Travel agencies in Durrës - Page 1

Find travel agencies in Durrës. Listings include Gjiri i Lalezit ~ Albania, Dea Lines - Travel Agency, NEMO TRAVEL, Agjensi Riva Travel, Shkodra Residence and Nice Travel Agency. Click on each in the list below the map for more information.

 Boat Tour Agencies [1]  Bus Tour Agencies [1]  Cruise Agencies [3]  Eco Tours [1]  Sightseeing Tour Agencies [2]  Tour Agencies [20]  Tour Guides [8]  Tourist Information Centers [5]  Travel Agencies [18]  Vacation Home Rental [1]
Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.
Gjiri i Lalezit ~ Albania A Gjiri i Lalezit ~ Albania
Gjiri I Lalezit
Durrës, 355

© Official Page © San Pietro Beach � Na dergoni foto MirëSeVini Welcome

Dea Lines - Travel Agency B Dea Lines - Travel Agency
Bulevard Epidamn
Durrës, 2001

Agjensi udhetimi/Travel agency Bileta Avioni/Trageti /Air/Ferry tickets Turizëm brenda & jashtë vendit/Incoming& outgoing tours Rezervim hotelesh/Hotel reservations Siguracione/Insurance Agjensi imobiliare/Real estate Makina me qera/Rental cars

NEMO TRAVEL C NEMO TRAVEL
Bulevardi Kryesor
Durrës, 2001

Agencia Nemo Travel ka lindur ne bashkepunimin e dy agenteve udhetimit Nevila&Morena. Emer qe udheton ne oqean pafund mes veshtiresive dhe konkurrences.

Agjensi Riva Travel D Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni I Autobusave Te Plepave, Perballe Shkolles Se Mesme Migjeni
Durrës, 2001

Kemi fituar vite eksperience per t'ju ofruar ju udhetimet dhe paketat e larmishme dhe nder me ekonomiket ne treg,duke ju ofruar sherbim dhe asistence gjate gjithe kohes. #Udheto me #RIVATRAVEL

Shkodra Residence E Shkodra Residence
1 Km. From Shkembi Kavajes, Albania
Durrës, 1001

Shkodra Residence offers apartments, pizzeria, restaurant and bar services. For questions or other informations contact us.

Nice Travel Agency F Nice Travel Agency
Perball Terminalit Te Trageteve
Durrës, 2001

L4, Rr.Iljaz Reka,Durres. Bileta Trageti & Avioni. Email:[email protected] Cel: +355698289777 Web:nicetravelagency.com Skype:tina.hoxha4

ADIS Travel & Tours Agency G ADIS Travel & Tours Agency
Perballe Pallatit Te Sportit
Durrës, 00355

javascript:fs.select_all()

Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe" H Modifikojmë Makina "për njerëzit me aftësi ndryshe"
Rruga Currilave
Durrës

Punojme me Shume Cilesi dhe Pasion. Me çmime Mjaft te Arsyeshme

Albánia Utazásszervezés IdegenVezetés Magyarul Durresi Bázissal Hunbesim I Albánia Utazásszervezés IdegenVezetés Magyarul Durresi Bázissal Hunbesim
Rruga Pavaresia 500
Durrës, 2008

Ha van kedved egy kicsit belekóstolni a balkáni hangulatba, akkor látogass el oldalunkra! Mi hiteles információkkal tudunk szolgálni Albániáról. Albánia UtazásSzervezés

Bileta Trageti J Bileta Trageti
Rruga Adria
Durrës

Bileta trageti per destinacionet e meposhtme vajtje-ardhje *Durres �Bari �Durres *Durres �Ancona �Durres *Durres �Trieste� Durres *Prenoto tani : 00355696260671.

