Alb Trans Durres

Alb Trans Durres

Nearby travel agencies

DUNI AGENCY
DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia
Real Estate Durres Albania
Real Estate Durres Albania
Rruga Kristaq Rama, Durrësi
VIP Travel
VIP Travel
Rr.Egnatia 161, Durrësi
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi i trenit Durres, Durrësi
Agjensi Riva Travel
Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni i Autobusave te Plepave, Perballe Shkolles se mesme Migjeni
HAPPY Travel
HAPPY Travel
Stacioni Trenit
"AURORA" TRAVEL & TOURS
"AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek rrotondo prane st trenit)
Belize Travel & Tours2 Durres
Belize Travel & Tours2 Durres
Lagja 4 "Rruga Egnatia" Prane kendit te lojerave, Dures
Museo Madre Teresa
Museo Madre Teresa
Katror Liria - Durres, Durrësi
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
RR. Pavarsia, Durazzo
Agjensi ELI
Agjensi ELI
LAGJA 13 ,RROTA KUQE, Dures
KALEMI TRAVEL
KALEMI TRAVEL
Durres, Durazzo
GLEN Imobiliare
GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( kryqezim i ruges se Mozaikeve me rrugen Adria,prane pallatit te Sportit), Durrësi
Ama Travel & Tours
Ama Travel & Tours
Kristaq Rama St.
RELAX Travel
RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania, Durrësi

ATJE KU UDHETIMI KTHEHET NE KENAQESI... -Bileta trageti (BARI-ANCONA-TRIESTE) -Bileta Avioni ne te gjithe boten -Bileta Autobuzi (GREQI-ITALI-GJERMANI) -Paketa turistike -CMIME KONKURRUESE

Operating as usual

Alb Trans
#thjeshtmetemiret

Keni pako, bagazhe, dokumenta për të dërguar ne Greqi dhe nuk mund të shkoni ju?

Ne jemi këtu për të garantuar që pakot tuaja te mbërrijnë të sigurta dhe me çmimet më konkurruese.

Nëse keni diçka për të nisur drejt Greqisë mos hezitoni të na kontaktoni në inbox, numrat tane të telefonit ose të na vizitoni pranë zyrës tonë tek stacioni i ri i trenit, sheshi i autobuzave, Durrës.

Cel:+355 693137296
Cel:+355 694004085
Tel fiks: +355 52 229160.

Çdo dite ne oren 05.30 në mëngjes:

🚍Durrës - Athine

🚍Durrës -Selanik

Për të udhëtuar ju duhet:

🔘Tamponi i 72 orëve te fundit.
🔘Formulari PLF te cilin mund ta plotësoni pranë zyrave tona.
🔘Bileta e udhëtimit.

Per çdo informacion, paqartësi, pyetje apo rezervim vendi mund te na kontaktoni në inbox ose në numrat e tel:
+355 693137296
+355 694004085
+355 52 229160

🔹️Lepushe - Tamare
🔹️Nisja me date 12 dhe 13 shtator.
🔹️Vizitohen Lepushe, Tamare dhe nje ndalese e shkurter ne qytetin e Shkodres ne kthim.
🔹️Ne çmim perfshihet transporti me autobus komod dhe shoqeruesi i grupit.

🟡PRENOTO TANI


🟡KONTAKT

Telefoni/whatsapp: +355 69 31 37 296 ose na shkruani ne inbox.

[08/26/20]   DURRES-ATHINE cdo dite ne 05.30 ne mengjes.
Mos harroni rregullat per udhetim drejt Greqise jane:
• Tamponi i 72 oreve te fundit
• Formulari i aplikimit te cilin e plotesoni me asistencen tone te pakten nje dite perpara udhetimit.
• Bileta e udhetimit.

Per cdo informacion, pyetje apo rezervim vendesh mos hezitoni te kontaktoni ne numrat e telefonit, whatsapp apo inbox.

