GLEN Imobiliare

GLEN Imobiliare

Nearby travel agencies

"AURORA" TRAVEL & TOURS
"AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek rrotondo prane st trenit), Durrës
VIP Travel
VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Ama Travel & Tours
Ama Travel & Tours
Kristaq Rama St., Durrës
DUNI AGENCY
DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia, Durrës
Alb Trans Durres
Alb Trans Durres
Stacioni Qendror i Trenit, Durrës
Time Travel
Time Travel
Rruga Andon Naci, Lagja 17, Hyrja e Durresit, Ngjitur me karburant Kastrati., Durazzo
Real Estate Durres Albania
Real Estate Durres Albania
Rruga Kristaq Rama
Belize Travel & Tours2 Durres
Belize Travel & Tours2 Durres
Lagja 4 "Rruga Egnatia" Prane kendit te lojerave, Dures
Museo Madre Teresa
Museo Madre Teresa
Katror Liria - Durres
Agjensi ELI
Agjensi ELI
LAGJA 13 ,RROTA KUQE, Dures
KALEMI TRAVEL
KALEMI TRAVEL
Durres, Durazzo
RELIDA TRAVEL
RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" prane Pallatit te Sportit, Durrës
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
RR. Pavarsia, Durazzo
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi i trenit Durres
Agjensi Riva Travel
Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni i Autobusave te Plepave, Perballe Shkolles se mesme Migjeni, Durrës

Agjensi Turistike & Imobiliare

Operating as usual


Sh*tet toke me siperfaqe 2640 m2, ne Shkallnur, prane Kodres se Kuajve. Cmimi 60€/m2.
Per me shume info, kontaktoni ne nr. 0673882880


Sh*tet toke me siperfaqe 2640 m2, ne Shkallnur, prane Kodres se Kuajve. Cmimi 60€/m2.

Sh*tet Apartament 1+1
Siperfaqe: 84.5 m2
Kt. 3 Banim
Pozicioni: Jug
Cmimi 40,000 Euro ( i diskutueshem )
Me hipoteke
Adresa: L.17, Rr. Neki Libohova, Ish URT, Durres

Sh*tet Apartament 4+1
Siperfaqe: 198 m2
Kt. 7 Banim
Pozicioni: Jug-lindje
Cmimi 140,000 Euro ( i diskutueshem )
Me hipoteke
Adresa: L.12, Rr. Adria, Ish Mulliri, Durres

glenimobiliare.com

GLEN IMOBILIARE

glenimobiliare.com GLEN immobiliare - Prek jeten e re

[02/04/15]   ❄️⛄️ Ski ne Mavrove⛄️❄️
2 dite - 35€
Nisja 14 Shkurt.

Perfshihet ne cmim:
❄️ Transporti vajtje-ardhje
❄️ Vizite ne Struge dhe Oher
❄️ Akomodimi ne hotel 4*
❄️ Mengjesi dhe darka ( + muzike live )

🌹 Festoni Shen Valentinin ne Paris 🌹
Nisja 12 Shkurt, 4 dite - 535€

Perfshihet ne cmim:
✔️Udhetimi me avion Tirane-Paris-Tirane
✔️Akomodimi ne hotel 3* me mengjes
✔️City Tour Paris
✔️Vizitat dhe transfertat sipas programit
✔️Guide profesionale

Rezervoni me 🌺GLEN TOUR 🌺
☎️Tel: +355 52 228 762
📞Cel: +355 68 404 5757
📞Cel: +355 67 388 2880
✉️E-mail: [email protected]
💻Skype: glentour.agency

✈️✈️✈️

Super Oferta me e re nga Alitalia sapo mberriti!
Vendet jane te limituara.
Nxitoni te prenotoni deri me 12 Shkurt. ✈️

☀️ Miremengjes! Nje mal me oferta ju pret...🎁

[01/27/15]   ✈️ Oferta drejt Italise per muajin Shkurt dhe Mars✈️

...duke filluar nga 120€ 👍

✈️Tirane - Pisa - Tirane
✈️Tirane - Bologna - Tirane
✈️Tirane - Rome - Tirane
✈️Tirane - Venezia - Tirane
✈️Tirane - Milano - Tirane
✈️Tirane - Torino - Tirane
✈️Tirane - Genova - Tirane

