Agjensi Bubeqi Travel

AGJENSI BUBEQI TRAVEL.UDHETONI ME CMIME KONKURUESE ME AUTOBUS NE TE GJITHA QYTETET EUROPIANE.NA KONTAKTONI-+355 69 68 88 708 +355 69 87 43 900

[05/17/16]   SHQIPRI ITALI SHQIPRI BUBEQI TRAVEL
☀# cdo dite nisje nga DURRESI
DURRES - Torino 58 €
DURRES - Verona 58 €
DURRES - Venecia 58 €
DURRES - Milano 58 €
DURRES - Brecia 58 €
DURRES - Pisa 58 €
DURRES - Napoli 58 €
DURRES - Rome 58 €
DURRES - Parma 58 €
DURRES - Bologna 58 €
DURRE - Savona 58 €
DURRES - Ancona 58 €
DURRES - Cezena 58 €
DURRES - Firenze 58 €
DURRES - Pescara 58 €
DURRES - Alessandria 58 €
DURRES - Lodi 58 €
DURRES - Avelino 58 €
DURRES - Asti 58 €
DURRES - Capua 58 €
DURRES - Frosione 58 €
DURRES - Orte 58 €
DURRES - Pistoia 58 €
DURRES - Viaregio 58 €
DURRES - Forli 58 €
DURRES - Ravena 58 €
DURRES - Prato 58 €
DURRES - Lucca 58 €
DURRES - Caserta 58 €
DURRES - Sester levante 58 €
DURRES - Cuneo 58 €
DURRES - Terni 58 €

[04/28/16]   NJOFTIM
SUPER OFERTASH ....TEK AGJENSI BUBEQI TRAVEL
Informoni dhe miqte tuaj te dashur duke bere share kete oferte

BILETA -TRAGETE .......vajtje ardhje
bari-durres ...... ------durres-bari.......
ancona-durres.... ------durres-ancona.......
trieste-durres .... ------durres-trieste.......
BILETA-AUTOBUZI
durres-torino ose torino-durres.
durres-asti.ose asti-durres
durres-alecssandria....alecssandria.-durres
durres-tortona....tortona-durres
durres-milanio....milano-durres
durres-piacenca...piacenca-durres
durres-modena..modena-durres
durres-bologna...bologna-durres
durres-rimini...rimini-durres
durres-ancona....ancona-durres
durres-fogia...fogia-durres
durres-bari ....bari-durres..etj per te gjitha qytete e italis...edhe me rruge detare si dhe me rruge toksore...me cmime konkuruese

eshte momenti per te pronotuar bileta per periudhen korrik -- gusht
jan me ofert dhe i bejm gati qe tani ..
per pronotime dhe per me shum info kontaktoni si gjithmon ne numrin e tel ...
::.00355 698743900..
email:: [email protected]
fcb:: agjensi bubeqi
FALEMINDERIT DHE UDHETIM TE MBARE !!!
ME RESPEKT : HYSEN BUBEQI

[10/04/15]   udhetime me autobus Shqiperi- Itali me Agjensi Bubeqi Travel
E hene: Torino-pescara- ancona- rimini- cezena - bologna- modena- parma- piacenca- milano- alessandria- asti
E merkure: Savona,- napoli- casino- frosinone- roma- perugia-ference- prato- pisa-genova Brescia-pescara-rimini- bologna- milano- bergamo-
E enjte:Torino(tokesore) udine-treviso- venezia- verona- brescia-bergamo- piacenca- alessandria- asti- cunio
E premte: Brescia pescara- ancona- rimini- cezena - bologna- modena- parma- piacenca- milano- bergamo
E shtune: Savona, Torino - napoli- casino- frosinone- roma- perugia-ference- prato- pisa-genova -pescara-rimini- bologna- milano- asti-alessandria
per cdo informacion te metejshem na kontaktoni
+355 69 87 43 900

