Manushi Travel

Manushi Travel

Nearby travel agencies

Tik Travel & Tours
Tik Travel & Tours
Muhamet Gjollesha, Tirana
Taxi servis dhermi
Taxi servis dhermi
Himarë
TAKU Travel & Tours
TAKU Travel & Tours
Durësi
Arjon Travel
Arjon Travel
Tirana
Tristan Store
Tristan Store
jani bakalli, Fieri
KLANT Travel & Tours
KLANT Travel & Tours
Tirana
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
SAN VALENTIN TRAVEL & TOURS
Lgja 28 Nentori, Vlorë
DESTINY TRAVEL
DESTINY TRAVEL
Rr.Durresit,perballe Ambasades Kineze, Tirana
Ferdi Travel
Ferdi Travel
Rruga Bakushe Visha, Fushë-Krujë
Bileta Trageti
Bileta Trageti
Rruga Adria
Europa Travel & Tours
Europa Travel & Tours
L."Apolonia"Pran Univ "KRISTAL"Fier .AL ,Adresa.2,Fugonat e Fierit,Pran "SIGALIT"Ballsh.AL, Fieri
E&I travel
E&I travel
Adem Jashari, Tirana

Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Manushi Travel, Tour Agency, Lagjia nr 4, Rruga Skenderbeg,, Durrës.

Operating as usual

[10/16/15]   Cdo fund jave Struge,Dubrovnik,Korfuz me cmime fantastike

[10/16/15]   Hollande
Dita e Parë, 27 Nëntor 2015: Fluturimi direkt Tiranë - Bruksel. Nisja nga Tirana në orën 09.30, Mbrritja në Bruksel në orën 12.30. Transferimi për në Bruksel. Shëtitje panoramike në Monumentet Kryesore të Qytetit. Transferimi në Hotel në Amsterdam. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Dytë, 28 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Vizitë panoramike e qytetit. Duke udhëtuar me autobus do te keni mundësinë te vizitoni pjesën e vjetër dhe të re të Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada më e bukur e Shesh*t Magna. Vizitë në muzeumin Rijks në Amsterdam, Shtëpitë tregtare të shekullit të 17-të dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirë për të vizituar qendrat komerciale të Amsterdamit.

Dita e Tretë, 29 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Nisja për vizitë në Hagë dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente të tjeratë këtyre qyteteve. Kthimi në Amsterdam.

Dita e Katërt, 30 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Transferimi për në Aeroportin e Brukselit. Fluturimi direkt Bruksel - Tiranë. Nisja nga Brukseli në orën 13.55. Mbrritja në Tiranë në orën 16.45.

Me Shume Detaje: Në pagesë 449 Euro përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.

[10/16/15]   France
Dita e Parë, 29 Tetor 2015. Udhëtimi me avion direkt Tiranë - Paris. Nisja në orën 10.15. Pritja në Aeroport. Transferimi me autobus për në Paris. Sistemimi në Hotel në Paris.

Dita e Dytë, 30 Tetor 2015. Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit. Vizitohen: Harku i Triumfit, Shëtitje në Avenynë e famshme të Champs Elysées, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive, Muzeu i Luvrit.

Dita e Tretë, 31 Tetor 2015. Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Panteoni, Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Sheshi Bastille, Opera, Tour Eiffel, Kisha St.Germain De Pres.

Dita e katërt, 1 Nëntor 2015. Mëngjesi në Hotel. Transferimi për në aeroportin e Parisit. Fluturimi për në Tiranë. Nisja në orën 16.30.Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 399 Euro
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shëtitjet me autobus.
3. Akomodim në hotel për 3 netë qëndrimi.
4. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.
4. Udhëtimi dhe Hyrja në Disneyland. (Minimumi 15 persona për grup)
5. Lejohet të merret me vete në avion vetëm një bagazh me përmasa deri në 45x 40x25 cm dhe deri 10 kg. (Kujdes - Mbi këto përmasa dhe Bagazh për checkin ka shpenzime ekstra).

