Real Estate Durres Albania

Real Estate Durres Albania

Nearby travel agencies

Alb Trans Durres
Alb Trans Durres
Stacioni Qendror i Trenit, Durrës
DUNI AGENCY
DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia, Durrës
VIP Travel
VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi i trenit Durres
Agjensi Riva Travel
Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni i Autobusave te Plepave, Perballe Shkolles se mesme Migjeni, Durrës
"AURORA" TRAVEL & TOURS
"AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek rrotondo prane st trenit), Durrës
HAPPY Travel
HAPPY Travel
Stacioni Trenit, Durrës
Ama Travel & Tours
Ama Travel & Tours
Kristaq Rama St., Durrës
Belize Travel & Tours2 Durres
Belize Travel & Tours2 Durres
Lagja 4 "Rruga Egnatia" Prane kendit te lojerave, Dures
RELIDA TRAVEL
RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" prane Pallatit te Sportit, Durrës
Museo Madre Teresa
Museo Madre Teresa
Katror Liria - Durres
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
RR. Pavarsia, Durazzo
Agjensi ELI
Agjensi ELI
LAGJA 13 ,RROTA KUQE, Dures
KALEMI TRAVEL
KALEMI TRAVEL
Durres, Durazzo
Eri Travel
Eri Travel
Stacioni Qendror i Trenit, Durazzo

Ne biznes kam besim te forte se po te punoj me miresine me te madhe dhe po ta permbush misionin .Besoj gjithashtu se sa me shume perpiqem per te punuar sipas standarteve me te larta ligjore ,etike dhe morale,aq me shumë shijoj frytet e punes!

Imobiliare Rexhensi

Operating as usual

Shume njerez duan tju japin fund maleve te veshtira ,kur ajo qe ata kane vertete nevoje eshte guximi per tu ngjitur ,guximi per te realizuar endrrat !Ne jemi ketu per tjua bere endrren realitet!
Komisioni per bleresin tek ne eshte* FALAS*Guxo dhe fito!
Nr cel; 069 42 92 754!

Kur Zoti e do nje njeri,u thote engjejve ta duan ate,e me pas e duan edhe njerezit pa interes Ç’dashuri eshte ajo🤲🙏🏻🙏🏻☝️☝️🤝🤝
My job , my life!💛🖤🧿
📞+35569 42 92 754
📍Rruga Aleksandër Goga Prane Gjykates

From Durres with love !

From Durres with love !

My job , my life!💛🖤🧿
📞+35569 42 92 754
📍Rruga Aleksandër Goga Prane Gjykates

From Durres with love !

From Durres with love !🙏🏻☝️🙏🏻

From Durres with love !

Ne jete , ka dite me stuhi mbushur me zemerim , ka dite me shi plot dhimbje , ka dhe dite plot lote. Por ka dhe dite qe jane plot dashuri qe te japin kurajon te shkosh para per te gjitha ditet e tjera.Per te ecur perpara mjafton kurajo dhe shpirt luftarak!
Jeta ka rinisur....!Ju presim si klient ju percjellim si miq Nr cel :069 42 92 754 Durres !

youtube.com

KUR TI TË MOS JESH MË - ( covid 19)

🙏🔥😍🥳

Punuar nga Imobiliare Rexhensi Durres

From Durres with love!

Edi Rama

Ne emer te jetès!

MIRËMËNGJES😊

From Durres with 💕

[03/01/20]   Per nje muaj te mbare e me pranveren ne prag.Mirseerdhe muaji Marsi.
Endrrat ushqim i trupit e i mendjes.

[02/26/20]   I tha :pse të vuaj i ati për të birin,?!se do vi dita dhe kur biri të bëhet at!
Me pak fjalë c'të mbjellësh do korrësh!

Imobiliare Rexhensi Durres

SH*TET APARTAMENT PRANE FLAGSHIP CENTER DURRES LAGJA 4
KATI 2 I BANIMIT RRETH 100M2 3 DHOMA GJUMI 1 SOXHORNO 1 BANJO 1 SALLON 1 BALLKON . CMIMI 75.000 EURO CEL : 069 42 92 754

Imobiliare Rexhensi Durres

♥️

E SHTUNA JONE FILLOJ KESHTU !
🎄🎁🎀🎊❣🙏📷 Tradite e huazuar nga miqt tane jashte kufijve te Shqiperise edhe ne fillojme prej 4 vitesh me 9 Nentor pergatitjet e pemes ,Zemra na e do ky vit qe po iken te marre me vete cdo te keqe qe na ndoqi prej muajsh dhe te sjell mbaresi viti i ri 2020!Gezuar festa filloi....

