"AURORA" TRAVEL & TOURS

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Operating as usual

"AURORA" TRAVEL & TOURS's cover photo

Inventions Insider

This thing keeps your phone perfectly still.

"AURORA" TRAVEL & TOURS's cover photo

Viti i Ri në Beograd dhe Sarajevë, 4 Ditë €139, Nisje më 30 Dhjetor.
Vizitohet: Sarajeva, Mostar, Medjugorje, Beograd dhe Prishtinë.
Fjetje: 1 natë në Sarajevë dhe 2 netë Beograd.
Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit.

Festat e fundvitit ne Dubai :-)
30 Dhjetor per 898 EUR per person
Te perfshira:
✔Akomodimi ne Hotel Mercure City Centre 3* ne Abu Dhabi, 1 nate.
✔City Tour Abu Dhabi
✔Guide Profesionale
✔City Tour Dubai
✔Udhetimi me Avion: Tirane - Abu Dhabi - Tirane
✔Akomodimi ne Hotel Al Khoory 3* ne Dubai, 3 nete.

Viti i Ri ne Prage :-)
30 Dhjetor per vetem 649 EUR per person
Te perfshira:
✔Udhetimi me Avion Adria Airways: Tirane-Ljubljane-Prage-Ljubljane-Tirane
✔Akomodimi ne Olympic Hotel me mengjes te perfshire
✔Darka gala ne mbremjen e 31 Dhjetorit
✔Transfertat si ne Program
✔City Tour Praga
✔Guide Profesionale

Viti i Ri ne Paris :-)
30 Dhjetor per 695 EUR per person
Te perfshira:
✔Akomodimi ne hotel Ibis Paris Alesia Montparnasse 3* me mengjes
✔Transfertat Aeroport - Hotel - Aeroport dhe sipas transfertat sipas programit.
✔City Tour Paris
✔Guide Profesionale
✔Fluturimi me Pegasus Tirane - Paris - Tirane

Viti i Ri ne Venezia
Program ne grup 449€

[11/12/16]   Vjeshtë: Stamboll, Selanik dhe Sofje 5 Ditë €159, Nisja më 25 Nëntor.
Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje.
Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet, me shoqerues shqipetar ☺

Fundjave Ne Mavrove " RADIKA HOTEL & SPA RESORT"
Dt.25-Nentor => 29-Nentor
4 dite - 150€
5 dite - 190€
Half Board (Gjysem Pension)

Paketa Perfshin: 3 ose 4 nete akomodim ne HB service.
Femijet 0 – 3,99 vjec akomodim me prinderit - falas (free of charge)
Femijet 5 – 12 vjec akomodim me prinderit – 50% zbritie nga cmimi i paketes.

.Të përfshira në çmimin e akomodimit:
Jacuzzi, Sauna, Banja me avull, fitness center, Pishina
Football / tennis/bilardo,
Parking, Wireless Internet, Max TV

Vjeshtë: Stamboll, Selanik dhe Sofje 5 Ditë €169, Nisja më 25 Nëntor.
Vizitohen: Stamboll, Selanik, Sofje.
Fjetje: 2 netë në Stamboll, 1 natë në Selanik dhe 1 natë në Sofje. Vajtje - Ardhje me Autobus, Mëngjeset, Transfertat dhe Shëtitjet, Shoqërues Shqiptar.

Vjeshtë në Selanik, 3 Ditë €79, Nisja më 4 Nëntor.
Vizitohet: Selanik
Fjetje 2 netë Hotel 3* në Selanik.
Udhëtimi me autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë udhëtimit.

Vjeshtë në Izrael, 5 Ditë €599, Nisja më 25 Nëntor.
Vizitohen: Tel Aviv, Bethlehem, Jerusalem, Nazareth, Haifa.
Fjetje: 2 Netë në Bethlehem, 1 natë në Nazareth dhe 1 natë në Tel Aviv.
Vajtje - Ardhje me Avion, Transfertat dhe Shëtitjet me Autobus, Mëngjeze dhe Darkat sipas programit. Shoqërues Shqiptar dhe Guidë vendase gjatë udhëtimit.

Vjeshtë në Barcelonë, 4 Ditë €399, Nisja më 27 Nëntor.
Vizitohet: Barcelonë.
Fjetje 3 Netë në Hotel 4* në Barcelonë, Mëngjeset në Hotel.
Novotel Barcelona Sant Joan Despi Hotel 4*

Vjeshtë në Vjenë dhe Budapest, 5 Ditë €199, Nisja më 9 Nëntor.
Vizitohen: Split, Zagreb, Graz, Vjenë, Budapest, Beograd dhe Prishtinë,
Fjetje 1 natë në Vjenë, 1 natë në Budapest, 1 natë në Split dhe 1 natë në Beograd, Shoqërues Shqiptar.

