ERI Travel

ERI Travel

Nearby travel agencies

Tik Travel & Tours
Tik Travel & Tours
Muhamet Gjollesha, Tirana
Taxi dhermi 0695337423
Taxi dhermi 0695337423
Himarë
Arjon Travel
Arjon Travel
Tirana
Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli, Fieri
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
Lgja 28 Nentori, Vlorë
DESTINY TRAVEL
DESTINY TRAVEL
Rr.Durresit,perballe Ambasades Kineze, Tirana
ML Travel
ML Travel
Rr. Mine Peza, prane Prokurorise se Tiranes, Tirana
Ferdi Travel
Ferdi Travel
Rruga Bakushe Visha, Fushë-Krujë
Bileta Trageti
Bileta Trageti
Rruga Adria
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from ERI Travel, Tour Agency, DURRES, Durrës.

Operating as usual

[07/16/17]   🚀Super Oferta per nisje 20 #SHTATOR
Prishtine ✈ Bilbao €90
🚀Super Oferta per nisje 24 #SHTATOR
Prishtine ✈ Nantes €80
Prishtine ✈ Bordeaux €90
Prishtine ✈ Montpellier €90
Prishtine ✈ Nice €95
Prishtine ✈ Dresden €105
🚀Super Oferta per nisje 26 #SHTATOR
Prishtine ✈ Madrid €80
Prishtine ✈ Toulouse €85
🚀Super Oferta per nisje 28 #SHTATOR
Prishtine ✈ Marseje €80
Prishtine ✈ Lille €90
👉 PERFSHIHEN :
1- Bileta Vetëm Vajtje
2- Të gjitha taksat
3- 10kg cante dore

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

#Budva dhe #Dubrovnik - NXITONI për të rezervuar vendin tuaj!
❗ Nisja bëhet më 21 korri, 3 ditë, €130
Në cmim përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje dhe shëtitjet me autobuz.
2. Akomodim në hotel Regina Elena 3*, ne qender te qytetit, për 2 netë qëndrimi.
3. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

💦 Gran Hotel Bracino #BARCELONA
🌈 Çmimi: 450 Euro/Person
🌟 Mëngjesi dhe bileta e avionit të përfshira (Nisja nga Shkupi)
💧 Periudha: 18 - 21 Korrik
Për data të tjera, na kontaktoni - KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

SEA PLANET RESORT & SPA 5* - All Inclusive #SIDE
Çmimi: 630 Euro/Person
Periudha: 28 Korrik - 3 Gusht
Qëndrimi: 6 netë, 7 ditë
Për data të tjera, KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Aegli 2* - Mëngjesi i përfshirë #KORFUZ
Çmimi: 180 Euro/Person
Periudha: 24 Korrik - 30 Korrik
Qëndrimi: 6 netë, 7 ditë
Për data të tjera, KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Sydney 2* - Mëngjes i përfshirë #ZAKYNTHOS
Çmimi: 275 Euro/Person
Periudha: 24 Korrik - 30 Gusht
Qëndrimi: 6 netë, 7 ditë
Për data të tjera: KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Koncepti ALL INCLUSIVE gjen vend dhe në ofertat drejt #BODRUM, Turqi.
⚠ Ofertë momentale: 550 €/person!
📆 Nisja në datë 24 korrik.
Të përfshira në çmim :
🍍Biletë vajtje - ardhje.
🥝 8 kg bagazhe dore dhe taksat aeroportuale.
🍍Akomodimi ne hotel Kervansaray Bodrum Resort Hotel 5*për 7 netë/ 8 ditë qëndrimi.
🥝 Mëngjesi, dreka, darka dhe pije pa limit.
Nxitoni të prenotoni pushimet tuaja:

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

5 ditë të mrekullueshme në Lefkada duke nisur nga vetëm €220! 🌟
🏨 Akomodimi në Hotel Ionion Star 4, mëngjeset dhe darkat e përfshira.
🚌 Transport komod Tiranë – Lefkada vajtje ardhje.
🚶 Shoqërues shqiptar nga agjensia.
📆 Datat e nisjeve:
3, 10 Korrik – 220 €/Person
17, 24, 31 Korrik – 240 €/Person
7, 14, 21, 28 Gusht – 250 €/Person
11, 18, 25 Shtator – 199 €/Person