APARTMENTS FOR RENT IN DURRES 👇👇

1.QERA NE BULEVARD shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2457867474425141 ⬅️

2. PRANE "BLUE STAR" shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2448172482061307 ⬅️

3. TEK ISH RAJONI shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2448015322077023 ⬅️

4.TEK VOLLGA shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2428523344026221 ⬅️

5. PERBALL "FLAGSHIP CENTER" shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2431872713691284 ⬅️

6. TEK VOLLGA shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2428526350692587 ⬅️

7. PRANE STADIUMIT shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2452903794921509 ⬅️

8. PRANE SPITALIT shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2451007605111128 ⬅️

9.TEK VOLLGA shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2365520203659869 ⬅️

10.TEK "FLASHIP CENTER" shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2431806317031257 ⬅️

11. TEK RESIDENCA QEVERITARE PLAZH shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2406063772938845 ⬅️

12. QERA RROTA KUQE PLAZH shiko ➡️
https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2242165475995343&__tn__=-UCH-R

13. PRANE KISHES TEK VOLLGA shiko ➡️ https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2392155547663001 ⬅️

14. PRANE FLORIDA PLAZH shiko ➡️ https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2263663390512218 ⬅️

15.TEK SHESHI NE QENDER ➡️ https://www.facebook.com/pg/imobiliarerexhensidurres/photos/?tab=album&album_id=2457879551090600 ⬅️

16. TEK FLY AFER TORRES VENECIANE shiko https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=2459968524215036&id=1551211235090774

Real Estate Durres Albania

youtube.com

2019 DURRES SH*TET APARTAMENT PRANE PORTIT / APARTMENT FOR SALE

OKAZION 650 EURO M2 SH*TET APARTAMENTI LAGJA 4 KATI 12 2+1 +3 BALLKONE ME HIPOTEKE 122M2 NR CEL 069 42 92 754

FROM DURRES WITH LOVE !

Imobiliare Rexhensi Durres

Me TOP FANSIN e faqes tonë dhe mikun tim të mirë Kostandinin . Të jemi mirënjohës dhe të falenderojmë për cdo video në Youtube drejtuar Imobiliare Rexhensi Durres në cdo anë të Europës

Imobiliare Rexhensi Durres

Ju pershendesim miq ! From Durres with love
❤️🧡💛💙🌅

Imobiliare Rexhensi Durres

Pas shiut del gjithmone Dielli 🌞❤️💙🌴✨
From Durres with 💛😍

Imobiliare Rexhensi Durres

Mirmëngjes me këtë foto të nisur nga klientja jonë Amerikane . Rachel Thank you for choosing our company for your home in Durrës
JU UROJMË NJË MUAJ TË MBARË MIQ 💙

Imobiliare Rexhensi Durres

Ndër të parët për Pronat në Durrës 💛🖤🏢🔑

Imobiliare Rexhensi Durres

Ju urojmë një Fundjavë të bukur ☀️🌊

Nga Durrësi me 💙

Prioritetet e Agjensise dhe avantazhet për Sh*tje -Blerje apo Qera-Dhënie e marrje !
Ju duhet te besoni tek puna jonë për shumë arsye !Ja disa prej tyre .
1-Ju japim opsione për pronat !Në këtë mënyrë kuptohet kurseni kohë që është më e shtrenjta dhe nerva !
2-Nga eksperienca dimë tju tregojmë çmimin real të pronës dhe cdo rrahje zemre të rrugicave të qytetit tonë sepse vendlindja jonë na e fal këtë luks .
3-Falë përvojës mbyllim negociatat me korrektësi dhe transparencë në interes të palëve!..
4-Rreziku tek ne është i papërfillshëm si për dokumentacionin ashtu dhe për të papriturat që vijnë kjo falë autonomisë dhe autoritetit tonë.
5-Kur mbyllim misionin me sukses ndajmë bashkë emocionet ,realizojmë ëndrrën tuaj dhe festojmë ndryshe me ju .
6-JU PRESIM SI KLIENT JU PERCJELLIM SI MIQ.!
7-E fundit por jo nga rëndësia ne jemi staf familje 1 mesazh 4 Persona dhe respektojmë pronat si familjen !
8-Konsulenca dhe sherbimi për blerësin ke ne janë FALAS!
Cel : 069 42 92 754 Tel ⭐️🎉🏡⚓

From Durrës with love!
+355 69 42 92 754

Imobiliare Rexhensi Durres

Pèrvjetori Zyrès Imobiliare Rexhensi Durres!
Endrra vazhdon...FALEMINDERIT FAMILJES MIQVE BASHKPUNTOREVE DHE ZOTIT

