Eri Travel

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

Faqja jone eshte krijuar per tju informuar ne cdo moment per te gjitha ofertat e mundura te udhetimeve me Avion, Traget dhe Autobuz. Per klientet qe udhetojne nga Italia per ne Shqiperi mund te bejn pagesat prane Postes Italiane ose online ne karten PostePay: Erjon Gjyli 4023600620140592 dhe ne PayPal: [email protected]. Jeni te mirepritur ne cdo moment...

[09/25/17]   Weekend All Inclusive në Riviera Olimpike, 3 Ditë €79, Nisja më 29 Shtator.
Vizitë: Katerini, Platamonas, Meteora dhe Janinë.
Fjetje 2 netë në Platon Beach 2* Superior ose Olympus Thea 4*,
All Inclusive në Hotel.
Vajtje Ardhje me Autobus dhe Shoqërues shqiptar

[09/25/17]   Vjeshtë në Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditë € 159, Nisja më 4 Tetor.
Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje.
Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje.
Vajtje - Ardhje me Autobus,
Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar.

[09/25/17]   Weekend All Inclusive në Korfuz, 3 Ditë €79, Nisja më 29 Shtator dhe 6 Tetor.
Fëmija i parë deri 12 vjeç Falas në Hotel.
Vizitohet: Korfuz.
- €79 Telemachos 2* Superior, All Inclusive
- €99 Corfu Belvedere 3*, All Inclusive
Fjetje 2 netë në All Inclusive. (Mëngjesi, Dreka, Darka, Pijet të përfshira), Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Traget,

[09/25/17]   Weekend në Preveza - Lefkada, 3 Ditë €79, Nisja më 29 Shtator.
Vizitohet: Parga, Preveza, Lefkada dhe Janina.
Fjetje 2 Netë në Hotel Niko 2* Superior në Preveza., Mëngjese dhe Darka në Hotel.
Vajtje - Ardhje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.
Opsionale: Shëtitje me Anije për të vizituar: Porto Katsiki, Meganisi, Scorpions, Fiskardo, Papanikoli, Kefaolonia dhe Itaka.

[07/06/17]   Shijoni BARCELONEN me arkitekturen e saj te mrekullueshme, kishat, sheshet, stadiumin dhe atmosferen unike qe nuk mund ta gjeni asgjekundi tjeter! Ne ju ofrojm 4 dite ne shtator ne nje hotel me cilesi absolute dhe me nje cmim pakete fluturim + hotel qe nuk mund ta gjeni asgjekundi ;) :
DT: 4-8 shtator
FLUTURIM+Nh Porta Barcelona Hotel-4* me mengjes --> 410 euro

[07/03/17]   Pershendetje miq
Duke ju uruar nje dite te mbare, ju ofrojme cmime ekonomike me linja LOW COST vetem Vajtje, drejt Italise:
• Tirane-Verona  39.00eur
• Tirane-Milano  49.00eur
• Tirane-Pisa  51.00eur
• Tirane-Venecia  52.00eur
• Tirane-Torino  56.00eur
• Tirane-Firence  61.00eur

[06/21/17]   Plazh dhe Tur
1 Dite-3700Lek
26 Qeshor
Vlore-Zvernec-Llogara
Ne kete udhetim i jepet prioritet plazhit.
Nisja ne oren 06:00
Ndalesa te shkurtra gjate rruges .
Ndalese e shkurter ne Vlore.
Mberritja ne Zvernec.Kohe e lire per plazh
Dreka e organizuar me muzike.
Rreth ores 15:00 nisemi per llogara,
Kohe e lire per te vizituar Parkun e Llogarase dhe mundesi per te konsumuar kafe,etj.
Rreth ores 19:00 pergatitemi per kthim.
Te perfshira ne Cmim
Udhetimi me Mjet Komod
Dreka me Muzike (Pjate e pare supe ose makarona ,sallate,Mish ose peshk,patate,Pije si cola ,fanta ,uje,)

[06/20/17]   Pershendetje miq
Besoni ne profesionalizmin dhe cilesine e sherbimit tone dhe rezervoni tani SUPER OFERTA deri ne 40% DISCOUNT PER MUAJIN GUSHT
HALKIDIKI
HOTEL : Alia Palace Luxury Hotel and Villas-5*à 85 EUR / Person NATA HB
HOTEL : Portes Beach Hotel -4*à 79 EUR / Person NATA ne HB
HOTEL : Ammon Zeus Hotel -4*à 99 EUR / Person NATA ne HB
HOTEL : Atrium -4* à 57 EUR/ Person NATA ne HB
HOTEL : Akti Ouranoupoli-4* à 59 EUR / Person NATA ne HB

Nxitoni te perfitoni nga kjo oferte

[06/19/17]   OFERTE !!!!!

