Agjensi Riva Travel

Agjensi Riva Travel

Nearby travel agencies

HAPPY Travel
HAPPY Travel
Stacioni Trenit
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Agjensi Udhetimesh Ideal Travel & Tours
Lagja 4 Staconi i trenit Durres, Durrësi
Belize Travel & Tours2 Durres
Belize Travel & Tours2 Durres
Lagja 4 "Rruga Egnatia" Prane kendit te lojerave, Dures
Museo Madre Teresa
Museo Madre Teresa
Katror Liria - Durres, Durrësi
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
Auto Transport Itali-Shqiperi AT
RR. Pavarsia, Durazzo
Agjensi ELI
Agjensi ELI
LAGJA 13 ,RROTA KUQE, Dures
KALEMI TRAVEL
KALEMI TRAVEL
Durres, Durazzo
Alb Trans Durres
Alb Trans Durres
Stacioni Qendror i Trenit
Agjensi KEESI
Agjensi KEESI
Rruga Iljaz Rreka, Durrësi
Nice Travel Agency
Nice Travel Agency
perball terminalit te trageteve
RELAX Travel
RELAX Travel
Lagjia Nr.17 Rruga "Adria" Durres, Albania, Durrësi
VIP Travel
VIP Travel
Rr.Egnatia 161, Durrësi
DUNI AGENCY
DUNI AGENCY
L.4, Rr. Egnatia
Real Estate Durres Albania
Real Estate Durres Albania
Rruga Kristaq Rama, Durrësi
"AURORA" TRAVEL & TOURS
"AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek rrotondo prane st trenit)

Comments

Do you have exursions with russian guide?
Perfect place & people
❄️❄️🏂🏂

Kemi fituar vite eksperience per t'ju ofruar ju udhetimet dhe paketat e larmishme dhe nder me ekonomiket ne treg,duke ju ofruar sherbim dhe asistence gjate gjithe kohes. #Udheto me #RIVATRAVEL

Mission: Qe udhetimi juaj te jete i sigurt dhe i paharrueshem

Operating as usual

Paketë individuale 🇹🇷 Stamboll
8 - 10 Dhjetor ✈️ 144 euro personi
Përfshihen në çmim:
▪️Fluturimi me nisje nga Tirana
▪️Akomodimi në hotel
▪️Mëngjes i përfshirë
ʀᴇᴢᴇʀᴠᴏ ᴛᴀɴɪ : 📱 +355696940914📞😄

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝗮 𝗮𝘃𝗶𝗼𝗻𝗶 𝗺𝗲 𝗢𝗙𝗘𝗥𝗧𝗔 𝗻𝗲 𝗜𝘁𝗮𝗹𝗶, 𝗚𝗷𝗲𝗿𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗔𝗺𝗲𝗿𝗶𝗸𝗲 𝗲 𝗸𝘂𝗱𝗼 𝗻𝗲 𝗯𝗼𝘁𝗲!
Dergoni mesazh ne inbox per kerkesen tuaj!
😉

❣ 𝑭𝒖𝒏𝒅𝒋𝒂𝒗𝒆 𝒏𝒆 𝑪𝒂𝒑𝒑𝒂𝒅𝒐𝒄𝒊𝒂 ❣
_____________________________
Date 23 - 26 Tetor ~~ 4 Dite. 💰 199 Euro pp.
Perfshihet :
🌺 Bileta avionit ~ Tirana.
🌺 Akomodimi ne Hotel : Goreme Cave Rooms.
🌺 Mengjeset.
ʀᴇᴢᴇʀᴠᴏ ᴛᴀɴɪ : 📱 +355696940914

🌊 Pushime 𝗔𝗹𝗹 𝗜𝗻𝗰𝗹𝘂𝘀𝗶𝘃𝗲 𝗜𝗯𝗲𝗿𝗼𝘀𝘁𝗮𝗿 𝗛𝗼𝘁𝗲𝗹 𝟰* #BUDVA
E vlefshme per gjithe sezonin veror.