[10/16/15]   France
Dita e Parë, 7 Nëntor 2015: Nisja në orën 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Do të bëhet një kalim pa ndalesa nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do të kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhëtimi me autobuz në territorin Kroat. Ndalesë e shkurtër në Dubrovnik për 2 orë, ku do të vizitohet Raguza e dikurshme me kalanë dhe monumentet historike të tij. Vazhdimi i udhetimit për në Zadar. Mbërritja në Zadar. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, 8 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Ljubjanë. Ndalesë e shkurtër në Ljubjanë për rreth 2 orë, ku vizitohet Kryeqyteti Slloven me monumentet historike të tij. Vazhdimi i udhëtimit në territorin Austriak. Mbërritja në Salzburg. Vizitë e shkurtër në Salzburg. Nisja për në Mynih. Mbërritja në Mynih. Sistemimi në Hotel.

Dita e Tretë, 9 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Gjatë paradites, Vizitë panoramike në pikat turistike më të bukura të Mynihut, si: Muzeu i Arteve të Pinakotheken, Hofbrauhaus-i i famshëm, Teatri Kombëtar, Pallati Mbretëror, Marienplatz, Viktualien Market. Pallati Nymphenburg, Sheshet Olimpike, ku gjenden Muzeumi i BMW, Kulla Olimpike 290 metra e lartë etj. Nisja në oren 12:00 nga Mynih me autobus për në Paris. Ndalesa të shkurtra gjatë udhëtimit. Mbërritja në Paris. Sistemimi dhe Fjetje në Hotel.

Dita e Katërt, 10 Nëntor 2015 : Mëngjesi në hotel. Vizitë panoramike e Parisit. Vizitohen: Harku i Triumfit, Shëtitje në Avenynë e famshme të Champs Elysées, Place de la Conocorde, Assamble Nationale, Pallati Invalideve, Varri Napoleonit, Kopshti Tyilerive, Muzeu i Luvrit.

Dita e Pestë, 11 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Vizitë në: Panteoni, Kopshtet e Luxemburgut, Katedralja Notre Dame, Sheshi Bastille, Opera, Tour Eiffel, Kisha St.Germain De Pres.

Dita e Gjashtë, 12 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Nisja nga Parisi në mëngjes herët për në qytetin e Gjenevës, në Zvicër. Mbërritje në Genevë gjatë drekës, ku do të qëndrojmë për rreth 2 orë për të bërë një vizitë të shkurtër në qytet dhe për të drekuar.

Gjatë pasdites nisje për në Milano ku do të vizitohen Pallazo Sforzesco, Sheshi Duomo dhe katedralja e Milanos, Galeria e Vitorio Emanuele II, Teatri La Scala. Pas vizitës, akomodim dhe sistemimi në hotel në Milano.

Dita e Shtatë, 13 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Nisja nga Milano për në Shqipëri. Fillimisht do të kalojmë nga Sllovenia dhe nëpërmjet pikës kufitare të Jelsane do futemi në Kroaci ku do të kalojmë nga Rijeka dhe pjesa bregdetare e Bregdetit Dalmat. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës për t’u qetësuar. Mbërritje në Tiranë.

Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 349 Euro
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus Tiranë - Zadar - Mynih - Paris - Milano - Tiranë.
2. Akomodim në hotel: 3 netë në Paris, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Milano.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shëtitjet me autobus sipas programit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.
2. Hyrjet në monumente dhe muzeume.
3. Lundrimi me Anije.
4. Udhëtimi dhe Hyrja në Disneyland. (Minimumi 15 persona për grup)

[10/16/15]   Vjeshte ne Barcelonë, 7 Dite €359
4. Spanje

4. Spanje
Dita e Parë, 17 Nëntor 2015: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Do të bëhet një kalim pa ndalesa nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do të kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhëtimi me autobuz në territorin Kroat. Ndalesë e shkurtër në Split për 2 orë, ku do të vizitohen monumentet historike të tij. Vazhdimi i udhetimit për në Rijeka. Mbërritja në Rijeka. Sistemimi në Hotel.