PER NISJET ANCONA- DURRES - ANCONA NGA 15/07/2017 DERI 02/09/2017

PONTE 49
AUTO 50

PER CDO INFORMACION MBETEMI NE DISPOZICION

[06/19/17]   Pershendetje miq
Duke ju uruar nje dite te mbare, ju ofrojme cmime ekonomike me linja LOW COST vetem Vajtje,

• Shkup-Malta  30.00eur
• Shkup-Venecia  33.00eur
• Bari-Valencia  39.00eur
• Tirane-Bari  45.00eur
• Tirane-Verona  66.00eur
• Tirane-Milano  70.00eur

[06/15/17]   Pershendetje
Duke ju uruar nje dite te mbare, ju ofrojme cmime ekonomike me linja LOW COST vetem Vajtje, drejt ITALISE,

• Shkup-Venecia  22.00eur
• Podgorice-Milano  23.00eur
• Tirane-Verona  54.00eur
• Tirane-Bolognia  66.00eur
• Tirane-Pisa  66.00eur
• Tirane-Perugia  82.00eur


Rezervoni TANI dhe perfitoni

[06/09/17]   Pershendetje miq
Duke ju uruar nje dite te mbare, ju ofrojme cmime ekonomike me linja LOW COST

• Shkup-Barcelona  36.00eur
• Milano-Corfu  44.00eur
• Rome-Cagliari  49.00eur
• Tirane-Bari  49 .00eur
• Tirane-Verona  53.00eur
• Tirane-Budapest  60.00eur

Rezervoni TANI

[06/07/17]   Pershendetje miq
Duke ju uruar nje dite te mbare, ju ofrojme cmime ekonomike me linja LOW COST vetem Vajtje

• Barcelone - Palma  27.00eur
• Rome- Trappani  51.00eur
• Tirane- Rome  55.00eur
• Tirane- Paris  55.00eur
• Rome- Barcelone  59.00eur
• Barcelone –Ibiza  80.00eur

[06/06/17]   Pershendetje miq
Perfitoni nga superoferta e fundit per Capadocia , Turqi ♥ Nje udhetim per te mos u humbur !
DT : 2-6 KORRIK
Flight + Hotel Goreme Kaya Hotel 4* ne HB --> 332 EUR NET / person
 Fluturim me nisje nga Tirana me bagazhe te plota
 Hotel me 4 yje
 Mengjes + Darke

[06/06/17]   Pershendetje miq
Duke ju uruar nje dite te mbare, ju ofrojme cmime ekonomike me linja LOW COST vetem Vajtje, drejt Italise

• Shkup-Venecia  21.00eur
• Podgorice-Milano  28.00eur
• Tirane-Bari  49 .00eur
• Tirane-Rome  60.00eur
• Tirane-Verona  62.00eur
• Tirane-Pisa  65.00eur

[06/03/17]   Pershendetje miq
Duke ju uruar nje fundjave te bukur sot ju ofrojme cmime me te mira ekonomike me linja LOW COST per te zgjedhur destinacionin e rradhes. Rezervoni keto oferta vetem per muajin korrik

• Podgorice- Milan  23.00eur
• Shkup- Londer  24.00eur
• Shkup- Bruksel  24.00eur
• Shkup- Kopenhagen  29.00eur

[06/02/17]   Miremengjesi!

Ju informoj se :

SENTIDO GOLD ISLAND HOTEL 5* ALANYA - ofron 30 % EARLY BOOKING per reservime qe do te beni deri ne 05 QERSHOR
Akomodimi – 06.06-21.06 :)

SENTIDO GOLD ISLAND HOTEL 5* ALANYA - ofron 10 % EARLY BOOKING per reservime qe do te beni deri ne 05 QERSHOR
Akomodimi – 23.06-30.09 ;)

Reservoni dhe perfitoni nga Early booking !

[06/01/17]   Pershendetje miq
Kaloni 5 net te paharrueshme ne qytetin unik te Portos Aty ku tradita dhe historiku nderthuren mahnitshem me artin kontemporan, duke e kthyer qytetin ne nje destinacion ideal per te shijuar atmosferen e gjallerishme te Portugalise. Kemi menduar ne t’ju ofrojme Porton me nje cmim ideal:
DT: 10-15 Korrik 653 EUR /PERSON
 Fluturim (vatje-ardhje)
 Black Tulip Hotel 4*
 Mengjes+Darke
Mos prisni gjate!

[05/31/17]   Pershendetje Miq
perfitoni nga Oferta e Dites:
PALOMA PARADISE SIDE BEACH 5* SIDE per gjithe sezonin me 45 % EARLY BOOKING

[05/29/17]   Hey miq,
Ende nuk keni vendosur ku do te shkoni per pushime? Si ju tingellon Italia? E parezistueshme apo jo? Me e parezistueshme vjen oferta jone per Sardenja

06 - 11 GUSHT SARDENJA

Fluturim + Hotel Setar 4* Mengjes + Darke -> 584 EURO/person

Me shume surpriza tek ne 😀
Na kontaktoni!

[05/20/17]   Udhëtimi është si një derë, nga e cila ju dilni nga realiteti për të hyrë në një vënd të pashkelur që duket si një ëndërr.