✅ Cmimi: 149 € / Person per 3 dite
✅ Cmimi: 214 € / Person per 4 dite
✅ Cmimi: 279 € / Person per 5 dite
✅ Cmimi: 429 € / Person per 7 dite
✅ Cmimi: 499 € / Person per 8 dite
✅ Femijet nga mosha 2 - 11.9 Vjec paguajne 5 € Nata per Konceptin All Inclusive. 12 - 14 Vjec paguajne 50 € Nata.
💊 Testin Serologjik per kalimin ne kufi Extra 25€ /Person
Të përfshira në cmim:
➤ Akomodimi Hotel Iberostar Bellevue
➤ All Inclusive (mengjes, dreke, darke, pije)
➤ Perdorimi falas i Pishinave
➤ Miniclub per femijet + Muzike & Animacion
➤ Parkim Falas & Wi-Fi

Kontakt:+355696940914

GLAMOUR RESORT &SPA 5* ~~ Side
🍒 Dt 8 Gusht / 7 Dite.
Çmimi : 499 Euro pp.

🎀 Ultra All Inclusive 🎀

ʀᴇᴢᴇʀᴠᴏ ᴛᴀɴɪ : 📱 +355696940914

𝑺𝒊𝒎𝒆𝒏𝒂 𝑯𝒐𝒍𝒊𝒅𝒂𝒚 𝑽𝒊𝒍𝒍𝒂𝒈𝒆 & 𝑽𝒊𝒍𝒍𝒂𝒔 , #𝑲𝒆𝒎𝒆𝒓
🔜♥ 15 Gusht , 7 Dite.
☑ 579 Euro pp.
🍒 Ultra All Inclusive.

ʀᴇᴢᴇʀᴠᴏ ᴛᴀɴɪ : 📱 +𝟑𝟓𝟓𝟔𝟗6940914

🏝 𝐀𝐧𝐭𝐚𝐥𝐲𝐚 , 𝟕 𝐃𝐢𝐭𝐞. 🏝
🔘 𝟑𝟗𝟗 𝐄𝐮𝐫𝐨 𝐩𝐩.
🔜 𝐃𝐚𝐭𝐚𝐭 : __𝟑𝟏/𝟎𝟕 & 𝟏/𝟎𝟖 __
🏩 𝐊𝐞𝐦𝐞𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦 , 𝐀𝐥𝐥 𝐈𝐧𝐜𝐥𝐮𝐬𝐢𝐯𝐞 🍽

ʀᴇᴢᴇʀᴠᴏ ᴛᴀɴɪ : 📱 +𝟑𝟓𝟓𝟔𝟗6940914

🌺 Granada Luxury Belek duke filluar nga 599 eur/person !

🌺Nisje 24 Korrik / 25 Korrik

🌺Paketa 5 ditore - 599 eur/person
🌺Paketa 7 ditore - 799 eur/person

🌺Cmimet per rezervime sot !

Kontakt: 0696940914 / 0692110378

🎈 ℂ𝕒𝕡𝕡𝕒𝕕𝕠𝕔𝕚𝕒 , ℙ𝕒𝕜𝕖𝕥𝕖 𝕋𝕦𝕣𝕚𝕤𝕥𝕚𝕜𝕖 🎈

🔰 Date 27 - 30 Shtator , 🔰 4 Dite , 🔰 235 Euro pp.
☑ Bileta avionit / nga Tirana.
☑ Akomodimi ne Hotel Caravanserai Cave.
☑ Mengjeset.

Kontakt:
0696940914/0692110378
📩 [email protected]

Super oferta pë nisje me 15 Korrik !
Haydarpasa Palace #Antalya 635 €
7 ditë Ultra All Inclusive ⏰ 0696940914

