Gjiri i Lalezit ~ Albania

Gjiri i Lalezit ~ Albania

Nearby travel agencies

ISHMI
ISHMI
Ishëm
Pamega Travel -Mariglen Beqja
Pamega Travel -Mariglen Beqja
Manëz
ATA Travel Albania
ATA Travel Albania
Mamurras, Mamurras
Devis Travel
Devis Travel
Sukth, Sukth i Ri
Time Travel & Tours Durres
Time Travel & Tours Durres
Rruga Vllazerimi
Anxhi Travel
Anxhi Travel
maminas,vlashaj godine private 2 kateshe (347/17/nd), Maminas
Alba Trans Vore
Alba Trans Vore
Vore, Kodër-Vorë
Agjensi Udhetimi "GIMBEK"
Agjensi Udhetimi "GIMBEK"
Rruga Bashkia, Vorë
Gerioni Travel & Tours
Gerioni Travel & Tours
Bulevardi Kryesor, ish AMC, Vorë
Agjensia Artur
Agjensia Artur
Qender Shijak, Shijak
Cimi Travel
Cimi Travel
Lagjia Koder,Shijak, Durrës, Shijaku
Shijak
Shijak
0123456789
Kompleksi Gjokazaj
Kompleksi Gjokazaj
Tale lezhe, Lezh
Travel & Tours 'ERGI'
Travel & Tours 'ERGI'
SHIJAK, Shijaku
Shahini Travel
Shahini Travel
SHIJAK, Shijaku

© Official Page © San Pietro Beach � Na dergoni foto MirëSeVini Welcome Pak kilometra nga Tirana dhe Durrësi, gjiri i Lalzit në komunën e Ishmit mirëpret mijëra pushues vendas e të huaj.

Pastërtia dhe shërbimi cilësor janë pikat më të forta të plazhit me rërë të paprekur dhe diell të fortë. Qarku i Durrësit ka një bregdet me gjatësi 62 km, nga të cilat 25 kilometra i përkasin gjirit detar të Lalezit.

Operating as usual

🌊☀️🌅#beach #love #sea #sunset #insifa #gjirilalzit

🌊🌅☀️🌴🌳

Timeline Photos

🌅🌅🌅

Timeline Photos

@noizy @il_gambero_gjiri_lalezit

Timeline Photos

Timeline Photos

Gjiri i Lalëzit

😍😍

Rezervoni pushimet tuaja tek Gjiri Lalzit
0699203595

[07/06/20]   Prenotoni pushimet tuaja tek Gjiri i Lalzit
Cel/whatsapp 0699203595 ose DM.

[07/04/20]   @Palm's Way aty ku sezoni veror kalon më bukur . Welcome

Timeline Photos

@genbeja

#summer2019🌴

@ibiza_gjiri_lalzit

🌊🏡🌅☀️🐬🌱🌴🌵🌿🍃

Gjiri i Lalëzit

Gjiri i Lalëzit

Kalaja Kepi I Rodonit

Kisha e Shen Ndout

Gjiri i Lalëzit

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

Timeline Photos

@sanpietro_hotel_residences

Timeline Photos

Timeline Photos

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Gjiri I Lalezit
Durrës
355
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

Manushi Travel Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

Agenzia di viaggi" Epidamn" Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Agjensi Riva Travel Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni I Autobusave Te Plepave, Perballe Shkolles Se Mesme Migjeni
Durrës, 2001

Kemi fituar vite eksperience per t'ju ofruar ju udhetimet dhe paketat e larmishme dhe nder me ekonomiket ne treg,duke ju ofruar sherbim dhe asistence gjate gjithe kohes. #Udheto me #RIVATRAVEL

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, 2001

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

Total Travel Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni I Trenit)
Durrës, 2001

Bileta Udhetimi (Avioni, Trageti, Autobuzi) Kembim Valutor Makina Me Qera Siguracione

Anfiteatro de Durrës Anfiteatro de Durrës
Broadway, Newport
Durrës, NP18 1

Rahi Travel & Makina me qira Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

Eri Travel Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

Durres Tour Guides Durres Tour Guides
Spitall
Durrës

About   Contact   Privacy   Login C