Travel and travel

STOP rutines! Udhetoni me shume,argetohuni pa fund ne shoqerine tone! Ju mirepresim!

Operating as usual

Sherbime per femije Durres

⚽️🥅Jo vetem plazh...🥅⚽️
Bashkohuni me ne,
per nje dite plot ngjyra....
☎️☎️0682018671☎️☎️

Sherbime per femije Durres

🏊‍♂️🏀🏊‍♀️🎶Bashkohuni me ne...🎧🌺🏞🏡
Plazh,ekskursion, piknik, pishina, kalceto....e shume te tjera...
☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

Sherbime per femije Durres

Kerkojme 1 vajze te re dhe energjike per te punuar ne Kampin Tone Veror ne Durres...
068 20 18 671

🏘Foto nga udhetimi yne:VIENNA, AUSTRIA🏤

068 20 18 671
💘Thuaj:"TE DUA..." ne Budva....💋

⛄❄⛄Udhetim ditor ne
Prevalle, Prizren....
...per vetem 15 € personi ne daten
2 SHKURT.❄🌫⛄

Bashkohuni me ne, per nje dite SUPER , per nje dite plot ngjyra ....
☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

☎️☎️068 20 18 671☎️☎️
📣🎈🎶Festoni me ne...🎉🎁

🇦🇱🇦🇱FESTAT E NENTORIT NE SCARDUS HOTEL...🇦🇱🇦🇱
068 20 18 671

NJE ORGANIZIM SUPER PER FESTAT E NENTORIT...
SCARDUS HOTEL,I PAREZISTUESHEM
☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

💋💋💋

068 20 18 671

☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

✋✋STOP rutines...✋✋
Bashkohuni me ne...

👍👍Me ne , me prane ngjyrave...💋💋

☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

VIENA me super cmim....
Vetem 139€ personi!
☎️☎️068 20 18 671

13 -15shtator..
Super fundjave ne KORFUZ
Transport i perfshire
☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

Nje ndalese te MRIZI I ZANAVE....

🍀🌲🌱RAZEM...nje destinacion tek i cili shkojme here pas here, sikur shkojme per here te pare....💕☘🌱

🍀🌲Bashkohuni me ne, per nje dite plot ngjyra...☘🌿
Kjo fundjave na gjen ne RAZEM, SHKODER...

🛳SAZANI ,ishulli i magjishem i Vlores...💕⛰

🏊‍♂️🤽‍♂️☘🌿Nje tjeter dite plazh dhe relaks ne KARABURUN,VLORE...🥗🍽🛳

📣ISHULLI I SAZANIT dhe LUMI I SHALES📣
🍀🌲Cdo fundjave drejt dy destinacioneve me te kerkuara te momentit...☘🌿
Bashkohuni me ne....
☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

🛳🚣‍♀️Te shtunen ne SAZAN ,KARABURUN....🌿☘
Bashkohuni me ne ne nje udhetim magjik...
☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

👭👬Femijet e kampit veror sot ne Sazan ,Karaburun....🚣‍♀️🛳

🍀🛳🌱🚣‍♀️🏞🌿
Nje udhetim me anije per ne ishullin e SAZANIT ne Vlore...

☘🏄‍♀️🌿Sot ne nje dite plot ngjyra.. 🍀🌲🌿🏄‍♀️

🏊‍♂️Sot plazh ne ishullin e SAZANIT,,VLORE...🏊‍♀️

[08/17/19]   ☘🌿Udhetime 1 ditore me guide...🍀🌲
❤Lumi i Shales...
❤Razem,Shkoder...
❤Vlore...
❤Berat...
❤Permet...
❤Spille...
❤Dajt,Tirane...
❤Kalaja e Pezes,
❤Acqua Park(pishine)
❤Ishulli i Sazanit,Karaburun...
❤Preze...
❤Pogradec...
❤Korce...
...e shume te tjera ....
Mirepresim sygjerimet tuaja....
☎️☎️0682018671☎️☎️

🌳🌿☘Nisja e radhes per LUMIN E SHALES me nisje nga Tirana, diten e marte data 20 gusht. 🌱🌲🍀
Bashkohuni me ne, per nje dite plot ngjyra...
Cmimi 2.500 leke personi...
☎️☎️068 20 18 671☎️☎️

Te shtunen perseri te LUMI SHALES...
BASHKOHUNI ME NE!

🌿🌳🍀Sot ne LUMIN E SHALES...🌿🌳🍀

⭐⭐Bashkohuni me ne...⭐⭐
Nisje dt 10 ,diten e shtune...

LUMI I SHALES,SHKODER...

NISJE DITEN E SHTUNE......
☎️☎️0682018671☎️☎️

Caste te paharruara ne ACQUA PARK...

🏊‍♀️🤽‍♀️Nje dite e vecante per kampin tone...🏊‍♂️
💋💋AQUA PARK💋💋

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Dures?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Dures

Telephone

Address


Lagja 13,plazh,durres
Dures
1111
Other Dures travel agencies (show all)
Hotel Metropolis Palace Hotel Metropolis Palace
Rruga Pavaresia
Dures, 71000

Položaj: nalazi se u Draču, udaljen 5 km od centra grada i oko 200 metara od plaže. Sadržaj: bazen, pool bar, kafeterija, restoran, slastičarna, konferencijska sala, wi-fi internet u sobama i zajedničkim prostorijama besplatno, parking...

DIANA Travel Agency DIANA Travel Agency
LAGJIA 4 SKEDERBEJ
Dures, 2005

'Diana Travel" eshte agjensi udhetimesh, e vendosur ne qytetin e Durresit. Ofron paketa turistike, bleta avioni, trageti, treni.

Agjensi ELI Agjensi ELI
LAGJA 13 ,RROTA KUQE
Dures, 2006

Udhetime Turistike Doda Shpk. Udhetime Turistike Doda Shpk.
Dures

QJL TRANS QJL TRANS
PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE
Dures

AGJENSI TURISTIKE PAKETA TURISTIKE BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUZI

A Te Kujtohem Un A Te Kujtohem Un
Mujo Ulqinaku
Dures, 2009

Geni Travel Agency Geni Travel Agency
Rruga .Aleksander Goga .Lagja Nr 7. Prane Gjykas Ne Durres
Dures

Bileta trageti.avioni.autobuza. Siguracione te te gjitha llojeve ejt..

Belize Travel & Tours2 Durres Belize Travel & Tours2 Durres
Lagja 4 "Rruga Egnatia" Prane Kendit Te Lojerave
Dures

Apartamente me qera Apartamente me qera
Rruga Venecia
Dures

Shtepia me qera

About   Contact   Privacy   Login C