Agjensi ELI

Agjensi ELI

Nearby travel agencies

Belize Travel & Tours2 Durres
Belize Travel & Tours2 Durres
Lagja 4 "Rruga Egnatia" Prane kendit te lojerave
Museo Madre Teresa
Museo Madre Teresa
Katror Liria - Durres, Durrësi
KALEMI TRAVEL
KALEMI TRAVEL
Durres, Durazzo
RELIDA TRAVEL
RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" prane Pallatit te Sportit, Durrës
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
RR. Pavarsia, Durazzo
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi i trenit Durres, Durrësi
HAPPY Travel
HAPPY Travel
Stacioni Trenit, Durrës
Agjensi Riva Travel
Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni i Autobusave te Plepave, Perballe Shkolles se mesme Migjeni, Durrës
Eri Travel
Eri Travel
Stacioni Qendror i Trenit, Durazzo
VIP Travel
VIP Travel
Rr.Egnatia 161, Durrësi
"AURORA" TRAVEL & TOURS
"AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek rrotondo prane st trenit), Durrës
RELAX Travel
RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania, Durrësi
Alb Trans Durres
Alb Trans Durres
Stacioni Qendror i Trenit, Durrës
DUNI AGENCY
DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia, Durrës
Real Estate Durres Albania
Real Estate Durres Albania
Rruga Kristaq Rama, Durrësi

Comments

Sh*tet shtepi dykateshe. Kati I dyte 160m2,eshte I banueshem, I kompletuar, me system kapot dhe system ngrohje,. Kati I pare 60m2 eshte garazh, ndersa pjesa tjeter 40m2 eshte parukeri e kompletuar. Shtepia eshte me hipoteke, ka dhe 750m2 toke, uje dhe drita 24 ore. Jepet dhe biznesi dyqan bojerash dhe materiale ndertimi. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit 0698245100

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Agjensi ELI, Tour Agency, LAGJA 13 ,RROTA KUQE, Dures.

Jepet me qera Bar kafe fast food. Adresa: afer hotel Romana, Plazh Durres. Cmimi: 250mije lek/muaji. Per me shume informacion na kontaktoni 📞 0682049324

OKAZION!! Sh*tet apartament 2+1+2.
●Siperfaqja: 115m2 ●Kati i 5 me ashensor
●Vendondodhja: Te kompleksi me i mire dhe i qete ne Plazh, Durres: "Kompleksi Toçaku"
●I survejuar me kamera, parking per banoret, hapesira per te luajtur femijet, palester, market.
●Kontakt: 0682049324.

Sh*tet apartamenti 2+1 me siperfaqe 90 m2, ne katin e 9. Apartamenti eshte me pamje nga rruga , shihet edhe deti.
Cmimi 41.000€
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone 📞 0682049324

Sh*ten 9300m2 toke truall ne Shenavlash.
Nje zone ideale dhe e qete per te ndertuar nje kompleks vilash.
Per me shume informacion kontaktoni: 0682049324.

Jepet me qera ap.2+1+2 90m2 te rruga portit kati 1 cmimi 350€ muaj jepet per klinika zyra etj ,jo per banim !

Timeline Photos

OKAZION!!
Ulet çmimi i garsonieres nga 20.000€ ne 19.000€! Siperfaqja: 35m2, kati 3.
Adresa: Plazh-Durres, stacioni Teuta.

Sh*ten 400m2 tok te rruga dytesore e Plazhit te rrota kuqe. Cmimi 50.000€ . Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni 📞0682049324

Sh*tet garsoniere 42m2 afer Hotel Palace. Çmimi: 23.000€ Per nje vizite ne prone kontaktoni 0682049324

Sh*tet 1400m2 toke! Adresa: Shkozet, te rruga e kolaudimit. Per nje vizite ne prone kontaktoni: 0682049324.

Sh*tet apartament 107 m2 ne katin e 8, ne zonen Apollonia, Plazh Durres. Çmimi : 52.000€

Sh*ten 2600m2. Çmimi :50.000€
Per me shume informacion kontaktoni 0682049324

Sh*tet Garsoniere ne Plazh Durres, zonen Iliria. •Kati idyte, 35m2, e mobiluar totalisht. •Çmimi: 22.000€. Per nje vizite ne prone, kontaktoni 0682049324. 📞

💥Okazion!!
🔺Sh*ten 2 dyqane 35m2 secili. 📍Adresa: Perballe Hotel Romana. 💶Çmimi: 1600 €/m2.
📞Kontakt: 0682049324.

