotel 4* - €85

Në çmim përfshihet:⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣⁣⁣⁣
2. Akomodimi në hotel 3* ose 4*
3. Mëngjesi për ditët e qëndrimit
4. Përdorimi i pishinës në hotel 4*
5. Guida shoqëruese gjatë udhëtimit.

Na kontaktoni:
📞0697731213

Vjeshtë në #Korçë - #Drilon - #Voskopojë 2 ditë 4900 lekë 🧡
•Hotel Koçibelli (Korçë)
•Hotel Cavaliot (Voskopojë)

Datat e udhëtimit: 31 Tetor-1 Nëntor
⁣ ⁣⁣⁣⁣
Vizitohen: Voskopojë, Korçë, Drilon, Tushemisht

⁣Nisjet tashmë bëhen nga Elbasani, Durrësi dhe Tirana⁣⁣⁣⁣.
Nisjet e radhës: 31 Tetor 7, 14, 21, 28, 29 Nëntor
⁣⁣⁣⁣⁣
Në çmim përfshihet: ⁣⁣⁣⁣⁣
1. Transporti me automjet komod⁣⁣
2. Akomodimi në hotel ⁣
3. Mëngjesi dhe darka në hotel⁣⁣⁣⁣
4. Guida gjatë udhëtimit.

Na kontaktoni:
📞0697731213

🛑Rikujtesë

📌Në vëmendje të pasagjerëve që udhëtojnë në Gjermani, për të vizituar bashkëshortin apo bashkëshorten, që është më leje qëndrimi EU. 🇦🇱🇩🇪

📌Dokumentet që kërkohen (lista ka vetëm qëllim reference dhe asistence)

1) Certifikatë martese me vulë apostile
2) Certifikate familjare me vulë apostile
3) Fotokopje e lejes së qëndrimit të bashkëshortit apo bashkëshortes
4) Biletat vajtje-ardhje
5) Kontrata e shtëpisë në Gjermani
6) Konfirmim me email nga policia kufitare federale gjermane (e aeroportit të mbërritjes) ose plotësimi i një formulari të posaçëm në policinë lokale nga bashkëshorti apo bashkëshortja resident.
7) Kush udhëton me fëmijë, duhet një prokurë e posaçme, e përkthyer dhe e noterizuar nga bashkëshorti apo bashkëshortja rezidente.

📌 Bëjmë me dije se kjo listë është vetëm referuese, për të patur një përgjigje të përafërt për qindra pyetje në inbox. Theksojmë se ky është një informacion i mbledhur nga TIA, për t’u ardhur në ndihmë pasagjerëve dhe familjarëve dhe nuk mund të quhet dokument zyrtar.

📌 Eshtë e rëndësishme të kuptohet që kalimi i kufirit shqiptar dhe hyrja në kufirin gjerman mbetet në diskrecionin e policisë kufitare të të dy vendeve.

Na kontaktoni:
📞0697731213

📌Në vëmendje të pasagjerëve që udhëtojnë në Zvicër 🇦🇱🇨🇭

📌Njoftohen të gjithë pasagjerët që udhëtojnë për në Zvicër, që në përpjekje për parandalimin e përhapjes së COVID-19, të gjithë shtetasit që vijnë nga Shqipëria, do jenë subjekt i karantinës së detyrueshme për 10 ditë.

Njoftimi vjen nga Qeveria Zvicerane dhe u është përcjellë kompanive ajrore që operojnë në Zvicër.

📌Nga ky rregull, nuk përjashtohen as udhëtarët që kanë bërë testin dhe u rezulton negativ, thotë njoftimi zyrtar. Thyerja e këtij rregulli, përbën shkelje ligjore. Hyrja në Zvicër, ende nuk u lejohet shtetasve shqiptarë, me përjashtim të rasteve të veçanta.