Nisje per ne Athine nga pika kufitare e Kakavise 2 here ne dite me autobuza cilesor superkomod dhe te sigurte.
Ne Durres ne oren 06.30 mengjes dhe 17.00.
Per rezervime kontaktoni:
▪️052 229 160
▪️069 31 37 296 (cel, whatsapp, viber).

Kontakt: +355 69 31 37 296 (cel, whatsapp, viber) ose ne inbox.
Tel fiks: +355 52 229 160

Kontakt: +355 69 31 37 296 (cel, whatsapp, viber) ose ne inbox

Kontakt: +355 69 31 37 296 (cel, whatsapp, viber) ose ne inbox

Kontakt: +355 69 31 37 296 (cel, whatsapp, viber) ose ne inbox

Kontakt:
Cel ose WhatsApp: +355 69 31 37 296 ose ne inbox.

Njoftim!

Duke filluar nga data 17 Qershor 2020 fillojne udhetimet e riatdhesimit
ITALI - SHQIPERI - ITALI me autobuz me rruge tokesore.
Personat qe udhetojne duhet te jene me rezidence italiane.

Per me shume informacion kontaktoni ne nr e telefonit : +355 69 31 37 296, ne whats app ne po te njejtin numer ose ne inbox.

Gezuar Fiter Bajramin 2020.
Zoti ju dhente shendet, paqe, harmoni dhe ju pranofte lutjet tuaja.
#albtransdurres

Photos from Alb Trans Durres's post

Alb Trans Durres's cover photo

Alb Trans Durres

ALBTRANS JU URON:

🎆🎆Gezuar Vitin e Ri 2020🎆🎆

Ariel Travel

Nisje çdo të mërkurë dhe të shtunë nga Durrësi

Ariel Travel

Rezervo biletën tënde tani!
+355 693137296

[06/04/19]   Alb Trans uron gjithe besimtaret musliman:
Gezuar Fiter Bajramin.
Paqe shendet dhe mbaresi kudo ne familjet tuaja.

SUPER OFERTE PER ♥️ ROMEN ♥️ Roma, destinacioni qe duhet rezervuar per te shijuar mrekulline qe fal 🥰 Colosseu, magjine Fontana di Trevi, atmosferen dhe kopshtet e mrekullueshem te Vaticanit dhe plot surpriza te tjera qe do t'i zbuloni nje nga nje sa here te vizitoni qytetin perandorak 🥰Oferta e Dites:Datat 22-24 Maj♥️Fluturimi vajtje-ardhje direkt nga Tirana♥️PINEWOOD HOTEL ROME 4STAR
♥️Mengjes i perfshire ne cmim 💥💥219€/person
PER NJE EKSPERIENCE TE PAHARRUESHME

Çdo dite ne 11.00

🎄Gëzuar Krishtlindjet!🎄
🎁Fat dhe mbarësi në familjet tuaja!🎁

ROME – FIRENZE – VENECIA – RIJEKA 245€/person

DATA E UDHETIMIT:
7-11 MARS
4-8 PRILL
2-5 MAJ

PROGRAMI:
►Dita e Pare:
Nisja nga Tirana ne darke. Mberritja ne Durres ku do ti hipim tragetit per te shkuar ne Bari.

►Dita e Dyte:
Mberritja ne Bari rreth ores 08:00 te mengjesit. Pas procedurave doganore vazhdojme udhetimin drejt Romes. Ndalesa te shkurtra rruges per pushim, kafe & tualet. Mberitja ne Rome pas drekes, rreth ores 16:00. Akomodimi ne hotel, vizite ne Colosse & Piazza Venezia.

►Dita e Trete:
Mengjesi ne hotel. Ne oren 08:30 fillojm turin e Romes ku do te vizitojme Vatikanin, Castel San Angelo, Plazza del Popolo. Plazza di Spagnia, Fontana di Trevi, Via Del Corso, Panteoni. Nisja drejt Firenzes rreth ores 16:00. Mberritja dhe akomodimi ne hotel. Vizite ne Michelangelo dhe me pas qendrim I lire .