[10/04/15]   udhetime me autobus Itali- Shqiperi me Agjensi Bubeqi Travel
E hene:Brescia pescara- ancona- rimini- cezena - bologna- modena- parma- piacenca- milano- bergamo
E marte: Savona, Torino - napoli- casino- frosinone- roma- perugia-ference- prato- pisa-genova -pescara-rimini- bologna- milano- asti- alessandria
E enjte: Torino-pescara- ancona- rimini- cezena - bologna- modena- parma- piacenca- milano- alessandria- asti
E Shtune: Savona,- napoli- casino- frosinone- roma- perugia-ference- prato- pisa-genova Brescia-pescara-rimini- bologna- milano- bergamo-
E djele: Torino(tokesore) udine-treviso- venezia- verona- brescia-bergamo- piacenca- alessandria- asti- cunio
70 euro vetem vajtje traget+ auto
per cdo informacion te metejshem na kontaktoni
+355 69 87 43 900

[02/23/15]   Super Oferta Agjensi Bubeqi Travel ...SHQIPERI ITALI..Pescara Ancona Forli Bologna Modena Parma Piacenza
Lodi Milano Brescia Torino,,Me Autobus Vetem Per 70 Euro...Agjensi Bubeqi Travel...NA KONTAKTONI-+355 69 68 88 708..+355 6987 43 900

[02/23/15]   Super Oferta Agjensi Bubeqi Travel
Avellino Napoli Roma Perugia Firenze Pisa Genova Savona,,Me Autobus Vetem Per 70 Euro..NA KONTAKTONI-+355 69 68 88 708..+355 698 74 3900

[12/31/14]   Agjensi Bubeqi Travel
Ju Uron: Gezuar Vitin E Ri 2015,Paqe,Mbarsi E Harmoni Ne Familjet Tuja!..

[12/27/14]   UDHETONI ME KOMPANIN ME PRESTIGJOZE
KOMPANIA FIRENZE LINES ME EKSPERJENCE PREJ SHUME VITESH,,DO TE GJENI KORREKTESI DHE NJE STAF TE ORGANIZUAR DHE TE KULTERUAR.ME CMIME KONKURUESE..NUMER KONTAKTI 06968 88 708

[10/06/14]   Super Oferta Agjensi Bubeqi Travel
Avellino Napoli Roma Perugia Firenze Pisa Genova Savona,,Me Autobus Vetem Per 70 Euro..NA KONTAKTONI-+355 69 68 88 708..+355 698 74 3900

[10/06/14]   Super Oferta Agjensi Bubeqi Travel ...SHQIPERI ITALI..Pescara Ancona Forli Bologna Modena Parma Piacenza
Lodi Milano Brescia Torino,,Me Autobus Vetem Per 70 Euro...Agjensi Bubeqi Travel...NA KONTAKTONI-+355 69 68 88 708..+355 6987 43 900

[10/04/14]   Ju uroj te gjitheve gezuar festen e Kurban Barjamit
harmoni,begati,dashuri ne familje dhe ne jet ...
Gezuar.......

[03/14/14]   Super Oferta Agjensi Bubeqi Travel
Avellino Napoli Roma Perugia Firenze Pisa Genova Savona,,Me Autobus Vetem Per 70 Euro..Bileta e Kthimit Behet Fales Nga Agjensi Bubeqi Travel

[03/14/14]   Super Oferta Agjensi Bubeqi Travel
Durres Pescara Ancona Forli Bologna Modena Parma Piacenza
Lodi Milano Brescia Torino,,Me Autobus Vetem Per 70 Euro.. Bileta e Kthimit Behet Fales Nga Agjensi Bubeqi Travel

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Telephone

Address


Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi
Other Durrësi travel agencies (show all)
Albtours D Durres Albtours D Durres
Bulevardi Dyrrah
Durrësi, 2008

Paketa per Pushime , Rezervime Hoteli , Bileta udhetime me Avion dhe Traget.

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

Hera Travel Hera Travel
L.3 RR. Egnatia., Durres Albania
Durrësi

Ferry tickets , plane tickets , Bus tickets for :" Italy , Germany , Greece" . Tour packages , all types of insurance , hotel reservations .

Albaniatour Albaniatour
Albania
Durrësi

Туры в Албанию и в соседние страны: Италия, Македония, Черногория и греческий остров Крфу

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

GLEN Imobiliare GLEN Imobiliare
Rr. Mozaikeve, L.12 ( Kryqezim I Ruges Se Mozaikeve Me Rrugen Adria,prane Pallatit Te Sportit)
Durrësi

Agjensi Turistike & Imobiliare

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

ABikon - print & graphic design agency ABikon - print & graphic design agency
Rr.H.Demiri
Durrësi, 2001

ABikon - Graphic Design Studio, Advertising Business Solution,

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C