Vjeshtë në Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditë €259, Nisja më 25 Nëntor.
Vizitohen: Napoli, Sorrento, Ishulli Kapri, Amalfi, Positano. Fjetje 2 netë në Traget, 1 natë në Napoli dhe 1 natë në Sorrento. Lundrimi me Traget Durrës - Bari dhe Sorrento - Kapri.

[11/02/16]   Thone se fill pas #Halloween fillon e mendon per pushimet e dimrit :-D Aurora Travel jua zbukuron ato me #ofertat
16-21 Dhjetor ne #EvelinaPalace hotel me 4 yje me mengjes dhe darke ne #Bansko duke filluar nga 29 EUR per person

A e dinit se,
#BurjKhalifa ngrihet 828 metra drejt qiellit dhe duket që Emiratet e Dubait nuk duan të pushtojnë vetëm shkretëtirën dhe detin por tashmë duan të mbizotërojnë dhe qiellin. Në fillim kulla u projektua të ishte 808 metra por arkitekti i saj Adrian Smith vuri re se mbyllja e kullës nuk ishte dhe aq elegante në krahasim me pjesën tjetër të saj, kështu ai propozi që kullës ti shtoheshin dhe disa kate duke e çuar në lartësinë aktuale prej 828 metra.
Në brendësi të saj do të gjeni një hotel të dizenjuar nga stilisti #GiorgioArmani, ”Giorgio Armani Hotel”, i cili zë një hapësirë prej 15 kate në 39 katet e para të kullës. Në të tjera kate do të gjeni dhe apartamente me 1 ose 2 dhoma gjumi të dizenjuara sipas Giorgio Armanit dhe të quajtura si “Giorgio Armani Lifestyle”. Në katet në vazhdim do të gjeni suita me 1,2,3 dhe 4 dhoma, rreth 400 metra katrore taraca të gjelbëruara, 2 fusha tenisi, kënd lojrash për fëmijë, market dhe dyqane të llojeve të ndryshme.
Te gjitha keto,
Mund ti vizitoni me grupin e rradhes 26 Nentor/699EUR per person

#Praga 4 Dite, qyteti i alkimisteve dhe enderrimtareve, qyteti i magjishem i violinave dhe i teatrove. Vizitoje per vetem 399€ - GRUP I KONFIRMUAR ♥
Nisja e radhes ;) ne 14 Tetor!
Te perfshira:
� Udhetimi me Avion Adria Airways: Tirane-Ljubljane-Prage-Ljubljane-Tirane
� Akomodimi ne DUO Hotel 4* me mengjes
� Transfertat si ne Program
� City Tour Praga
� Guide Profesionale

[09/14/16]   Kroçiere në Athinë, Santorini, Mykonos, Patmos, Kretë dhe Kushadasi, Ultra All Inclusive, Nisje më 29 Shtator, 5 Ditë €359,

Çmimi përfshin: Udhëtimi vajtje - ardhje me autobus, Udhëtimi dhe Akomodimi në Kroçieren Celestyal Olympia për 3 netë qendrimi në Ultra All Inclusive, Ekskursion dhe Vizitë në Efes, Shoqërues shqiptar.

[09/08/16]   Ofertat 90€ vajtje-ardhje per te gjitha destinacionet e Italise vazhdojne per Muajt Tetor ,Nentor, Dhjetor ...:-)
Jeni te mirepritur ;-)

"AURORA" TRAVEL & TOURS

Super oferta per muajin tetor ,destinacionet e Italise per vetem 90€
Tirane ✈ Milano
Tirane ✈ Pisa
Tirane ✈ Venecia
Tirane ✈ Ankona
Tirane ✈ Bolonja
Tirane ✈ Genova
Tirane ✈ Bergamo
Tirane ✈ Perugia

Tirane ✈ Treviso
Tirane ✈ Verona Oferta per vetem 90€ ,VAJTJE-ARDHJE :-)

[08/26/16]   Super oferta per muajin tetor ,destinacionet e Italise per vetem 90€
Tirane ✈ Milano
Tirane ✈ Pisa
Tirane ✈ Venecia
Tirane ✈ Ankona
Tirane ✈ Bolonja
Tirane ✈ Genova
Tirane ✈ Bergamo
Tirane ✈ Perugia

Tirane ✈ Treviso
Tirane ✈ Verona Oferta per vetem 90€ ,VAJTJE-ARDHJE :-)