►Dita e Katert:
Pas mengjesit startojme vizitat ne qendren historike duke filluar nga galleria Degli Uficci, Ponte Vechio Piazza della Signoria, Piazza Duomo. Ora 16:00 nisja drejt Venecias. Mberritja ne Venecia ne darke. Akomodimi ne hotel.

►Dita e Peste:
Mengjesi ne hotel. Ne oren 08:30 nisemi nga Punto Sabione per hyre ne brendesi te ishullit te Venecias nepermjet kanalit. (Kosto extra 20 euro per taksen e qytetit dhe bileten e anijes) Fillojme vizitat ne Piazza San Marco ku ndodhen pothuajse te gjitha kishat, monumentet dhe atraksionet e Venecias. Ne dreke nisja per ne Rijeka. Mberritja ne hotel. Me pas qendrim i lire.

►Dita e Gjashte:
Pas mengjesit ne hotel. Nisja per udhetimin ne kthim per ne Tirane me ndalesa te shkrutra gjate rruges. Mberritja ne Tirane ne darke.
Fundi i sherbimit tone.

NE CMIM PERFSHIHET
*TRANSPORTI ME AUTOBUS KOMOD
*AKOMODIMI NE HOTEL
*MENGJESET NE HOTEL
*BILETA E TRAGETIT DURRES – BARI ME KABINE
*GUIDE SHQIPETARE GJATE GJITHE UDHETIMIT

NE CMIM NUK PERFSHIHET
*BILETA E HYRJEVE NEPER MUZEUME
*HYRJA NE VENECIA (20 EURO TAKSA PER PERSON + TRAGETI)
*SHETITJA ME GONDOLA
*KONSUMIMI I VAKTEVE TE DREKES DHE TE DARKES

KARNAVALE NE LEFKADA 3 DITE 90 EURO
VIZITOHEN: #ISHUJT #SCORPIONS, #MEGANISI #KEFALONIA QYTETET: #PREVEZA,#PARGA , #LEFKADA, #JANINA

DATA E UDHETIMIT:
Date 17-19 Shkurt
Hotel Ionian Star 4 * Ne qender te Lefkades
Paketa me mengjes (90 Euro)
Paketa me mengjes + darke (109 Euro)

PROGRAMI:
►Dita e pare:
Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 05.00. Ndalesa te shkurtra rruges. Kalimi i kufirit nga pika kufitare e Qafe Botes. Vizite ne qytetin e Parges, ku mund te konsumojme dhe dreken. Vazhdimi i udhetimit drejt ishullit te Lefkades. Akomodimi ne hotel Ionian Star 4* qe ndodhet ne qender te ishullit afer clubeve te nates dhe pedonales kryesore ku zhvillohet parade e karnavaleve. Me pas kohe e lire per te shrytezuar clubet qe ndodhen prane hotelit.
►Dita e dyte:
Pas mengjesit nisja per ne fshatin turistik te ishullit Nidri. Aty fillon edhe shetitja magjepsese ne ujerat e detit Jon. Gjate lundrimit me anije do te shikojm ishulli me fame boterore SCORPION (ishulli i te famsh*t Aristotel Onasis ) gjithashtu do te shofim ishullin Maduri , do te vizitojm shpellen Papa Nikolis dhe do te ndalojm ne Meganisi ne fshatin Spartohori qendrim te lire per kafe . Kthimi ne Nidri ne 15:00. Me pas do te bejm vizite ne manastirin Faneromeni ku pervecse vizites ne manastir perfitojme nje panorame fantastike te gjithe qytetit te Lefkades. Akomodimi ne Hotel. Me pas pergatitemi per te shijuar atmosferen festive qe ofron qendra e Lefkades me ceremonin e karnavaleve qe eshte nje nder me te bukurat ne Greqi.
►Dita e trete:
Mëngjesi në hotel. Nisemi per ne Agios Ioannis, ku banoret e Lefkades mblidhen per te ngritur balonat. Me pas nisemi per ne Janine, aty do te kemi mundesi per te bere nje vizite ne shetitoren buze liqenit dhe ne kalane e Janines. Konsumimi i drekes ne Janine ne menyre individuale. Kthimi ne Tirane nga dogana e Kakavise. Mberritja ne Tirane ne darke.