🤩 25 euro biletat nga Tirana 🔥 Muaji #Korrik

Tiranë ➡ Paris 25 €
Tiranë ➡ Vjenë 25 €
Tiranë ➡ Pragë 25 €
Tiranë ➡ Berlin 25 €
Tiranë ➡ Dortmund 35 €
Tiranë ➡ Frankfurt 25 €
Tiranë ➡ Hamburg 25 €
Tiranë ➡ Memmingen 32
Tiranë ➡ Karlsruhe / Baden 25 €
Tiranë ➡ Basel 25 €
Tiranë ➡ Bruksel 25 €
Tiranë ➡ Eindhoven 25 €
Tiranë ➡ London Luton 40 €
Tiranë ➡ Budapest 28 €
Tiranë ➡ Turin 25 €
Tiranë ➡ Milan Malpensa 25 €
Tiranë ➡ Bari 25 €
Tiranë ➡ Bologna 28 €
Tiranë ➡ Bergamo 30 €
Tiranë ➡ Pisa 32 €
Tiranë ➡ Venice 25 €
Tiranë ➡ Treviso 25 €
Tiranë ➡ Verona 28 €
Tiranë ➡ Catania 25 €
Tiranë ➡ Heraklion (Krete) 25 €
Tiranë ➡ Rhodes 30 €

Përfshihet në cmim:
♦ Bileta vetëm vajtje muaji #Korrik.
♦ Cantë shpine.
♦ Taksat aeroportuale.
♦ Oferta të vlefshme për rezervime sa më parë.

Na kontaktoni: 0696940914

Kemi kënaqësinë t’ju njoftojmë se nga data 22/06/2020 do të jetë sërish i mundur transporti i pasagjerëve me traget në linjën Itali - Shqipëri! Për më shumë informacion kontaktoni

PERSHENDETJE.JU NJOFTOJME QE NGA DITA MERKURE NIS LINJA PER RIATDHESIME NE RRUGEN TOKESORE.KUJDES :PASAGJERET QE NISEN NGA ITALIA DUHET TE KENE PATJETER PASHAPORTE SHQIPTARE, NDERSA PASAGJERET QE NISEN NGA SHQIPERIA DUHET TE JENE PAJISUR PATJETER ME LEJE QENDRIMI.‼

Timeline Photos

BILETA AVIONI LOW COST PER DESTINACIONET E ITALISE! ✈️ 🇮🇹

- Tirana-Bari 30 euro
- Tirana-Bologna 35 euro
- Tirana- Catania 30 euro
- Tirana-Bergamo 40 euro
- Tirana-Malpensa 30 euro
- Tirana-Pisa 45 euro
- Tirana-Turin 25 euro
- Tirana-Venice 65 euro
- Tirana-Verona 35 euro
- Tirana-Rome 70 euro

Cmimet momentale , te vlefshme per data te caktuara pergjate muajit Korrik Gusht‼️

Na kontaktoni 📞:
0696940914

Qershori vjen me i bukur se kurre
Po na rikthen lirine dhe fundjavat e paharrueshme neper udhetime
🎁Tani vetem nje klik larg
🎈[email protected] tend
0696940914

Udhëtim 2 ditor në Valbonë 🏡⁣

Duke filluar nga data 6 Qershor 7,900 Lekë 🥰 ⁣
👉Nisjet tashmë ngaDurrësi
👉Nisjet e radhës : 13 , 20 , 24 , 27 Qershor!⁣

Në cmim përfshihet : ⁣
1. Transporti me automjet komod.⁣
2. Akomodimi në hotel.⁣
3. Mëngjesi , dreka dhe darka në hotel.⁣
4. Bileta e tragetit Koman - Fierzë.⁣
5. Shoqëruesi i grupit.⁣

Per rezervime:
0696940914

Udhëtim 1 ditor në Karaburun & Sazan 🏝 ⁣

Duke filluar nga data 6 Qershor 2,900 Lekë 🥰 ⁣

👉Nisjet tashmë nga Durrësi
👉Nisjet e radhës : 7 ,13 , 14 , 20 , 21 , 27 , 28 Qershor!⁣

