Albania Travel Group

Albania Travel Group

Nearby travel agencies

Cuardi-Travel
Cuardi-Travel
Iljaz Reka, Durrësi
Dervishi Travel
Dervishi Travel
Rruga Ura e Dajlanit, Hyrja e Portit, Durrësi
Travel and travel
Travel and travel
lagja 13,plazh,durres, Dures
Petani Agency
Petani Agency
Rruga "7 Marsi" ; (Rruga e Re e Portit); prane Drejtorise se Pergjitheshme te Hekurrudhes., Durrësi
DIANA Travel Agency
DIANA Travel Agency
LAGJIA 4 SKEDERBEJ, Dures
Genius Mind
Genius Mind
2000
Global Guided Tours
Global Guided Tours
Lagja nr: 4, Durrsi
Drago Tours
Drago Tours
prane stacionit te trenit
Seatrade Travel Agency
Seatrade Travel Agency
Xhersi Trans&Tours
Xhersi Trans&Tours
Lagja 13 plazh, Durrësi
ODIS" Travel Agency
ODIS" Travel Agency
Lgj nr.4,Rr."Deshmoret",brenda shesh*t tek stacioni i trenit,Durres
SIBEL Agency
SIBEL Agency
LGJ NR 4 RRUGA EGNATIA DURRES
Aren Travel Agency
Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia prane stacionit te trenit Durres, Durrësi
QJL TRANS
QJL TRANS
PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE, Dures
ABikon - print & graphic design agency
ABikon - print & graphic design agency
Rr.H.Demiri, Durrësi

Mireserdhet ne faqen zyrtare te Albania Travel Group.

Operating as usual

Shen Valentini ne Opati v cmimi per person 539,00 nisja me 12/02/2015 qendrimi 4 dite HB!

Vjeshtë në Dubai, 5 Ditë €599, Nisja më 27 Nëntor.
Vizitohen: Dubai dhe Abu Dhabi. Fjetje 4 Netë në Dubai.
Çmimi përfshin: Transferim Vajtje Ardhje me autobus Tiranë - Aeroporti i Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion direkt Shkup - Dubai - Shkup, Fjetje në Hotel 3*, me mëngjese, Transfertat dhe Shëtitjet.

Vjeshtë në Amsterdam, 4 Ditë - €499, Nisja më 28 Nëntor.
Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje në Amsterdam. Fluturimi direkt me avion Tiranë - Bruksel.

Vjeshtë në Sofje, 3 Ditë €89
Nisje më 28 Nëntor.

Vjeshtë në Zyrih - Gjenevë, 5 Ditë €499, Nisja më 26 Nëntor.
Vizitohen Zyrih, Gjenevë, Lucernë, Lozanë.
Fjetje: 2 netë në Zyrih dhe 2 netë në Gjenevë.
Fluturimi Tiranë - Milano dhe Bergamo - Tiranë.

Vjeshtë në Pragë dhe Karlovy Vary, 7 Ditë €329, Nisje më 25 Nëntor.
Vizitohen: Pragë, Karlovy Vari, Vjenë, Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinë.
Fjetje: 3 netë në Pragë, 1 natë në Split, 1 natë në Vjenë dhe 1 natë në Beograd. Udhëtimi me autobus Tiranë - Split - Zagreb - Vjenë - Pragë - Budapest - Beograd - Prishtinë - Tiranë.

Vjeshtë në Dubrovnik, 3 Ditë €79, Nisja më 28 Nëntor.
Vizitohet: Dubrovnik.
Fjetje, Mëngjese dhe Darka për 2 Netë në Hotel 3* në Dubrovnik.
Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues gjatë Udhëtimit.

Vjeshtë në Romë - Firence, 4 Ditë €399, Nisja më 27 Nëntor.
Vizitohen: Romë, Pisa dhe Firence.
Fjetje në Romë 2 netë dhe 1 natë në Firence. Fluturimi me avion Tiranë - Pisa dhe Romë - Tiranë.
Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetje në Hotel me mëngjes, Transfertat dhe Shëtitjet.

Vjeshtë në Korfuz, 3 Ditë €89, Nisja më 28 Nëntor.
Vizitohen: Korfuz.
Fjetje 2 netë në Hotel 3* me Mëngjes në Korfuz.
Udhëtimi me Autobus dhe Traget dhe Shoqërues Shqiptar

Vjeshtë në Stamboll dhe Selanik, 5 Ditë €189, Nisja më 26 Nëntor.
Vizitohen: Stamboll dhe Selanik.
Fjetje: 3 netë fjetje në Stamboll dhe 1 natë fjejte në Selanik.
Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar.

Vjeshtë në Moskë, 5 Ditë €549, Nisje më 28 Nëntor.
Vizitohet: Moskë.
Fjetje: 4 netë në Moskë.
Transferim me autobus Tiranë - Tivat dhe Podgoricë - Tiranë dhe Fluturim direkt Tivat - Moskë dhe Moskë - Podgoricë.

