KALEMI TRAVEL

KALEMI TRAVEL

Nearby travel agencies

Belize Travel & Tours2 Durres
Belize Travel & Tours2 Durres
Lagja 4 "Rruga Egnatia" Prane kendit te lojerave, Dures
Museo Madre Teresa
Museo Madre Teresa
Katror Liria - Durres, Durrësi
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
RR. Pavarsia
Agjensi ELI
Agjensi ELI
LAGJA 13 ,RROTA KUQE, Dures
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi i trenit Durres, Durrësi
HAPPY Travel
HAPPY Travel
Stacioni Trenit, Durrës
Agjensi Riva Travel
Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni i Autobusave te Plepave, Perballe Shkolles se mesme Migjeni, Durrës
"AURORA" TRAVEL & TOURS
"AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek rrotondo prane st trenit), Durrës
VIP Travel
VIP Travel
Rr.Egnatia 161, Durrësi
RELAX Travel
RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania, Durrësi
Alb Trans Durres
Alb Trans Durres
Stacioni Qendror i Trenit, Durrës
DUNI AGENCY
DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia, Durrës
Real Estate Durres Albania
Real Estate Durres Albania
Rruga Kristaq Rama, Durrësi
Agjensi KEESI
Agjensi KEESI
Rruga Iljaz Rreka, Durrësi
GLEN Imobiliare
GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( kryqezim i ruges se Mozaikeve me rrugen Adria,prane pallatit te Sportit), Durrësi

Comments

Kerkoj ofertat tuaja per pushime ne Vlore
Ndojne numer kontakti me duhet
Jam e interesuar per Pragen,,, Fluturimin eshte direkt Tirana -Prage,,,Ju faleminderit.
Pershendetje , ndonje oferte per datat 6-16 ne Itali ?
Pershendetje Florida
Pershendetje! Ndonje oferte per datat 10-17 korrik Greqi?
Pershendetje .A keni ne plan ndonje rruge per ne malsi te madhe vermosh etj .
Kompani dinjitoze me staf te mrekullueshem!
pershendetje do doja te dija per cmimin e biletave trageti dhe avjoni per bari per dt 29 ose 30 te lutem
Ju lutem a ka bilete nga Podgorica ne Milano, me datat 17
Pershendetje,a kini turizem per ne Voskopoje?
Quero star com vosco em contacto, sto em ANGOLA, so do KALEMI. Por favor ajufem me. Bosalesa ngai.

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from KALEMI TRAVEL, Tour guide, Durres, Durazzo.

🤣🤣🤣

Situata aktuale ne shqiperi🤣🤣🤣🤣

kalemitravel.com

Plazh ne Lefkada, 4 dite, 22 Gusht €230

kalemitravel.com Foto te hotelit Red Tower 4*:Foto te hotelit Ionion Star 4*:.

Kalemi Travel & Tours

A N T A L Y A - 2019 🏊☀️⛱
🚩resort me 5 yje - Vikingen Infinity

26 gusht, 7 dite te plota , 729 euro/p
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Te perfshira ne cmim per person ne dhome dyshe:
✔Fluturimi charter Tirane-Antalya-Tirane
✔ Akomodimi ne hotel per 6 nete qendrimi
✔ Koncepti i hotelit ULTRA ALL INCLUSIVE
✔ Transferta Aeroport-Hotel dhe anasjelltas ne kthim

>>Oferta e vlefshme per rezervime sa me pare

_________________
Te gjitha sugjerimet tona per pushime i gjeni duke klikuar ketu: https://kalemitravel.com/pushime-verore-2019/
🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

_________________
Te gjitha sugjerimet tona per hotele ne Antalya i gjeni duke klikuar ketu: https://kalemitravel.com/oferta-ne-turqi/

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

🌸#SUPER #OFERTA #ANTALYA
🏖🏖🏖🏖🏖
SENZA THE INN RESORT & SPA 5* 530€/personi

🎏Te perfshira :
🌞 Data 22 Qershor
🌞Fluturimi charter Tirane-Antalya-Tirane
🌞 Akomodimi ne hotel per 6 nete qendrimi
🌞 Koncepti i hotelit ULTRA ALL INCLUSIVE
🌞 Transferta Aeroport-Hotel dhe anasjelltas ne kthim