[06/04/16]   KJO VERË ME SUPER CIMIM , SUPER UDHETIM
Lefkada ;-)
Nisje 09,16, 23 Qershor,
☀ CMIMI 99 Euro 2 nete / 3 dite Hotel 3*

[06/04/16]   Program 2 ditore ne VALBONE
Nisja me : 04 QERSHOR & 11 QERSHOR
50 EURO personi
Ju mirepresim :-)

[05/29/16]   OFERTA AVJONI PER NISJE NGA SHKUPI ( Qershor-Korrik )
Shkup ✈ Friendeschafen 10.99€
Shkup ✈ Paris 35.99€
Shkup ✈ Stockholm 35.99€
Shkup ✈ Gotenburg 35.99€
Shkup ✈ Malmo 35.99€
Shkup ✈ Bratisllava 21.99€
Shkup ✈Nuremberg 25.99€
Shkup ✈ Munich (Memingen) 25.99€
Shkup ✈ Hamburg 41.99€
Shkup ✈ London 35.99€
Shkup ✈ Oslo 41.99€
Shkup ✈ Basel 35.99€
Shkup ✈ Berlin 35.99€
Shkup ✈Bruksel 35.99€
Shkup ✈ Keln 35.99 €
Shkup ✈ Eindhoven 35.99€
Shkup ✈ Copenhagen 35.99€
Shkup ✈ Dortmund 35.99€
Shkup ✈ Frankfurt 35.99€
Shkup ✈ Bergamo 41.99€
Shkup ✈ Barcelone 51.99€
Ju mirepresim ! :-)

Timeline Photos

[01/16/16]   Oferte vazhdojne :-)
Tirane -Perugia
Tirane-Rome
Tirane-Bolonga
Tirane -Pisa
Tirane-Milano
Vajtje -ardhje me Avion 135€
Per muajt Shkurt-Mars .....;-) ;-)

[01/16/16]   Oferta :-)
Shqiperi -Itali ,vajtje me autobus
50€ linja tokesore dhe 60€ linja detare
Ju mirepresim per prenotimet tuaja ;-)

Timeline Photos

Festoni Vitin e Ri ne GRAND HOTEL PALACE Selanik
€179
Pikat kryesore qe do te vizitoni:
• Muzeu ne Kullen e Bardhe.
• Kisha e Shen Dhimitrit.
• Kisha e Shen Sofias.
• Statuja e Aleksandrit te Madh.
• Harku Galerius.
• Buzuqet tipike vendase.
Te perfshira
• Akomodimi 2 nete ne deluxe room ne Bed & Breakfast Basis.
• Darka Gala e 31 Dhjetor me pije te perfshira(vere e bardhe/kuqe, pije freskuese dhe uje).
• Per femijet 3 - 12 vjec eshte pergatitur nje darke Buffet e vecante me animator dhe shume supriza.
• Free wifi.
• Femijet nga mosha 3-12 vjec akomodohen falas(duke ndare krevatin me prinderit, do te paguaje vetm 28 EUR darken Buffet Gala me 31 Dhjetor).
Te paperfshira
• Drekat dhe darkat (pervec darkes Gala me 31 Dhjetor qe eshte e perfshire ne cmim).
Ky program ofrohet per ata kliente qe do te udhetojne me makina personale!
Per rezervim ju lutemi te na kontaktoni ne nr e tel 052 220 900
[email protected]

Festoni Vitin e Ri ne Porto Palace, Selanik €189
3 nete / 4 dite
Dhjetor 31 2015 – Janar 03 2016
Pikat kryesore qe do te vizitoni
• Muzeu ne Kullen e Bardhe
• Kisha e Shen Dhimitrit
• Kisha e Shen Sofias
• Statuja e Aleksandrit te Madh.
• Harku Galerius.
• Buzuqet tipike vendase.
Te perfshira
• Akomodim ne hotel me mengjes, ne dhome superior double room.
• Darka Gala ne 31 Dhjetor, me menu tradicionale dhe muzike live.
• Free parking, free wifi.
• Free shuttle bus per ne qendren e qytetit.
• Femija i pare deri ne 11.99 vjec akomodohet falas, femija i pare 3-11.99 vjec paguan vetem Darken Gala 30 euro .
• Femija i dyte 3-11.99 vjec eshte on request, (nese konfirmohet akomodimi i femijes se dyte duhet te paguaj vleren 96 euro per akomodimin dhe Darken Gala)
Te paperfshira
• Pijet gjate darkes festive.
• Drekat dhe darkat (pervec darkes se 31 Dhjetorit) gjate qendrimit.
Ky program ofrohet per ata kliente qe do te udhetojne me makina personale!