Në cmim përfshihet : ⁣
1. Transporti me automjet komod.⁣
2. Bileta e anijes.⁣
3. Shoqëruesi i grupit.⁣SHËNIM :⁣
Në bazë të kritereve të vendosura deri tani për mbrojtjen ndaj virusit Covid19 dhe parandalimin e tij klienti duhet : ⁣
– Të ketë maska mbrojtëse për fytyrën . ⁣
– Doreza mbrojtëse për duart .⁣
– Duhet të dezinfektojë duart në cdo hyrje dhe dalje nga autobusi.⁣
– Duhet të masë temperaturën cdo fillim udhëtimi para se të hyjë në automjet.⁣
– Të ruajë distancën 1.5 m ndaj stafit apo klientëve të tjerë gjatë hipjes apo zbritjes në autobus .⁣
– Të njoftojë në kohë reale stafin e kompanisë në momentin që do të ndiejë simptomat si , lodhje fizike , temperaturë , kollë e thatë , vështirësi në frymëmarrje , dhimbje në kraharor , dhimbje trupi , rrufë , fyt i thatë , diarre , konfuzion . ⁣
( Për cdo informacion të ri në vazhdim që organet qeveritare do të vendosin për masat mbrojtëse nga Covid19 klienti do të njoftohet në kohë .) ⁣

Per rezervime kontaktoni:
0696940914

Tirane-Milano Dt 8 Qershor 👇
Vende e fundit
-Mund te udhetojne vetem personat rezidente ose me kontrata pune
👉0696940914

Tirane-Rome Dt 10 Qershor 👇
Vende e fundit
-Mund te udhetojne vetem personat rezidente ose me kontrata pune
👉0696940914

VEND I LIRË PUNE 👉OPERATORE TURISTIKE
👉Me ose pa Eksperiencë
Për me shume info 0682389944

Riva Travel ju uron:
Gëezuar për shumë vjet Fiter Bajramin❤️

Riva Travel 🙏
-Rikthehet Linja Durres-Athine
Per me shume info na kontaktoni
0696940914
Ju mirepresim

❌Rezervoni tani biletën tuaj +355 69 6940914

Tiranë-Milano Malpensa -24 Maj

⚠️ Mund të udhetojnë drejt këtyre vendeve vetëm personat rezidentë ose me pasaportë,leje qendrimi ose kontratë pune (në vendet përkatëse)!

VENDE TE LIMITURA !!

Njoftim , hapen. fluturimet e dt 1 Qershor👇

💃Rome -Tirane
💃Bolonja -Tirane
💃Milano -Tirane

Na kontaktoni :
0696940914

📌Procedura e riatdhesimit 4 – 11 Maj:

📌Për prerjen e biletave, nuk ka nevojë për vendosje të promocode. Gjithashtu, rezervimi i hotelit nuk është kusht per prerjen e biletës.

📌Gjatë procesit të prerjes së biletës në faqen e Air Albania, apo në agjencitë e udhëtimit, është e detyrueshme të vendoset adresa e saktë e banimit të pasagjerit në Shqipëri, si edhe numri i telefonit të pasagjerit.

📌Kujdes: Mungesa e ketyre të dhënave, mund të cojë në anullim të rezervimit, pasi këto të dhëna sherbejnë për ndarjen e pasagjerëve të zonave të kuqe dhe të gjelbra, respektivisht, një ditë përpara nisjes të secilit fluturim.


📌 Në bordin e avionit duhet të plotësohet një formular, në të cilin do të rishkruhen edhe një herë adresa dhe kontaktet e pasagjerit, nga vetë pasagjeri.

📌 Informacioni i dhënë në formularin që plotësohet në bordin e Air Albania duhet të jete i saktë, pasi i ngarkon individët me përgjegjësi ligjore.

📌 Banorët nga zonat e gjelbra do të karantinohen në hotel. Pagesa eshte 7 euro/ditë për ushqim, të cilat paguhen nga vetë individët dhe 14 euro për akomodim, të cilat paguhen nga shteti.

📌 Banorët nga zonat e kuqe do të karantinohen në shtëpi për 14 ditë, së bashku me familjarët e tyre.

📌 Nëse një qytetar nga zonat e kuqe dëshiron të karantinohet në hotel është i lirë ta bëjë këtë gjë.

📌Shënim: Fluturimi i datës 9 Maj, drejt dhe nga Zyrih, do të jetë i vlefshëm për sh*tje në sistem gjatë ditës së nesërme.

Shenim: Biletat per planin e mesiperm te fluturimit duhet të prihen direkt, nuk ka mundesi per rezervim.

📌Biletat jane të pa ndryshueshme (non-changeable) dhe të pakthyeshme (non-
refundable).