Rezervoni me 🌺GLEN TOUR🌺
☎️Tel: +355 52 228 762
📞Cel: +355 68 404 5757
📞Cel: +355 67 388 2880
✉️E-mail: [email protected]
💻Skype: glentour.agency

💐 Pranvere ne Varshave dhe Krakov 💐
5 dite - 499€

Perfshihet ne cmim:
✔️ Udhetimi vajtje-ardhje me avion Tirane-Beograd-Varshave
✔️ Transfertat dhe shetitjet me autobus
✔️ Akomodim ne hotel me mengjes, per 4 nete qendrimi
✔️ Shoqerues shqiptare

Rezervoni me 🌺GLEN TOUR🌺

☎️Tel: +355 52 228 762
📞Cel: +355 68 404 5757
📞Cel: +355 67 388 2880
✉️E-mail: [email protected]
💻Skype: glentour.agency

Algarve Caves, Portugali

💐 Festoni Shen Valentinin 💐

🌹 Dubai dhe Abu Dhabi - nisja 12 Shkurt, 5 dite - 599€
🌹 Barcelone - nisja 11 Shkurt, 5 dite - 499€
🌹 Paris - nisja 11 Shkurt, 7 dite - 349€
🌹 Prage - nisja 12 Shkurt, 4 dite - 399€
🌹 Stamboll - nisja 12 Shkurt, 4 dite - 259€
🌹 Selanik dhe Stamboll - nisja 11 Shkurt, 5 dite - 189€
🌹 Vjene dhe Budapest - nisja 12 Shkurt, 5 dite - 279€
🌹 Sofje - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 99€
🌹 Korfuz - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 89€
🌹 Dubrovnik - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 79€
🌹 Selanik - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 89€
🌹 Struge - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 59€
🌹 Ulqin - nisja 13 Shkurt, 3 dite - 65€

Rezervoni me 🌺 GLEN TOUR 🌺

☎️Tel: +355 52 228 762
📞Cel: +355 68 404 5757
📞Cel: +355 67 388 2880
📧E-mail: [email protected]
💻Skype: glentour.agency

[01/24/15]   Super Oferte:

Fluturime direkte 3 here ne jave per Bari dhe Brindisi duke filluar nga 26 Janari. Cmimet fillojne nga 45€ vajtje, dhe 75€ vajtje-ardhje.
Bagazhi i perfshire 15kg + bagazh dore 6kg.

Rezervoni me *GLEN TOUR*
Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

[01/21/15]   OKAZION!!!

Jepet me qera dyqan ne Tirane, ne hyrje te Rruges se Ambasadave (nga krahu i Rruges se Durresit).
Dyqani ka nje siperfaqe prej 15 m2.
Çmimi 300€/muaj.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat tane te telefonit:
+355 68 404 5757
+355 67 388 2880
Gjithashtu mund te na kontaktoni ne:
Email: [email protected]
Skype: glentour.agency

[01/16/15]   Tirane-Stamboll-Tirane 99€ me Turkish Airlines

Periudha e rezervimit: 15 Janar - 31 Janar
Periudha e udhetimit: 01 Shkurt - 31 Mars

Bagazhi i lejuar: 30kg + bagazh dore 10kg
Maximumi i qendrimit: 1 muaj

Rezervoni me *GLEN TOUR*
Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

[01/16/15]   ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈

Tirane-Stamboll-Tirane 99€ me Turkish Airlines

Periudha e rezervimit: 15 Janar - 31 Janar
Periudha e udhetimit: 01 Shkurt - 31 Mars

Bagazhi i lejuar: 30kg + bagazh dore 10kg
Maximumi i qendrimit: 1 muaj

✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈ ✈

[01/14/15]   Festoni Shen Valentinin ne SELANIK
3 dite - 89€

Perfshihet ne cmim:
- Vajtje-ardhje me autobus
- Transfertat dhe shetitjet
- Akomodimi ne hotel me 3* per 2 nete qendrimi
- Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit
- Shoqerues shqiptare

Rezervoni me *GLEN TOUR*

[01/14/15]   Super Oferta per destinacione te ndryshme vajtje-ardhje, duke filluar nga 130€ !!!
Rezervime nga 12 - 22 Janar
Per fluturime nga 12 Janar - 30 Maj dhe nga 15 Shtator - 15 Dhjetor

* Tirane - Beograd
* Tirane - Amsterdam
* Tirane - Berlin
* Tirane - Bruksel
* Tirane - Kopenhagen
* Tirane - Zurich
* Tirane - Paris
* Tirane - Stockholm
* Tirane - Abu Dhabi

[01/12/15]   Super Oferta me e re:

Fluturime direkte 3 here ne jave per Bari dhe Brindisi duke filluar nga 26 Janari. Cmimet fillojne nga 45€ vajtje, dhe 75€ vajtje-ardhje.
Bagazhi i perfshire 15kg.