⛄Krishlindjet ne Resort Arxhena, Brod Prizren⛄
✳Paketa festive per Krishtlindje 2 nete dhe 3 dite 75 euro/person✳
❗Perfshihen:
Mengjeset dhe darkat per 2 netet e qendrimit.( Darke festive dt 25 dhjetor)
Te gjitha facilitetet qe disponon hoteli ( 2 lloje saunash, jakuzzi)
Salle pingpongu dhe bilardo.
Wifi ne cdo ambjent te hotelit
Parking i garantuar
Per rezervime: 052 220 900
[email protected]

Krishtlindjet ne Podgorice-Budva-Kotorr, 25 Dhjetor, 2 ditë, €45🍃
Në pagesë përfshihet:
1. Transporti vajtje-ardhje dhe vizitat.
2. Akomodim në hotelin ne foto, me 3 yje per 1 nate qëndrimi ne qender te Budves.
3. Mëngjesi dhe Darka për të gjitha netët e qëndrimit.
4. Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit.

Në pagesë nuk perfshihet:
1. Gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
Femijet:
0-2 vjec eshte falas
2-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 20 euro zbritje
mbi 12 vjec paguan si i rritur
nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin, ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.
Per rezervime : 052 220 900
[email protected]

Krishtlindjet ne Beograd, 25 Dhjetor, 3 dite, €99 me mengjes e darke🍂
Ne cmim jane te perfshira:
1.Udhetimi me autobus komod vajtje – ardhje dhe shetitjet.
2.Akomodimi ne hotel 3* me mengjes dhe darke.
3.Shoqerimi me guide ne gjuhen shqipe.
Ne cmim nuk jane te perfshira:
1.Drekat ne te gjitha ditet.
2.Hyrjet ne muzeume, shetitjet me anije dhe gjithcka që nuk është përmendur në këtë program.
3.Darka festive me muzike.
Femijet:
0-2 vjec eshte falas
2-12 vjec, nese akomodohet ne dhome me 2 te rritur, perfiton 20 euro zbritje
mbi 12 vjec paguan si i rritur
Nese nuk i ka mbushur 18 vjec, dhe udheton me njerin, ose asnjerin nga prinderit, i duhet patjeter prokure e noterizuar.
Per rezervime: 052 220 900 si dhe ne adresen tone te emailit [email protected] :)

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Location

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës
2001

Opening Hours

Monday 08:00 - 19:00
Tuesday 08:00 - 19:00
Wednesday 08:00 - 19:00
Thursday 08:00 - 19:00
Friday 08:00 - 19:00
Saturday 08:00 - 19:00
Sunday 08:00 - 19:00
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
Eri Travel Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

Enjoy Albania Tour Enjoy Albania Tour
Albania
Durrës, 123456

Индивидуальные прогулки по Албании. Неутомительно, экспертно, увлекательно! Откройте загадочную Албанию с нами . +79654379850 (viber, WhatsApp)

Total Travel Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni I Trenit)
Durrës, 2001

Bileta Udhetimi (Avioni, Trageti, Autobuzi) Kembim Valutor Makina Me Qera Siguracione

ERI Travel ERI Travel
DURRES
Durrës, 2001

Agjensi Riva Travel Agjensi Riva Travel
Tek Stacioni I Autobusave Te Plepave, Perballe Shkolles Se Mesme Migjeni
Durrës, 2001

Kemi fituar vite eksperience per t'ju ofruar ju udhetimet dhe paketat e larmishme dhe nder me ekonomiket ne treg,duke ju ofruar sherbim dhe asistence gjate gjithe kohes. #Udheto me #RIVATRAVEL

Agjensi Udhetimesh U.E.M Agjensi Udhetimesh U.E.M
LGJ 17, RR. Neki Libohova, Ish U.E.M Prane U.R.T
Durrës, 2001

AGJENSI UDHETIMESH Bileta Avioni Konsulence per mjetet e transportit (siguracion, kolaodim, etj) Kancelari Tabachino Souvenire & Gifts Vere & Champagne Etj

RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës, 2001

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Rahi Travel & Makina me qira Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

Durrësi amfiteátrum Durrësi amfiteátrum
Avenue De L'Agachon
Durrës, NP18 1

Durres Tour Guides Durres Tour Guides
Spitall
Durrës

Gjiri i Lalezit ~ Albania Gjiri i Lalezit ~ Albania
Gjiri I Lalezit
Durrës, 355

© Official Page © San Pietro Beach � Na dergoni foto MirëSeVini Welcome

About   Contact   Privacy   FAQ   Login C