❌Oferta e vlefshme per rezervime sa me pare

_________________
Te gjitha sugjerimet tona per pushime i gjeni duke klikuar ketu: https://kalemitravel.com/pushime-verore-2019/

_________________
Te gjitha sugjerimet tona per pushime i gjeni duke klikuar ketu: https://kalemitravel.com/pushime-verore-2019/
🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

😍Zakynthos me lire se kurre ne mes Korriku 😍😍

🧒1 Femije Falas deri ne 12 Vjec
⏩Dt.15-21 Korrik , cmimi 375 euro / person

🏩Sygjerime:

Palazzo Di Zante Hotel & Water Park 4* , 375 euro/ p
Zante Royal Resort and Water Park 4* , 399 euro/p

Cmimi perfshin :
🏩Akomodimin ne hotel
👍Mengjesi + dreka + darka + pije

Transporti personal !

_________________
Te gjitha sugjerimet tona per hotelet ne Zakynthos i gjeni ketu: https://kalemitravel.com/zakynthos/

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

✿ OFERTA NE TURQI! 7 DITE ALL INCLUSIVE! ✿
SEALIFE BUKET BEACH 5* 543€/personi
Nisja 22 Qershor

Te perfshira ne cmim per person ne dhome dyshe:
- Fluturimi charter Tirane-Antalya-Tirane me Turkish
- Akomodimi ne hotel per 6 nete qendrimi
- Transferta Aeroport-Hotel dhe anasjelltas ne kthim.

_________________
Te gjitha sugjerimet tona per pushime i gjeni duke klikuar ketu: https://kalemitravel.com/pushime-verore-2019/
🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

😍Capri per vetem 369 euro personi 🦈🍧

Ne cmim perfshihet:

🍭Bileta e avionit
🍭Akomodimi ne hotel Biancamaria 3*
🍭Mengjesi per ditet e qendrimit
🍭Datat 9-12 Korrik

_________________
Te gjitha sugjerimet tona per pushime i gjeni duke klikuar ketu: https://kalemitravel.com/pushime-verore-2019/
🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

🗼Paris & Disneyland, 11 Shkurt, 5 dite, 449€

Ne cmim perfshihet:
🚌Transferta Tirane Podgorice me autobus komod.
🛫Fluturimi direkt nga Podgorica ne Bruksel.
🏩Akomodimi ne hotele me 3* me mengjes.
🚌🧔City Tour Paris dhe Bruksel.
👉Vizitat sipas programit.
🚌Transfertat si ne program
🧔Guide Profesionale

👍Per programin e plote klikoni ne linkun me poshte:
https://kalemitravel.com/paris-2/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

😍Dubai, 14 Shkurt & 7 Mars, 5 Ditë €599 💕

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe përfshin:
• Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit.
• Bileta e Avionit Vajtje – Ardhje.
• Transfertat nga Aeroporti në Hotel dhe anasjelltas
• Akomodimi në Hotel në Dubai.
• Mëngjezet në Hotel.
• Shëtitjet me Autobus sipas Programit.
• Shoqërues në shqip gjatë gjithë udhëtimit.
• Guida vendase në disa Shëtitje.

⚠️Shënim: Në cmim nuk përfshihet tarifa e vizës së hyrjes në Dubai prej 79 Euro dhe të gjitha shërbimet Opsionale.

👉Per programin e plote dhe me shume info, klikoni mbi linku me poshte:
https://kalemitravel.com/dubai-5-dite/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

😍😍Santorini kete Shen Valentin 160 eur/person 😍😍

📅Datat 13-16 Shkurt
🏨Akomodimi ne Petri Suites 3*

✈️Me nisje nga Athina 160 eur/person
✈️Me nisje nga Tirana 320 eur/person
✈️Me nisje nga Selaniku 300eur/person

‼️Cmimi momental ‼️

_________________
#Kalemi_Travel, arkitekti i udhetimit tuaj.
Rezervoni hotelin apo resortin tuaj ne ➡ www.hobi.al
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