Shitet Apartament ne Durres

Apartament 2+1
Siperfaqe: 104 m2
Pozicionimi: Veri-Jug
Ka 2 banjo dhe 2 ballkone
Kati: 7
Objekt: 12-katesh
I mobiluar
Me hipoteke
Prane tregut te vogel industrial, Durres
Cmimi: 55000€

Kontaktoni ne nr: 0684045757 ose 0673882880

Apartament 2+1
Siperfaqe: 104 m2
Pozicionimi: Veri-Jug
Ka 2 banjo dhe 2 ballkone
Kati: 7
Objekt: 12-katesh
I mobiluar
Me hipoteke
Prane tregut te vogel industrial, Durres
Cmimi: 55000€

Kontaktoni ne nr: 0684045757 ose 0673882880

Shen Valentini ne Struge, 3 dite - 59€
Nisja 13 Shkurt. Vizitohen Struga dhe Ohri.

Perfshihet ne cmim:
- Akomodimi ne Hotel per 2 nete qendrimi
- Mengjeset, drekat dhe darkat

Rezervoni me GLEN TOUR
Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

Ski ne Mavrove, 3 dite - 99€

Nisje me 23 dhe 30 Janar.

Perfshihet ne cmim:
- Udhetimi vajtje-ardhje, transfertat dhe shetitjet me autobus
- Akomodim ne hotel Makpetrol 3* per 2 nete qendrimi
- Mengjeset dhe darkat per te gjitha ditet e udhetimit

Nisje me 23 dhe 30 Janar.

Perfshihet ne cmim:
- Udhetimi vajtje-ardhje, transfertat dhe shetitjet me autobus
- Akomodim ne hotel Makpetrol 3* per 2 nete qendrimi
- Mengjeset dhe darkat per te gjitha ditet e udhetimit

Udhetim ne *Stamboll*, 4 dite - 259€
Nisja ne 22 Janar.

Perfshihet ne cmim:
- Bileta vajtje-ardhje
- Akomodimi ne hotel me 3* ne qender te pjeses Europiane te Stambollit
- Mengjeset per te gjitha ditet e qendrimit
- Shetitjet me autobus (sipas programit)
- Shoqerues dhe guide shqiptare per te gjitha ditet e qendrimit
- Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport
- Nje lundrim me anije ne Bosfor 2.5 - 3 ore per te pare Europen dhe Azine

Per me shume detaje rreth programit mos hezitoni te na kontaktoni.

Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

[01/05/15]   Super oferta drejt Italise per muajin Shkurt, me 23 kg bagazhe te perfshira:

Tirane ✈ Milano ✈ Tirane 123€
Tirane ✈ Venezia ✈ Tirane 123€
Tirane ✈ Pisa ✈ Tirane 131€
Tirane ✈ Bologna ✈ Tirane 131€
Tirane ✈ Genova ✈ Tirane 131€
Tirane ✈ Rome ✈ Tirane 143€

[01/05/15]   *** Perfitoni nga uljet e muajit Shkurt ***
Super oferta per te gjitha destinacionet e Italise:

✈ Milano 125€
✈ Rome 125€
✈ Bologna 125€
✈ Ancona 133€
✈ Pisa 125€
✈ Venezia 125€
✈ Verona 125€
✈ Genova 125€
✈ Bergamo 125€

- Cmimet jane te vlefshme per udhetim vajtje-ardhje
- Bagazhi i perfshire: 10 kg
- Te gjitha taksat te perfshira

Vende te limituara!

[12/17/14]   Turkish Airlines perseri me oferta marramendese!