NE CMIM PERFSHIHET
*TRANSPORTI ME AUTOBUS KOMOD
*AKOMODIMI NE HOTEL IONIAN STAR 4 * NE QENDER TE LEFKADES
*MENGJESI
*DARKA BUFE E HAPUR (PER ATA QE KANE BLERE PAKETEN ME DARKE)
*SHOQERUES SHQIPTAR GJATE UDHETIMIT
*TAKSAT TURISTIKE

FUNDJAVE PER SKI NE BREZOVICE 2 DITE 59 EURO
VIZITOHEN: BREZOVICE, PREVALLE, PRIZREN
DATA E UDHETIMIT:
10-11 , 17-18 , 24-25 SHKURT
AKOMODIMI NE HOTEL SHARRI (PREVALLE)
PROGRAMI:
►Dita e Pare:
Nisja nga Tirana ne oren 07:00 te mengjesit ,Kalimi per ne Kosove nga dogana e Morines .
Ndalesa te shkurtera gjate rruges per kafe ,mberritja ne Prevalle ne drake rreth ores 13:30.
Akomodimi ne hotel, Vazhdojme udhetimin per ne pisten e skive te Prevalles ose shfrytezimi I qendres SPA ( pishina dimerore , sauna ,Jacuzzi ) ,konsumi I drekes ne (menyre individuale ).Shfrytezimi I kohes se lire per ski ,foto etj.
Kthimi ne hotel ne darke ,Konsumi I darkes .

►Dita e Dyte:
Mengjesi ne hotel. Vazhdimi I udhetimit per ne Brezovice (20 min larg Prevalles )
Shfrytezimi I kohes e lire ne pisten e skive te Brezovices dhe natyres se bardhe qe ai vend ofron maksimimi deri ne oren 15:00
Kthimi per ne Tirane ,ndalese ne Prizeren ,vizite dhe shoping rreth dy ore .
Mberitja ne Tirane rreth ores 21:00 -22:00

NE CMIM PERFSHIHET
*AKOMODIMI NE HOTEL SHARRI ( PREVALLE )
*MENGJESI + DARKA
*PIJE JO-ALKOLIKE PA LIMIT GJATE DARKES
*PERDORINI I FACILITETEVE SPA ( PISHINA DIMERORE ,SAUNA,JACUZZI)
*GUIDE SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT

KOLASHINE 1 DITE 12 EURO/PERSON
NISJE CDO TE SHTUNE DHE TE DIELE

VIZITOHEN: KOLASHINE – PODGORICE

PROGRAMI:
Nisja ne oren 6:00 ne mengjes.

Vazhdojme udhetimin drejt Kolashines.Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja te pista e skive. Konsumi I drekes ne menyre individuale .Kohe e lire per ski deri ne oren 16:00. Gjate kthimit, ndalese ne qendren tregetare Delta City ne Podgorice (60 min).

Kthimi ne Tirane ne mbremje.