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Është rradha e plazheve fantastike në Kretë, Greqi për t'ju mahnitur me ofertat e tyre. ☀
🔥 ALL INCLUSIVE
📆 Datat jane 1-8 gusht.
⚠ Cmimet janë momentale dhe ju lutemi sa më parë për rezervime!!!
🏨 Akomodimi:
Marirena Hotel 2* 900 euro
Lyda Club Hotel 3* 900 euro
Fereniki Resort & Spa 3* 1000 euro

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Relaksohuni në ishullin #KORCULA, Kroaci për vetëm 600 euro/çift! ☀
🔥 ALL INCLUSIVE 🔥
📆 Datat janë 27 korrik - 1 gusht.
🏨 Akomodimi në hotel Adria 2*.
❗ Transporti nuk është i përfshirë.
Ju lutemi sa më parë për rezervime, sepse çmimet janë momentale!!!

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

[07/03/17]   Ju kujtojmë se nëse zgjedhja juaj për pushimet verore është jugu i Shqipërisë, mund fare mirë të bëheni pjesë e turit 6 ditor në Rivierën shqiptare që ne ju ofrojme! 🌺
📆 Datat e mundshme:
03 – 08 Korrik 2017
10 – 15 Korrik 2017
17 – 22 Korrik 2017
24 – 29 Korrik 2017
31 Korrik – 05 Gusht 2017
07 – 12 Gusht 2017
14 – 19 Gusht 2017
21 – 26 Gusht 2017
28 Gusht – 02 Shtator 2017
05 – 10 Shtator 2017
12 – 17 Shtator 2017
Për detaje mbi programin dhe për të parë çfarë përfshihet në çmim:

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Po ju, vendosët ta kalonit të dielën tuaj në #Budva?! Nëse jo, keni sërish mundësi të dielën tjetër. 🌟
🔥 Plazhi Ploce, çdo të dielë për 15€!
👉 Në çmim përfshihet:
Transporti vajtje – ardhje me mjet komod.
Vizitat sipas programit.
Shoqërues shqiptar gjatë udhëtimit.
❗ Fëmijët 2-12 vjec paguajnë 10 Euro!
Për më shumë mbi programin dhe rezervime:

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Kursimet tuaja për një javë relaksuese pushimi sapo gjetën mikun e tyre që do t'i shoqërojë: 7 netë në TAJLANDE për vetëm 1279 euro/personi. ✨✨
Në çmim përfshihet:
✈ Biletat e avionit vajtje - ardhje
🏩 Akomodimi në Bangkok dhe Phuket në hotel me 5 *
🍔 Mëngjeset për të gjitha netët e qëndrimit
🚕 Të gjitha transfertat aeroportuale
📆 Periudha 12-20 shtator
Bëjini pushimet tuaja te paharrueshme!

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Ne e kemi kaq përzemër Costa Brava sa nuk mund të rezistojmë pa ofruar opsione të tjera për pushimet tuaja! 😍
🏨 Akomodimi:
Don Juan Center 2* - 500 €/personi
H-TOP GRAN CASINO ROYAL 3* - 560 €/person
Riviera 3* - 580 €/person
Acapulco 4* - 600 €/person
Në çmimin e mësipërm përfshihen:
✈ Biletë avioni me nisje nga Shkupi.
🍴 Mëngjes, drekë dhe darkë.
🚌 Transfertën Aeroport - Hotel dhe anasjelltas.
📆 Periudha 1-8 shtator.
Për të rezervuar:
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Ju rikujtojmë një ndër destinacionet më të preferuara të verës së kaluar: #Lefkada 🔥. Kemi një bindje që do të jetë e njëjta gjë edhe për këtë verë. 😉
📆 3, 10 Korrik – 220 €/Person
🚌 Transporti i përfshirë.
✔ Akomodimi në Hotel Ionion Star 4*, në qendër të Lefkadës buzë detit dhe prane lokave dhe restoranteve.
🍴 Mëngjeset dhe darkat.
👶 Për fëmijë nga 0-2 vjeç, falas. Nga 2-12 vjeç, zbritje 50 Euro.
Për data dhe detaje të tjera:
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Zip Line në Grykën e Rugovës, çdo të Dielë, €15! 🌟 Mos e humbisni mundësinë për të provuar këtë adrenalinë fantastike.
Në çmim përfshihet:
1. Transporti Tiranë - Pejë - Rugovë - Ujëvara e Drinit - Tiranë.
2. Shoqërues nga agjensia gjatë udhëtimit.
Kujdes!
❗ Bileta per Zip-line 10€ nuk është e përfshirë në çmim.
Për të rezervuar vendin tuaj:
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