Nje liste e gjate me udhetime per #Shen_Valentin
Klikoni ne foto per te gjitha programet dhe detajet:
► Mavrove, 2 dite, €40
► Kolashin, 2 dite, €55
► Brezovice & Prevalle, 2 dite, €55
► Meteora-Metsovo, 2 dite, €55
► Ski në Bogë, 2 Ditë, €69
► Ski ne Bitola, 2 ditë, 55€
► Dardhë, 14 Shkurt, 3 Ditë, €89
► Sarajeve-Mostar-Medjugorje, 3 dite, €99
► Beograd, 3 ditë, €109
► Selanik, 3 ditë, €89
► Dubrovnik, 3 ditë, €99
► Vjenë – Budapest – Beograd, 13 Shkurt, 5 dite, €199
► Stamboll – Selanik – Sofje, 5 dite, 139€
► Sofje, 3 dite, €99
► Dubai, 5 Ditë €599
► Venecia – Verona, 5 dite, 249€
► Bukuresht, 5 dite, €199
► Budapest, 4 Ditë €299 (me avion)
► Verona – Venecia, 4 dite, €399 (me avion)
► Amsterdam, 4 dite €399
► Paris & Disneyland, 5 dite, 449€
► Rome, Firenze, 4 dite, €399
► Vjenë, 3 Ditë €299 (me avion)
► Viene, Prage dhe Karlovy Vary, 12 Shkurt, 5 dite, €419 (me avion)
► Stamboll (me autobus), cdo te enjte, 4 dite, €99

Klikoni ne foto per detajet!

Kalemi Travel & Tours

Klikoni ne foto per te gjitha paketat e organizuara per #Krishtlindje & #Vitin_e_Ri

... dhe mos harrroni, kete vit, 1% e vleres qe ju do shpenzoni per udhetimet tuaja prane Kalemi Travel do te shkoje per bamiresi per Festat e Fundvitit :)
#Udheto_dhe_Dhuro!

Kalemi Travel & Tours

Dubai

Kalemi Travel & Tours

4 vendet e fundit per udhetimin me te bukur te organizuar nga Kalemi :)
Nisja 23 Nentor - 0698885656
Klikoni ne foto per programin dhe detajet!

Kalemi Travel & Tours

Ne shume udhetime kane mbetur vendet e fundit, ndaj nxitoni te rezervoni ;)
Udhetime me autobus:
► Venecia – Verona, 5 dite, 249€
► Bari – Alberobello – Monopoli, 3 dite, 199€
► Bukuresht, 5 dite, €199
► Sarajeve-Mostar-Medjugorje, 3 dite, €89
► Beograd, 3 ditë, €109 (me mengjes + darke)
► Liqeni Matka, 2 ditë, €55
► Meteora, 2 Ditë, €49
► Mostar – Medjugorje, 2 dite, €60
► Stamboll – Selanik – Sofje, 5 ditë €159
► Selanik, 3 ditë, €89
► Sofje, 3 ditë, €99
► Dubrovnik, 3 ditë, €99
► Vjenë – Budapest – Beograd, 5 dite, €199
► Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë, €259
► Stamboll, 4 dite, €109
► Amsterdam, 8 Ditë €399
► Paris, 7 dite, €349
► Rome, 5 dite, 28 Nentor, 249€
► Struge – Oher hotel 5*, 28 Nentor, 2 dite, €59
► Portugali dhe Spanje, 20 Nentor, 13 Dite €629
►Bianca Resort 5* ne Kolashin (me transport), 28 Nentor, 3 dite €135

Udhetime me avion:
► Prage dhe Karlovy Vary, 27 Nentor, 5 dite, €419
► Stamboll me avion 3 dite, 23, 28 Nentor, Hotel 5*, 259€
► Berlin, 5 Ditë €379
► Tajlande, Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €1079
► Stamboll, 3 dite, €259 Hotel 5*
► Strasburg – Shtutgart – Zyrih, 7 Ditë €549
► Amsterdam, 5 Ditë, €449
► Izrael, 5 ditë, 599€
► Dubai dhe Abu Dhabi, 8 dite, 729€

Kalemi Travel & Tours

Petra, nje nder destinacionet me te vizituara te botes 🌙✨🌌🐫

Vizitoni Jordanine per cmime duke filluar nga 280 euro personi(per paketa na kontaktoni)💕

_________________
#Kalemi_Travel, arkitekti i udhetimit tuaj.
Rezervoni hotelin apo resortin tuaj ne ➡ www.hobi.al
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

Nje liste e gjate me udhetime per festat e Nentorit. Klikoni ne foto per detajet! Rezervimet kane filluar!