Vjeshtë në Selanik, 3 Ditë €89, Nisja më 28 Nëntor.
Vizitohen: Selanik.
Fjetje dhe Mëngjese për 2 Netë në Hotel 3* në Selanik.
Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit

Vjeshtë në Barcelonë, Marsejë, Nisë, 5 Ditë €499, Nisja më 26 Nëntor.
Vizitohen: - Vizitohen: Barcelonë, Marsejë dhe Nisë.
Fjetje 2 netë në Barcelonë, 1 natë në Marsejë dhe 1 natë në Nisë. Fluturimi Tiranë - Milano, Bergamo - Tiranë.
Transfertat dhe Shëtitjet me autobus dhe Shoqërues.

Vjeshtë në Paris, 7 Ditë €349, Nisja më 25 Nëntor.
Vizitohen: Paris në Francë. Fjetje: 3 netë në Paris, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste.
Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranë.

Vjeshtë në Ulqin, 3 Ditë €65, Nisje më 28 Nëntor.
Vizitohen: Ulqin, Budva, Kotorr.
Fjetje, Mëngjese dhe Darkë për 2 Netë në Hotel 4* në Ulqin.
Udhëtimi me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar.

Vjeshtë në Stamboll, 4 Ditë €259, Nisja 20 Nëntor.
Vizitohet: Stamboll.
Fjetje: 3 netë në Stamboll.
Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë.

Vjeshtë në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €279, Nisja më 26 Nëntor.
Vizita në Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë.
Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd.
Udhëtimi me autobus.

Vjeshtë në Pragë, 4 Ditë €379, Nisje më 27 Nëntor.
Vizitohet: Pragë.
Fjetje: 3 netë në Pragë.
Fluturimi me avion Tiranë - Pragë - Tiranë.

Vjeshtë në Moskë, 5 Ditë €549, Nisje më 28 Nëntor.
Vizitohet: Moskë.
Fjetje: 4 netë në Moskë.
Transferim me autobus Tiranë - Tivat dhe Podgoricë - Tiranë dhe Fluturim direkt Tivat - Moskë dhe Moskë - Podgoricë.

Vjeshtë në Stamboll, 4 Ditë €259, Nisja 13 Nëntor.
Vizitohet: Stamboll.
Fjetje: 3 netë në Stamboll.
Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë.

Vjeshtë në Ulqin, 3 Ditë €65, Nisje 31 Tetor.
Vjeshtë në Ulqin, 3 Ditë €65, Nisje 31 Tetor.
Vizitohen: Ulqin, Budva, Kotorr. Fjetje 2 Netë në Ulqin.
Çmimi përfshin: Vajtje-Ardhje me Autobuz, Fjetje në Hotel me 4 yje, me mëngjes dhe Darkë, Transfertat dhe Shëtitjet.

Timeline Photos

Vjeshtë në Ulqin,
3 Ditë €65 Nisje 10 Tetor

Timeline Photos

All Inclusive Vjeshtë në Budva,
3 Ditë €69, Nisja më 10 Tetor.

Vjeshtë në Amsterdam, 4 Ditë - €499,
Nisja më 24 tetor.

* SUPER OFERTE * COSTA CELEBRATION - 449 EURO (14 NETE)

Vjeshtë në Barcelonë, Marsejë, Nisë, 5 Ditë €499,
Nisja më 29 Tetor.

Vjeshtë në Strugë, 3 Ditë €59, Nisje më 17 Tetor.

Vjeshtë në Korfuz,
3 Ditë €89, Nisja më 17 Tetor.

Vjeshtë në Selanik, 3 Ditë €89, Nisja më 17 Tetor.
Vizitohen: Selanik. Fjetje 2 Netë në Selanik.
Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobuz, Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus, Fjetjen në Hotel me 3 yje me Mëngjese.

Ture ne Greqi-Selanik-3 dite
Vetem 125 euro per person
Transporti :Autobus

Ture ne Slloveni-Lubjane-Budapest-Vjena
6 dite vetem 695 euro
Transporti:Avion,Autobus

Ture ne Turqi Stamboll-4dite
Vetem 295 euro per person
Transporti:Avion,Autobus

Ture ne Itali Rome-3 dite
Vetem 349 euro per person
Transporti:Avion

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Address


Durazzo
2001
Other Travel Agencies in Durazzo (show all)
SIBEL Agency SIBEL Agency
LGJ NR 4 RRUGA EGNATIA DURRES
Durazzo, ALBANIA

Sibel Agency Ju Ofron Sherbim Online Ne 365 Dite Te Vitit.

Drago Tours Drago Tours
Prane Stacionit Te Trenit
Durazzo, 2006

Bileta Trageti,Avioni,Autobizi,Asucuracione te ndryshme

Time Travel Time Travel
Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja E Durresit, Ngjitur Me Karburant Kastrati.
Durazzo

Lagja 17, Hyrja e Durresit, Ngjitur me karburant Kastrati.

Vacanze in Albania / Vacation in Albania Vacanze in Albania / Vacation in Albania
Bulevard
Durazzo, 2001

Questa pagina è stata creata per organizzare le vostre vacanze in Albania. Voi scegliete le date, al resto ci pensiamo noi. Saranno indimenticabili.

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C