[06/30/17]   🔥 Paris! 7 Korrik, 7 ditë, €349
Në pagesë përfshihen:
🚌 Udhëtimi me autobus Tiranë – Zagreb – Mynih – Paris – Milano – Tiranë.
🏨 Akomodim në hotel: 2 netë në Paris, 1 natë në Bourg en Bresse, 1 natë në Zagreb, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste.
🍴 Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
🚎 Shëtitjet me autobus sipas programit.
🚶 Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

A̲l̲a̲n̲ ̲X̲a̲f̲i̲r̲a̲ ̲D̲e̲l̲u̲x̲e̲ ̲-̲ ̲A̲n̲t̲a̲l̲y̲a̲ ̲m̲e̲ ̲S̲U̲P̲E̲R̲ ̲O̲F̲E̲R̲T̲E̲!̲
€426 për person për 5 netë Nisje 04 Korrik.
€518 për person për 7 netë Nisje 05 Korrik.
€453 për person për 6 netë Nisje 08 Korrik.
€632 për person për 7 netë Nisje 10 Korrik.
€572 për person për 6 netë Nisje 11 Korrik.
€632 për person për 7 netë Nisje 12 Korrik.
€572 për person për 6 netë Nisje 15 Korrik.
€592 për person për 6 netë Nisje 18 Korrik.
€655 për person për 7 netë Nisje 19 Korrik.
All Incuisive, fluturimi vajtje ardhje i perfshire ne cmim!

Për data dhe detaje të tjera:
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

[06/30/17]   👒 🌟 Super Oferta Vajtje.Data te Caktuara ne Korrik 🌟
Tiranë 🌿 Budapest €40
Tiranë 🌿 Amsterdam €60
Tiranë 🌿 Paris €67
Tiranë 🌿 Koln/Bonn €120 (18 Korrik)
Tiranë 🌿 Shtutgart €80 (20 Korrik)
PERFSHIHEN :
1- Cantë dore
2- Bileta Vetëm Vajtje
3- Të gjitha taksat

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Udhëtim 2 ditor në #Budva, duke nisur nga €39, 1 korrik. Nuk jeni ende vonë! 🌟
Në pagesë përfshihet:
🚌 Transporti vajtje-ardhje dhe vizitat
🏨 Akomodim në një nga hotelet e ofruara, për 1 natë qëndrimi.
🍴 Mëngjesi dhe Darka.
🚶 Shoqërues shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Dita nis më mirë me ofertat drejt Korfuzit! ☀
📆 Datat janë 7-13 gusht.
👉 Në dispozicion 1 dhomë për dy të rritur dhe një fëmijë.
🔥 ALL INCLUSIVE.
Akomodimi:
🏨 Alexandros Hotel - 780 €
🏨 Nautilus Hotel - 825 €

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

[06/27/17]   Nxitoni.Cmime të Limituara
Tiranë 🌷 Budapest €40
Tiranë 🌷 Amsterdam €55
Tiranë 🌷 Paris €67
Tiranë 🌷 Koln/Bonn €100 (18 Korrik)
Tiranë 🌷 Shtutgart €90 (20 Korrik)
Tiranë 🌷 Londer Gatwick €95 (6 Korrik)
👉 PERFSHIHEN :
1- Cantë dore
2- Bileta Vetëm Vajtje
3- Të gjitha taksat

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Ofertat për Turqinë vazhdojnë, kësaj here drejt Stambollit vetëm për 198 €/p!
👉 Udhëtimi është 3 ditor dhe nisja bëhet më 10 korrik.
👉 Fluturim direkt nga Tirana.
👉 Akomodimi në Loor Hotel 3*, vetëm 5 min larg nga Xhamia Blu.
Për të prenotuar udhëtimin tuaj:
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