Udhetime me autobus:

► Venecia – Verona, 5 dite, 249€
► Bari – Alberobello – Monopoli, 3 dite, 199€
► Bukuresht, 5 dite, €199
► Sarajeve-Mostar-Medjugorje, 3 dite, €99
► Beograd, 3 ditë, €109 (me mengjes + darke)
► Liqeni Matka, 2 ditë, €55
► Meteora, 2 Ditë, €49
► Mostar – Medjugorje, 2 dite, €60
► Stamboll – Selanik – Sofje, 5 ditë €159
► Selanik, 3 ditë, €89
► Sofje, 3 ditë, €99
► Dubrovnik, 3 ditë, €99
► Vjenë – Budapest – Beograd, 5 dite, €199
► Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë, €259
► Stamboll, 4 dite, €109
► Amsterdam, 8 Ditë €399
► Paris, 7 dite, €349
► Rome, 5 dite, 28 Nentor, 249€
► Struge – Oher, 28 Nentor, 2 dite, €59
► Portugali dhe Spanje, 20 Nentor, 13 Dite €629
►Bianca Resort 5* ne Kolashin (me transport), 28 Nentor, 3 dite €135

Udhetime me avion:

► Stamboll me avion 3 dite, 23, 29 Nentor, Hotel 5*, 239€
► Paris & Disneyland, 5 dite, 449€
► Berlin, 5 Ditë €379
► Tajlande, Bangkok dhe Pattaya, 8 Ditë €1079
► Stamboll, 3 dite, €259 Hotel 5*
► Strasburg – Shtutgart – Zyrih, 7 Ditë €549
► Amsterdam, 5 Ditë, €449
► Izrael, 5 ditë, 599€
► Dubai dhe Abu Dhabi, 8 dite, 729€

Kalemi Travel & Tours

🦋🐨Kane ngelur vetem 3% e biletave gjithsesj te karnavaleve ne Rio pa sh*tur
😱😱
🌴🐒Mos e humbisni mundesine per te perjetuar, karnavalet, plazhin, xhunglen e Amazones....
Te gjitha ne nje udhetim te vetem

🍍1250 euro personi

5-13 mars

💕Ne cmim perfshihet:

🐟Bileta e avionit me nisje nga Tirana
🌷Akomodimi ne hotel Atlântico Rio 4*, e ke ne zonen me te mire te Rios dhe afer plazhit
🦌Mengjeset e perfshira
🌻Bileta e karnavaleve

_________________
#Kalemi_Travel, arkitekti i udhetimit tuaj.
Rezervoni hotelin apo resortin tuaj ne ➡ www.hobi.al
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

🔴 UDHETIMET PER KETE JAVE - kliko ne foto 🔴
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
➡ #Lefkada (8 Qershor, 3 dite, 110€), (10 Qershor, 5 dite, 199€), (10 Qershor, 8 dite, 369€)
➡ #Budva, 9 Qershor, 2 dite, 59€
➡ #Meteora, 9 Qershor, 2 dite, 49€
➡ #Theth, 8 Qershor, 3 dite, 89€
➡ #Valbone, 9 Qershor, 2 dite, 75€
➡ #Riviera_Shqiptare, (8 Qershor, 3 dite, 89€), (10 Qershor, 6 dite, 270€)
➡ #Parku_Blinit, 9 Qershor, 2 dite, 59€
➡ #Korfuz (8 Qershor, 5 dite, 129€), (8 Qershor, 8 dite, 219€), (12 Qershor, 4 dite, 119€), (12 Qershor, 8 dite, 219€)
➡ #Halkidiki (8 Qershor, 5 dite, 129€), (8 Qershor, 8 dite, 219€), (12 Qershor, 4 dite, 119€), (12 Qershor, 8 dite, 219€)
➡ #Parga_Preveza (8 Qershor, 5 dite, 119€), (8 Qershor, 8 dite, 199€), (12 Qershor, 4 dite, 99€), (12 Qershor, 8 dite, 199€)
➡ #Riviera_Olimpike (8 Qershor, 5 dite, 119€), (8 Qershor, 8 dite, 199€), (12 Qershor, 4 dite, 99€), (5 Qershor, 8 dite, 199€)
_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

