Agenzia di viaggi" Epidamn"

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes .

J

[04/05/16]   ✈Tirane-Bari vetem vajtje #75euro!
Nisje cdo te Hene dhe te Premte.

✈Tirane-Rimini vetem vajtje #89euro!
Nisje cdo te Marte, te Ejnte, te Premte..

✈Tirane-Pescara vetem vajtje #93euro!
Nisje cdo te Hene dhe te Merkure.

Cmime te vlefshme per periudhen Prill-Maj.
Te perfshira ne cmim jane 15 kg bagazh + 6 kg cante

Super ofert 😊😊😊😊🌏✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈✈

[11/20/14]   SUPER OFERTA Per italine periudha Shkurt – Mars 2015 114.99 euro vajtje ardhje
Tirane Bologna 114.99€
Tirane Bergamo 114.99€
Tirane Genoa 114.99€
Tirane Malpensa 114.99€
Tirane Pisa 114.99€
Tirane Ancona 114.99€
Tiane Venecia 114.99€
Tirane Verona 114.99€
Tirane Rome 114.99€
- Te Perfshira keni :
1- Te Gjithe Taksat Aeroportuale
2- Valixhe dore 10 Kg
- Nxitoni te rezervoni sepse biletat jane si burse sa me shume sh*tje arrin te beje kompania aq me shume

[11/07/14]   Italia Muaji dhjetor.Vajtje-ardhje
Tirane-Rome 138€
Tirane-Ankona 141€
Tirane-Bolonia 133€
Tirane-Genova 155€
Tirane-Bergamo 154€
Tirane-Malpensa 140€
Tirane-Pisa 147€
Tirane-Venecia 148€
Tirane-Veroa 135€
Te Perfshira
1- Te gjithe taxat
2- Valixhe Dore 10 KG
Cmimet jane momentale dhe mundet te ndryshojne keshtu qe nqs jeni te interesuar duhet te vini te prenotoni sa me pare.

[07/17/14]   Tirane ~ Ancona
Vetem vajtje 64 euro/personi .Data 4 GUSHT

Vajtje ardhje bileta kushton 113 euro,per nisje ne daten 4 GUSHT dhe kthimi ne daten 29 GUSHT

Oferta vlen per sot

Per data dhe destinacione te tj na kontaktoni ne inbox.

Te gjithe te interesuarit te kontaktojne me ne... Lgj. 8 RR.Aleksander GOGA

[07/17/14]   Nxitoni Nxitoni......

Tirane ~ Malpensa 140 euro/personi . Vajtje ardhje
Cmim i vlefshe per nisje ne daten 28 KORRIK dhe kthimi ne daten 27 GUSHT

Oferta vlen per sot

Per data dhe destinacione te tj na kontaktoni ne inbox.

Te gjithe te interesuarit te kontaktojne me ne :)

[03/22/13]   (prill maj ) Tirane - Milano Malpensa = 110 Euro Vajtje Ardhje
( prill maj ) Tirae - Pisa = 110 Euro Vajtje Ardhje
( prill maj ) Tirane - Venecia = 110 Euro Vajtje Ardhje

[02/08/13]   Partenza : [Tirana]
Gio, 14-Mar-2013 , 13:00
Arrivo : [Milano MXP Malpensa]
Gio, 14-Mar-2013 , 14:40
Durata : [ 01 hr 40 min ]
tot 94 EUR

[01/20/13]   Bileta Avioni Me Cmimet me te mira !

Tirane / Milano Malpensa ( Vajtje Ardhje ) = 131 Euro
Tirane / Venecia ( Vajtje Ardhjje ) = 131 Euro
Tirane / Pisa ( Vajtje Ardhje ) = 131 Euro
Tirane / Athine ( Vajtje Ardhje ) = 131 Euro
Tirane / Bergamo ( Vajtje Ardhje ) = 131 Euro

Dhe Shume Destinacione te tjera me cmime promocionale ,
Prenotoni bileten tuaj nje muaj para dhe perfitoni keto cmimi
qe i kishin munguar shqiperise prej kohesh ;)))

Contact : 052 226224

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Category

Telephone

Address


Rruga Aleksandër Goga
Durrës
ALBANIA

Opening Hours

Monday 08:30 - 19:00
Tuesday 08:30 - 19:00
Wednesday 08:30 - 19:00
Thursday 08:30 - 19:00
Friday 08:30 - 19:00
Saturday 08:30 - 19:00
Sunday 08:30 - 19:00
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Eri Travel Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

Total Travel Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni I Trenit)
Durrës, 2001

Bileta Udhetimi (Avioni, Trageti, Autobuzi) Kembim Valutor Makina Me Qera Siguracione

Agjensi Riva Travel Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni I Autobusave Te Plepave, Perballe Shkolles Se Mesme Migjeni
Durrës, 2001

Kemi fituar vite eksperience per t'ju ofruar ju udhetimet dhe paketat e larmishme dhe nder me ekonomiket ne treg,duke ju ofruar sherbim dhe asistence gjate gjithe kohes. #Udheto me #RIVATRAVEL

Shijak Shijak
Durrës, 0123456789

domino

Gjiri i Lalezit ~ Albania Gjiri i Lalezit ~ Albania
Gjiri I Lalezit
Durrës

© Official Page © San Pietro Beach � Na dergoni foto MirëSeVini Welcome

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës, 2001

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Car-Rent.al Car-Rent.al
Durrës, 2000

Portali me i madh i makinave me qera ne Shqiperi, Tirane, Durres, Rinas Airport, Durres Port, Vlore, Sarande. Rezervo dhe merr konfirmimin ne moment!

Manushi Travel Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Rahi Travel & Makina me qira Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

Albtours D Albtours D
Bulevardi Dyrrah
Durrës, 2008

PUSHIME BRENDA DHE JASHTE VENDIT

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C