📌Shtetasit që kanë të drejtë të udhëtojnë nga Shqipëria në Zvicër, qofshin këta pjesëtarë të diasporës me leje qëndrimi në Zvicër apo dhe në vende të tjera të hapësirës Shengen, si dhe shtetas zviceranë e të huaj, të cilët mund të kenë ardhur në Shqipëri për arsye turizmi apo pune, në momentin që duan të udhëtojnë drejt shtetit zvicerian janë të detyruar të hyjnë në karantinë për 10 ditë.

*Burimi: Zyra Federale e Shëndetit Publik të Zvicrës

📌Link: https://www.bag.admin.ch/…/em…/quarantaene-einreisende.html…

Na kontaktoni:
📞0697731213

Linja e #Sarajeves me autobus🚌 🚌Nisje cdo dite te MERKURE dhe te SHTUNE 🚌Kthim cdo dite te MARTE dhe te PREMTE DURRES- NIKSHIQ 🕐11:00 🎀15 euro vajtje 🎀24 euro vajtje ardhje DURRES- TREBINJE 🕐11:00 🎀20 euro vajtje 🎀32 euro vajtje ardhje DURRES- LJUBINJE 🕐11:00 🎀22 euro vajtje 🎀35 euro vajtje ardhje DURRES- STOLAC 🕐11:00 🎀24 euro vajtje 🎀38 euro vajtje ardhje DURRES- CAPLINJA 🕐11:00 🎀26 euro vajtje 🎀42 euro vajtje ardhje DURRES- MOSTAR 🕐11:00 🎀28 euro vajtje 🎀45 euro vajtje ardhje DURRES- JABLANICA 🕐11:00 🎀29 euro vajtje 🎀46 euro vajtje ardhje DURRES- KONJIC 🕐11:00 🎀30 euro vajtje 🎀48 euro vajtje ardhje DURRES- SARAJEVO 🕐11:00 🎀31 euro vajtje 🎀50 euro vajtje ardhje SHENIM : 👉PER FEMIJET NGA 0-4 VJEÇ DO TE APLIKOHET ZBRITJE 80% 👉PER FEMIJET NGA 04-12 VJEÇ DO TE APLIKOHET ZBRITJE 50% 👉BILETAT VAJTJE – ARDHJE KANE VLEFSHMERINE PER 3 MUAJ NGA DATA E LESHIMIT Na Kontaktoni : 📩 Kontakt : [email protected] 📱 Mob: +355 69 77 31 213 📭 Per me teper: Inbox ose Skype: sibel.agency 📍 Adresa: Lgj nr 4, Rruga Egnatia prane Stc.autobusave Shijakut Durres. Menyrat e pageses: Ne te gjithe Shqiperine nepermjet BKT Bank ✅ Nga cdo vend i Europes pagesa behet nepermjet Western Union ose Money Gram.

📷

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


LGJ NR 4 RRUGA EGNATIA DURRES
Durazzo
ALBANIA

Opening Hours

Monday 08:00 - 22:00
Tuesday 08:00 - 22:00
Wednesday 08:00 - 22:00
Thursday 08:00 - 22:00
Friday 08:00 - 22:00
Saturday 08:00 - 22:00
Sunday 08:00 - 22:00
Other Travel Agencies in Durazzo (show all)
Celmanaj Travel & Tours Celmanaj Travel & Tours
Rruga Vath Turja
Durazzo, 2001

Albania Travel Group Albania Travel Group
Rruga Aleksander Goga
Durazzo, 2001

Mireserdhet ne faqen zyrtare te Albania Travel Group.

Vacanze in Albania / Vacation in Albania Vacanze in Albania / Vacation in Albania
Bulevard
Durazzo, 2001

Questa pagina è stata creata per organizzare le vostre vacanze in Albania. Voi scegliete le date, al resto ci pensiamo noi. Saranno indimenticabili.

Drago Tours Drago Tours
Prane Stacionit Te Trenit
Durazzo, 2006

Bileta Trageti,Avioni,Autobizi,Asucuracione te ndryshme

Time Travel Time Travel
Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja E Durresit, Ngjitur Me Karburant Kastrati.
Durazzo

Lagja 17, Hyrja e Durresit, Ngjitur me karburant Kastrati.

About   Contact   Privacy   Login C