Imobiliare Rexhensi Durres

Mirmëngjes Urojmë një Ditë të Mbarë për Ju 🌞🌴🌴🌴🏛🌴🌴🌴

From Durres with love!❤️⚓😍🚠🏖📍💙

#durres #summer #memories #waitingsummer #2019 #love

Imobiliare Rexhensi Durres

Located in Vollga promenade . It is furnished .
Key features :
– 7Floor Elevator
– 2 Bedrooms + 1 living room + kitchen mixed 1Toilet + 2 balconys
— Fantastic sea and city view
– 40 Minutes from Tirana
– 35 Minutes from Airport
______________ Price : 300€ / Month

📞+355 69 42 92 754
📍Lagja4 Rruga “Kristaq Rama”Durrës
📧[email protected]

#Durresrealestate #albaniarealestate #agjensiimobiliare #agjensiimobiliaredurres #Sh*tjeDurres #QeraDurres #ApartamenteDurres

From Durres with love

Ne biznes kam besim te forte se po te punoj me miresine me te madhe dhe po ta permbush misionin,do te kem fuqine e nje qenije supreme.Besoj gjithashtu se sa me shume perpiqem per te punuar sipas standarteve me te larta ligjore ,etike dhe morale,aq me shume fuqi nga Shirti i Madh hyn ne biznesin tim.Ky eshte besimi im i palekundur ne Zot kjo eshte aftesia qe fiton me kohen.Faleminderit universi im mirnjohje pa fund cdo here qe marr fryme.Faleminderit juve qe jeni pjese e jetes time.!Faleminderit Zot.!

NR CEL ; 069 91 80 222

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrësi?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Durres Beach from air
From Durres with love !

Location

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Rruga Kristaq Rama
Durrësi
2002
Other Durrësi travel agencies (show all)
Ged Agency Ged Agency
Rr. ''Taulantia'', L.1,Tek Hyrja E Portit, Ish-Interklubi
Durrësi, 2000

Agjensi Biletash trageti, Durres-Bari-Ancona-Brindisi,bileta avioni per te gjithe destinacionet, bileta autobuzi per ne Itali, siguracione shendeti ne udhetim,TPL,K.Jeshil

Trans Ballkan Trans Ballkan
Stacioni I Trenit
Durrësi

Travel Agency http://www.transballkan.tk/

NemoTravel Durres NemoTravel Durres
BULEVARDI KRYESOR
Durrësi

Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute Makina me Qera dhe Agjensi Udhetimesh Last Minute
Agjensi Udhetimi & Makina Me Qera Last Minute Terminali I Trageteve, Durrës 069 204 0407 Https://goo.gl/maps/1WAF5ik8xh62 Durrësi, Durrës, Albania
Durrësi, 2001

Albanian Tourism Albanian Tourism
Albania
Durrësi

SUGGEST TO FRIENDS

"Agjensi Udhetimesh" Intermar"" "Agjensi Udhetimesh" Intermar""
RR.SKENDERBEJ, PERBALLE KISHES ORTODOKSE
Durrësi, 2001

BILETA TRAGETI,AVIONI,POSTE FEDEX,SIGURACIONE SHENDETI NE UDHETIM. PAKETA TURISTIKE

Dhoma & Garsonjere. Aparthotel. Dhoma & Garsonjere. Aparthotel.
Arapaj. Rruga Apulia
Durrësi, 5

Dhoma pushimi, holiday apartments ,vetem 5 min larg nga deti dhoma te kompletuara. Guzhine.toilet.ballkon.tv.free wifi.parking.

Lola&Gysi Travel Lola&Gysi Travel
L18. RR BLERIMI
Durrësi

Stefani - Trans Stefani - Trans
Durrësi, 2000

Agjensi Bubeqi Travel Agjensi Bubeqi Travel
Lagja 4 Staconi I Trenit Durres
Durrësi

AGJENSI BUBEQI TRAVEL.UDHETONI ME CMIME KONKURUESE ME AUTOBUS NE TE GJITHA QYTETET EUROPIANE.NA KONTAKTONI-+355 69 68 88 708 +355 69 87 43 900

As Hotel As Hotel
Prane Shkembit Te Kavajes
Durrësi, ALBANIA

Miresevini ne Hotelin tone. Ketu do te gjeni komoditetin dhe qetesine e deshiruar. Ju mirepresim.

Agjensia Turistike ALXHEGA Agjensia Turistike ALXHEGA
L.1, Rruga "A.Goga"
Durrësi, 2001

Agjensi biletash dhe paketa turistike kudo ne bote

About   Contact   Privacy   Login C