Travel agencies in Durrësi - Page 1

Find travel agencies in Durrësi. Listings include Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours, Albanian Tourism, Hera Travel, NemoTravel Durres, Albtours D Durres and Agjensia Turistike ALXHEGA. Click on each in the list below the map for more information.

 Cruise Agencies [2]  Eco Tours [1]  Tour Agencies [19]  Tour Guides [1]  Tourist Information Centers [2]  Travel Agencies [17]  Vacation Home Rental [1]
Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours A Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi, 2000

ME NE UDHETIMI ESHTE IDEAL! WITH TRAVEL IS IDEAL!

Albanian Tourism B Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

Hera Travel C Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

NemoTravel Durres D NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

Albtours D Durres E Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2008

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Agjensia Turistike ALXHEGA F Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute G Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" H "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

Versus Travel I Versus Travel
Durrësi

Agjensi udhetimesh dhe paketash turistike.Siguracione makinash dhe shendeti.Bileta avioni,trageti dhe autobusash. Adresa:Lgj:13 Plazh

VIP Travel J VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Durrës, 2001

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Dervishi Travel K Dervishi Travel
Rruga Ura E Dajlanit, Hyrja E Portit
Durrësi, 2001

GLEN Imobiliare L GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

Real Estate Durres Albania M Real Estate Durres Albania
Rruga Kristaq Rama
Durrësi, 2002

Ne biznes kam besim te forte se po te punoj me miresine me te madhe dhe po ta permbush misionin .Besoj gjithashtu se sa me shume perpiqem per te punuar sipas standarteve me te larta ligjore ,etike dhe morale,aq me shumë shijoj frytet e punes!

Agjensi Bubeqi Travel N Agjensi Bubeqi Travel
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi

AGJENSI BUBEQI TRAVEL.UDHETONI ME CMIME KONKURUESE ME AUTOBUS NE TE GJITHA QYTETET EUROPIANE.NA KONTAKTONI-+355 69 68 88 708 +355 69 87 43 900

Dhoma & Garsonjere. Aparthotel. O Dhoma & Garsonjere. Aparthotel.
Arapaj. Rruga Apulia
Durrësi, 5

Dhoma pushimi, holiday apartments ,vetem 5 min larg nga deti dhoma te kompletuara. Guzhine.toilet.ballkon.tv.free wifi.parking.

Ged Agency P Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Agjensi KEESI Q Agjensi KEESI
Rruga Iljaz Rreka
Durrës, 2001

/

Cuardi-Travel R Cuardi-Travel
Iljaz Reka
Durrësi, 2000

AGJENSI UDHETIME Bileta trageti,avioni,autobuzi. Nisje te perditshme trageti Durres-Bari dhe anasjelltas

Stefani - Trans S Stefani - Trans
Durrësi, 2000

ITC Albania T ITC Albania
Bulevardi Zogu I
Tirana, 1016

International Travel Consulting - Albania

Albaniatour U Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

As Hotel V As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

RELAX Travel W RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania
Durrësi

Bileta Avioni , Trageti , Autobuzi SIGURACIONE - ASIG PUSHIME ME CHARTER , CROCIERE ; PROGRAME KULTURORE ; BILETA SPORTI

Trans Ballkan X Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

Vip Ari Travll Y Vip Ari Travll
Lagja 13 ; Iliria ; 3 Vellezerit Plazhi
Durrësi, [email protected]

Axhensia e udhetimeve Itali-Shqiperi.. Vip Ari Travll ju jep mundesine per te udhetuar,per te kaluar momente te paharueshme me njerzit me te dashur..Vip Ari Travll ju mirepret...

Lola&Gysi Travel Z Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

Xhersi Trans&Tours 1 Xhersi Trans&Tours
Lagja 13 Plazh
Durrësi

Udhetim brenda dhe jashte vendit:XhersiTrans&Tours do te gjeni:Furgon komod kapaciteti 20vende,Autobuz komod me TV, DVD,kapacitei 56 vende.Ju Mirepresim!

Aren Travel Agency 2 Aren Travel Agency
Lagja 4,Rr.Egnatia Prane Stacionit Te Trenit Durres
Durrësi, 2001

Oferta Turistike ne mbare boten. Bileta avioni, Bileta tageti, Bileta autobuzi, Ekskurion, Grupe, Krociera me cmimet me te mira ne treg.

ABikon - print & graphic design agency 3 ABikon - print & graphic design agency
Rr.H.Demiri
Durrësi, 2001

ABikon - Graphic Design Studio, Advertising Business Solution,

Rakipi Travel 4 Rakipi Travel
Rr. Adria
Durrësi, 2001

AGJENCI SIGURACIONESH DHE UDHETIMESH

R&H TRAVEL 5 R&H TRAVEL
LAGJA 4,RRUGA EGNATIA,ST.TRENIT
Durrësi, +355

AGJENSIA

Blue Diamond Agency 6 Blue Diamond Agency
Durrësi, 2001

Albanian Model Agency

Angel Travel Durres 7 Angel Travel Durres
H. Troplini
Durrësi, 2010

Angel Travel Tours Agjennsi udhetimi me avion , traget, autobuz ne te gjith boten. Agjensi turistike me cmimet me konkuruese ne treg.

QJL TRANS 8 QJL TRANS
PRANE MUZEUMIT TE DESHMOREVE
Dures

AGJENSI TURISTIKE PAKETA TURISTIKE BILETA AVIONI TRAGETI AUTOBUZI

Am&Al Travel&Tours 9 Am&Al Travel&Tours
Lagja Nr.4 , Rruga Egnantia ( Skenderej )
Durrësi

You are on page 1 of 2
First Previous Next Last
1 2
About   Contact   Privacy   Login C