Dita e Dytë, 18 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Nisë. Ndalesë e shkurtër në Monte Carlo për rreth 2 orë, ku vizitohet ku do të vizitohen Kodra La Rocher Ku gjendet Muzeu Oqeanik, Parku i Greys Kelly, Katedralja e Shen Nikolles, më vonë vizita vazhdon në Portin e Condemine si dhe te Kazinoja e Monte Carlos. Vazhdimi i udhëtimit për në Nisë. Mbërritja në Nisë. Sistemimi në Hotel. Shëtitje në mbrëmje në Nisë ku do të vizitohen Rruga Kreysore e qytetit Rue de Jean Medecine, Esplanade Des Anglais, Sheshi Massena, Katedralja e Shën Nikollës, Palais de Justice.

Dita e Tretë. 19 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Nisja për në Barcelonë. Ndalesë e shkurtër në Marsejë për rreth 2 orë, ku vizitohet ku do të vizitohen Monumenteve kryesore të qytetit: Bazilika e shek të 19 Notre Dame De La Garde, Pallati Longchamp, Harku i Triumfit Tour D'Aix, Vazhdimi i udhëtimit për në Barcelonë. Mbërritja në Barcelonë. Sistemimi në hotel.

Dita e Katërt, 20 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Paradite, vizitë me guidë në dispozicion në monumentet kryesore te Barcelonës, si: Kodra Montjuik ku gjenden Stadiumi Olimpik dhe sheshet olimpike, Palau Catalan, Sheshi Espanja, Barceloneta, Kullat me te larta në këtë moment në qytet si Hotel Arts dhe Mapfre, Marina Olimpike, Fshati Olimpik e cila ka qenë shtëpia e atletëve gjatë lojrave Olimpike, Sagrada Familja. Vazhdon vizita në këmbë duke filluar nga Sheshi Catalunya në lagjen ku gjenden dy vepra të Antoni Gaudi si Casa Batllo dhe Casa Mila ose La Pedrera, më pas do të vizitohet Katedralja e Barcelonës, sheshi Shën Jaume, do të shikoni vendet e frekuentuara nga artisiti i famshëm Picasso dhe me pas vizitohet Muzeu Picasso, etj. Pasdite e lirë.

Dita e Pestë, 21 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Paradite, vizitë në Manastirin e Monserratit. Pasdite e lirë.

Dita e Gjashtë, 22 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Nisja në ora 8.00 për në Milano. Gjatë rrugës nalesa të shkurtra. Mbrritja në Milano, ku do të vizitohen Pallazo Sforzesco, Sheshi Duomo dhe katedralja e Milanos, Galeria e Vitorio Emanuele II, Teatri La Scala. Sistemimi në hotel.

Dita e Shtatë, 23 Nëntor 2015: Mëngjesi në Hotel. Nisja nga Milano për në Shqipëri. Fillimisht do të kalojmë nga Sllovenia dhe nëpërmjet pikës kufitare të Jelsane do futemi në Kroaci ku do të kalojmë nga Rijeka dhe pjesa bregdetare e Bregdetit Dalmat. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritje në Tiranë.

Me Shume Detaje: Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe 359 Euro.
Në pagesë përfshihen:
1. Udhëtimi me autobus Tiranë - Rijeka - Nisë - Barcelonë - Milano - Tiranë..
2. Akomodim në hotel: 3 netë në Barcelonë, 1 natë në Rijeka, 1 natë në Nisë dhe 1 natë në Milano.
3. Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit.
4. Shëtitjet me autobus sipas programit.
5. Shoqërues shqiptar gjatë qëndrimit jashtë Shqipërisë.