Sh*tet apartament 1+1 tek ura e Dajlanit. Apartamenti eshte 77 m2 ne katin e katert. Çmimi: 35.000€ Per nje vizite ne prone kontaktoni 0682049324

Sh*tet vila 3 kateshe me siperfaqe 130 m2/kati bashke me 3000 m2 toke.
Vendodhja e viles eshte tek mbikalimi ne Shenavlash. Per me shume informacion
📞 0682049324

Sh*tet apartament 2+1 85m2,kati i katert i banimit. Apartamenti ndodhet ne zonen e Plazhit, Apollonia Durres. Çmimi: 37.000€
Per nje vizite ne prone kontaktoni 0682049324

Sh*tet apartament 58 m2 ne katin e pare. Apartamenti ndodhet ne zonen e Plazhit , Durres. Cmimi: 28.000€ Per me shume informacion kontaktoni 0682049324

Sh*tet ose jepet me qera!! •Apartament 2+1 •Siperfaqja: 88m2
•Kati 3 pallat ekzistues •Adresa: Prapa karburant Kastrati, pa shkuar te stacioni trenit.

💥Okazion!!
🔺Sh*ten 2 dyqane 35m2 secili. 📍Adresa: Perballe Hotel Romana. 💶Çmimi: 1600 €/m2.
📞Kontakt: 0682049324.

Sh*tet ndertesa ne zonen Iliria, Plazh Durres. Siperfaqja e truallit eshte 640 m2. Ndertimi eshte 220m2/kati .
Per nje vizite ne prone kontaktoni 0682049324

🔊 Sh*tet shtepi 1 kateshe 3+1, nje garazhd dhe 500 metra truall . Ndodhet ne rrugen Plepa - Durres km 2 ,buze rruges.
Nje zone e gjelberuar, shume e qet dhe e rrethuar nga vila me pamje relaksuese nga rezervuari. •Cmimi: 50.000€
Per nje vizite ne prone kontaktoni 0682049324

OKAZION!
Sh*tet dyqani ,ne vij te pare ne zonen e Plazhit. Perpara lokalit ka hapesire per 50 cifte cadrash gjate sezonit.
Çmimi 1500€/m2. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0682049324

Sh*tet 4076m2 Shkozet Durres te rruga kolaudimit

Sh*tet 1000m2 toke te gjiri i Lalzit. Lejohet ndertimi deri ne 4 kate. Toka ndodhet shume afer detit e pershtatshme per biznes. Ndodhet prane plazhit San Pietro. Per me shume informacion kontaktoni 0682049324

Okazion ne Plazh!! Sh*tet lokali 80m2 + 16 m2 verande, buze rruge. Per me shume informacion na kontaktoni 📞0682049324

Sh*tet apartamenti 2+1 ,115 m2, me dy banjo, dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne zonen Apollonia, Plazh Durres. Cmimi: 50.000€ Per nje vizite ne prone kontaktoni 0682049324

Sh*tet vila 3 kateshe 500 m2 toke, 100m2/kati. Vila ka 1 sall, 1 guzhine, 4 dhoma gjumi, 3 banjo.
Adresa: Rruga Shkozet- Plepa tek semafori i pare. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0682049324

Sh*tet apartament i mobiluar afer Bar Restorant Pineta . Kati 3 me ashensor, 85m2 i mobiluar.
Cmimi 45.000€

Okazion!!
Sh*tet super apartament 1+1 dhe 1 depo.
Vendondodhja: kati 4
Adresa: Plazh, Durres. Ne zonen Hekurudha qe njihet ndryshe si qendra e plazhit. Apartamenti eshte i arreduar ne menyre perfekte me cdo gje qe iu duhet!
Me pamje nga deti nga ambiente te ndryshme te apartamentit: nga salla, dhoma e gjumit, tualeti.
Me pajisje elektroshtepiake te reja: pianure, sobe, aspirator, frigorifer, te gjitha te mira.
I kompletuar me tende dielli te ballkoni dhe dhoma e gjumit.
Çmimi: 45.000€!! Per nje vizite ne apartament kontaktoni: 0682049324.

OKAZION !
Dyqan vije e pare ne Plazh, Durres. Perpara lokalit ka hapesire te mjaftueshme per 50 çifte çadrash gjate sezonit. Çmimi: 1500 €/m2.

Sh*tet 4076 m2 toke ne Shkozet, tek rruga e kolaudimit.
Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni 📞0682049324

Jepen me qera dy apartamente tek rruga e Portit , kati i par dhe i katert !
• Vetem per zyra, klinika etj .
Per me shume informacion na kontaktoni 📞0682049324

OKAZION!!
Ulet çmimi i garsonieres nga 20.000€ ne 19.000€! Siperfaqja: 35m2, kati 3.
Adresa: Plazh-Durres, stacioni Teuta.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Dures?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Dures

Category

Tour Agency

Telephone

Address


LAGJA 13 ,RROTA KUQE
Dures
2006
Other Tour Agencies in Dures (show all)
QJL TRANS QJL TRANS
PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE
Dures

AGJENSI TURISTIKE PAKETA TURISTIKE BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUZI

About   Contact   Privacy   Login C