Anel Travel Durres K Anel Travel Durres
Adria
Durrës

Bileta Trageti per Bari Ancona dhe Trieste!!! Skonto ne cdo kohe

UTA.AL - Unlimited Travel Agency L UTA.AL - Unlimited Travel Agency
Lagja5, Rr.Mujo Ulqinaku, Prane Pall.Sportit
Durrës, 2000

-Pushime Individuale -Pushime ne Grup -Prenotim Hoteli -Organizim Seminare dhe Konferenca

Ilenium Tours M Ilenium Tours
Lagjia 13 Plazh
Durrës

ketu do te gjeni udhetime turistike brenda dhe jashte vendit me cmime konkuruese ne trreg

Shijak N Shijak
Durrës, 0123456789

domino

VIP Travel O VIP Travel
Rr.Egnatia 161
Durrës, 2001

Perse perzgjedhja Juaj ,te jete V.I.P. Travel? Ne realizome ne menyren me mreselenese udhetimet tuaja,qofshin keto ne grup,individuale apo familjare.

Livingalbania - Tour Operator in Albania P Livingalbania - Tour Operator in Albania
Via Egnatia
Durrës

Tour Operator

"AURORA" TRAVEL & TOURS Q "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, 2001

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Eri Travel R Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

DUNI AGENCY S DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia
Durrës, 2000

VENTOURIS FERRIES Albania! ►Durrës: • T. +3555696076772 | • E. [email protected] ►Tiranë: • M. +355694087713 | • E. [email protected]

Alb Trans Durres T Alb Trans Durres
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

ATJE KU UDHETIMI KTHEHET NE KENAQESI...

Manushi Travel U Manushi Travel
Lagjia Nr 4, Rruga Skenderbeg,
Durrës

Agjensi Udhetimesh U.E.M V Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

AMADEO TRAVEL W AMADEO TRAVEL
Lagjia Nr:4 HYRJA PORTUALE NUMER 4 URA DAJLANIT
Durrës

amadeo travel

HAPPY Travel X HAPPY Travel
Stacioni Trenit
Durrës, L:4 RR: SKENDERBEJ

**** This Albanian travel organization is specialized in giving you the cheapest and the best air fares and vacation packages worldwide.

RELIDA TRAVEL Y RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës, 2001

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Enjoy Albania Tour Z Enjoy Albania Tour
Albania
Durrës, 123456

Индивидуальные прогулки по Албании. Неутомительно, экспертно, увлекательно! Откройте загадочную Албанию с нами . +79654379850 (viber, WhatsApp)

Hermes LINES Durres 1 Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

Tuttomondo Travel & Eni Rental 2 Tuttomondo Travel & Eni Rental
Sheshi Liria
Durrës, 2001

Agjensi Dallupi 3 Agjensi Dallupi
Lagja 2 Rruga "Aleksander Goga" Pran Gjykates Se Rrethit Durres
Durrës, 2009

Nordic Tours Albania 4 Nordic Tours Albania
Rruga Ankona
Durrës, 2504

Olemme albanialainen matkatoimisto, järjestämme retkiä Albaniassa, Kosovossa, Pohjois-Makedoniassa ja Kreikassa. On aika matkustaa Albaniaan. loma Albaniassa, tulkaa käymään kauniissa ja lämpimässä Albaniassa.

Agenzia di viaggi" Epidamn" 5 Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Rahi Travel & Makina me qira 6 Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

Italba Travel 7 Italba Travel
Rruga Egnatia 1099
Durrës, 2001

Siamo strutturati in Albania per seguire da vicino e meglio tutte le fasi della vostra vacanza,dall'accoglienza alla permanenza,nell'incantevole...

Agjensi KEESI 8 Agjensi KEESI
Rruga Iljaz Rreka
Durrës, 2001

/

Italb Durrës 9 Italb Durrës
Rruga Iljaz Reka
Durrës, 2001

Albania la soluzione migliore per una vacanza da vivere in piena sicurezza e tranquillita' senza rinunciare ai confort europei.

You are on page 1 of 2
First Previous Next Last
1 2
About   Contact   Privacy   Login C