E njihni këtë anë të Budapestit?! Kryeqyteti i Hungarisë njihet si një ndër vendet me banjat termale më të mira; disa prej tyre gjenden dhe në qendër të qytetit. Keni mundësinë t'i vizitoni ato dhe gjithë atraksionet e qytetit gjatë një udhëtimi 3 ditor për vetëm 210 €/p!
👉 Nisja bëhet me datë 2 korrik.
🏨 Akomodimi në Golden Park Hotel 4*, mëngjesi i përfshirë.
Për të prenotuar udhëtimin tuaj:
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

Oferte all inclusive për në Turqi!
👉 Destinacioni i rradhës është Bodrum, Turqi për vetëm 499€/p!
📆 Nisja bëhet më 6 Korrik.
Përfshihet:
✈ Biletat e avionit vajtje-ardhje nga Tirana.
🚌 Transferta Aeroport - Hotel - Aeroport.
🏨 Akomodimi në hotel Club Vela 3* për 7 netë qëndrimi.
Mos harroni! Oferta është ALL INCLUSIVE.
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

❤Krete❤
⛱699 euro/person 7 nete all inclusive⛱
Ne cmim perfshihet:
✈Bileta e avionit vajtje ardhje
🏩Akomodimi ne hotel Galini Sea View Hotel 5*
🍔🍩🍷Mengjeset, drekat, darkat dhe pijet!
📆Periudha 6-13 korrik
👀Nxitoni te rezervoni! :)

KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

#Crociera në ishujt më të bukur grekë!
🌷Athens (Piraeus), 🌷Mykonos, 🌷Kusadasi, Patmos,🌷Rhodes,🌷Crete,🌷Santorini.
🍁Çmimi momental!!! 525 eur/person
✔ Përfshihet:
– Akomodimi në Krociera
– Mëngjeset, drekat, darkat, pijet në Krociera
– Përdorimi i pishinës dhe të gjitha aktivitet argëtuese në anije (shfaqje, lojëra, hyrja ne kazino, etj)
– Taksat portuale
🌷Nuk përfshihet: Transporti
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

[06/26/17]   Nxitoni !! Super Oferta Vetem Vajtje
Prishtinë 💋 Paderborn 50€
Prishtinë 💋 London 55€
Prishtinë 💋 Basel 60€
Prishtinë 💋 Geneva 60€
Prishtinë 💋 Paris 60€
Prishtinë 💋 Berlin 60€
Prishtinë 💋 Bergamo 66€
Prishtinë 💋 Dusseldorf 60€
Prishtinë 💋 Friedrichshafen 70€
Prishtinë 💋 Munich 75€ (24 Korrik)
Prishtinë 💋 Verona 75€
Prishtinë 💋 Stuttgart 80€
Prishtinë 💋 Helsinki 90€
Prishtinë 💋 Hanover 90€
Prishtinë 💋 Hamburg 95€
Prishtinë 💋 Zurich 81€
👉 PERFSHIHEN :
1- Cantë dore
2- Bileta Vetëm Vajtje
3- Të gjitha taksat
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

#Pushime ne Magiclife Jacaranda Imperial 5* #ANTALYA
🔔 8 DITE ----> 815 EURO/P (Ultra all Inclusive)
📌 Nisja 8 Korrik, vendet e limituara ne kete date.
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

[06/23/17]   Super Oferta Vetem Vajtje.
Prishtinë - Paderborn 50€
Prishtinë - London 55€
Prishtinë - Basel 60€
Prishtinë - Geneva 60€
Prishtinë - Paris 60€
Prishtinë - Berlin 60€
Prishtinë - Bergamo 66€
Prishtinë - Dusseldorf 60€
Prishtinë - Friedrichshafen 70€
Prishtinë - Munich 75€ (24 Korrik)
Prishtinë - Verona 75€
Prishtinë - Stuttgart 80€
Prishtinë - Helsinki 90€
Prishtinë - Hanover 90€
Prishtinë - Hamburg 95€
Prishtinë - Zurich 81€
👉 PERFSHIHEN :
1- Cantë dore
2- Bileta Vetëm Vajtje
3- Të gjitha taksat
4- Kujdes Datat jane te limituara ne Korrik.
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