Faleminderit!

Per me shume info na kontaktoni 😊

#Rikthim😍
Shume shpejt do kemi lehtesime te masave ne rruget ajrore dhe tokesore
#jemiketuperju #FluturomeRivatravel

RivaTravel&Rent ju uron gezuar 1 Majin
#travelsafewithus #travelgram #tickets #aroundtheworld

Super oferta
#VisitUs😍

Se shpejti do fluturojme perseri😍
#Sebashku te sigurt🙏
#UdhetomeRivaTravel #ShijoUdhetimin
#Aroundtheworld

Cant Live without Travel
#rivatravel #rent #flywithusoon

#RIATDHESIMI 🇦🇱Janë hapur sh*tjet për destinacionet

✈ #Romë - #Tirane Dt 30 Prill
✈ #Vienë - #Tirane Dt 27 Prill
✈ #Stamboll - #Tirane Dt 29 Prill
✈ #Frankfurt - #Tirane Dt 1 Maj

💬 Per informacion te detajuar mund te kontaktoni me sms ne faqen tone Facebook.

Want your business to be the top-listed Travel Agency in Durrës?

Click here to claim your Sponsored Listing.

Videos (show all)

Location

Category

Contact the business

Click here to send a message to the business

Telephone

Address


Tek Stacioni I Autobusave Te Plepave, Perballe Shkolles Se Mesme Migjeni
Durrës
2001

Opening Hours

Monday 08:00 - 21:00
Tuesday 08:00 - 21:00
Wednesday 08:00 - 21:00
Thursday 08:00 - 21:00
Friday 08:00 - 21:00
Saturday 09:00 - 21:00
Sunday 09:00 - 19:00
Other Tour Agencies in Durrës (show all)
RELIDA TRAVEL RELIDA TRAVEL
L 12 Rr" Deshmoret" Prane Pallatit Te Sportit
Durrës, 2001

Mund te udhetosh ne te gjithe boten, me cmimet me te lira se kudo.

Gjiri i Lalezit ~ Albania Gjiri i Lalezit ~ Albania
Gjiri I Lalezit
Durrës, 355

© Official Page © San Pietro Beach � Na dergoni foto MirëSeVini Welcome

Eri Travel Eri Travel
Stacioni Qendror I Trenit
Durrës, 2001

Bileta Avioni Trageti Autobuzi

Rahi Travel & Makina me qira Rahi Travel & Makina me qira
SUKTH
Durrës, 2001

Bileta Avioni,Trageti,Autobuzi,siguracione & Makina me qira.

Total Travel Total Travel
Lagjia 4 Rruga Egnatia (Stacioni I Trenit)
Durrës, 2001

Bileta Udhetimi (Avioni, Trageti, Autobuzi) Kembim Valutor Makina Me Qera Siguracione

Space Travel & Tours Space Travel & Tours
Ruga Bajram Tusha , L Nr.14
Durrës, 2001

Agjenci udhetmi

Durres Tour Guides Durres Tour Guides
Spitall
Durrës

"AURORA" TRAVEL & TOURS "AURORA" TRAVEL & TOURS
L.12 RR.Deshmoret (tek Rrotondo Prane St Trenit)
Durrës, 2001

Tek ne do te gjeni ofertat me te mira me tarifat me te uleta. Ju mirepresim!!

Agenzia di viaggi" Epidamn" Agenzia di viaggi" Epidamn"
Rruga Aleksandër Goga
Durrës, ALBANIA

jemi te disponueshem per klientet me oferta .Per ti permbushur cdo kerkes klienteve . Ketu do te gjeni bileta per te shkuar ne te gjitha vendet e botes . J

Anfiteatro de Durrës Anfiteatro de Durrës
Broadway, Newport
Durrës, NP18 1

Albanian Places Albanian Places
Durrës, 2001

Hermes LINES Durres Hermes LINES Durres
L.4 Stacioni Trenit
Durrës, 2001

Bileta autobusi cdo dite nga shqiperia ne itali.Bileta trageti dhe avioni , paketa turistike

About   Contact   Privacy   Login C