Tirane - Stamboll - Tirane
99€

* Per fluturime nga data 25 Dhjetor deri ne 28 Shkurt
* Minimumi i qendrimit: 2 nete
* Bagazhi i lejuar: 30 kg
* Oferta eshte e vlefshme deri ne 25 Dhjetor

Rezervoni me *GLEN TOUR*
Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

shqiptarja.com

Shqiptarja.com - MPJ: Hiqet regjimi i vizave me Brazilin, qytetarët do lëvizin lirisht

Me ne fund mund te udhetoni per ne Brazil lirisht, pa nevojen e vizave!

shqiptarja.com Nëse kish*t menduar ndonjëherë të shkonit për pushime apo për ndonjë arsye tjetër në Brazil, por ju kanë frnuar procedurat burokratike të marrjes së vizave, kjo tashmë merr fund

[12/17/14]   **Super Oferte per Krishtlindje**

Udhetoni nga Tirana per ne Ljubjane me cmimin promocional prej 77€ !!

* Fluturim direkt
* Te gjitha taksat te perfshira

Vende super te limituara!

Festoni Vitin e Ri ne **PARIS**

Nisja 28 Dhjetor, 6 dite, 749€

Perfshihet ne cmim:
- Udhetim me avion Tirane - Paris - Tirane
- Akomodimi ne hotel 4* me mengjes
- City Tour Paris
- Vizitat dhe transfertat sipas programit
- Guide profesionale

Rezervoni me *GLEN TOUR*
Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

Shqiperi, je krenari!

[10/09/14]   ***Rikthehen ofertat e Turkish Airlines***
***Tirane - Stamboll - Tirane ---> 99€***

Udhetoni nga data 1 Nentor 2014 - 13 Shkurt 2015 me kete cmim promocional.

Oferta eshte e vlefshme per rezervime deri me 31 Tetor, .
Bagazhi dhe te gjitha taksat te perfshira.
Cmimi i vlefshem per rezervime deri 20 dite para dates se nisjes.

Vendet jane te limituara!

[09/27/14]   Oferta te reja drejt ITALISE udhetim vajtje ardhje vetem per 99 euro
pronotoni me GLENTOUR oferta eshte e vlefshme deri me dt 05 TETOR 2014 , per fluturimet nga data 07 deri ne 21 dhjetor 2014 !!!
nxitoni.

[09/16/14]   ME LIRE SE KURRE ME AIR SERBIA
Fluturimet nisin pas 23 Shtatorit
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
UDHETONI 2 HERE NE JAVE
ME CMIMET ME TE LIRA DREJT EUROPES
▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃▃
Tirane - Beograd - Tirane 95 eur
Tirane – Rome – Tirane 145 eur
Tirane – Prague – Tirane 155 eur
Tirane – Zurich – Tirane 159 eur
Tirane – Dusseldorf – Tirane 165 eur
Tirane - Amsterdam - Tirane 175 eur
Tirane – Vienna – Tirane 185 eur
Tirane – Paris – Tirane 185 eur
Tirane – Copenhagen – Tirane 195 eur
Tirane – Stockholm – Tirane 215 eur
Tirane – Stuttgart– Tirane 225 eur
Tirane – Moscow – Tirane 235 eur

[08/08/14]   ***SUPER OFERTE - SHARM EL SHEIKH***

14 dite pushime All Inclusive ne Monte Carlo Hotel 5*, per vetem 799€ personi, per nisje me 11 Gusht.

Rezervoni me *GLEN TOUR*
Tel: +355 52 228 762
Cel: +355 68 404 5757
Cel: +355 67 388 2880
e-mail: [email protected]
Skype: glentour.agency

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Address


Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

General information

>Bileta Avioni, Trageti, Paketa Turistike >Siguracione (Makinash, Kufitare, Shendeti ne udhetim, Karton jeshil, Minikasko) >Sh*tblerje, Qera Pasurish te paluajtshme >Punime Topografike & Mbikqyrje Kolaudim >Vleresime Pasurie >Konsulenca per Pasurite e Paluajtshme
Other Travel Agencies in Durrësi (show all)
Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

RELAX Travel RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2008

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

Versus Travel Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

Xhersi Trans&Tours Xhersi Trans&Tours
Lagja 13 Plazh
Durrësi

Udhetim brenda dhe jashte vendit:XhersiTrans&Tours do te gjeni:Furgon komod kapaciteti 20vende,Autobuz komod me TV, DVD,kapacitei 56 vende.Ju Mirepresim!

Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Blue Diamond Agency Blue Diamond Agency
Durrësi, 2001

Albanian Model Agency

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

About   Contact   Privacy   Login C