[11/05/14]   ITALI - SHQIPERI

NDIQNI SUPER NDESHJEN

Nisje: 17 Nentor - 3 dite

Avion + Transferte + Akomodimi 3* BB + Bileta e ndeshjes

[11/03/14]   Cdo fundjave Korfuz,Selanik,Struge,Dubrovnik,Ulqin etj

[11/03/14]   Vjene: - Nisja më 26 Nëntor, Udhëtim me autobus dhe vizita në Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë, 5 Ditë - 279 Euro: Çmimi përfshin: Vajtje-Ardhje me dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobuz, Fjetjen në Hotel me mëngjese.

[11/03/14]   Zyrih Gjeneve: - Nisja më 26 Nëntor - Vizitohen: Como e Italisë, Lugano, Zyrih, Lucernë, Bernë, Lozanë dhe Gjenevë të Zvicrës. Fjetje në Zyrih 2 netë dhe Gjenevë 2 netë. Fluturimi me avion Tiranë - Milano dhe Bergamo - Tiranë.

[11/03/14]   Amsterdam: - Nisja më 28 Nëntor - Vizitohen: Amsterdam, Hagë dhe Rotterdam në Hollandë. Fjetje në Amsterdam. Fluturimi me avion Tiranë - Bruksel.

[11/03/14]   Barcelone: Nisja më 26 Nëntor - Marsejë, Barcelonë, Nisë, 5 Ditë - 499 Euro: Çmimi përfshin: Vajtje-Ardhje me avion, Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Fjetjen në Hotel me mëngjese.

[11/03/14]   Rome Firence: - Nisje më 27 Nëntor. - Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Avion, Fjetje në Hotel me mëngjez, Transfertat dhe Shëtitjet: €399 - Hotel me 3 yje.

[11/03/14]   Paris: - Nisja më 29 Nëntor - Vizitohen: Paris në Francë. Fjetje 3 Netë në Paris. Fluturimi me avion Podgoricë - Paris - Podgoricë, Transfertë me autobus Tiranë -Podgoricë - Tiranë.

[11/03/14]   Prage: Nisje më 27 Nëntor - Vizitohet: Pragë. Fjetje: 3 netë në Pragë. Fluturimi me avion Tiranë - Pragë - Tiranë.

[11/03/14]   Selanik Stamboll: - Nisja më 26 Nëntor - Çmimi përfshin: Vajtje - Ardhje me Autobuz, Fjetjen ne Hotel me 3 yje, me mëngjes, Transfertat dhe Shëtitjet.

[11/03/14]   Dubai: - Nisja më 27 Nëntor - Çmimi përfshin: Transferimi Vajtje Ardhje me autobus nga Tirana në Aeroportin e Shkupit, Vajtje - Ardhje me Avion Direkt Shkup - Dubai - Shkup, Fjetje në Hotel me 3 yje, me mëngjese, Transfertat dhe Shëtitjet.

[11/03/14]   Stamboll: - Nisja më 27 Nëntor - Vizitohet: Stamboll. Fjetje: 3 netë në Stamboll. Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë.

[11/03/14]   Prage: Nisje më 25 Nëntor - Vizitohen: Pragë, Karlovy Vari, Vjenë, Dubrovnik, Split, Zagreb, Graz, Budapest, Beograd dhe Prishtinë. Fjetje: 3 netë në Pragë, 1 natë në Split, 1 natë në Vjenë dhe 1 natë në Beograd. Udhëtimi me autobus Tiranë - Split - Zagreb - Vjenë - Pragë - Budapest - Beograd - Prishtinë - Tiranë.

[11/03/14]   Paris: Nisja më 25 Nëntor - Vizitohen: Paris në Francë. Fjetje 3 netë në Paris, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranë.