5 Dite ne Stamboll – Selanik – Sofje, 16 Maj, €159

Perfshihet:
🚌 Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz.
🏩 Akomodimi në hotele me 4 yje ne Stamboll per 2 nete, me 4 yje per 1 nate ne Sofje, dhe 3 yje per 1 nate ne Selanik.
🍩☕ Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.
🚎 Shëtitjet me autobus (sipas programit).
🚶 Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjitha ditët e qëndrimit.
🛳 Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën dhe Azinë.

Programi i detajuar: https://kalemitravel.com/stamboll-selanik/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

GRUPI I KONFIRMUAR! Budva – Ulqin – Kotor, 2 dite 55€

Përfshihet:
🚌 Transporti vajtje-ardhje.
🏩 Akomodim në hotel per 1 nate qendrimi.
☕🍩 Mëngjesi dhe darka
🚶 Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.

Programi i detajuar: https://kalemitravel.com/budva-ulqin-2/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

4 Dite ne #Vjene, 5 Maj, 355 euro

⚠ KUJDES! Çmimi është momental.

Në çmim përfshihet:
✈ Bileta e avionit vajtje ardhje me nisje nga Tirana.
🏨 Akomodimi në hotel Pension City Rooms 4*.
🍴 Mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.

🎈 Opsionale:
Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport.
Ture me guidë vendase në atraksionet kryesore të qytetit.

_________________
#Kalemi_Travel, arkitekti i udhetimit tuaj.
Rezervoni hotelin apo resortin tuaj ne ➡ www.hobi.al
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Kalemi Travel & Tours

🎈 Fundjave ne Dubrovnik, 31 Mars, €89

Ivka 3* - 89 euro
Adria 4* - 99 euro

Perfshihet:
🚌 Udhëtimi vajtje - ardhje dhe shëtitjet me autobuz.
🏩 Akomodimi ne nje nga hotelet e mesiperm.
☕🍩 Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
🚶 Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Programi i detajuar: https://kalemitravel.com/dubrovnik-3dite/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

ADRIA FERRIES

Porto di Bari, venerdì 23 febbraio, ore 7.44, pilota a bordo, manovra iniziata. 👨🏻‍✈️🚢

#adriaferries #affrancesca #ferry #agency #ferries #onboard #video #friday #ontime

Kalemi Travel & Tours

Meteora dhe Metsovo, çdo të Shtunë, 2 ditë, €55

Përfshihen:
🚌 Transporti komod me autobus Tiranë – Meteora – Metsovo – Tiranë.
🏩 Hoteli në Kalambaka me mëngjes dhe darkë.
🚶 Shoqërues gjatë gjithë udhëtimit.

Programi i detajuar: http://kalemitravel.com/metsovo-meteora/

_________________
#Kalemi_Travel, guida juaj ne cdo hap.
🏆 Ja perse kemi marre vendin e pare si agjensia me e mire ne Shqiperi

🎀 Kontakt:
☎ +35544319999 ☎ +355695884999 📱Viber/Wts +355698885656
[email protected] ose na dergoni një mesazh në Facebook
📫 Adresa: Pranë shesh*t “Willson”, në kat të 2-të, mbi kafe “ Mulliri i Vjeter"

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

🤣🤣🤣

Location

Category

Tour guide

Contact the business

Click here to send a message to the business

Address


Durres
Durazzo
Other Tour Guides in Durazzo (show all)
Celmanaj Travel & Tours Celmanaj Travel & Tours
Rruga Vath Turja
Durazzo, 2001

About   Contact   Privacy   Login C