#Crocera ne ishujt me te bukur Greke!
🌷Athens (Piraeus), 🌷Mykonos, 🌷Kusadasi,Patmos,🌷Rhodes,🌷Crete,🌷Santorini.
🍁Cmimi momental!!! 599 eur/person ( 1 kabine me kete cmim)
🌺Nisja: 3 Korrik 5 dite
✔Perfshihet:
– Akomodimi ne Krociera
– Mengjeset, drekat, darkat, pijet ne Krociera
– Perdorimi i pishines dhe te gjitha aktivitet argetuese ne anije (shfaqe. lojra, hyrja ne kazino etj)
– Taksat portuale
🌷Nuk perfshihet: Transporti.
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

[06/23/17]   Plazh ishullin e mrekullueshem #KRETE - GREQI
➡ Nisja me 4 Korrik, 7 nete, 475 euro/person
Perfshihet ne cmim:
- fluturimi direkt vajtje-arrdhje nga Selaniku
- akomodimi ne hotelet e meposhtme per 7 nete qendrimi
- mengjeset dhe darkat
Kalypso Hotel Malia 3* superior - 475 euro/p
Hersonissos Central Hotel 3* - 475 euro/p
Lavris Hotel & Bungalows 4* - 580 euro /p
Insula Alba Resort Hotel 5* - 783 euro/p
Oraret e nisjes:
06.20 - 07.30
Oraret e kthimit:
19.45 - 21.00
Hotelet e mesiperme kane vleresime mbi 8, duke u bazuar ne booking.com. Koncepti qe sugjerojme eshte mengjes dhe darke, ne kete menyre do keni mundesi te eksploroni ishullin. Nese deshironi pushime per plazh, na kontaktoni per variante All Incluisve. Oraret e mesiperme jane oraret qe sugjerojme, pasi keshtu mund ti shfrytezoni te gjitha ditet e qendrimit.
KUJDES: cmimet jane momentale, gjithmone duhen rikonfirmuar!
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

🌺Budva dhe Dubrovnik, 30 Qershor, 3 dite, €99
🌸Në cmim përfshihen:
🚌 Udhëtimi vajtje-ardhje dhe shëtitjet me autobuz.
🌟 Akomodim në hotel Regina Elena 3*, ne qender te qytetit, për 2 netë qëndrimi.
🍔 Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha ditët e udhëtimit.
🌸 Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.
KONTAKT: 0696191100 . . . E-mail: [email protected]

ERI Travel

ERI Travel's cover photo

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address

DURRES
Durrës
2001

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 08:00 - 21:00
Sunday 08:00 - 21:00
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Shijak Shijak
Durrës, 0123456789

domino

Italb Durrës Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.

Car-Rent.al Car-Rent.al
Durrës, 2000

Portali me i madh i makinave me qera ne Shqiperi, Tirane, Durres, Rinas Airport, Durres Port, Vlore, Sarande. Rezervo dhe merr konfirmimin ne moment!

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

Albtours D Albtours D
Bulevardi Dyrrah
Durrës, 2008

PUSHIME BRENDA DHE JASHTE VENDIT

Balkan Agency Travel & Tours Balkan Agency Travel & Tours
Stacioni I Trenit, Lagjja Nr. 4, Rruga Egnatia
Durrës

You just tell us where you want to go, we take care for the rest!!! #GetReadyForYourAdventure

Manushi Travel Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

Agjensi Riva Travel Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni I Autobusave Te Plepave, Perballe Shkolles Se Mesme Migjeni
Durrës, 2001

Kemi fituar vite eksperience per t'ju ofruar ju udhetimet dhe paketat e larmishme dhe nder me ekonomiket ne treg,duke ju ofruar sherbim dhe asistence gjate gjithe kohes. #Udheto me #RIVATRAVEL

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Enjoy Albania Tour Enjoy Albania Tour
Albania
Durrës, 123456

Индивидуальные прогулки по Албании. Неутомительно, экспертно, увлекательно! Откройте загадочную Албанию с нами . +79654379850 (viber, WhatsApp)

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C