[11/03/14]   Pershendetje miq,duke ju uruar nje jave te mbare po ju sjellim dhe ofertat e ketij muaji
Moske: Nisja më 28 Nëntor - Vizitohet: Moskë në Rusi. Fjetje 4 Netë në Moskë. Fluturimi me avion Tivat - Moskë - Podgoricë, Transfertë me autobus Tiranë - Tivat dhe Podgoricë - Tiranë.

[11/02/14]   Pershendetje miq!
Nentori sapo hyri dhe ofertat e muajit jane pa fund,na kontaktoni ...

[07/10/14]   Miremengjes miq kudo qe ndodheni,me pushime,ne pune apo shtepi,ju uroj nje dite te mbare

[07/08/14]   CORAL BEACH ROTANA MONTAZAH 4*
Nisje: 20 Korrik - 7 dite
429 € - All Inclusive - Sharm el Sheikh

[07/08/14]   Coral Beach Rotana Tiran 4+
SUPER OFERTE
399 €
7 dite - All Inclusive

[07/08/14]   Pershendetje miq,ju uroj nje dite sa me te mbare

[07/07/14]   Mitsis Roda Beach Resort & Spa 5*Korfuz: All Inclusive - Zbritje 21% për Nisje më 8 Korrik dhe 10% për Nisje më 11 Korrik. Çmimi €676 për person për 7 netë për Nisje më 8 Korrik.

[07/07/14]   Aquis Sandy Beach 4*Korfuz: All Inclsuive - Zbritje 34% për për Nisje 11, 15 Korrik. Çmimi 488€ për person për 7 netë për nisje më 11, 15, Korrik.

[07/07/14]   Calypso2*+Halkidiki: All Inclusive - Çmimi €227 për person për 7 netë për Nisje më 11 Korrik.

[07/07/14]   Royal Adam & Eve 5* - Belek
Zbritje 25% për Rezervime të Hershme deri më 21 Korrik.
Çmimi €1147 për person për 7 netë për Nisje 9 Korrik.
Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.

[07/07/14]   Presa Di Finika 5*
2 Fëmijë deri 13 vjeç Falas.
Çmimi €584 për person për 7 netë për Nisje 16 Korrik.
Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.

[07/07/14]   Venezia Palace 5* - Lara Kundu
Zbritje 25% për Nisje deri 25 Korrik.
Çmimi €876 për person për 7 netë për Nisje 9 Korrik.
Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.

[07/07/14]   Sunset Beach 5**SUPEROFERTE* Zbritje 65% për Nisje 9 Korrik.
Çmimi €399 për person për 7 netë për Nisje 9 Korrik.
Fluturimi vajtje ardhje i përfshirë.

[07/07/14]   Carteri i radhes per Antalya me daten 9 me plot oferta per te gjithe!Ju thoni sa doni te shpenzoni dhe per te tjerat mendojme ne.

[07/07/14]   Mirmengjes miq!Ju uroj nje jave te mbare.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Telephone

Address

Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

Opening Hours

Monday 09:00 - 22:00
Tuesday 09:00 - 22:00
Wednesday 09:00 - 22:00
Thursday 09:00 - 22:00
Friday 09:00 - 22:00
Saturday 09:00 - 22:00
Sunday 09:00 - 22:00
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës, 2001

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

ERI Travel ERI Travel
DURRES
Durrës, 2001

Agjensi Riva Travel Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni I Autobusave Te Plepave, Perballe Shkolles Se Mesme Migjeni
Durrës, 2001

Kemi fituar vite eksperience per t'ju ofruar ju udhetimet dhe paketat e larmishme dhe nder me ekonomiket ne treg,duke ju ofruar sherbim dhe asistence gjate gjithe kohes. #Udheto me #RIVATRAVEL

Agenzia di viaggi" Epidamn" Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

Italb Durrës Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.

Shijak Shijak
Durrës, 0123456789

domino

Eri Travel Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

Rahi Travel & Makina me qira Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Anfiteatro de Durrës Anfiteatro de Durrës
Broadway, Newport
Durrës, NP18 1

About   Contact   Privacy   Login C