NE CMIM PERFSHIHET
*TRANSPORTI VAJTJE – ARDHJE
*GUIDE SHQIPTARE GJATE GJITHE UDHETIMIT

Alb Trans Durres's cover photo

I urojmë pasagjerëve tanë për sot rrugë të mbarë!
.
.
Durrës-Athinë çdo ditë në orën 16:00 çmimi vajtje 25€ vajtje-ardhje 45€
.
Per rezervime na kontaktoni ne inbox
Mob: 0693137296
Tel/fax: (00355) 052 22 91 60
Email: [email protected]

🎀Mirmengjes🎀
Po e nisim diten sot me nje oferte te mrekullueshme ne qytetin madheshtor qe qendron mbi Danub:
❤️BUDAPEST❤️ Aty ku stili barok, neoklasik, eklektik dhe ai modern nderthuren per te krijuar nje thesar arkitekturor. Ne sjellim per ju nje pakete individuale duke filluar nga vetem 149 euro/personData 12-14 Dhjetor Paketa perfshin: ☀️Fluturimi direkt vajtje-ardhje me nisje nga Tirana☀️Akomodimi ne EXE DANUBE 4* ne zemer te Budapestit ☀️Mengjeset e perfshira 🔥Oferta eshte momentale🔥 🌸Mos prisni me🌸
.
.
Per informacion dhe rezervime na kontaktoni ne inbox
Mob: 0693137296
Email: [email protected]
.
.
.
.
.
#travel #budapest #hungary #photooftheday #travelagency #photo #fun #people #friends #albania #durres #agency #travelogue #travelphotography #travelgram #traveller #travelphoto #traveltheworld #map

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address


Stacioni Qendror I Trenit
Durrës
2001

Opening Hours

Monday 07:30 - 22:30
Tuesday 07:30 - 22:30
Wednesday 07:30 - 22:30
Thursday 07:30 - 22:30
Friday 07:30 - 22:30
Saturday 07:30 - 22:30
Sunday 07:30 - 22:30
Other Travel Agencies in Durrës (show all)
PORT VIEW Agency PORT VIEW Agency
Perballe Terminalit Durres (PORT)
Durrës

BILETA TRAGETI BILETA AVIONI PAKETA TURISTIKE

Nice Travel Agency Nice Travel Agency
Perball Terminalit Te Trageteve
Durrës, 2001

L4, Rr.Iljaz Reka,Durres. Bileta Trageti & Avioni. Email:[email protected] Cel: +355698289777 Web:nicetravelagency.com Skype:tina.hoxha4

Carpediem Travel Agency Carpediem Travel Agency
Bulevardi Epidamni
Durrës, 2100

bulevardi epidamni,Durres,Alb Tel.052 22 35 34 Cel Eagle.067 41 31 333 Cel Vodafon. 069 34 66 067 Ne Kete Faqe Do Njoftoheni Me Ofertat Dhe Paketat Turistike Qe Do Organizoj Agjensia Jone...Ju Mirpresim

UTA.AL - Unlimited Travel Agency UTA.AL - Unlimited Travel Agency
Lagja5, Rr.Mujo Ulqinaku, Prane Pall.Sportit
Durrës, 2000

-Pushime Individuale -Pushime ne Grup -Prenotim Hoteli -Organizim Seminare dhe Konferenca

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Ama Travel & Tours Ama Travel & Tours
Kristaq Rama St.
Durrës, 2000

Udhetime turistike, Programe Kulturore, Pushime ne Plazh, Udhetime me Krociera

Alfred-Enea Travel & Tours Alfred-Enea Travel & Tours
Durres
Durrës

Udhetime brenda dhe jashtë vendit...Udheto me autobuza komod...

DUNI AGENCY DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia
Durrës, 2000

VENTOURIS FERRIES Albania! ►Durrës: • T. +3555696076772 | • E. [email protected] ►Tiranë: • M. +355694087713 | • E. [email protected]

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

Italba Travel Italba Travel
Rruga Egnatia 1099
Durrës, 2001

Siamo strutturati in Albania per seguire da vicino e meglio tutte le fasi della vostra vacanza,dall'accoglienza alla permanenza,nell'incantevole...

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, 2001

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Agjensi Eri Travel Agjensi Eri Travel
Lagja 4 Rruga Egnatia Ngjitur Me Fondin Besa
Durrës

Udheto i sigurt Kontakt: 069 457 7900

About   Contact   Privacy   Login C