[05/20/17]   Pershendetje miq
Barcelona eshte gjithmone trend I kohes, planifikoni udhetimin e rradhes vetem per 388 EUR / person
Dt : 23-26 QESHOR
Perfshin :
• Fluturim( vatje-ardhje ) nga Shkupi
• Hotel GRAN DERBY SUITE 4*
• Mengjes

[05/18/17]   ME NE GJERMANIA ME AFER SE KURRE,ME CMIMET ME KONKURUESE

[05/17/17]   Pershendetje,

Kaloni fundjaven e pare te qershorti ne Stamboll

DT: 02 -04 Qershor

Fluturim + Hotel ANTEA BOUTIQUE SULTANAHMET Me mengjes + Ekskursion Hop On and Hop Off Golden Horn Cruise From Istanbul  194 EURO/person

[05/17/17]   Pershendetje
Ju njoftoj se jane vendet e fundit per nisje me charter Antalya dt 26 Maj

Oferta speciale do te gjeni duke filluar nga 299 eur pp per 7 dite te plota , te akomoduar ne dhome dyshe si me poshte:

1. SMARTLINE WHITE CITY BEACH 4* - 299 eur
2. MUKARNAS RESORT 5 * - 345 Eur pp
3. WHITE CITY RESORT HOTEL 5* - 356 Eur pp
4. DIAMOND PREMIUM RESORT 5* - 399 Eur PP
5. SENTIDO GOLD ISLAND HOTEL 5* - 423 eur pp
6. QUATTRO BEACH SPA & RESORT 5* - 498 Eur pp
7. ELA QUALITY RESORT 5* - 806 Eur pp

Perfitoni nga ofertat

[05/16/17]   Hey miq,

Ditet me shi jane sfide per ne, per ti bere udhetimet tuaja edhe me te paharrueshme

DT: 28 – 30 Qershor ROME Fluturim + Residenza Borghese 3 Me mengjes -> 216 EURO/person*

Romes s’mund t’I thuash jo ;)

Na kontaktoni
Jave te mbare ne vijim!

[05/16/17]   ''Kur jeton për shumë kohë në të njëjtin vënd fillon të verbohesh sepse nuk shikon më asgjë përreth teje. Unë udhëtoj për tu mos verbuar''

[05/15/17]   Pershendetje

Java filloi bukur Si thoni te shkojme ne Ibiza sot?

DT: 18 – 22 Korrik
Fluturim + Hotel Occidental Ibiza 4 All inclusive  625 EURO/person
-Fluturim nga Tirana
-Hotel me sherbim All inclusive

Jave te mbare :)

[05/15/17]   Ashtu si të gjithë udhëtarët e mëdhenj, kam parë më shumë se sa mbaj mend, dhe mbaj mend më shumë se sa kam parë.

[05/15/17]   ''Ai qe udheton vetem,mund te niset qe sot,por ai qe udheton me dike tjeter duhet te presi derisa tjetri te behet gati dhe keshtu do te duhet kohe para se te largohen''

[05/14/17]   MAKARSKA duke filluar nga 48 EURO

[05/14/17]   PLOCE duke filluar nga 39 EURO

[05/14/17]   METKOVIC duke filluar nga 39 EURO

[05/14/17]   DUBROVNIK duke filluar nga 36 EURO

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durazzo?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Address


Stacioni Qendror I Trenit
Durrës
2001

Opening Hours

Monday 08:30 - 22:30
Tuesday 08:30 - 22:30
Wednesday 08:30 - 22:30
Thursday 08:30 - 22:30
Friday 08:30 - 22:30
Saturday 08:30 - 22:30
Sunday 08:30 - 22:30
Other Durrës travel agencies (show all)
Total Travel Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni I Trenit)
Durrës, 2001

Bileta Udhetimi (Avioni, Trageti, Autobuzi) Kembim Valutor Makina Me Qera Siguracione

Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Agenzia di viaggi" Epidamn" Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Gjiri i Lalezit ~ Albania Gjiri i Lalezit ~ Albania
Gjiri I Lalezit
Durrës, 03101

© Official Page © OBJEKTIVI ~> 1O.OOO Fansa : MirëSeVini Welcome

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
Durres
Durrës, ALBANIA

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Durres Tour Guides Durres Tour Guides
Spitall
Durrës

Italb Durrës Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.

AMADEO TRAVEL AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

ERI Travel ERI Travel
DURRES
Durrës, 2001

Fast Travel&Tours Fast Travel&Tours
NE FUND TE BULEVARDIT, 100m PRANE PORTIT
Durrës, 2001

Agjencia Fast Travel ofron sherbime si : > Udhetime me avione, Tragete dhe Autobus > Paketa Turistike individuale dhe grupe > Imobilare

Holidays and Tours in Albania Holidays and Tours in Albania
Via Egnatia
Durrës, 2001

We are a DMC (Destination Management Company) for Albania offering vacation, travel, tours, holidays in Albania, Kosovo, Macedonia (Balkan )

Manushi Travel Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

About   Privacy   Login C